Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Olena84']Ja nie wiem skąd takie bezdomniaki wiedzą że na kanapie najlepiej i bez "pytania" od razu tam się układają;).[/quote] To instynkt :evil_lol:. Selenga :loveu:, dziękuję.
  2. Szariczek jest taki słodki i domki już powinny stać w kolejce
  3. [quote name='Isadora7'][FONT=Impact][SIZE=6]I znowu sabat beze mnie :-(:-(:-([/SIZE][/FONT][/quote] Tym razem niestety i beze mnie :shake:, kłopoty rodzinne na maksa :-( Neris, zdjęcia podeślę Ci, ale poczekaj chwilkę, bo nie daję rady ze wszystkim. Gdybym zapomniała to przypomnij się po wtorku, sorry.
  4. Noworoczne pozdrowienia od Meluni i całego jej towarzystwa dla wszystkich dobrych ludzi, którzy kici pomogli czynem, słowem i dobrą myślą.
  5. Kciuki za domek dla psiaka. Niestety, ja już nie dam rady :shake:
  6. Przepraszam, że dopiero się zjawiam, ale nowy rok zaczął mi się od kłopotów rodzinnych :-(. O wszystkim wiem na bierząco od mojej wspaniałej sąsiedki Paulinki. Sunia jest śliczna, taka maleńka kruszynka. Mam nadzieję, że uda się znaleźć jej wspaniały domek.
  7. Opowiedz mu stary dowcip o tym jak to Masztalski chciał obciąć ogon jamnikowi, żeby w domu nie było oznak radości, bo przyjeżdżała teściowa. Może zrozumie aluzję ;)
  8. [quote name='fizia']Michał Olszański z Ekspresu reporterów też kiedyś wypowiadał się w sprawie bezdomnych zwierząt[/quote] Michał Olszański we wtorki prowadzi Pytanie na śniadanie i zawsze znajduje choć 5 min, ktore poświęca zwierzętom. Dzisiaj też była mowa o roli i szukaniu DT. On wielokrotnie pomagał w takich sprawach. Teraz też pewnie nie odmówi.
  9. [quote name='paros']Ewa, czyli nie robić allegro?? ;):evil_lol:[/quote] Dzięki Cioteczko, ale i tak masz tyle roboty ;) :evil_lol:. Nie będziemy Cię jeszcze dodatkowo obciążać ;)
  10. [quote name='Cekinka13*']Ewa, jesteś wielka!!! :loveu: :loveu: :loveu: [CENTER][B]Czyli Mela znalazła nowy, super domek!!! :smilecol:[/B][/CENTER] [/quote] Cekinko :loveu:, wcale nie wielka, a mała i na dodatek gruba :evil_lol:. A domek super, może i tak tylko zakocony i zapsiony na maksa, ale Melunia już przyzwyczaiła się do towarzystwa, nikogo już się nie boi ( nawet dużej suni Nusi) i zaczęła rozrabiać ( a taka była cicha) :evil_lol:. Jak tylko dowiedziała się, że zostaje, to dopiero pokazała jaki z niej diabełek :diabloti:
  11. [quote name='Neris']AAAA, tu Was mam!!!! W kwietniu u mnie dziołchy![/quote] Nie zapomnimy Cioteczko ;)
  12. Apel wysłałam.
  13. Czy ktoś napisze co aktualnie dzieje się z Misiem?
  14. Małgosiu, dziękujemy za zaproszenie. Do wiosny nie tak daleko, do Ciebie również, nie zapomnimy o zaproszeniu, co Dziewczyny .......:eviltong:
  15. [quote name='Erazm']Malgos, Ewa fotki poszły:cool3:[/quote] Dostałam. Piękne dzięki :Rose:.
  16. Saphirko, zapraszałam. Bardzo chciałyśmy abyś przyjechała. Nie odpowiedziałaś, a Jola bardzo na to liczyła, ja też. Beatko, ja, ja, ja proszę. Już wysyłam adresik
  17. Dziewczyny :loveu:, bardzo, bardzo Wam dziękuję za wizytę, za wszystkie ciepłe ślowa i życzenia oraz za..............super prezenty :oops:. Było mi bardzo miło Was gościć, szkoda, że tak krótko. Gagatko, a Malagosowa jałowcóweczka też super ;). Beatko, mam nadzieję, że zdjątka otrzymam na mailika.
  18. [quote name='malagos']tak wlasnie myslalam ale czemu mnie to nie zdzwilo?.... :evil_lol: :loveu: :loveu:[/quote] .........bo mamy podobne charakterki ....;)
  19. A Melunia nie jest taka super. Dopiero teraz, jak chodzi po całym domu i zagląda do kuchni, okazało się, że to mały złodziej :mad:. Nic nie może leżeć na blacie, bo zarazelka wcina, chociaż jedzonko kocie stoi obok. Z mojej całej kociej gromadki tylko ona i Karolek tak się zachowują. Reszta nie jest zainterersowana ludzkim żarełkiem. Ale i tak już chyba Melki nie oddam, choć boję się jak sobie dam radę z tą kociarnią - jedzonko ( a Melka ma duuuuży apetyt) i żwirek mnie zrujnują :crazyeye:
  20. Abrusia, nie martw się, damy radę:evil_lol:
  21. I właśnie takiej nieodpowiedzialności i braku logicznego myślenia się boję
  22. Ja wiem, że umowa, że wizyta itd, ale ja i tak zawsze się boję. Ale może ten facet jest odpowiedzialny :thumbs:
  23. Dziewczyny, wszystkie jesteście kochane. Zastanawiam się tylko nad tym zabieraniem psa 24. 12. Wygląda to na prezent pod choinkę....................boję się takich prezentów. Pani Jolu, proszę być z nim w kontakcie po świętach, bo nigdy nie wiadomo ..............
  24. No co ?????? O co Wam chodzi???? Melunia jest bardzo fajną, przytulastą koteczką. Za moją Roksanką chodzi krok w krok jak pies, nawet do łazienki. A domki się wykruszyły. Innych brak. A tak poza tym byle jakiemu domkowi nie oddam. Musi być super, a skąd taki wziąć? Cociaż kilka znam, ale na maksa zakocone :evil_lol:
  25. Tak, Pixi, Dixi i Abra. Też mi się podobają :lol:. Czarownice :loveu:, czy 16 ta będzie ok? ;)
×
×
  • Create New...