Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Misio już chyba na ostatnią stronę spadł..................
  2. Dymeczku [*] Mru, przykro mi ......................:-( :-(
  3. [quote name='agaga21']mi się wydaje że takie odgrażanie się przynajmniej w pewnym stopniu rozładowuje złe emocje, które każdy z nas ma czytając takie i podobne historie i nie sądzę żeby którakolwiek z osób tutaj złożeczących tamtym menelom naprawdę byłaby w stanie zrobić człowiekowi krzywdę...więc ja bym sie tak nie obruszała z tego powodu;)[/quote] Dzięki za zrozumienie intencji. Jeśli to wszystko co w różnych sytuacjach piszemy o tych ................. ( trudno powiedzieć ludziach) zrealizowałabym to dawno by mnie nie było na forum, tylko siedziałabym w przepełnionej celi w więzieniu. A w jakiś sposób trzeba rozładować emocje, które się po przeczytaniu takich wątków pojawiają. W takim wypadku najbardziej może ucierpieć klawiatura. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.
  4. [quote name='viverna']Tylko w Waszych marzeniach albo AŻ w Waszych marzeniach stajecie się tak samo okrutni, i zniżacie się do takiego samego poziomu, jak ci ludzie, którymi gardzicie... Chęć odwetu, poczucia równowagi, sprawiedliwości - zrozumiałe mechanizmy tym kierują, ale jednak do niczego to nie prowadzi. Zamiast wypisywać sposoby, w jakich byście rozprawili się z potworami na tym świecie (i tu krąg się zamyka, zła złem nie wymażemy), skupcie się na tym nieszczęsnym psie!!![/quote] Dzięki za moralizatorski wykład. Zaproś tych oprawców na kawę i wygłoś im wykład na temat jak powinni postepować. Na pewno zrozumieją. Powodzenia
  5. [quote name='Ada-jeje']Cywilizowany kraj, :diabloti: smieszne, ja nazwalabym kraj ciemnoty, udajcy cywilizowany :-( i tez tak sobie mysle ze Oswiecimski komin przadaloby sie uruchomic, przetrzebic troche tej ciemnoty moze byloby troche lepiej. :cool3: Ach pomarzyc piekna rzecz.:loveu:[/quote] Jakże często nachodzą mnie podobne myśli. Tylko w moim scenariuszu zamiast komina występuje ,zakupiony u przyjaciół ze wschodu, kałach :2gunfire::boom::snipersm: I tak z połowę społeczeństwa.............. pomarzyć dobra rzecz................
  6. [quote name='esperanza']Nikt tu do nas nie zagląda :mad: Jak maluchy bezpieczne, to się nikt już nie interesuje :mad: Wczoraj do nowego domu w Markach pojechał jeden z podpalanych chłopaków. Zamieszkał w domku z ogródkiem. Zdążył już obszczekać kota i kolegę córki państwa :evil_lol: Smyk, Libia, Funia, Pestka i Lolek oraz mama Negra czekają na swoją szansę :razz:[/quote] To klusek został moim sąsiadem? :crazyeye:. Nic o tym nie wiedziałam. Ja wczoraj też byłam na wizycie przedadopcyjnej w Markach. To może coś się ruszy z domkami. Ale boję się co będzie po świętach, jak "prezenty " będą lądować na ulicy lub w schronach :angryy:
  7. [quote name='jolantaboczkowska']EVA zabrać to i tak go trzeba, można spróbować czy moje go zaakceptują i szybko szukać tymczasu lub adopcji.Czy był już u lekarza?[/quote] Piesek został na tydzień u pani, która odkryła jego dramat. W tym czasie musimy coś wymyślić, bo jej rodzina wyrzuci ją wraz z psami. Piesek jest malutki i bardzo wystraszony.
  8. Sorry za offa, ale bardzo pilne. Pilnie poszukiwany DT nie mowiąc o stałym dla małego pieska. Właśnie trwa akcja zabierania psa ze strasznych warunków ( na posesji kilka pów, ale ponoć tylko jeden w takim złym stanie).na dodatek w czasie akcji zerwał się rotek z łańcucha i pogryzł małego :-(. Jak natychmiast nie znajdziemy domku, mały trafi do schronu, a to dla niego wyrok. Błagam!!! Ja nie mogę teraz wziąć psa, bo w domu suka z cieczką :placz:
