-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Wysłałam pytanie o zgodę na allegro cegiełkowe do p. Janusza Orzechowskiego z Fundacji Serce Serc (prowadzę ich konto na allegro). Powinnam mieć dzisiaj odpowiedź i bardzo bym się zdziwiła jeśli byłaby odmowna. Jak tylko będzie zgoda, to natychmiast wystawię allegro, choćby to był nawet środek nocy. Czy ma ktoś zdjęcia Budryska wysokiej jakości? Potrzebuję do zrobienia cegiełek, więc jeśli by ktoś miał, to prosiłabym o wysłanie na maila :)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
mogę mu wystawić allegro wyróżnione mam sentyment do takich biedaków bo mój Guzik też po podobnych przejściach - uszkodzone łapy, połamane żebra, postrzelany... -
[quote name='Kamila_s']link do bazarku sie nie otwiera:.............................[/QUOTE] poprawiłam, ale jeszcze raz na wszelki wypadek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02"] [/URL]
-
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
na razie nic - pani "była wyjechana" i nie odebrała wiadomości, jak wróciła to się okazało, że zainteresowani przygarnęli innego psa.... wznowione allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=911283546[/URL] -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
wznowione allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=911274251[/URL][/B] -
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nie kontaktowałam sie,nie chce jej już zawracać głowy, sunia ma już allegro,musze dopytać czy na pewno znajomy zrobił.[/QUOTE] Ja nie znalazłam jej na allegro Jeś€li uznasz, że mam jej wznowić, to napisz pw -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Selenga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Dalej nie działa :lol:[/QUOTE] no i co ja mam zrobić? kopiuję przecie adres z paska adresu bazarku... czy to cholerstwo zacznie w końcu kiedyś prawidłowo działać? teraz też sprawdziłam i jest OK - nie wiem jak długo... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02[/URL] [B][/B] -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Selenga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
#@$&^! z tym nowym dogo... [B][URL="http://www.dogomania.pl/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02"]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02[/URL][/B] -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Selenga replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Obiecany bazarek dla Pixelka: [URL="http://www.dogomania.pl/../178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02?p=14003453"]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02?p=14003453[/URL][/B] -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
w zasadzie to mogę podmienić trawkę na śniegową zaspę :) tyle że niczego to nie zmieni - Hero nie ma :( chociaż to wygląda obiecująco: [quote]W drugim boksie jest psina bardzo podobna do Hero.Mnie sie wydaje,ze abian i ero były wlasnie w drugim boksie,ale nie mam pewnosci.Rozmawialam z pracownikiem,ale on wogóle nie przypomina sobie Hero,pomimo tak dlugiego czasu pobytu psa w schronie.[B]Ten piesek z drugiego boksu nie wyszedł dzisiaj na wybieg,ponieważ bronil drugiego[/B](byla wlasnie pora karmienia).Widzialm tylko jedna małąbiała plamkę.Gdyby usiadł i pokazał pierś miałabym pewnośc.Hero ma dwie plamki malutka na szyi i większą na piersiach.[/quote] -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']O Bozeeeeeeeeeeeeeeeeee a ja myslalam ze sie znalzl i to nowe zdjecie - ale zauwazylam trawke zielona i zalapalam ze to stare :( [/QUOTE] e, stare to ono nie jest... ma tak ze 4 godziny... tyle, że trudno to nazwać "zdjęciem" - spreparowane w gimpie... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
tego psa panie szukają? [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/hero.jpg[/IMG] -
[quote name='waldi481']Dlaczego?Chciano co tym udowodnić? Waldek[/QUOTE] Też byśmy chcieli to wiedzieć... Bo tak na zdrowy rozum to jest nie do pojęcia...
-
[quote name='Renata5']Jeżeli już,to [I]kochany[/I]-spójrz Selenguś na podpis;)[/QUOTE] Właściwie to powinno być [I] kochani[/I] bo pod tym nickiem jest też Ela - już poprawiam