Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. ciotki kochane - przypominam, że jakby byla potrzebna kasa na leczenie Tosi czy inne wieksze wydatki to dajcie znać, najlepiej na PW i od razu wystawię aukcję cegiełkową z konta fundacji
  2. obiecane allegro dla Alfika [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935690101[/URL]
  3. reanimowane allegro Kamysia [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935663759[/URL]
  4. poproszę adres na PW - mam jakieś smycze i obroże to wyślę (robota Taks i nieużywane w większości :) )
  5. [quote name='Ziutka'] Przed nasze "adopcje wirtualne" to pewnie nie spałaś już od dawna ;)[/QUOTE] eeeeeee..... to może ja pójdę z Guzikiem na spacer.....
  6. banerek - może się przyda no może 2 banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180462-OsiAE-gneliA-my-juA-punkt-krytyczny-Potrzebna-KAA-DA-Twoja-pomoc"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lebork.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180462-OsiAE-gneliA-my-juA-punkt-krytyczny-Potrzebna-KAA-DA-Twoja-pomoc"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lebork2.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180462-OsiAE-gneliA-my-juA-punkt-krytyczny-Potrzebna-KAA-DA-Twoja-pomoc"] [/URL]
  7. [quote name='Agata69']A ja uważam, że tę adopcję musi przeprowadzić ktoś doświadczony, od początku do końca. Nie wystarczy tu allegro i namiary na p. Pawła. Z tego co wiem, juz kilka razy ktoś był zainteresowany adopcja Mailo, ale się wycofał. Myslę, że p. Paweł jest człowiekiem dość nieśmiałym i mało przebojowym (rozmowa telefoniczna), tu ktoś powinien trzymać ręke na pulsie, ktoś nie zaangażowany uczuciowo.[/quote] całkowicie popieram [quote]Czy któraś z was może sie podjąć tego zadania? Ja bym chętnie wzięła to na siebie, ale to musi być ktoś z Warszawy (p. Paweł mieszka na Żoliborzu).[/quote] Z Żoliborza są Zofia&Sasza i Lulka na pewno - obie doświadczone [quote]Nie jestem pewna czy konieczne jest żeby w allegro była wzmianka o behawioryście, to może odstraszać. Mąż mru szkoli psy, moze warto do niego się zwrócić o pomoc?[/quote] też się nad tym zastanawiałam, ale pomyslałam sobie, że pies jest tak ładny i tylu było chętnych, którzy się nie sprawedzili, że lepiej odstraszać nieodpowiedzialnych chętnych, zwłaszcza że jest "pod ręką" mąż mru i jeszcze jedna dogomaniaczka, którzy w razie czego mogą być poproszeni o pomoc. Jeżeli ktoś mimo tej uwagi zdecyduje się na adopcję, to chyba będzie to tylko na plus tego domku
  8. [B]allegro dla Lutka - adopcyjne połączone ze zbieraniem funduszy na konto fundacji "Serce Serc" oczywiście full wypas[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934058568[/URL][/B]
  9. [quote name='Ziutka']Mam 4 zdjęcia Puntusia z dzisiaj, komu mogę wysłać na maila do wstawienia na wątek ? Nasz goldor już śpi więc nie wstawi :([/QUOTE] Ziutka, ja się na Ciebie chyba obrażę o drobne zmiany na stronie to mnie na gg nawet o północy ścigasz, a maila ze zdjęciami do wstawienia na dogo wysłać nie możesz?
  10. [B]allegro dla Majlo - full wypas[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934057757[/URL]
  11. [quote name='Ingrid44']CUDOWNIE, Budrysek ma juz chyba cala potrzebna sume :)[/QUOTE] Nie cioteczko Ingrid44 Budrysek ma co najwyżej uzbieraną kwotę potrzebną na operację Operacja to dopiero początek leczenia i wydatków.
