Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Jak to nie znasz Malagos :crazyeye:, Cioteczko, przecież nic nie piłaś na sabacie, a Małgosia siedziała vis a vis Ciebie przy stole. Ja dzisiaj już zaczęłam zbierać fanty na bazarek. Małgoś, wystawisz? :oops:
  2. Biedny Koszałek.............ledwo wyszedł z jednej choroby, a już sobie poszukał następne. Ula, a może narkoza rozwaliła nerki, bo to niestety u staruszków tak działa. Digoxin na serce, a co z nerkami, bo to poważny problem? Wrzuć mi nr konta to podeślę coś Koszałkowi.
  3. To teraz już tylko dobry domek...............
  4. Tak, tak na sesję czekamy, ale najbardziej na domek dla sunieczki
  5. [quote name='j3nny']i tutaj też się doczepiam, także poszukuję rudego kota/kotki dla kuzynostwa, domek dobry:) w razie czego poproszę o info[/quote] Jak sie w Krakowie nie znajdzie, to w Łomiankach ponoć są w dużych ilościach i w różnych tonacjach ;)
  6. Ja też zaglądam i z przyjemnością czytam te dobre wiadomości. :loveu: Duzo zdrówka dla Was i dla Dyzia :lol:
  7. Przypominam Ci, że u mnie są rzeczy, które zostały z poprzedniego bazarku. A Joli przyda się każda złotówka, bo wiem, że już ma problemy z brakiem środków. Jeśli podjęłabyś się zrobić bazarek to powysyłam Ci zdjęcia. Co Ty na to Małgoś?
  8. Majqa, dziękuję za to ,że zgodziłaś się pomóc. Wellington, dobrze, że nie masz kłopotów finansowych i nie musisz się martwić o to czy na wszystkie potrzeby Ci starczy. Niestety, na tym forum , chyba w większości, są ludzie w gorszej sytuacji i nie przesdzkadza im to pomagać zwierzętom w potrzebie. I powiem Ci więcej, ze swojej obserwcji wiem, że chętniej pomagają ci, którzy mają mało niż ci, którzy maja się dobrze. Dlatego nie skreślaj ludzi biedniejszych i nie oceniaj po zawartości portfela. To nie jest dobra miara................:shake:
  9. Maleńka dalej szuka domku, taka piękna, wesoła czrnulka.
  10. Ja też trzymam kciuki za Agatka i za jego biedne łapinki.
  11. [quote name='Selenga']Wszyscy o tobie chyba zapomnieli, Mała[/quote] Cioteczko, proszę nie siać wrogiej propagandy i nie opowiadać suni takich rzeczy. PAMIĘTAMY i domku szukamy.
  12. Wiele zdrowia,szczęścia i radości na dalsze długie lata wspólnego pożycia :lol:
  13. Ja niestety nie mogę jeździć teraz w dalsze trasy z powodu choroby Mamy. A w jakim rejonie Polski jest ta miejscowość? W weekend z psem jedzie Abrakadabra, ale to chyba gdzieś, jak dobrze pamiętam, w kierunku Poznania. Żabusia, napisz do Abrakadabra i zapytaj, bo ja nie jestem pewna tego kierunku.
  14. a może te objawy neurologiczne to ze stresu? Ciekawe jak bedzie w domku, czy też będzie miała takie objawy? Rozumiem, że jakieś wiadomości z domku będą...........
  15. Mała to śliczna suńka, a to zdjęcie jak leży czterema kołami do góry jest super :lol:. Widać, że już czuje się zupełnie bezpieczna.
  16. [quote name='malagos'] [B]Ewuś[/B], nawet jak bedzie po sterylizacji, pobedzie w domu do zdjecia szwów i wróci do budy. Taka umowa.[/quote] no to oki, bo już się martwiłam
  17. [quote name='żabusia']Można się jedynie domyślać na czym polega problem. Jeżeli na tym co podejrzewam to bardzo źle, że jedna strona dyktuje drugiej, czy ta druga może mieć pasje czy nie może. Kurcze, każdy człowiek potrzebuje mieć kawałek własnego życia. Trzeba jasno określić pewne zasady, zakreślić granice i nie dać sobie wejść na głowę, co więcej dobry, dojrzały partner cieszy się tym co sprawia radość jego partnerce... Ech, szkoda słów.[/quote] Żabusia, super to ujęłaś, przecież każdy ma prawo do samorealizacji i do bycia szczęśliwym, a pomoc czworonogom daje nam, dogomaniakom, szczęście. I każdy powinien to zrozumieć. Rzeczywistość jest często , niestety, inna :-(
  18. trzymamy, trzymamy..............
  19. Starość ma swoje prawa. A na zdjęcia czekamy :lol:
  20. Margo :loveu:, trzymaj się i po odpoczynku wróć, choć na "pół gwizdka"
  21. W tej chwili, poki nie ma domku, nie ma co mówić o sterylce. Tym bardziej, że po sterylce do budy nie wróci :shake:. Jak znajdzie się domek to ze sterylką damy radę. Nie martw się Małgoś, jak coś to zrobimy w Warszawie ;), byle domek się szybko znalazł. [COLOR=red]Domki dla małych ślicznych kotków i większych ślicznych kotków potrzebne w dużych ilościach. Koty z cmentarza bardzo proszą.[/COLOR]
  22. [quote name='kuba123']Jest to wiele przesadzona informacja - odpowiada Jarosław Zub, OSPZ. panie Zub- jak pan mógł:mad::mad::mad:[/quote] Ten facet może nic nie mowić, wystarczy na niego tylko spojrzeć :mad: :mad: :mad:
  23. [quote name='malagos']coś moje bazarki ostatnio nie idą :shake: Mam teraz 2 na psy p. joli i sama sobie podnoszę... muszę pomyśleć o funduszach na sterylizacje suczek z Olkusza, tych dwóch co są u mnie. Straszne bidy, ale juz je pokochalam :shake:[/quote] To podrzuć linka, pomogę ;)
×
×
  • Create New...