Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [quote name='waldi481']Ja chcę się tylko upewnić czy dobrze rozumiem: szczenięta jeśli dobrze rozumiem zostały oddane,,pod opiekę Ewy Biedrzyckiej?Czy ja coś nie tak rozumiem? Waldemar[/QUOTE] Tak, kochany. Dobrze rozumiesz. Zostały oddane pod opiekę Ewy Biedrzyckiej przez osobę będącą świadkiem w sprawie karnej przeciwko Ewie Biedrzyckiej o znęcanie się nad zwierzętami...
  2. [quote name='Kostek'] [B]Do moich szczeniat u p.Ewy jezdze co 2-3 dzien[/B] bo pracuje studiuje i mam tez inne rzeczy na glowie(tak jak normalny czlowiek)p.Ewa wie ze to ja za nie odpowiadam i ja wydaje je do adopcji,ja sprawdzam domy itd,zadne z tych szczeniat nie jest chore ani nic im nie dolega,jesli akurat nie moge przyjechac mam codziennie informacje czy z psami wszystko ok, malo tego moja znajoma byla u p.Ewy pod pretekstem adopcji i jestem pewna ze moim szczenietom nic tam nie zagraza![/QUOTE] Jeżeli szczenięta są u p.B. od środy to nie bardzo rozumiem tego wpisu o jeżdżeniu co 2-3 dni, wszak minęło dopiero 4 dni... I kiedy ta znajoma tam miała czas zaglądać... W kolejnym wpisie jest jeszcze mowa o innym znajomym, który zagląda... Przez te 4 dni???? I dla porównania inny wpis Kostek, z 19.01 czyli 6 dni temu: [quote name='Kostek']wstrzymajmy sie do jutra-wroce od scyli i zobaczymy co z nich wyroslo sama ich nie widzialam ze 2 tyg i az sie boje co zastane [/QUOTE]
  3. Miło mi poinformować o szczęśliwym zakończeniu tego wątku - sunia ma dom :) Państwo "miastowi" zabrali ją do siebie 3 miesiące temu - pani przeszła długą kurację odczulającą i w tej chwili wszystko jest w porządku. Cała rodzina jest szczęśliwa, sunia też. Najbardziej zaprzyjaźniła się z najstarszą córką Państwa, ale wszyscy ją kochają i dbają o nią
  4. [quote name='malibo57']Szukamy "prozwierzęcego" prawnika - bo ci zwykli, cywiliści, korporacyjni, eh.. Nie rozgryza tematu.[/QUOTE] Wysłałam Ci PW w tej sprawie
  5. [quote name='luka1']kto sprawdzi domek dla Smoka? W Warszawie ul.Przytyk (Bielany)[/QUOTE] Zofia.Sasza mieszka w tych okolicach chyba, w każdym razie na pewno na Żoliborzu Lulka też
  6. banerek... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178225-Sochaczew-PEPO-POKAZOWA-AMPUTACJA-RATUNKU"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/pepo.jpg[/IMG][/URL]
  7. Znalazłam trochę rzeczy na bazarek, mogę je przeznaczyć na Pixelka. Mogę mu tez zrobić allegro, ale nie dam rady wyróżnić, przegięłam z deklaracjami i nie uciągnę więcej
  8. [quote name='wanda szostek']Dziękuję bardzo Selenga. Czy Ty umiesz sprawdzić , czy jak go dokleję to zmieszczę się w regulaminie?[/QUOTE] Razem z tekstowym linkiem nie zmieścisz się. Same banerki by się zmieściły. Może skasuj link tekstowy skoro prowadzi do tego samego wątku co banerek z wilkiem. Wtedy da się wstawić banerek maluszka i jeszcze trochę miejsca zostanie ma piąty banerek
  9. obiecane banerki, podlinkowane: [URL="ttp://www.dogomania.pl/threads/177813-SIEDLCE-MaleA-ki-piesek-na-torach-Czas-do-poniedziaA-ku-potem-ulica-lub-schronisko"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/maluszek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="ttp://www.dogomania.pl/threads/177813-SIEDLCE-MaleA-ki-piesek-na-torach-Czas-do-poniedziaA-ku-potem-ulica-lub-schronisko"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/maluszek2.jpg[/IMG][/URL]
  10. Informuję wszystkie zainteresowane osoby, że rozliczenia finansowe zostały w końcu załatwione i tym samym sprawa lekarstw dla Ducha została definitywnie zakończona :) Pani Lucynie z całego serca jeszcze raz publicznie DZIĘKUJĘ :Rose:
  11. [quote name='Emigrantka']Hej, na "tamtym" watku dalam jednorazowa deklaracje dla Hero na dobry poczatek, nie widze tu? 50zlotych ode mnie dla Hero do skarpety.....przesle 1 lutego przez Nikusia. Kto dolocy jeszcze maluchowi?[/QUOTE] no jak to kto? ja oczywiście 20 zł stałej deklaracji + allegro, wypasione
  12. skończyło się allegro odezwał się ten obserwator albo ktoś inny czy wznawiać?
  13. [quote name='Szarotka']Dostalam od Blanki wyzwanie, jak uratuje Malego Czarnego to dostane sloik miodu gryczanego :):) To teraz moje drogie Dogo musicie sie starac srogo:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] ja Ci pomogę :)
  14. właśnie się allegro skończyło ale chyba już nie trzeba wznawiać?
  15. Została złożona kolejna oferta na allegro wysłałam namiary Justynie
  16. napisz coś więcej o jego charakterku, zachowaniu, to mu zrobię allegro
  17. wznowiłam allegro - full wypas: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=886080763[/URL] P.S. anhata - wyrzuc banerek Czarusia, on już od kilku tygodni grzeje doopkę w swoim domku :)
  18. no niestety, okazało się, że ta osoba z Bielska to morisowa, która aktualnie mieszka w Warszawie i na razie nie wybiera ię w rodzinne strony :(
  19. na razie nie ma za co... mam do kogoś z Bielska numer konta, nazwisko i adres (deklaracje na kaukaza Mojo), ale nie mam nicku ani innych namiarów i próbuję to ustalić podałam przez morisową link do tego wątku, więc może się odezwie np. do jusstyny
  20. [quote name='__Lara'] [Suwałki] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=90"]emdziolek[/URL] (Mogę przeprowadzac wizyy w nowych domach na terenie Suwałk, augustowa i Białegostoku) [/QUOTE] emdziolek jest nieaktualna - mieszka teraz w Poznaniu zaraz powinnam mieć namiar na kogoś z Bielska Podlaskiego
  21. Wygląda na to, że domek z Bielska Podlaskiego złożył oficjalną ofertę na allegro :) tak jak pisałam - obserwator uaktywnił się na 1 dzień przed końcem aukcji info do Goni i do Justyny wysłałam na pw
  22. Widzę, że cioteczka Isadora była szybsza już obiecała suni allegro :)
×
×
  • Create New...