-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Przepiękny mix leonbergera już w nowym domu!!!
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
To teraz już tylko dobry domek............... -
Młodziutka Spinka z olkuskiego schroniska juz w domku!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak, tak na sesję czekamy, ale najbardziej na domek dla sunieczki -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam i z przyjemnością czytam te dobre wiadomości. :loveu: Duzo zdrówka dla Was i dla Dyzia :lol: -
Majqa, dziękuję za to ,że zgodziłaś się pomóc. Wellington, dobrze, że nie masz kłopotów finansowych i nie musisz się martwić o to czy na wszystkie potrzeby Ci starczy. Niestety, na tym forum , chyba w większości, są ludzie w gorszej sytuacji i nie przesdzkadza im to pomagać zwierzętom w potrzebie. I powiem Ci więcej, ze swojej obserwcji wiem, że chętniej pomagają ci, którzy mają mało niż ci, którzy maja się dobrze. Dlatego nie skreślaj ludzi biedniejszych i nie oceniaj po zawartości portfela. To nie jest dobra miara................:shake:
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Maleńka dalej szuka domku, taka piękna, wesoła czrnulka. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam kciuki za Agatka i za jego biedne łapinki. -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Wszyscy o tobie chyba zapomnieli, Mała[/quote] Cioteczko, proszę nie siać wrogiej propagandy i nie opowiadać suni takich rzeczy. PAMIĘTAMY i domku szukamy. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiele zdrowia,szczęścia i radości na dalsze długie lata wspólnego pożycia :lol: -
Przepiękny mix leonbergera już w nowym domu!!!
EVA2406 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mogę jeździć teraz w dalsze trasy z powodu choroby Mamy. A w jakim rejonie Polski jest ta miejscowość? W weekend z psem jedzie Abrakadabra, ale to chyba gdzieś, jak dobrze pamiętam, w kierunku Poznania. Żabusia, napisz do Abrakadabra i zapytaj, bo ja nie jestem pewna tego kierunku. -
maluch ze zmianami neurologicznymi...Morelek ma swój domek :o))
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a może te objawy neurologiczne to ze stresu? Ciekawe jak bedzie w domku, czy też będzie miała takie objawy? Rozumiem, że jakieś wiadomości z domku będą........... -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Mała to śliczna suńka, a to zdjęcie jak leży czterema kołami do góry jest super :lol:. Widać, że już czuje się zupełnie bezpieczna. -
Młodziutka Spinka z olkuskiego schroniska juz w domku!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos'] [B]Ewuś[/B], nawet jak bedzie po sterylizacji, pobedzie w domu do zdjecia szwów i wróci do budy. Taka umowa.[/quote] no to oki, bo już się martwiłam -
[quote name='żabusia']Można się jedynie domyślać na czym polega problem. Jeżeli na tym co podejrzewam to bardzo źle, że jedna strona dyktuje drugiej, czy ta druga może mieć pasje czy nie może. Kurcze, każdy człowiek potrzebuje mieć kawałek własnego życia. Trzeba jasno określić pewne zasady, zakreślić granice i nie dać sobie wejść na głowę, co więcej dobry, dojrzały partner cieszy się tym co sprawia radość jego partnerce... Ech, szkoda słów.[/quote] Żabusia, super to ujęłaś, przecież każdy ma prawo do samorealizacji i do bycia szczęśliwym, a pomoc czworonogom daje nam, dogomaniakom, szczęście. I każdy powinien to zrozumieć. Rzeczywistość jest często , niestety, inna :-(
-
maluch ze zmianami neurologicznymi...Morelek ma swój domek :o))
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
trzymamy, trzymamy.............. -
Stare Zrozpaczone Psie Serce Czeka Na Cud...Kostuś ma dom:):):)
EVA2406 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Starość ma swoje prawa. A na zdjęcia czekamy :lol: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Qrcze, nawet tak nie żartuj :-( -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
EVA2406 replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-(:-(:-(:-(:-( -
Młodziutka Spinka z olkuskiego schroniska juz w domku!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
W tej chwili, poki nie ma domku, nie ma co mówić o sterylce. Tym bardziej, że po sterylce do budy nie wróci :shake:. Jak znajdzie się domek to ze sterylką damy radę. Nie martw się Małgoś, jak coś to zrobimy w Warszawie ;), byle domek się szybko znalazł. [COLOR=red]Domki dla małych ślicznych kotków i większych ślicznych kotków potrzebne w dużych ilościach. Koty z cmentarza bardzo proszą.[/COLOR] -
[quote name='kuba123']Jest to wiele przesadzona informacja - odpowiada Jarosław Zub, OSPZ. panie Zub- jak pan mógł:mad::mad::mad:[/quote] Ten facet może nic nie mowić, wystarczy na niego tylko spojrzeć :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='malagos']coś moje bazarki ostatnio nie idą :shake: Mam teraz 2 na psy p. joli i sama sobie podnoszę... muszę pomyśleć o funduszach na sterylizacje suczek z Olkusza, tych dwóch co są u mnie. Straszne bidy, ale juz je pokochalam :shake:[/quote] To podrzuć linka, pomogę ;)