-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
WYŻEŁ SUNIA w schronisku MA DOM /dziękuje wszystkim
Selenga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Obiecane allegro suni - oczywiście full wypas [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=870824981[/URL][/B] -
Pręguś - już nie musi szukać domu! DT na zawsze zamienił się w DS!!
Selenga replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi'] KTO WYSTAWI PRĘGUSIOWI ALLEGRO ?[/QUOTE] Ja :) obraczus87 prosiła żeby wystawić zamiast allegro dla Dżoka, kóry jest już w nowym domu -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']BoĹźenie od razu wysĹ�aĹ�am numer konta [/QUOTE] A ja od razu przelałam kasę :) W święta wznowię maluchom allegro, postaram się żeby nie było widać że Radom, tylko może jakiś inny kontakt podajcie -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']tula, ja Ciebie bardzo proszę, dołóż te 50 zł od siebie, a ja dołożę 50 zł do siebie, te pozostałe 30 zł jakoś uzbieramy na te szczepienia...[/QUOTE] Mogę dołożyć te 30 zł do szczepień -
[quote name='ocelot']Wiecie co? Przestaje mi się ten wątek podobać. złośliwość goni złośliwość Córko Mori niepotrzebne było pisanie, że studia są ciekawszym zajęciem.[/QUOTE] A może rzeczywiście są? :) Hotelikiem, zajmuje się mama, córka pomaga w miarę możliwości. Mama nie musi się znać na nowoczesnej technice, cyfrówkach, komputerach itp. A tymczasem na wątku co trochę pojawiają się mało sympatyczne teksty sugerujące, że coś jest nie tak skoro nie ma zdjęć na bieżąco. [B]JA[/B] się wkurzyłam, więc co się dziwicie córce Morii? Siedzimy sobie w ciepłych mieszkankach przy komputerach i żądamy zdjęć - a Moria musi poza normalnymi obowiązkami w to zimno zadbać o ileś psów boksach, ciepłe jedzenie, niezamarzniętą wodę... Ktoś powie: płacimy więc wymagamy. Jasne, ale może róbmy to tak żeby nie sprawiać przykrości ludziom, którzy na prawdę kochają zwierzaki i na prawdę bardzo o nie dbają. Kilka razy rozmawiałam z Morią telefonicznie. Zawsze nasze rozmowy dotyczyły niewidomego Czarusia z Radomia, bo za niego przede wszystkim czułam się odpowiedzialna skoro to ja go wyadoptowałam ze schroniska żeby mógł jechać do hotelu. I zawsze kończyły się na Kamieniu, bo Moria chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami i obawami dotyczącymi adopcji Kamienia. To z tego powodu i z jej inicjatywy zmieniłam tekst na allegro, żeby bardziej odpowiadał rzeczywistemu charakterowi Kamienia. Kamień nie jest szczeniakiem i nowe fotki co tydzień nie są mu potrzebne, znacznie bardziej potrzebny jest rzetelny i prawdziwy opis jego charakteru, wad, zalet, lęków i frustracji, a to dostałam właśnie od Morii.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Selenga replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Oj nieładnie, nieładnie - chcesz mnie wrobić w prowadzenie wątku? ;) Mogę się zgodzić pod warunkiem, że wszystkie mi pomożecie, bo nie mam w tym żadnego doświadczenie i nie umiem też "ładnie" pisać. Ale z Waszą pomocą jakoś chyba dam radę. Wiem, że takie coś można zrobić, ale pojęcia nie mam jak...[/QUOTE] trzeba napisać do moderatora, ze z powodu itp prosi się o zmianę autora wątku moderatorzy to: [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/3295-Szamanka"][COLOR=#00bb00][B]Szamanka[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/4584-LALUNA"][COLOR=#00bb00][B]LALUNA[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/9869-Maupa4"][COLOR=#00bb00][B]Maupa4[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/10343-Pianka"][COLOR=#00bb00][B]Pianka[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/4811-Estera"][COLOR=#00bb00][B]Estera[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/11404-Czarodziejka"][COLOR=#00bb00][B]Czarodziejka[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/18741-jefta"][COLOR=#00bb00][B]jefta[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/78-zaba14"][COLOR=#00bb00][B]zaba14[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/6221-misiaczek"][COLOR=#cc2200][B]misiaczek[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/2477-Saint"][COLOR=#00bb00][B]Saint[/B][/COLOR][/URL] [*][URL="http://www.dogomania.pl/../members/13012-Anashar"][COLOR=#00bb00][B]Anashar[/B][/COLOR][/URL] [/LIST] Nie wiem kto się konkretnie tym wątkiem opiekuje, ale polecam Maupa4 i Anashara -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith jeśli uznasz, że można wznowić allegro to daj znać - natychmiast wznowię -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
z moich obserwacji wynika, że obserwatorzy zwykle decydują się na jakiś krok tuż przed zakończeniem aukcji... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']kto by pomyślał a robił takie wrażenie zwykłego kudłatego kundleka jakich pełno w schronisku[/QUOTE] Nie ma zwykłych kundelków, wszystkie są jak ludzie - niepowtarzalne Ale Karuś jest wyjątkowy - sposób w jaki słuchał co do niego mówię w samochodzie, "spojrzenie" - wierzcie mi, to na prawdę niezwykły pies, dokładnie tak jak Pan Sławek napisał - wspaniały i dumny pies o ogromnym sercu. I bardzo, bardzo mądry -
no trochę mi już rzeczy działa , więc wrzucam zdjęcia Miciuni :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/micia/micia3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/micia/micia4.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/micia/micia5.jpg[/IMG] Miciunia wtulona w tekillę - poranne pieszczoty :loveu: [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/micia/micia6.jpg[/IMG] I Dinuś - grzeje kosteczki pod kołderką :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/micia/dino.jpg[/IMG]
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
na allegro Muki ma 3 obserwatorów -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
help - nie mam komputera a dostalam nowa paczke zdjec Karusia, komu wyslac Pan Slawek napisal [FONT=Arial][SIZE=2]Przesyłam jeszcze trochę zdjęć "agresora" (jak widac na zdjeciach ) to jest dopiero drugi dzien u nas, a co bedzie dalej........[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]jeszcze raz prosze podziękowac wszystkim którzy przyczynili sie do uratowania Czarusia z rąk nedzy i smutku. To wspaniały i dumny piesek o ogromnym psim sercu, który tylko potrzebował kogos komu mógłby je ofiarowac.[/SIZE][/FONT] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dogo07 jest z Krakowa, Asior też Pytanie jak bardzo starsza jest ta osoba - może mieć trochę ponad 50 lat na przykład :) -
Kajtek-słodki kundelek bez łapki szuka kogoś do kochania!!!
