-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
podlinkowany banerek - może się przyda: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180310-Sochaczew-PUNTO-zA-amana-A-apa-wyrok-eutanazja?"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/punto.jpg[/IMG][/URL]
-
wystawiłam nową aukcję dla Budrysa, tym razem już bez błędu - w tamtej ktoś zalicytował za 50 zł i następni się wycofywali bo nie mogli przebić zamknęłam tamtą aukcję (ale oczywiście kasa z niej będzie - wysłałam już maile do licytujących) nowy adres aukcji: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=930940243[/URL]
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
Selenga replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
To jeszcze jeden banerek ode mnie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179758-Alarm-PowrA-t-z-dt-zakonczony-w-lecznicy-Pilnie-DT-DS"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/sopel.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='obraczus87']Hihi dobrze wiedziec :D Bo bedę miała do Ciebie prosbe hihi ;)[/QUOTE] jeśli coś dogowatego lub miaukowatego to zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/105775-Grafika-strony-www-dla-zwierzakA-w-w-potrzebie-nieodpA-atnie-oczywiA-cie[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/105775-Grafika-strony-www-dla-zwierzakA-w-w-potrzebie-nieodpA-atnie-oczywiA-cie"] [/URL]
-
[quote name='AutumnWind']Allegro wyszło super, błędy się zdarzają, a i fundacja myślę nie ucierpi jak więcej cegiełek przypadkiem się sprzeda :)[/QUOTE] Na pewno. A wiecie, że jest już z allegro wpłata od kogoś kto NIE KUPIŁ cegiełek? Ludzie, którzy kupowali cegiełki na Mukiego (to był chyba rekord allegro 200 cegiełek w 24 godziny) prosili o podanie im linku do konta fundacji jak już będzie działało, więc roześlę ten link, tylko nie wiem czy dam radę dzisiaj w nocy czy dopiero jutro
-
[quote name='obraczus87']Pewnie, że dociagniemy ;) każdy z nas sie uczy. Ja i tak podziwiam Cie za tak fajnie wykonane allegro. Dla mnie to czarna magia :)[/QUOTE] To mój zwód, więc dla mnie to jest tzw. pryszcz :) tylko z tą aukcją miałam taką jazdę dzisiaj w nocy i rano, że po prostu zapomniałam odhaczyć aukcję a zaznaczyć "Kup teraz"
-
Od samego hopania wątku domek się raczej nie znajdzie. Potrzebne są ogłoszenia. Ogłaszałam Cykorka na allegro przez wiele miesięcy i mogę ogłaszać dalej, ale żeby to miało sens, potrzebne są dobre nowe fotki. Te które są na wątku już się tak opatrzyły na allegro, że nikt na nie nie zwraca uwagi
-
Kiniu, ten dom już się zdecydował na jednego chorego psa, więc na pewno nie jest nieodpowiedzialny. Można sobie poradzić z opieką nad jednym chorym stworzeniem i po prostu nie dać rady zapewnić odpowiedniej opieki dwóm. Nie chcemy przecież, żeby Tosia miała zapewniona opiekę i leczenie KOSZTEM innego zwierzaka uratowanego ze schroniska.
-
[quote name='danal1983']ale aukcje charytatywne sa zwiolnione z prowizji i opłat[/QUOTE] Zdanie o pokryciu kosztów TEJ operacji nie dotyczy prowizji za allegro Fundacja Serce Serc pokryje koszty operacji Budryska Również wtedy jeśli się nie uda zebrać całej kwoty Poza tym Fundacja oferuje opiekunce Budryska wszelką inną niezbędna pomoc - transport na przykład. No ale fundacja to fundacja, pieniędzy z drzew nie zbiera - dlatego robimy allegro cegiełkowe.
-
Jest zgoda Fundacji :) Dzisiaj będzie allegro cegiełkowe Cytuję maila od p. Janusza: "[I][FONT=Arial][SIZE=2]oczywiście TAK.[/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2]Proszę wobec tego o pilne allegro na tego psiaka. Np. wpłaty pod tytułem BUDRYSEK. [/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Arial][SIZE=2][B][I]Fundacja Serce Serc pokryje wówczas koszty tej operacji.[/I][/B]" Cokolwiek by to nie znaczyło.... [/SIZE][/FONT] Pilnie potrzebuję ZDJĘCIA :)