-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
[quote name='waldi481']Ja chcę się tylko upewnić czy dobrze rozumiem: szczenięta jeśli dobrze rozumiem zostały oddane,,pod opiekę Ewy Biedrzyckiej?Czy ja coś nie tak rozumiem? Waldemar[/QUOTE] Tak, kochany. Dobrze rozumiesz. Zostały oddane pod opiekę Ewy Biedrzyckiej przez osobę będącą świadkiem w sprawie karnej przeciwko Ewie Biedrzyckiej o znęcanie się nad zwierzętami...
-
[quote name='Kostek'] [B]Do moich szczeniat u p.Ewy jezdze co 2-3 dzien[/B] bo pracuje studiuje i mam tez inne rzeczy na glowie(tak jak normalny czlowiek)p.Ewa wie ze to ja za nie odpowiadam i ja wydaje je do adopcji,ja sprawdzam domy itd,zadne z tych szczeniat nie jest chore ani nic im nie dolega,jesli akurat nie moge przyjechac mam codziennie informacje czy z psami wszystko ok, malo tego moja znajoma byla u p.Ewy pod pretekstem adopcji i jestem pewna ze moim szczenietom nic tam nie zagraza![/QUOTE] Jeżeli szczenięta są u p.B. od środy to nie bardzo rozumiem tego wpisu o jeżdżeniu co 2-3 dni, wszak minęło dopiero 4 dni... I kiedy ta znajoma tam miała czas zaglądać... W kolejnym wpisie jest jeszcze mowa o innym znajomym, który zagląda... Przez te 4 dni???? I dla porównania inny wpis Kostek, z 19.01 czyli 6 dni temu: [quote name='Kostek']wstrzymajmy sie do jutra-wroce od scyli i zobaczymy co z nich wyroslo sama ich nie widzialam ze 2 tyg i az sie boje co zastane [/QUOTE]
-
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Miło mi poinformować o szczęśliwym zakończeniu tego wątku - sunia ma dom :) Państwo "miastowi" zabrali ją do siebie 3 miesiące temu - pani przeszła długą kurację odczulającą i w tej chwili wszystko jest w porządku. Cała rodzina jest szczęśliwa, sunia też. Najbardziej zaprzyjaźniła się z najstarszą córką Państwa, ale wszyscy ją kochają i dbają o nią -
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Szukamy "prozwierzęcego" prawnika - bo ci zwykli, cywiliści, korporacyjni, eh.. Nie rozgryza tematu.[/QUOTE] Wysłałam Ci PW w tej sprawie -
[quote name='luka1']kto sprawdzi domek dla Smoka? W Warszawie ul.Przytyk (Bielany)[/QUOTE] Zofia.Sasza mieszka w tych okolicach chyba, w każdym razie na pewno na Żoliborzu Lulka też
-
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
banerek... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178225-Sochaczew-PEPO-POKAZOWA-AMPUTACJA-RATUNKU"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/pepo.jpg[/IMG][/URL] -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Selenga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Znalazłam trochę rzeczy na bazarek, mogę je przeznaczyć na Pixelka. Mogę mu tez zrobić allegro, ale nie dam rady wyróżnić, przegięłam z deklaracjami i nie uciągnę więcej -
SIEDLCE! Maleńki piesek na torach. Został adoptowany
Selenga replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Dziękuję bardzo Selenga. Czy Ty umiesz sprawdzić , czy jak go dokleję to zmieszczę się w regulaminie?[/QUOTE] Razem z tekstowym linkiem nie zmieścisz się. Same banerki by się zmieściły. Może skasuj link tekstowy skoro prowadzi do tego samego wątku co banerek z wilkiem. Wtedy da się wstawić banerek maluszka i jeszcze trochę miejsca zostanie ma piąty banerek -
SIEDLCE! Maleńki piesek na torach. Został adoptowany
Selenga replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
obiecane banerki, podlinkowane: [URL="ttp://www.dogomania.pl/threads/177813-SIEDLCE-MaleA-ki-piesek-na-torach-Czas-do-poniedziaA-ku-potem-ulica-lub-schronisko"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/maluszek1.jpg[/IMG][/URL] [URL="ttp://www.dogomania.pl/threads/177813-SIEDLCE-MaleA-ki-piesek-na-torach-Czas-do-poniedziaA-ku-potem-ulica-lub-schronisko"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/maluszek2.jpg[/IMG][/URL] -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Informuję wszystkie zainteresowane osoby, że rozliczenia finansowe zostały w końcu załatwione i tym samym sprawa lekarstw dla Ducha została definitywnie zakończona :) Pani Lucynie z całego serca jeszcze raz publicznie DZIĘKUJĘ :Rose: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Hej, na "tamtym" watku dalam jednorazowa deklaracje dla Hero na dobry poczatek, nie widze tu? 50zlotych ode mnie dla Hero do skarpety.....przesle 1 lutego przez Nikusia. Kto dolocy jeszcze maluchowi?[/QUOTE] no jak to kto? ja oczywiście 20 zł stałej deklaracji + allegro, wypasione -
Pręguś - już nie musi szukać domu! DT na zawsze zamienił się w DS!!
Selenga replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
skończyło się allegro odezwał się ten obserwator albo ktoś inny czy wznawiać? -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Dostalam od Blanki wyzwanie, jak uratuje Malego Czarnego to dostane sloik miodu gryczanego :):) To teraz moje drogie Dogo musicie sie starac srogo:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] ja Ci pomogę :) -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
właśnie się allegro skończyło ale chyba już nie trzeba wznawiać? -
ELMO ma dom- został DŁUG 160 zł za hotel !!!
Selenga replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
no to się spóźniłam :) -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Została złożona kolejna oferta na allegro wysłałam namiary Justynie -
ELMO ma dom- został DŁUG 160 zł za hotel !!!
Selenga replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
napisz coś więcej o jego charakterku, zachowaniu, to mu zrobię allegro -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wznowiłam allegro - full wypas: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=886080763[/URL] P.S. anhata - wyrzuc banerek Czarusia, on już od kilku tygodni grzeje doopkę w swoim domku :) -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no niestety, okazało się, że ta osoba z Bielska to morisowa, która aktualnie mieszka w Warszawie i na razie nie wybiera ię w rodzinne strony :( -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Selenga replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też, za 2 miesiące -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
na razie nie ma za co... mam do kogoś z Bielska numer konta, nazwisko i adres (deklaracje na kaukaza Mojo), ale nie mam nicku ani innych namiarów i próbuję to ustalić podałam przez morisową link do tego wątku, więc może się odezwie np. do jusstyny -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] [Suwałki] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=90"]emdziolek[/URL] (Mogę przeprowadzac wizyy w nowych domach na terenie Suwałk, augustowa i Białegostoku) [/QUOTE] emdziolek jest nieaktualna - mieszka teraz w Poznaniu zaraz powinnam mieć namiar na kogoś z Bielska Podlaskiego -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to, że domek z Bielska Podlaskiego złożył oficjalną ofertę na allegro :) tak jak pisałam - obserwator uaktywnił się na 1 dzień przed końcem aukcji info do Goni i do Justyny wysłałam na pw -
Mięta-skazana na śmierć roczna suczka-JUŻ SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU !!!!
Selenga replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Widzę, że cioteczka Isadora była szybsza już obiecała suni allegro :) -
Pręguś - już nie musi szukać domu! DT na zawsze zamienił się w DS!!
Selenga replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Pręguś ma obserwatora na allegro