Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Nic nie rozumiem. Ja poproszę o adres Kerusa (na PW). Czy prowadzisz hotelik?
  2. Jak ja lubię, kiedy problem uda się załatwić w całości :) Kerusek ma co jeść, ma deklaracje stałe wystarczające na karmę i górkę w piterku. W połowie miesiąca zakończy się mój mały bazarek z przetworami, będą pieniążki na badania i leki. Po czterech latach doczekał się piesek, jak to nigdy nic nie wiadomo :)
  3. Tak, chodziło mi o to, czy Kerus wie, że ma nowych przyjaciół. Ale skoro poweselał i wziął się w garść, to chyba wie.
  4. Powody mogą być różne, ale ja nie mam kompleksów.
  5. Ojej, jakie śliczne drzewko dostałam!
  6. Wekowanie to świetny sposób, nie zmienia się smak, jak przy mrożeniu. Ja wekuję np. rosół, łatwiej jest ugotować wielki gar.
  7. Będzie miał Kerusek własne pieniążki :)
  8. :D :D :D Wkrochmaliłaś się, jak ja wczoraj. Z tym zdjęciem.
  9. Sporo tego :) Wątek kotów widziałam.
  10. Moli@, powiedz coś o swoim domu, ja tak tu weszłam do Keruska, a ciekawa jestem czy są też u Ciebie inne zwierzęta w DT, czy tylko Kerus i Twoje własne?
  11. A weź teraz wejdź w edycję tego postu, od końca bekspejsem wykasuj do zera, napisz trzy kropki i zapisz. On Ci powie, że absolutnie się nie da, to kliknij OK i wyjdź z wątku.
  12. :D Jak wliziesz w okienko i masz tam coś, to ustaw kursor na końcu i leć bekspejsem, aż będzie pusto. Potem przewiń sobie do góry stronę i kliknij "cytuj" pod tym, co chcesz aktiuelmą zacytować, albo pisz.
  13. Słuszna decyzja. Pozdrowienia dla psiucha.
  14. Ależ to jest wspaniały pies! Wydaje mi się, że dobrze mu zrobiła przeprowadzka i u Murki ma realne szanse na adopcję. Szkoda, że tak późno. No ale u Funi był jakby w domu.
  15. Otworzyłam wczoraj bazarek dla Keruska, będzie trochę pieniążków na lekarstwa.
  16. Będzie się moczyć do imentu. Ma telewizorek w łazience.
  17. w wannie
  18. Wiesz co, wydaje mi się, że nie możesz tak natarczywie, bo się spłoszy. Ludwa jest bardzo wrażliwa.
  19. Nie ma posprzątanej na bank. Dziękuję pięknie za Keruska.
  20. To dam. Chciałam skromnie, bo i piesek skromny.
  21. Ja czasem wytrzeszczam oczy, żeby się soczewki ułożyły, więc może źle oceniasz. A przetwory Halinka lubi? Pewnie nie, więc nie wkleję linki. Jak będzie chciała, to sama znajdzie.
  22. Dla staruszka psiucha, o którym nie wie nikt.
  23. Nie denerwuj się, ja mam doświadczenie z padaczką. To nie dramat, jeśli ustawi się leki.
×
×
  • Create New...