Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Ale początek to i tak lecznica, bo w tym stanie pewnie kilka dni w szpitaliku są konieczne
  2. Może i lepiej, że Szarik nie pojechał do tego domku, bo od kiedy to dziecko ma decydujący głos......................:mad:. Qurcze to nie pluszowy miś ze sklepu zabawkowego :angryy:. Kiedy wreszcie ludzie nabiorą rozumu...........
  3. One są w schronie, czy już w lecznicy? Jeśli w schronie to bez lecznicy i dobrej diagnozy..............................
  4. [quote name='Cekinka13*']Ewo, ten facet wie o Kumplu z ogłoszenia. Mieszka w... :oops: nie pamiętam, ale jest to dość daleko.[/quote] Daleko.............od czego...........od Warszawy, czy od Halinowa? Przecież domek trzeba sprawdzić, może mamy tam kogoś w okolicy?
  5. Jakie biedy :-(. A co temu biało - rudemu jest, że taki chudzieńki?
  6. A gdzie mieszka ten facet i skąd wie o Kumplu?
  7. Demi :loveu:, podeślij mi nr konta to chociaż na paczkę pampersów dla :loveu: Czucza podrzucę ;)
  8. Super wiadomość :multi:. Kumpel ma takie fajne, mądre oczy. To musi być super pies. Cekinko :loveu:, mowiłam Ci, że jesteś WIELKA ;) i :loveu:
  9. [quote name='Kinya']Kocurek odszedł w nocy. Pani Dominika powiedziała, że będą mu robić sekcję :-([/quote] [*] :-( :-( :-( On wiedział, że go nie chcą i odszedł .........................:-( :placz:
  10. [quote name='weszka']Jeśli sprawa tych kociaków aktualna to poprosze o nr tel.[/quote] Wysłałam Ci pw. Dostałaś?
  11. Cekinko, :-( może to nie Kumpel, sprawdź to, proszę :-(
  12. Koszałku, tak mi smutno, że już Cię nie ma z nami, śpij spokojnie [*] Uleńko, brak mi już słów i łez :-(. Dziękuję, że byłaś z nim do końca.
  13. Ula, załatw koniecznie weta do domu :-(. Błagam Cię :-(:-(:-( To nie godne, aby musiał jeszcze bardziej się stresować idąc do weta, a potem co.................... :-(.......:-(.........:-(
  14. [quote name='gagata']A u mnie szpital - psy, ludzie, wszyscy z grypa.....:shake:[/quote] U mnie tylko ludzie. Ja ledwo żyję. Najgorzej u Pixie. Mama w szpitalu z zapaleniem płuc, a Ona temp. prawie 40 i chyba zapalenie oskrzeli i ta biedna dfziewczyna jeździ do szpitala.
  15. Ula, jestem z Tobą i z Koszałkiem od początku i aż do końca :-( :placz:. To bardzo trudna decyzja. Szkoda tylko, że nie odejdzie w domu, nie rozumiem decyzji weta. Dwa razy miałam taką sytuację i za każdym razem wetka przyjeżdżała do domu. To się takim staruszkom należy jak przysłowiowa miska zupki. Nie rozumiem.................. Uleńko, Koszałku..............................:placz: :-( :-( :-(
  16. Tak, mocznica to straszna choroba. Chorował na nią mój ukochany kotek Pankracy [*] Uleńko, a może kroplówki ( plukanie nerek) choć trochę pomoże? Biedny Koszałek, tak dlugo czekał na domowe ciepełko i swoją Panią, a teraz kiedy już to ma, nie dane mu cieszyć się tym :-(
  17. Gosiu, a na jakie konto przelewasz? Dzisiaj się z Jolą widziałam, ale tak w biegu i zapomniałam, że też mam troszkę jedzonka. Abrusia, a kiedy się wybierasz do Joli i co robisz w sobotę wieczorem? Jeśli jesteś już zdrowa i masz ok 2 godzin , a ja nie dam rady się wykurować, to potrzebny kierowca. Co Ty na to?
  18. Cekinko :loveu:, ja jako Twoja wierna fanka dorzucę kilka grosików. Podaj mi nr konta
  19. [quote name='j3nny']ja bardzo prosze o info gdyby pojawil sie jakis rudy/ruda. domek dobry, cala rodzina od pokolen zakocona[/quote] Dwa małe rude zgłosiła dzisiaj Margo. Są u niej w piwnicy. Ona nie bywa ostatnio na dogo, ale można tel. Jeśli jesteś zainteresowana mogę podać nr tel.
  20. Pozdrowienia od małego pingwinka - Meluni :lol:. Ale nie wyobrażacie sobie jak to rozrabiara mała. Wszędzie jej pełno, zaczepia psy i koty, lata jak oszalała po całym domu, a w nocy jak jej sie nudzi to tak głośno gada aż się ktoś obudzi i ją zawoła na głaskanko.
  21. Tam też bywaja dobrzy ludzie. Też znam takiego. Trzymaj się i nie odpuść sprawy.
  22. Ale smutna historia Koszałka, całe życie to jedna tułaczka :-(. Ula :loveu:, zaglądam, ale cichutko by nie zaśmiecać wątku, a poza tym ostatnio czuję sie prawie jak Koszałek i lista chorób podobnej długości ;). Koszałku, trzymaj się, szczególnie teraz kiedy wreszcie masz spokój, ciepły kącik, czułe ręce do głaskania i dobre jedzonko.
  23. [quote name='malagos'].... dzięki :roll: A te fajki to rzuć, szkoda zdrowia :eviltong: Ja rzuciłam 13 lat temu, taka jestem dzielna![/quote] U mnie już też chyba minęło 14 czy 15 lat :eviltong:. Isadorko, weź przyklad z nas, a ile kasy więcej na biedaki ;), nie mówiąc oczywiście o zdrowiu.
  24. [quote name='weszka']A można prosić o link? Albo jakieś bardziej szczegółowe info?[/quote] Był taki wątek zatytułowany chyba KOTY z ŁOMIANEK, ale nie pamiętam dokladnie. Dzisiaj juz za późno, ale jutro złapię z kimś kontakt i Ci podam. Podobno są przecudnej urody :lol:
×
×
  • Create New...