-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='Tweety']dobrze, że pytasz, bo zapomniałam napisać, że Babcia Tekla pojechała dzisiaj do swojego domu:multi::multi::multi::multi:. jest bardzo miziasta i kochana:loveu: Do domu pojechał też dzisiaj persiak, starszy kocur ze schronu[/quote] Tweety :loveu:, to najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. Cały czas myślałam o tej kici i nie dawała mi spokoju. Bardzo, bardzo się cieszę :multi: :multi: :multi:. Dziękuję Ci za to że jesteś i tyle dla tych bidusiów robisz.
-
No to teraz, żeby nie było za różowo.....................:shake:...................Mela ma tasiemca :razz:. Kurcze, ja stara baba i głupia, zapomniałam na początku ją odrobaczyć, a taraz mam całe stado do odrobaczenia :angryy:. Moje miesiąc przed przyjściem meli były odrobaczane. Najgorsze jest to, że moje koty tabletkami na odrobaczanie plują i pienią się, więc muszę podawać ten preparat w spocie ( zapomniałam nazwy :cool3:). Łoo matko i znowu koszmarny wydatek, ale gapowe się płaci. Teraz już wiem dlaczego mała ma taki straszny apetyt.
-
[quote name='pixie']albo ja slepa i nie widze...bo taka maciupenka.... albo nie wiem gdzie wandzia umiescila informacje ze Agusia to cale38 cm w klebie... Tycia ni wiesz, gdzie to jest?[/quote] Aniu :loveu:, ta informacja jest w 1 poście ;). Jutro będę wiedziała jak u mnie w tym tygodniu z czasem i wtedy będę mogła umówić się do tego domku na wizytę. Może jakiemuś pieskowi się uda.
-
Wrak jamnika przytwierdzony drutem do drzewa.Ma dom.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dorothy, ładnie to ujęłaś :lol:. No to z zapartym tchem czekamy na rozwój wydarzeń, a potem już nic tylko .......................:mad::mad::mad: Pajduś, zdrowiej szybciutko i do domku. -
[quote name='tomcug']Maleńka sunieczka nadal szuka.[/quote] A Wujek Zmysł już nie wspiera małej w poszukiwaniu domku i na wątek nie zagląda?:crazyeye:
-
[quote name='malagos']Halo, tu się czeka na informację! Pewnie pan nie daje znaku zycia, co? I kota nadal u Ewy?[/quote] A co, Cioteczko :loveu:, myślisz, że Meluni dzieje się krzywda u mnie? Spoko, nie martwcie się. Jest dobrze. Już towarzystwo nie warczy na siebie i tylko patrzeć jak będą się razem bawić ;)
-
Wrak jamnika przytwierdzony drutem do drzewa.Ma dom.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Biedny jamnior :-(. W jakim on jest wieku, czy już coś wiadomo? Czy to tylko wychudzenie, czy choroba? -
Pan się nie odzywa, ci drudzy z maila też nie, a Melusia grzeje dupkę pod kołderką u Roksanki, chodzi coraz pewniej po domu, dopomina się o pieszczoty i jest ok. Zobaczymy co czas pokaże i jakie te domki. Jak na chwilę obecną nie są godne tej księżniczki ;)
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Basiu, co z tym jamnisiowatym szkielecikiem?[/quote] ?????????? -
A u nas są nowości. Mała znaleziona koteczka wróciła do właścicieli :multi:. Kobieta zobaczyła ogłoszenie i razem z córką przyjechały po kicię. Tak bardzo się cieszyły, żę aż miały łzy w oczach. Puma, bo tak mała ma na imię jest zaszczepiona i bardzo o nią dbają, ale nie zauważyły, że nie wróciła ze spaceru z psem ( razem wychodzą). Bardzo się cieszę z takiego zakończenia :lol:. Następna nowość jest trochę gorsza. Mela jest odważniejsza, biega już prawie po całym domu, ale niestety atakuje moje sunie, które są bardzo dobrze nastawione do kotów i nie zaczepiają ich.
-
Z panem, który do mnie dzwonił nie możemy się skontaktować, bo jest poza zasięgiem ( dzisiaj dzwoniła Abrakadabra). Poza tym dostałam maila na który Abrusia odpisała i czekamy na odpowiedź i ewentualne spotkanie. Jak tylko będzie coś wiadomo, dowiecie się o tym na pewno. Kicia jest grzeczna, miła i coraz śmielej chodzi po domu. Dzisiaj miała brzydkiego qoopala, ale ma apetyt i nie widać żeby coś złego się działo. Nie martw się Cekinko :loveu:, nie dam jej skrzywdzić.
-
[quote name='Margo05']Ja się łapię do kojca z Tamisławą i Aresem :) [IMG]http://images6.fotosik.pl/340/4471d56b2aa387d4med.jpg[/IMG] W ich budzie spokojnie się zmieszczę i cieplutko mi będzie :)[/quote] A ja poproszę z Pipi, bo wolę mniejsze pieski, bo i sama mała jestem. Na dodatek może być kotek :evil_lol:
-
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
EVA2406 replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha Misia i da mu spokojny, bezpieczny domek? -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Zulka to śliczna sunia, a dzisiaj wspięła się na moje kolana dostałam od niej buziaka :lol:. Nie bała się mnie, a kiedy widziałam ją po raz pierwszy uciekała ode mnie. -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Ależ chudzina z tego Boryska :evil_lol:. Nie martw się mój Filemon i Karol wyglądają podobnie, a reszta jest na dobrej drodze ;). Najbardziej boję się o Karolka, bo on ma tylko trzy łapki, ale jak ich i siebie odchudzić? Jak nie chcę im dać jeść to one tak się dopominają, a w nocy nie dają spać :razz: -
A ja widziałam dzisiaj u Cioteczki Bazyliah maleńką Funię. Sunia jest przesłodka. To taka ufna kruszynka. Olu, Ty i Twój TZ jesteście wspaniałymi LUDŹMI. To wielka przyjemność mieć takich znajomych.
-
Ja też żyję ;), choć odzywam się dopiero teraz. Dziękuję Pani Joli za przyjęcie, super wyżerkę ( Margo, kasza gryczna jest pyszna i bardzo zdrowa) i wiele nowych wiadomości. Abrusiu :loveu:, dziękuję za transport i miłe towarzystwo :lol: :Rose:. Dziewczyny, miło było Was poznać. Jeśli chcecie kontynuować takie spotkania, proponuję następne u mnie. Pani Jolu, Pani to oczywiście też dotyczy. Co myślicie o sobocie 27 grudnia?