-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ja nie wiem skąd takie bezdomniaki wiedzą że na kanapie najlepiej i bez "pytania" od razu tam się układają;).[/quote] To instynkt :evil_lol:. Selenga :loveu:, dziękuję. -
Szariczek jest taki słodki i domki już powinny stać w kolejce
-
[quote name='Isadora7'][FONT=Impact][SIZE=6]I znowu sabat beze mnie :-(:-(:-([/SIZE][/FONT][/quote] Tym razem niestety i beze mnie :shake:, kłopoty rodzinne na maksa :-( Neris, zdjęcia podeślę Ci, ale poczekaj chwilkę, bo nie daję rady ze wszystkim. Gdybym zapomniała to przypomnij się po wtorku, sorry.
-
Noworoczne pozdrowienia od Meluni i całego jej towarzystwa dla wszystkich dobrych ludzi, którzy kici pomogli czynem, słowem i dobrą myślą.
-
Kciuki za domek dla psiaka. Niestety, ja już nie dam rady :shake:
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
EVA2406 replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że dopiero się zjawiam, ale nowy rok zaczął mi się od kłopotów rodzinnych :-(. O wszystkim wiem na bierząco od mojej wspaniałej sąsiedki Paulinki. Sunia jest śliczna, taka maleńka kruszynka. Mam nadzieję, że uda się znaleźć jej wspaniały domek. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opowiedz mu stary dowcip o tym jak to Masztalski chciał obciąć ogon jamnikowi, żeby w domu nie było oznak radości, bo przyjeżdżała teściowa. Może zrozumie aluzję ;) -
[quote name='fizia']Michał Olszański z Ekspresu reporterów też kiedyś wypowiadał się w sprawie bezdomnych zwierząt[/quote] Michał Olszański we wtorki prowadzi Pytanie na śniadanie i zawsze znajduje choć 5 min, ktore poświęca zwierzętom. Dzisiaj też była mowa o roli i szukaniu DT. On wielokrotnie pomagał w takich sprawach. Teraz też pewnie nie odmówi.
-
[quote name='paros']Ewa, czyli nie robić allegro?? ;):evil_lol:[/quote] Dzięki Cioteczko, ale i tak masz tyle roboty ;) :evil_lol:. Nie będziemy Cię jeszcze dodatkowo obciążać ;)
-
[quote name='Cekinka13*']Ewa, jesteś wielka!!! :loveu: :loveu: :loveu: [CENTER][B]Czyli Mela znalazła nowy, super domek!!! :smilecol:[/B][/CENTER] [/quote] Cekinko :loveu:, wcale nie wielka, a mała i na dodatek gruba :evil_lol:. A domek super, może i tak tylko zakocony i zapsiony na maksa, ale Melunia już przyzwyczaiła się do towarzystwa, nikogo już się nie boi ( nawet dużej suni Nusi) i zaczęła rozrabiać ( a taka była cicha) :evil_lol:. Jak tylko dowiedziała się, że zostaje, to dopiero pokazała jaki z niej diabełek :diabloti:
-
Apel wysłałam.
-
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
EVA2406 replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś napisze co aktualnie dzieje się z Misiem? -
[quote name='malagos']tak wlasnie myslalam ale czemu mnie to nie zdzwilo?.... :evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote] .........bo mamy podobne charakterki ....;)
-
A Melunia nie jest taka super. Dopiero teraz, jak chodzi po całym domu i zagląda do kuchni, okazało się, że to mały złodziej :mad:. Nic nie może leżeć na blacie, bo zarazelka wcina, chociaż jedzonko kocie stoi obok. Z mojej całej kociej gromadki tylko ona i Karolek tak się zachowują. Reszta nie jest zainterersowana ludzkim żarełkiem. Ale i tak już chyba Melki nie oddam, choć boję się jak sobie dam radę z tą kociarnią - jedzonko ( a Melka ma duuuuży apetyt) i żwirek mnie zrujnują :crazyeye:
-
No co ?????? O co Wam chodzi???? Melunia jest bardzo fajną, przytulastą koteczką. Za moją Roksanką chodzi krok w krok jak pies, nawet do łazienki. A domki się wykruszyły. Innych brak. A tak poza tym byle jakiemu domkowi nie oddam. Musi być super, a skąd taki wziąć? Cociaż kilka znam, ale na maksa zakocone :evil_lol: