Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Margo, kiedy się wybierasz do Pani Joli? Może pojedziemy razem?
  2. Abrakadabra, w czwartek o której możesz być z kicią? Na którą mogę umawiać badania? Przed czy po południu?
  3. Mam przyczepę. Czy Pani Jola ma koty? Mam trochę kocich witaminek i kilka obróżek przeciwpchelnych i przeciwkleszczowych.
  4. Brak mi słów :-( :-( :placz: Asiaf , przytulam Cię
  5. Śliczna kicia. Było kiedyś: Na kłopoty Bednarski, teraz jest na kłopoty Malagos ;)
  6. A czy warunki pozwoliłyby doprowadzić tego psa do porządku ( kąpiel, czesanie)? Wiem, że wtedy szanse do domek wzrastają. Ludzie nie wiedzą, że pies może się tak bardzo zmienić.
  7. Cudny :loveu: Dyziek. Dobrze, że chociaż na spacerku był z innymi psiakami.
  8. [quote name='aganela']a ja mam taki pomysł..wątpie czy wyjdzie ..ale może... Może kudłatek mógłby traficz do płatnego hoteliku domowego/płatnego tymczasu,trzeba byłoby opłacić mu go i dalej szukałybyśmy mu domu,ale gdyby się nie znalazł(niestety nie śmiem w to wątpić)to staruszek do swojej śmierci żył by sobie w hoteliku,w błogiej nieświadomości żę jest kochany..a my w ten sosób fundowały byśmy mu pogodną starość..? Tylko czy ktoś się coś takiego podejmie..? .. i trzeba kasy.. Przecież taki staruszek możę w każdej chwili zgasnąć...[/quote] Jestem za. Będę co miesiąc wspierała finansowo.
  9. Gratulujemy domkowi.........;) Kubulku :loveu:, bądź już zawsze szczęśliwy :lol:
  10. [quote name='tomcug']No i rozmazałam się. :-([/quote] Ja też.................:-(
  11. Ja już nie mam słów dla tych ludzkich bestii oddających stare zwierzęta do schronu :-( :-(. Przecież to dla nich wyrok :placz:. Mam nadzieję, że tacy właściciele umrą też samotnie w domach starców :angryy:
  12. Czy są już wyniki badań?
  13. A Tęsknota dalej tęskni.................:-(
  14. [quote name='tomcug']Koszałciu, wypoczywaj sobie.[/quote] I :loveu: Ulaa i Koszałek zasłużyli na odpoczynek. Uleńko, co do zwariowanego życia............ no cóż lepiej mieć zwariowaną i zalataną dobrą , kochającą panią niż perfekcyjny domek w którym pies może siedzieć np. wyłącznie na korytarzu, bo parkiety ważniejsze od przyjaciela.
  15. a głupi naród je tą chińszczyznę, od tych prymitywnych brudasów :angryy:
  16. Bo ja sobie tak cichutko myślę, że Koszałek to dom już ma :evil_lol:. A ten znak zapytania w tytule mówi juz prawie wszystko ;)
  17. A ja grzecznie przypominam, że to wątek Dyzia i tylko Dyzia :razz:.
  18. [quote name='Margo05']EVA, a co potrzebujesz zrobić?[/quote] Mam takie różne materiały, a mojej krawcowej się ponad rok temu zmarło :-(. Nie mogę odżałować tej kobiety, taki dobry człowiek i super szyła. A co możemy pomóc jeszcze p. Joli?
  19. [quote name='karusiap']Gratulacje:loveu::loveu::loveu:i milion takich rocznic:multi:[/quote] To samo chciałam napisać. Małgosiu :loveu: :loveu::loveu:
  20. Może by tak tytuł wątku już zmienić na bardziej optymistyczny ;)
  21. 100 zł transport z Torunia :crazyeye: , to chyba po wielkiej znajomości? To by się opłacało. A propos szycia................. może znacie jakąś dobrą i w miarę tanią krawcową?
  22. [quote name='Margo05']EVO, dziękuję, że jesteś :loveu:[/quote] Jestem Cioteczko, tylko doba staje się coraz krótsza :evil_lol:
  23. A ja wiem, że z Koszałkiem wszystko dobrze. Rozmawiałam z Ulą jak wracali autkiem do domku. Koszałek polubił pana dr, ale poznał Ulę ( martwiła się o to że jej nie pozna ;)) i razem szczęsliwi, pojechali cieszyć się sobą. Koszałek przeszedł dużą i skomplikowaną operację, ale teraz będzie już tylko lepiej :lol:
  24. Ja też jestem i aktualnie tylko tak mogę wesprzeć :oops:
  25. A ja nie czekałam, bo w nocy bym nie mogła usnąć. i rozmawiałam z Ulą. Cieszę się, że Koszałek już po operacji i teraz już będzie tylko lepiej. Ula, trzymaj się i pilnuj dobrze naszego ślicznego chłopaka ;)
×
×
  • Create New...