Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. rozi

    Misiek

    Da się może posklejać, ale nic już nie będzie takie, jak przedtem. Cała nadziejkowa koronka, jaką od lat Ewa przędzie tu dla psów, odarta została z radości. Proszę mi wybaczyć ckliwą wypowiedź, ale dokładnie tak w tej chwili myślę.
  2. Dopytywałam, bo właśnie mi się wydawało, że wpłata od Panny Marple powinna była dojść wcześniej :) Dziś rano poszła wpłata od Iv_, też pewnie zaraz dotrze, a pozostałe dwie nie wiem kiedy, bo nie mam sygnału. Sygnałów znaczy.
  3. Policzyłam słoiki, do czwartku są, zajrzę w piątek. A jak tam kerusowe konto?
  4. rozi

    Misiek

    Użyłabym czasu przeszłego, ten zgrzyt jest nie do naprawienia. Warto było?
  5. Już wyjaśnione przez telefon. Bardzo proszę o potwierdzanie na bieżąco wpłat bazarkowych tutaj:
  6. No dobrze, ale co to ma do zawiści? Usiata taka przepiękna jest? Zemsta to prosta sprawa, tego nie roztrząsam.
  7. Moil@, skończył się malutki mój bazarek ze słoiczkami (i buteleczkami), chciałabym podać do wpłat bezpośrednio konto Kerusa, czy masz coś przeciwko temu?
  8. Zawiść jak najbardziej jest destruktywna, ale co to ma do latania?
  9. Dobrze, że dopisałaś. Ja za chwilę może będę mieć problem z główką Kuli, dobrze jest wiedzieć co dobrze działa na pieski.
  10. Nie zgadłam, tylko policzyłam, ja obsesyjnie doglądam tego, w co się wkręcam :)
  11. Zaglądam kontrolnie, bo chyba słoiczki się skończyły.
  12. Ja też, ale chcę mieć coś gotowego do wrzucenia w ew. nowy wątek, gdyby ten wcięło.
  13. O cholera. To ja robię rozliczenia na bieżąco i wklejam w Word'a.
  14. Fajny psiuch. Pogłaskałam, a to czemuś służy?
  15. Lepiej żeby wierzył, że da radę sam, bo jeszcze sobie kogoś przygrucha i nawet nie będziesz mogła mieć pretensji.
  16. No pada i zimno. Kula żąda spaceru nawet w zamieć śnieżną, dygoce albo z zimna (bez kubraczka), albo z nerwów (w kubraczku).
  17. E tam. Mnie mnóstwo ludzi nie cierpi, za ciency są po prostu. Będziecie chcieli konfitury malinowe przy okazji pigwy (o ile będzie) i orzechów (o ile będą)? Dużo nie dam, bo mam wnuczkę, ale dwa słoiczki wyskrobię z szafki.
  18. "Współpraca" polega na tym, że pies towarzyszy człowiekowi w jego życiu codziennym. Musi się dostosować, poznać reguły, musi umieć się zachować w różnych sytuacjach, niektóre psy mają jakieś obowiązki. Trzeba wybrać psa odpowiedniego do swojego trybu życia, wychować i heja. Przy bezdomniakach mamy sytuację odwrotną - szuka się kogoś, kto dostosuje się do wymagań psa. To są dwie całkiem różne sprawy.
  19. No nie wiem. Moim zdaniem H. powinna rozważyć te reklamowane takie na nietrzymanie moczu. To chyba nie jest drogie, ale w razie czego można zrobić bazarek.
  20. Potrzebuje, żeby od niej coś chcieć, najlepiej bezustannie. Zaglądam tu od początku, piękna suka! Niestety, nie nadaje się (moim zdaniem) dla przeciętnego, dobrego opiekuna. Ona musi solidnie pracować pod stanowczą ręką, chociaż... nie wiadomo jaka byłaby w domu, stale przy człowieku, bo może kojec tak na nią działa. Nawiasem mówiąc miałam labradorkę natrętnie domagającą się uwagi, wyleczył ją z tego mój syn - przez chyba miesiąc bez przerwy ją głaskał, wołał, nosił!, przytulał, w końcu odpuściła. A była "pracująca", czyli dostawała dużo poleceń i powinna była czuć się doceniona, mimo to potrzebowała potwierdzenia.
  21. Ja mam klopsiki z karkówki w sosie koperkowym.
  22. Wystarczy cebulę rozkroić i zostawić połówkę na wierzchu i już są. O pomidorze nie wspomnę. Ja mam jeden pomysł na wszystko - elektryczka.
  23. Marinka, masz błąd chyba, przy Ladymonia0610 jest napisane, że płaciła do maja 2015, a potem że tylko 4 miesiące zalega. 2016 powinno być?
×
×
  • Create New...