-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='Abrakadabra'][COLOR=red][B]Gagata[/B][/COLOR] musisz mi przesłać przepis na ten serniczek:razz: - w życiu takiego nie jadłam! To nie był sernik! To była poezja...... Przytyłam ze 2 kilo podczas tej wizyty. I sos z grzybkami p. Joli... Kocham dobre jedzonko...[/quote] Abrusiu, masz rację :loveu:
-
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
EVA2406 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Reportaż super, a Kubuś, jak to mały kundelek, nadrabia bohaterstwem ;). Tylko, żeby to się źle nie skończyło. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też wesprę psinkę. Nie będzie to duża suma, ale co miesiąc, jeśli bedzie taka potrzeba. Czy nie lepiej by było najpierw wybrać się do weta na badania, aby domek nie brał psa w ciemno. -
Abrusia :loveu:, nie zapomniałam, ale gdzież bym śmiała Ci zawracać głowę. Ty masz i tak tyle zajęć. Jutro się zobaczymy i pogadamy. Kicia już po zdjęciu szwów. Ma tylko jeszcze nie rozpuszczone szwy wewnętrzne i szew wygląda jak wałeczek, ale w ciągu 7 -10 dni ma byc już ok. Kicia dobrze się czuje, ma apetyt i jest bezproblemową mruczanką. Siedzi w jednym pokoju i nie lubi z niego wychodzić, choć drzwi są otwarte. Inne zwierzaki toleruje, ale bliskich kontaktów nie lubi.
-
Margo, po pierwsze trzeba rozmawiać z szefem Erki o konkretnym terminie zabrania psów, żeby nie okazało się, że żadna pomoc już nie bedzie potrzebna. Nie wiadomo co komu chodzi po głowie, szczególni jeśli już kiedyś o usunięciu psów mówił. I to trzeba zrobić na cito !!!!! Margo, proszę zrób to szybko, pliss :loveu:. Po drugie, deklaruję 20 zł , niestety tylko,na hotelik lub Dt płatny. Proszę o nr konta. A po trzecie jak czytam ten wątek to cieszę się, że jesteście. Czasem myślę sobie co byłoby z moim stadkiem gdyby coś stało się ze mną........................mam nadzieję, że dzięki Wam nie zostałyby na ulicy lub w schronie.
-
Widzisz Cekinko tę kolejkę chętnych? :evil_lol: Jutro Melunia będzie miała zdejmowane szwy i sprawdzane czy wszystko ok. Napisałam tę informację panu, który był chętny na kicię, ale się nie odezwał. A ja nadal czekam na kogoś kto wybierze się ze mną na sprawdzenie domku.
-
Olu, dzięki :loveu:. Wtatara, w Różanie. Z transportem do Warszawy nie ma większych klopotów.
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Spoko, dogomaniacy zaprawieni są w takich bojach ;). No to czekamy na fotorelację -
[quote name='Bazyliah']Eva - prześlij ten nr, popytam.[/quote] Dzięki. Wysłałam Ci pw.
-
A już myślałam, że Ty z tą gumą tak sama :crazyeye: , ale okazuje sie, że stosujesz tę samą metodę co ja, choc wiem ,że kolejka do Ciebie stoi wieksza niż do mnie. Ale nie ma sie co dziwić, jak byłam o kilkanaście kg mlodsza, to i kolejka była dłuższa :evil_lol:. A co do bagażnika to mówię poważnie, bo ja też mam jakiś woreczek jedzonka. Co prawda marketowe, ale mam nadzieję, że pieski się nie obrażą.
-
Witaj Cioteczko Bazyliah :loveu:. Nie widziałam tych maluchów na żywo, ale sądząc po łapkach to mogą być dośc masywne, ale lepiej niech się wypowiedzą dziewczyny, które widziały psy. Mogę podać Ci nr. tel do jednej z pań, które dokarmiają te bidy.
-
[quote name='Abrakadabra']Mam zagadkę! Jak zmieścić do bagażnika 100kg suchej karmy dla psów, 20 kg suchej karmy dla kotów ( a może nawet i 35, jeśli koty p.Ewy nie będą chciały jeść żarełka od Zwierzus) i jeszcze parę drobiazgów, które chcę zabrać dla p. Joli? :hmmmm:[/quote] Abrusia, ja też mam bagażnik, nie za duży, ale jest ;)