Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Jeśli jakimś cudem nie będzie zgody Fundacji, to wystawię allegro ze swojego konta, prowizję biorę wtedy na siebie. Więc tak czy inaczej - zdjęcia potrzebuję :) obraczus - podrzuć mi może na maila również zdjęcia rtg. Przydadzą się do allegro i wstawię na watek
  2. Wysłałam pytanie o zgodę na allegro cegiełkowe do p. Janusza Orzechowskiego z Fundacji Serce Serc (prowadzę ich konto na allegro). Powinnam mieć dzisiaj odpowiedź i bardzo bym się zdziwiła jeśli byłaby odmowna. Jak tylko będzie zgoda, to natychmiast wystawię allegro, choćby to był nawet środek nocy. Czy ma ktoś zdjęcia Budryska wysokiej jakości? Potrzebuję do zrobienia cegiełek, więc jeśli by ktoś miał, to prosiłabym o wysłanie na maila :)
  3. witam ciotki postaram się rano uzyskać zgodę na allegro cegiełkowe a może się uda znaleźć kasę na operację - nie obiecuję na 100% ale jest duże prawdopodobieństwo może się uda przynajmniej pożyczyć odpowiednią kwotę - da nam to więcej czasu na zebranie funduszy
  4. mogę mu wystawić allegro wyróżnione mam sentyment do takich biedaków bo mój Guzik też po podobnych przejściach - uszkodzone łapy, połamane żebra, postrzelany...
  5. [quote name='__Lara']Słuchajcie, on ma jakieś aktualne ogłoszenia??[/QUOTE] ma allegro, stale odnawiane
  6. [quote name='Kamila_s']link do bazarku sie nie otwiera:.............................[/QUOTE] poprawiłam, ale jeszcze raz na wszelki wypadek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02"] [/URL]
  7. Bazarek na Snoopiego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179724-Qigong-akupresura-stA-p-ozdobne-drobiazgi-autograf-na-Snoopiego-do-20-02"] [/URL]
  8. już wchodzi na tym nowym dogo jak się pogrubi link to idzie w krzaki, wrrrr...
  9. szybki bazarek na weta i nie tylko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179401-Ekskluzywne-gacie-dla-Tadzika-do-14-02[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179401-Ekskluzywne-gacie-dla-Tadzika-do-14-02"] [/URL]
  10. damy radę - jeśli to tylko te 50 zł będzie brakowało to się bazarkami uzbiera jakoś do czasu aż się wyadoptuje albo ktoś na niego przerzuci deklarację
  11. na razie nic - pani "była wyjechana" i nie odebrała wiadomości, jak wróciła to się okazało, że zainteresowani przygarnęli innego psa.... wznowione allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=911283546[/URL]
  12. wznowione allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=911274251[/URL][/B]
  13. Kolejny raz wznowione allegro Kamysia [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=911269551[/URL][/B]
  14. [quote name='jusstyna85']Nie kontaktowałam sie,nie chce jej już zawracać głowy, sunia ma już allegro,musze dopytać czy na pewno znajomy zrobił.[/QUOTE] Ja nie znalazłam jej na allegro Jeś€li uznasz, że mam jej wznowić, to napisz pw
  15. [quote name='zerduszko']Dalej nie działa :lol:[/QUOTE] no i co ja mam zrobić? kopiuję przecie adres z paska adresu bazarku... czy to cholerstwo zacznie w końcu kiedyś prawidłowo działać? teraz też sprawdziłam i jest OK - nie wiem jak długo... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02[/URL] [B][/B]
  16. jak dla mnie to on się zupełnie w porządku zachowywał :evil_lol: jakbym była ślepa, głucha, głodna, w nieznanym mieszkaniu z obcymi zapachami to też bym się tak zachowywała i jeszcze te sadystki co mnie przesiedliły z łapami się pchają - nic tylko kłapać :diabloti: BĘDZIE DOBRZE !
  17. #@$&^! z tym nowym dogo... [B][URL="http://www.dogomania.pl/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02"]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02[/URL][/B]
  18. [B]Obiecany bazarek dla Pixelka: [URL="http://www.dogomania.pl/../178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02?p=14003453"]http://www.dogomania.pl/threads/178942-Raczej-duA-e-i-raczej-maA-e-na-Pixelka-do-14-02?p=14003453[/URL][/B]
  19. w zasadzie to mogę podmienić trawkę na śniegową zaspę :) tyle że niczego to nie zmieni - Hero nie ma :( chociaż to wygląda obiecująco: [quote]W drugim boksie jest psina bardzo podobna do Hero.Mnie sie wydaje,ze abian i ero były wlasnie w drugim boksie,ale nie mam pewnosci.Rozmawialam z pracownikiem,ale on wogóle nie przypomina sobie Hero,pomimo tak dlugiego czasu pobytu psa w schronie.[B]Ten piesek z drugiego boksu nie wyszedł dzisiaj na wybieg,ponieważ bronil drugiego[/B](byla wlasnie pora karmienia).Widzialm tylko jedna małąbiała plamkę.Gdyby usiadł i pokazał pierś miałabym pewnośc.Hero ma dwie plamki malutka na szyi i większą na piersiach.[/quote]
  20. [quote name='Emigrantka']O Bozeeeeeeeeeeeeeeeeee a ja myslalam ze sie znalzl i to nowe zdjecie - ale zauwazylam trawke zielona i zalapalam ze to stare :( [/QUOTE] e, stare to ono nie jest... ma tak ze 4 godziny... tyle, że trudno to nazwać "zdjęciem" - spreparowane w gimpie...
  21. tego psa panie szukają? [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/hero.jpg[/IMG]
  22. melduję się... nie obiecuję, że wysupłam coś w portfelu chociaż spróbuję, ale obiecuję bazarek moja Saga odeszła na raka wątroby, za późno był zdiagnozowany, nie było objawów - tobie kochany musi się udać...
  23. [quote name='waldi481']Dlaczego?Chciano co tym udowodnić? Waldek[/QUOTE] Też byśmy chcieli to wiedzieć... Bo tak na zdrowy rozum to jest nie do pojęcia...
  24. [quote name='Renata5']Jeżeli już,to [I]kochany[/I]-spójrz Selenguś na podpis;)[/QUOTE] Właściwie to powinno być [I] kochani[/I] bo pod tym nickiem jest też Ela - już poprawiam
×
×
  • Create New...