-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Może i lepiej, że Szarik nie pojechał do tego domku, bo od kiedy to dziecko ma decydujący głos......................:mad:. Qurcze to nie pluszowy miś ze sklepu zabawkowego :angryy:. Kiedy wreszcie ludzie nabiorą rozumu...........
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Ewo, ten facet wie o Kumplu z ogłoszenia. Mieszka w... :oops: nie pamiętam, ale jest to dość daleko.[/quote] Daleko.............od czego...........od Warszawy, czy od Halinowa? Przecież domek trzeba sprawdzić, może mamy tam kogoś w okolicy? -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
A gdzie mieszka ten facet i skąd wie o Kumplu? -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Demi :loveu:, podeślij mi nr konta to chociaż na paczkę pampersów dla :loveu: Czucza podrzucę ;) -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :multi:. Kumpel ma takie fajne, mądre oczy. To musi być super pies. Cekinko :loveu:, mowiłam Ci, że jesteś WIELKA ;) i :loveu: -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, :-( może to nie Kumpel, sprawdź to, proszę :-( -
Ula, jestem z Tobą i z Koszałkiem od początku i aż do końca :-( :placz:. To bardzo trudna decyzja. Szkoda tylko, że nie odejdzie w domu, nie rozumiem decyzji weta. Dwa razy miałam taką sytuację i za każdym razem wetka przyjeżdżała do domu. To się takim staruszkom należy jak przysłowiowa miska zupki. Nie rozumiem.................. Uleńko, Koszałku..............................:placz: :-( :-( :-(
-
Gosiu, a na jakie konto przelewasz? Dzisiaj się z Jolą widziałam, ale tak w biegu i zapomniałam, że też mam troszkę jedzonka. Abrusia, a kiedy się wybierasz do Joli i co robisz w sobotę wieczorem? Jeśli jesteś już zdrowa i masz ok 2 godzin , a ja nie dam rady się wykurować, to potrzebny kierowca. Co Ty na to?
-
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko :loveu:, ja jako Twoja wierna fanka dorzucę kilka grosików. Podaj mi nr konta -
Pozdrowienia od małego pingwinka - Meluni :lol:. Ale nie wyobrażacie sobie jak to rozrabiara mała. Wszędzie jej pełno, zaczepia psy i koty, lata jak oszalała po całym domu, a w nocy jak jej sie nudzi to tak głośno gada aż się ktoś obudzi i ją zawoła na głaskanko.
-
Ale smutna historia Koszałka, całe życie to jedna tułaczka :-(. Ula :loveu:, zaglądam, ale cichutko by nie zaśmiecać wątku, a poza tym ostatnio czuję sie prawie jak Koszałek i lista chorób podobnej długości ;). Koszałku, trzymaj się, szczególnie teraz kiedy wreszcie masz spokój, ciepły kącik, czułe ręce do głaskania i dobre jedzonko.
-
Młodziutka Spinka z olkuskiego schroniska juz w domku!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos'].... dzięki :roll: A te fajki to rzuć, szkoda zdrowia :eviltong: Ja rzuciłam 13 lat temu, taka jestem dzielna![/quote] U mnie już też chyba minęło 14 czy 15 lat :eviltong:. Isadorko, weź przyklad z nas, a ile kasy więcej na biedaki ;), nie mówiąc oczywiście o zdrowiu.