Grześ baaardzo dziękuje za kolejne wpłaty , także bardzo za te jednorazowe:
- dorcia2 - 30zł - 23.01
- wiolhelm - 50zł !!! - 24.01
- Bakusiowa - 30zł - 30.01
- Olena84 - 30zł - 30.01
- mama Oleny84 - 50zł - 3.02
- christo_fair - 20zł - 4.02
- LupusNord - 20zł - 6.02
- Radek - 10zł - 6.02
- dorcia2 - 30zł - 11.02
- p. Agnieszka od elik - 50zł - 11.02