-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Macie rozeznanie w bazach? Perlittę moją hodowca zarejestrował, chip znaczy, w bazie identyfikacja.pl Dziś się zabrałam do przepisania na siebie i zdumiało mnie, że mogę to bez problemu zrobić, po opłaceniu oczywiście. Czyli co - ktoś znajdzie mojego psa i na siebie przepisze? Byłam przekonana, że potrzebna jest zgoda poprzedniego właściciela/hodowcy
-
Taki wstępny zarys, reszta po konkretnych informacjach z hotelu Co potrafi nowa nadzieja. Agat. Ten piękny pies tkwił w kącie boksu schroniskowego, zgięty wpół, wyglądał, jakby za chwilę miał się poddać. Albo biegał wokół boksu, krzycząc… Zabrany do hoteliku pozbierał myśli, odżył. Na nowo zaufał człowiekowi. Tu nie boi się współtowarzyszy, bawi z nimi.
-
Chyba nigdy. Nie żyje piesek, coś go ukąsiło i ratunek przyszedł za późno.
-
Może za progiem, w drugim pokoju i potem dalej, połóż szmatki jakieś, które przesiąkły zapachem z jego pokoju. Bez przekonania to piszę, ale nie zaszkodzi spróbować.
-
Też poprosiłam o konkurs kogoś, kto ma wielu znajomych.
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
rozi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ze zdjęć. Mogę się mylić, oczywiście. -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
rozi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas mam wrażenie, że Finek trochę widzi. Można tę kartę info od okulisty? -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
rozi replied to elik's topic in Już w nowym domu
Perlitta moja też nie ruszała, chociaż żywioł, a rana jednak większa u suki. -
Ja w tej zbiorowej dałabym same ślepe pieski, z tytułem np. "popatrz!, porzucone, stare, niewidome, one nie widzą nic - możesz pomóc"
-
Znaczy co? Zbiórkę na ZEA?
-
Grażka, mnie się wywraca, jak czytam rozważania, co temu biednemu psu jakiemuś musiało się stać, że jest - w skrócie mówiąc - niepokorny. Każdy jest jakiś, charakteru nie zmienisz i nie zmieniły tego charakteru też tzw "przejścia" Twoja suka ma rozum, to widać. Może będzie trzeba krzyknąć, to nic wielkiego, niech się ogarnie i już.
-
Ta zbiórka nie pójdzie. Moim zdaniem. Zmieniłaś w miarę dobry tytuł na taki, co wszystkie fundacje mają. Druga rzecz, to konkretny pies. Na jednego trzeba, nie ogólnie. Według mnie.
-
Miałam taką namolną, liżącą labradorkę. Wreszcie zaczęliśmy ją głaskać BEZ PRZERWY, mój syn w kółko ją łapał, przytulał, nie puszczał, całował itp. Codziennie w kółko. Długo to trwało, nie przypomnę sobie, ale jakiś miesiąc, zanim miała już kompletnie dość tych czułości i przestała podchodzić po głaskanie.
-
Ja wysyłam z dysku bezpośrednio, kopiuj-wklej, tylko rozmiar trzeba zmniejszyć jak za duży.
-
Mogłaś bezpłatnie odebrać w Białym.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
rozi replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
https://www.bee.pl/metody-dostawy-a-1.html -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
rozi replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
https://www.bee.pl/yope-uniwersalny-plyn-antybakteryjny-do-czyszczenia-rozmaryn-bergamotka-750-ml_p1401335.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=765bc485-39fe-997b-8d13-efd7c72b134e