Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Abrakadabra'][COLOR=red][B]Gagata[/B][/COLOR] musisz mi przesłać przepis na ten serniczek:razz: - w życiu takiego nie jadłam! To nie był sernik! To była poezja...... Przytyłam ze 2 kilo podczas tej wizyty. I sos z grzybkami p. Joli... Kocham dobre jedzonko...[/quote] Abrusiu, masz rację :loveu:
  2. Reportaż super, a Kubuś, jak to mały kundelek, nadrabia bohaterstwem ;). Tylko, żeby to się źle nie skończyło.
  3. Ja też wesprę psinkę. Nie będzie to duża suma, ale co miesiąc, jeśli bedzie taka potrzeba. Czy nie lepiej by było najpierw wybrać się do weta na badania, aby domek nie brał psa w ciemno.
  4. Nic już nie mam do dodania, tak pięknie dziewczyny napisały :-(. Opałku jesteś już w lepszym świecie, gdzie ból, strach i cierpienie już ci nie grozi.
  5. He, he, Margo chyba boi się mnie ;). Proponowałam, że zabiorę ją z Zacisza, ale Ona woli jechać autobusem pod makro :evil_lol:. No, dobra niech i tak będzie :-(
  6. [quote name='Saphira']a jak w w-wie jest w soboty. Moja córcia jedzie na jakieś sympozjum weterynaryjne na ul. Marksa ? Chyba na 9 . Są tam duże korki i objazdy ? Nie wiem jak sobie poradzi :shake:[/quote] Chyba nie Marksa, tylko MARSA :evil_lol:. Tamtemu już chyba dośc dawno podziękowaliśmy ;)
  7. Abrusia :loveu:, nie zapomniałam, ale gdzież bym śmiała Ci zawracać głowę. Ty masz i tak tyle zajęć. Jutro się zobaczymy i pogadamy. Kicia już po zdjęciu szwów. Ma tylko jeszcze nie rozpuszczone szwy wewnętrzne i szew wygląda jak wałeczek, ale w ciągu 7 -10 dni ma byc już ok. Kicia dobrze się czuje, ma apetyt i jest bezproblemową mruczanką. Siedzi w jednym pokoju i nie lubi z niego wychodzić, choć drzwi są otwarte. Inne zwierzaki toleruje, ale bliskich kontaktów nie lubi.
  8. Erazm, rozumiem, że rzucasz palenie, ale ciasto................:crazyeye:. Cos z przyjemności życia trzeba zostawić, nie można rzucać wszystkiego ;)
  9. Opałku, trzymaj się psinko. Śliczne dostałeś imię. Dla mnie cegiełek zabrakło, ale choć troszkę wpłacę na ratowanie życia psinki.
  10. Bieduś straszny ten mały piwniczny :-(. Tweety, a ja tak nieśmiało zapytam: może w sprawie tej koteńko pogadać z Malagos? Ona mówiła, że może przyjąć jednego tymczasa. Gosiu :oops:..............cały czas myślę o tej kici :-(
  11. Margo, ja prawdopodobnie będę w sobotę pracowała na Zaciszu. Może zabrać Cię? Czy ktoś tu coś wspominał o cieście domowym? :eviltong: :lol:
  12. Margo, po pierwsze trzeba rozmawiać z szefem Erki o konkretnym terminie zabrania psów, żeby nie okazało się, że żadna pomoc już nie bedzie potrzebna. Nie wiadomo co komu chodzi po głowie, szczególni jeśli już kiedyś o usunięciu psów mówił. I to trzeba zrobić na cito !!!!! Margo, proszę zrób to szybko, pliss :loveu:. Po drugie, deklaruję 20 zł , niestety tylko,na hotelik lub Dt płatny. Proszę o nr konta. A po trzecie jak czytam ten wątek to cieszę się, że jesteście. Czasem myślę sobie co byłoby z moim stadkiem gdyby coś stało się ze mną........................mam nadzieję, że dzięki Wam nie zostałyby na ulicy lub w schronie.
  13. Nie macie jakiejś starszej pani, żeby chociaż na trochę ją wzięła nim czegoś się nie wymyśli? Ona nie ma szans w schronie :-(
  14. Jejku, jak bieda :-(:-(:-( Nie bardzo mogę wspomóc kasą :oops:, ale mam już trochę rzeczy na bazarek. Jak zrobię zdjęcia kto wystawi? Ulaa, a może dam Ci te fanty, jak wolisz? Zróbcie banerek to więcej osób wejdzie na wątek.
  15. [quote=Ulaa;11320369. Teraz w weekend znowu jadę do Wawy, Eva, podaj mi proszę nr tel, dałabym Ci rzeczy z bazarku osobiście :) Z wielką przyjemnością Cioteczko spotkam sie z Tobą :lol:
  16. Widzisz Cekinko tę kolejkę chętnych? :evil_lol: Jutro Melunia będzie miała zdejmowane szwy i sprawdzane czy wszystko ok. Napisałam tę informację panu, który był chętny na kicię, ale się nie odezwał. A ja nadal czekam na kogoś kto wybierze się ze mną na sprawdzenie domku.
  17. A co z tą kicią staruszeczką ? :-( Dalej w schronie? :placz:
  18. Olu, dzięki :loveu:. Wtatara, w Różanie. Z transportem do Warszawy nie ma większych klopotów.
  19. Spoko, dogomaniacy zaprawieni są w takich bojach ;). No to czekamy na fotorelację
  20. [quote name='Bazyliah']Eva - prześlij ten nr, popytam.[/quote] Dzięki. Wysłałam Ci pw.
  21. A już myślałam, że Ty z tą gumą tak sama :crazyeye: , ale okazuje sie, że stosujesz tę samą metodę co ja, choc wiem ,że kolejka do Ciebie stoi wieksza niż do mnie. Ale nie ma sie co dziwić, jak byłam o kilkanaście kg mlodsza, to i kolejka była dłuższa :evil_lol:. A co do bagażnika to mówię poważnie, bo ja też mam jakiś woreczek jedzonka. Co prawda marketowe, ale mam nadzieję, że pieski się nie obrażą.
  22. Witaj Cioteczko Bazyliah :loveu:. Nie widziałam tych maluchów na żywo, ale sądząc po łapkach to mogą być dośc masywne, ale lepiej niech się wypowiedzą dziewczyny, które widziały psy. Mogę podać Ci nr. tel do jednej z pań, które dokarmiają te bidy.
  23. [quote name='Abrakadabra']Mam zagadkę! Jak zmieścić do bagażnika 100kg suchej karmy dla psów, 20 kg suchej karmy dla kotów ( a może nawet i 35, jeśli koty p.Ewy nie będą chciały jeść żarełka od Zwierzus) i jeszcze parę drobiazgów, które chcę zabrać dla p. Joli? :hmmmm:[/quote] Abrusia, ja też mam bagażnik, nie za duży, ale jest ;)
  24. [quote name='Margo05']No, i gdzie te ciotki? :mad:[/quote] Nie mogę tu za często zaglądać, bo jak czytam o tych Waszych ideałach to staję się zazdrosna ;)
×
×
  • Create New...