Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. I nikt dziadeczkowym oczkiem się nie przejął:(
  2. Szkoda że on jeszcze nie w domu. Teraz cięzko o jakiekolwiek miejsce niestety a i koszty :(
  3. Jestem na zaproszenie, sąd pomysł na Ogórka ;)? Niestety stałej nie dam:(
  4. Jogi czuje się swobodnie, zakumplowany z pozostałymi zwierzakami, chodzą na spacery, ale samemu po ogrodzie mu się nie chce;) nie ucieka, cały czas jest przy nodze, bardzo grzeczny, spookojny, uśmiechnięty i zadowolony. Tylko nijak nie daje znać że chce wyjść na spacer i np czasem w nocy jest siusiu ale pani mówi że są płytki i nie ma problemu, poza tym jak napisała "jak bandziorek spojrzy w oczy, mordę uśmiechniętą pokaże to jak można mu nie wybaczyć" .
  5. Diadzio musiał być w lecznicy bo widać było że go boli oczko i okazało się że ma zapalenie spojówek. Na szczęście daje sobie wmasowywać lek w oko 5 razy dziennie. A to że był u lekarza dał znać na całą lecznicę ;). Wyniki krwi super! Usg także. Koszt wszystkie 65zł, które przelałam od razu z czynszem. W styczniu był na szczepieniu i badaniach corocznych, wszystko ok - ale koszt dt wziął na siebie za co dziękuję. Sensem życia Misia to wyrko i jedzenie ;) Pupka jak bombka już ;)
  6. Rudzia jest śliczna!
  7. Udało się zebrać kwotę za operację?
  8. Właśnie ostatnio pisałam z panią i weszłam z końcu wrzucić fotki, zaraz jak ogarnę wątki to powrzucam ;)
  9. Niestety nie:( utknał jak Grześ:(
  10. Kochany mój ;) bawił się ;) gdzieś były zdjęcia bardzo dziękuję!!!
  11. Może uda się zebrać całą kwotę!
  12. O której będą u Moli?
  13. Po tytule myślałam że sunia już może jedzie. Może jednak uda się nie pociągiem?
  14. Mam to samo, moze mniej jak kiedyś bo nauczyłam się właśnie przez ogłoszenia, i w pracy w sumie też ;)
  15. Podczytuję wątek ale w końcu i ja jestem;)
×
×
  • Create New...