  12. pieniądze z bazarku przelane - uzbierało się 55 zł [URL]http://dogo.egonet.pl/bazarki/pixel/pixel-przelew.pdf[/URL]
  13. jeśli nie uda ci się kupić to zadzwoń do mnie - mam jeszcze trochę w butelce to się jakoś umówimy i ci oddam to co mam, żeby sunia jak najszybciej mogła się tej ropy pozbyć mój tel. 601 440 478
  14. no nie wiem... poprzedni w takich wypadkach mówił zawsze "spadaj, nigdzie nie jadę!" i trzeba było pana mechanika wołać... ten niby nowy i lepszy, ale 2 miesiące w polarnych warunkach, to może być nawet dla niego za dużo
  15. trzeba chwilę pomyśleć dowiedzieć się czy go wydadzą na wizytę ze schronu i jakby się znalazła ciotka, która by się nim zajęła fizycznie, to mogłabym za kilka dni z nim pojeździć (o ile samochód zechce ze mną gadać po zimie pod gołym niebem) wizyta najpewniej byłaby po południu bo rano operują i raczej na wczesne godziny nie zapisują - to trochę komplikuje sprawę bo schron też tylko do jakiejś godziny działa ale myślę, że jak się chwilę pomyśli to się coś wymyśli
  16. Reniu, wiesz jak ze mną jest - sama psa nigdzie nie zaprowadzę, a teraz na dodatek wszystkie parkingi oblodzone, więc nawet do samochodu nie bardzo mam jak się doczłapać. Jak ten lód trochę się rozpuści, to mogę robić za kierowcę, ale z Opalem ktoś musiałby jechać Terminy wcale nie są takie długie. Do doktora Garncarza czeka się jakieś 2 tygodnie więc nawet krócej niż do lekarza pierwszego kontaktu. Pod warunkiem oczywiście, że nie wyjeżdża gdzieś, ale wtedy to może być o tydzień dłużej. Do innego lekarza w tej klinice można się zapisać nawet na za 3 dni. Myślę więc, że to za wcześnie jeszcze - nie wiadomo przecież jeszcze kiedy Opal trafi do Reni. A zapisać może praktycznie każdy, telefonicznie.
  17. fusse, jest taki środek AVILIN lub inaczej VINILINUM czyli balsam Szostakowskiego, używany przy niegojących się wrzodach, zropiałych ranach i wogóle trudnogojacych się ranach, nawet przy zaawansowanych wrzodach żołądka u ludzi kilkakrotnie już go używałam na na prawdę bardzo paskudne rany, nawet takie, na które nie działały antybiotyki i skutki były zdumiewające - rany, którym dwa antybiotyki nie dały rady przez miesiąc, zaczęły się pięknie goić w ciągu 4 dni, zropiały oczodół mojej kotki po źle zrobionej amputacji oka po 24 godzinach był czysty - bez ropy na ludziach też ten lek wypróbowałam z rewelacyjnym skutkiem niestety nie w każdej aptece go można kupić
  18. to podaj nr konta na PW :) i jeszcze jedno - jeśli Opalik trafi do dr.Garncarza, to badanie będzie na 90% darmowe - już kilka bezdomniaczków na konsultacje do Niego pilotowałam i wszystkie były potraktowane specjalnie ale jeśli p.doktor zapisze jakieś leki, to rzeczywiście pieniążki się przydadzą
  19. chciałabym przelać pieniaądze z bazarku tylko nie mam numeru konta :)
  20. robiłam bazarek na Tadzika, ale zanim go rozliczyłam Tadzik trafił do nowego domu pomyślałam, że w takim razie przeznaczę te pieniądze na Edusia, ale widzę, że Eduś ma zapasik więc myślę, że ciotki nie będą miały nic przeciwko temu żeby przeznaczyć bazarek na Opalika 30 zł - niewiele, ale zawsze coś
  21. nasłałam na was panią z allegro, która koniecznie chciała wpłacić 1% podatku na zwierzaczki...
  22. allegro cegiełkowe wystawi fundacja Serce Serc może mi się uda dzisiaj w nocy
  23. [quote name='wapiszon']A może allegro dla maluszka?[/QUOTE] allegro mu zrobię jak nie padnę, to dzisiaj w nocy, najpóźniej jutro i Lutkowi też
  24. Ponieważ Hero z zamojskiego schronu przepadł bez wieści, to przeniosę swoją deklarację na Opala - 15 zł miesięcznie Jak się Hero znajdzie, to się będę wtedy martwić jak zarobić pieniądze dla niego :)
  25. [quote name='kaa'] W związku z tym że psiaki mają plus , może zrobił by ktoś Czarnemu i Kitce allegro wyróżnione , bardzo by im się przydało. Wysłała bym pieniążki . Mógł by ktoś zrobić? Czarny i Kitka bardzo proszą. ;)[/QUOTE] Nie ma sprawy - będzie zrobione tylko czy ma być napisane, że obydwa psiaki razem do adopcji czy mogą też być osobno adoptowane?
×
×
  • Create New...