-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
MISIO-MIAŁ BYĆ DANIEM NA TALERZU...prosimy o ogłoszenia..
EVA2406 replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Misio już chyba na ostatnią stronę spadł.................. -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']mi się wydaje że takie odgrażanie się przynajmniej w pewnym stopniu rozładowuje złe emocje, które każdy z nas ma czytając takie i podobne historie i nie sądzę żeby którakolwiek z osób tutaj złożeczących tamtym menelom naprawdę byłaby w stanie zrobić człowiekowi krzywdę...więc ja bym sie tak nie obruszała z tego powodu;)[/quote] Dzięki za zrozumienie intencji. Jeśli to wszystko co w różnych sytuacjach piszemy o tych ................. ( trudno powiedzieć ludziach) zrealizowałabym to dawno by mnie nie było na forum, tylko siedziałabym w przepełnionej celi w więzieniu. A w jakiś sposób trzeba rozładować emocje, które się po przeczytaniu takich wątków pojawiają. W takim wypadku najbardziej może ucierpieć klawiatura. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='viverna']Tylko w Waszych marzeniach albo AŻ w Waszych marzeniach stajecie się tak samo okrutni, i zniżacie się do takiego samego poziomu, jak ci ludzie, którymi gardzicie... Chęć odwetu, poczucia równowagi, sprawiedliwości - zrozumiałe mechanizmy tym kierują, ale jednak do niczego to nie prowadzi. Zamiast wypisywać sposoby, w jakich byście rozprawili się z potworami na tym świecie (i tu krąg się zamyka, zła złem nie wymażemy), skupcie się na tym nieszczęsnym psie!!![/quote] Dzięki za moralizatorski wykład. Zaproś tych oprawców na kawę i wygłoś im wykład na temat jak powinni postepować. Na pewno zrozumieją. Powodzenia -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Cywilizowany kraj, :diabloti: smieszne, ja nazwalabym kraj ciemnoty, udajcy cywilizowany :-( i tez tak sobie mysle ze Oswiecimski komin przadaloby sie uruchomic, przetrzebic troche tej ciemnoty moze byloby troche lepiej. :cool3: Ach pomarzyc piekna rzecz.:loveu:[/quote] Jakże często nachodzą mnie podobne myśli. Tylko w moim scenariuszu zamiast komina występuje ,zakupiony u przyjaciół ze wschodu, kałach :2gunfire::boom::snipersm: I tak z połowę społeczeństwa.............. pomarzyć dobra rzecz................ -
[quote name='esperanza']Nikt tu do nas nie zagląda :mad: Jak maluchy bezpieczne, to się nikt już nie interesuje :mad: Wczoraj do nowego domu w Markach pojechał jeden z podpalanych chłopaków. Zamieszkał w domku z ogródkiem. Zdążył już obszczekać kota i kolegę córki państwa :evil_lol: Smyk, Libia, Funia, Pestka i Lolek oraz mama Negra czekają na swoją szansę :razz:[/quote] To klusek został moim sąsiadem? :crazyeye:. Nic o tym nie wiedziałam. Ja wczoraj też byłam na wizycie przedadopcyjnej w Markach. To może coś się ruszy z domkami. Ale boję się co będzie po świętach, jak "prezenty " będą lądować na ulicy lub w schronach :angryy:
-
[quote name='jolantaboczkowska']EVA zabrać to i tak go trzeba, można spróbować czy moje go zaakceptują i szybko szukać tymczasu lub adopcji.Czy był już u lekarza?[/quote] Piesek został na tydzień u pani, która odkryła jego dramat. W tym czasie musimy coś wymyślić, bo jej rodzina wyrzuci ją wraz z psami. Piesek jest malutki i bardzo wystraszony.