Selenga replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam Lolusiowe allegro na Kajtusia jest ważne jeszcze 8 dni i jest wyróżnione tylko się nie chce tytuł i lokalizacja zaktualizować... :( -
[quote name='gonia66']OOOO..i to jest mysl wspaniala...agata-sonia jest z Poznania- wiozla wczoraj Samsunga...i jest chora ale powiedziala ze jesli by to byla kwestia 100 km to moze pomoc..wiec mysle ze dalaby rade dowieźc do Bydgoszczy..to byhlaby sobota????[/QUOTE] Z Poznania do Obornik jest 32 km, z Obornik do Bydgoszczy jest 115 km, z Bydgoszczy do Poznania 136 km
-
[quote name='Ziutka']Agata...ja Cię bardzo przepraszam ale z takimi zdjęciami nie zrobię ogłoszeń Kamykowi. Podałaś mi, że fotki są na str. 1, 61, 79 ale wybacz, na str. 1 są sprzed 3 lat kiedy Kamyś trafił do schroniska a na pozostałych stronach mam sam jego pyszczek - z takimi fotami go nie ogłoszę, muszę mieć też fotki "całościowe". Naszych fundacyjnych psów też nie ogłaszam jak nie mam aktualnych fotek.[/QUOTE] jak wejdziesz na allegro to tam są zdjęcia i ze schroniska i od Morii, z hoteliku - co prawda nie z ostatniego miesiąca bo zielona na nich jest, ale Kamień to nie szczeniak, nie zmienia się aż tak bardzo jak klikniesz na każde zdjęcie, to otwiera się fotka w przyzwoitym rozmiarze, powiększona
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']W ogole nie rozumiem o czym piszesz...ja juz dawno pogodzilam sie z tym ze moja nauka wstawiania zdejc na dogo- wraz ze wspanialymi zmianami- poszla w las...:/[/QUOTE] To nie jest trudne. Tylko wkurzające. Piszesz tekst i wysyłasz. Potem klikasz 2 razy na "Edytuj post" i wtedy możesz wstawiać zdjęcia normalnie, tak jak w starym dogo. Masz też dostęp do formatowania tekstu (wielkość czcionki, kolory itp) i do emotikonek -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Muki witaj :p Gdzie twój domek???Taki najwspanialszy...[/QUOTE] Będzie, będzie :) Na allegro schodziło 200 cegiełek dziennie, teraz Muki ma 200 wejść dziennie - nie ma mocnych, wśród tylu ludzi MUSI się ten jedyny najwspanialszy domek trafić -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Napięcie rośnie! Litości...[/QUOTE] No co ja poradzę na to, że to nowe dogo tak działa - żeby dodać fotki do postu trzeba go opublikować i dopiero edytować :( -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
no to teraz cioteczki - niespodzianka :) [B][SIZE=4]Sceny z życia Karusia zwanego wcześniej Czarusiem:[/SIZE][/B] O matko, ile miejsca! [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus10.jpg[/IMG] Trzeba zaznaczyć, moje to przecie [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus12.jpg[/IMG] To mi się raczej do tej pory zbyt często nie trafiało... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus2.jpg[/IMG] Trzeba się rozejrzeć... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus212.jpg[/IMG][IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus22.jpg[/IMG] TU jest coś bardzo ciekawego! [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus18.jpg[/IMG] wiadomo co ;-) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus4.jpg[/IMG] No ciotki, chyba już wiecie - ten uśmiech to dla was [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus27.jpg[/IMG] [B]JESTEM SZCZĘŚLIWY!!![/B] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus30.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus/karus8.jpg[/IMG] Dostałam ponad 30 zdjęć od Pana Sławomira. Na razie tyle, resztę wrzucę stopniowo