[quote name='tomcug']Koszałciu, wypoczywaj sobie.[/quote]
I :loveu: Ulaa i Koszałek zasłużyli na odpoczynek.
Uleńko, co do zwariowanego życia............ no cóż lepiej mieć zwariowaną i zalataną dobrą , kochającą panią niż perfekcyjny domek w którym pies może siedzieć np. wyłącznie na korytarzu, bo parkiety ważniejsze od przyjaciela.