Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Przeleciałam pobieżnie, może nie doczytałam czegoś, ale czy ja dobrze rozumiem, że sterylka aborcyjna w porządku, a uśpienie miotu już nie? Przez te kilka godzin coś się zmieniło w kwestii życia? Takie same szczeniulki są w środku, jak po urodzeniu, póki oczek nie otworzą.
  2. No... na ten moment deklaracje są wystarczające na hotelik, fryzjera zasponsoruje Szarotka, z imiennego prawie 450 na lekarza czy co tam, z innych bazarków też coś wpadnie. Wydaje mi się, że jest w dobrej sytuacji finansowej.
  3. Gdyby ktoś się interesował na bazarku imiennym łeb w łeb idą dwa imiona - Rasta i Halinka, mają po 32 głosy.
  4. Ładne paluszki ma ten gość. Ogólnie wygląda jak Gackowa po strzyżeniu i agresywnej dekoloryzacji.
  5. Starsza, zaniedbana, wycofana psina zbiera na swoją jedyną szansę. Bazarek imienny z malutką nagrodą:
  6. To z prawej jest wyraźniejsze, dałabym oba. Jestem zdecydowana przeznaczyć je dla tej psiny, imienny bardzo potrzebny. Oczywiście wysyłka gratis.
  7. No jak przycięłam w Paint, to wlazły. Wysłałam Ci na maila normalne.
  8. Nie udaje mi się wkleić normalnego zdjęcia. Kolczyki mają średnicę ok.1,5 cm. .
  9. Ja mogę podarować srebrne kolczyki z kamyczkami, bardzo ładne, muszę tylko zobaczyć, czy dam radę zrobić dobre, efektowne zdjęcie. W kwestii PDT wypowiem się ogólnie bez złośliwości ile kto chce zarobić na bezdomnym psie. Z fakturowanych 300zł po odliczeniu Vat (23%?) i dochodowego (19?) zostaje niecałe 200zł na rękę (ZUS jeszcze?), więc moim zdaniem taka powinna być różnica w opłatach między zarejestrowanym hotelem, a cichą działalnością, jeśli warunki są zbliżone i miałoby być uczciwie wobec psa. A przynajmniej różnica o Vat. Pytanie Perełki zmierzało chyba do negocjacji ceny, choć ja bym psinę dała do Murki, co zaoszczędzi transportu kojca i zapewni fachową, bezproblemową opiekę.
  10. A wstaw sobie, co to komu szkodzi :)
  11. "Nie złość się" to forma porozumienia w problemie. Masz zły humor?
  12. Sterydy mogą zatruć mózg, u Olka tak było. Nie złość się na niego, nie jest sobą.
  13. Masz rację. Wyedytuję.
  14. ....
  15. Nie Ty wywołałaś zamieszanie, tylko Mortes. Pieskowi wszystkiego dobrego życzę i znikam.
  16. Nie drążę, napisałam wyraźnie, że 200zł za dt to niedużo, chcę żeby poszedł. Drążę skąd się wzięło nieporozumienie na tym, prostym skąd inąd, wątku. Należałoby przeprosić.
  17. http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/571902 PDT za 200zł + wet to jest niedrogo, "jedzonko" dla 6kg psa za 200zł to JEST drogo. Nie podoba mi się to, jak została potraktowana Poker i inne osoby zainteresowane losem psa.
  18. Biedny Foka. Przechodziłam przez to, musisz wyczuć moment, kiedy trzeba się poddać.
  19. Przypina po prostu smyczkę do obroży i już? Pies luzem chodzi z tą wiszącą smyczką? Genialne! Jak na to wpadł? Ależ to jest pokręcony pies :)
  20. Parasol Ikea Fliso 401.549.48 czarny/granat 180cm - nie ma już w ofercie sklepu.
  21. Wiesz co, to tak, jakbyś położyła koc obok mrowiska, siadła na nim i się wkurzała, że mrówki łażą i gryzą.
×
×
  • Create New...