  9. Promyczku, będzie dobrze. Zobaczysz ,jeszcze zaświecisz pełnym blaskiem w swoim nowym kochającym domku.
  10. [quote name='jolantaboczkowska']Ja bardzo chętnie zjawię się na tym SABACIE, ale zapomniałyście mi powiedzieć pod jakim adresem i o której.:placz:[/quote] Myślę, że 16 to dobra pora. Jak myślicie dziewczyny? Dacie radę czy wolicie później? Już mam nr tel Pani Jolo więc zadzwonię i podam dojazd. A może Saphirka też nas zaszczyci, co Cioteczko :loveu:? Będzie mi miło :lol:
  11. :loveu: Cekinko i inne Cioteczki, Mela czuje się dobrze i jest bardzo przytulaśna. Teraz jest trochę obrażona, że znowu ma areszt w jednym pokoju ze względu na tego tasiemca. Ale już nic z niej chyba nie wychodzi. Tuż przed świętami muszę powtórzyć odrobaczanie całego stada :angryy:, niestety. Poza tym u nas bez zmian. Nikt więcej o kicię nie pytał.
  12. Darku, jestem pełna podziwu dla tego co i ile robiłeś dla zwierząt i dla ludzi w potrzebie. Życzę Ci serdecznie, aby wszystkie problemy rozwiązały się i abyś jak najszybciej do nas wrócił. Jeśli mogę w czymś pomóc, znasz kontakt. Trzymaj się. Czekamy..................
  13. O jakim centrum rehabilitacyjnym piszecie? :crazyeye: Mieszkam w Markach i nic nie wiem.................:crazyeye:
  14. No właśnie, Margo, to samo chciałam napisać, ale jak zwykle mnie uprzedziłaś, A Pani Jola była zaproszona i powiedziała, że przyjedzie, że termin jej pasuje i co...................zapomniała.................:oops:. Jak ktoś będzie z nią rozmawiał to proszę przypomnieć, bo ja nie mam nr. tel do Pani Joli.
  15. [quote name='Erazm']Zdążę, zdążę, a mam jeszcze cichą nadzieję, ze tz poleci po szkodniki więc będę nieograniczona czasowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Fajnie, bo lista uczestników, a właściwie uczestniczek coraz dłuższa :lol:. Ale bedzie sabat :evil_lol:
  16. Nie znam tej lecznicy, ale ostatnio miałam na tymczasie starszą kotkę, która była dwukrotnie w tej lecznicy operowana ( operacja łapy i sterylka). Jakież było moje zdziwienie kiedy poinformowano mnie, że przed operacjami nie były robione badania krwi :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:. Czy to aby na pewno dobra lecznica? I druga sprawa, czy ukrywanie schronu jest w czyimś interesie? Bo wygląda tak jakby ważniejszy był spokój schronu niż dramaty psów. Czegoś tu nie rozumiem :shake:. Może warto zasugerować, aby między boksami były pełne scianki, a nie siatka. Przecież to ani trudne, ani kosztowne.
  17. To dziwne, że nawet zakładający wątek nie wiedzą skąd pies się wziął i gdzie go tak załatwili? :crazyeye:
  18. Tak, to prawda, Gagarina nie cieszy się dobrą sławą. Dlaczego nie ma odpowiedzi na wcześniej postawione pytanie w jakim to schronie się działo? I drugie pytanie, jakiej wielkości jest piesek? Też już wcześniej ktoś pytał.
  19. Szczęsliwej drogi i dużo ciepełka dla suni w nowym domku
  20. Ale wesoło na tym wąteczku :lol:, jak już facetów w bagażnikach chcecie wozić..............:crazyeye: :evil_lol:. Abrusia, czy Ty nie przesadzasz, przecież do wożenia płyt chodnikowych trzeba ciężarówkę. Wiesz jaki to ciężar? A propos kątownik, to jest taka szyna metalowa , która wygląda jak dwa płaskowniki zlożone do siebie pod kątem prostym. Erazam, skąd Ty klikasz? Jesteś na urlopiku? Mam nadzieję, że na zlot czarownic zdążysz?
  21. [quote name='zwierzus']Kodi chyłkiem uciekniemy ciotkom na spacerek :lol:[/quote] Tylko nie zapomnijcie wrócić ;)
  22. W natłoku tych złych, trudno zauważyć tych dobrych, ale jednak są i to jest budujące :lol:
  23. Goldi, nie poddawaj się, wytrzymaj, śliczna sunieczko, domek już tuż, tuż. Święta we własnym domku, oby się spełniło.
  24. Ja też tylko :-( mogę podnieść. Może w styczniu będzie lepiej..................
  25. Ale piękna sesja i ten uśmiechnięty pychol :lol:. Cioteczko :loveu:, dziękujemy :Rose:
×
×
  • Create New...