-
Sorry za offa, ale bardzo pilne. Pilnie poszukiwany DT nie mowiąc o stałym dla małego pieska. Właśnie trwa akcja zabierania psa ze strasznych warunków ( na posesji kilka pów, ale ponoć tylko jeden w takim złym stanie).na dodatek w czasie akcji zerwał się rotek z łańcucha i pogryzł małego :-(. Jak natychmiast nie znajdziemy domku, mały trafi do schronu, a to dla niego wyrok. Błagam!!! Ja nie mogę teraz wziąć psa, bo w domu suka z cieczką :placz:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
EVA2406 replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Promyczku, będzie dobrze. Zobaczysz ,jeszcze zaświecisz pełnym blaskiem w swoim nowym kochającym domku. -
[quote name='jolantaboczkowska']Ja bardzo chętnie zjawię się na tym SABACIE, ale zapomniałyście mi powiedzieć pod jakim adresem i o której.:placz:[/quote] Myślę, że 16 to dobra pora. Jak myślicie dziewczyny? Dacie radę czy wolicie później? Już mam nr tel Pani Jolo więc zadzwonię i podam dojazd. A może Saphirka też nas zaszczyci, co Cioteczko :loveu:? Będzie mi miło :lol:
-
:loveu: Cekinko i inne Cioteczki, Mela czuje się dobrze i jest bardzo przytulaśna. Teraz jest trochę obrażona, że znowu ma areszt w jednym pokoju ze względu na tego tasiemca. Ale już nic z niej chyba nie wychodzi. Tuż przed świętami muszę powtórzyć odrobaczanie całego stada :angryy:, niestety. Poza tym u nas bez zmian. Nikt więcej o kicię nie pytał.
-
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Darku, jestem pełna podziwu dla tego co i ile robiłeś dla zwierząt i dla ludzi w potrzebie. Życzę Ci serdecznie, aby wszystkie problemy rozwiązały się i abyś jak najszybciej do nas wrócił. Jeśli mogę w czymś pomóc, znasz kontakt. Trzymaj się. Czekamy.................. -
No właśnie, Margo, to samo chciałam napisać, ale jak zwykle mnie uprzedziłaś, A Pani Jola była zaproszona i powiedziała, że przyjedzie, że termin jej pasuje i co...................zapomniała.................:oops:. Jak ktoś będzie z nią rozmawiał to proszę przypomnieć, bo ja nie mam nr. tel do Pani Joli.
-
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
EVA2406 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Nie znam tej lecznicy, ale ostatnio miałam na tymczasie starszą kotkę, która była dwukrotnie w tej lecznicy operowana ( operacja łapy i sterylka). Jakież było moje zdziwienie kiedy poinformowano mnie, że przed operacjami nie były robione badania krwi :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:. Czy to aby na pewno dobra lecznica? I druga sprawa, czy ukrywanie schronu jest w czyimś interesie? Bo wygląda tak jakby ważniejszy był spokój schronu niż dramaty psów. Czegoś tu nie rozumiem :shake:. Może warto zasugerować, aby między boksami były pełne scianki, a nie siatka. Przecież to ani trudne, ani kosztowne. -
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
EVA2406 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
To dziwne, że nawet zakładający wątek nie wiedzą skąd pies się wziął i gdzie go tak załatwili? :crazyeye: -
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
EVA2406 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Tak, to prawda, Gagarina nie cieszy się dobrą sławą. Dlaczego nie ma odpowiedzi na wcześniej postawione pytanie w jakim to schronie się działo? I drugie pytanie, jakiej wielkości jest piesek? Też już wcześniej ktoś pytał. -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
EVA2406 replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczęsliwej drogi i dużo ciepełka dla suni w nowym domku -
Ale wesoło na tym wąteczku :lol:, jak już facetów w bagażnikach chcecie wozić..............:crazyeye: :evil_lol:. Abrusia, czy Ty nie przesadzasz, przecież do wożenia płyt chodnikowych trzeba ciężarówkę. Wiesz jaki to ciężar? A propos kątownik, to jest taka szyna metalowa , która wygląda jak dwa płaskowniki zlożone do siebie pod kątem prostym. Erazam, skąd Ty klikasz? Jesteś na urlopiku? Mam nadzieję, że na zlot czarownic zdążysz?
-
W natłoku tych złych, trudno zauważyć tych dobrych, ale jednak są i to jest budujące :lol:
-
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
EVA2406 replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Goldi, nie poddawaj się, wytrzymaj, śliczna sunieczko, domek już tuż, tuż. Święta we własnym domku, oby się spełniło. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też tylko :-( mogę podnieść. Może w styczniu będzie lepiej.................. -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ale piękna sesja i ten uśmiechnięty pychol :lol:. Cioteczko :loveu:, dziękujemy :Rose: