dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
spółczuję ale to i tak wspaniały wiek, z moich najdłużej żyła jedna sunia - 14 lat, inne zabijał rak w wieku od 3,5 do góra 13 lat.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie dz[wię się, że nie chciała Royala, to najgorsze badziewie wśród karm a w dodatku najdroższe i nie wiem za co. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
dwbem replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Fakt, one żyją stanowczo za krótko ale nie powinny cierpieć jeżeli już nie możemy im inaczej pomóc. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No właśnie, chudnąć będzie na wiosnę, teraz trochę sadełka się przyda. -
Zazdroszczę wwieku psa, niestety na starość nie ma lekarstwa, musisz się liczyć z odejściem psa, jak jużnie cce jeść i pić to niestety pierwszy objaw, że życie dobiega końca. spółczuję ale przeszłam przez to już wiele razy i to wcześniej bo najdłużej żyły mi psy 13 i 14 lat.
-
Jeżeli tak reaguje na dotyk to może go coś boli, byłaś z nim u weterynarza? Bo skoro wcześniej nie reagowal to może być jakiś silny ból.
-
Jesteś wspania;a, że uratowałaś małej życie, sunia powoli dojdzie do siebie. Ja od lat swoim psom zakładam Foresto i nie widziałam kleszcza na nich.
-
Jak się nic nie dzieje to powinno niedługo wrócić do normy. Zaczęły działać hormony,, unormuje się.
-
Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.
dwbem replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudowna istoria ślicznej suni Wszystkiego najlepszego na długie lata całej rodzince. -
To czemu każesz mu siedzieć samemu w deszczu, pies potrzebuje towarzysta człowieka, ciepła, suchego miejsca. Po co ci pies jak go nie chcesz wziąć do domu, to żywe stworzenie a nie alarm elektryczny
-
Taki weterynarz nie powinien być weterynarzem To zagryzienie kotka było wypadkiem, pies duży kot mały i denerwujący, pies odgryzł się za mocno a to nie jest powód do uśpienia psa a weterynarz nie ma żadnego prawa dzialać na własną rękę. Skoro dotychczas pies nie był agresywny i potrafił żyć z kotem to naprawdę nie widzę powodu do jego usypiania. Proszę zmienić weterynarza bo to konował a nie lekarz.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
dwbem replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Oczyiście postąpiłeś dobrze, nie pozwoliłeś cierpieć. Ja 30 maja musiałam zrobić to samo bo moja sunia też nie mogła cierpieć. a 31 maja skończyłaby 14 lat co w jej rasie było rekordem. -
Mch, zgadzam się z tobą w 100%. Teraz te telefony odebrały ludziom rozum. My z mężem pracowaliśmy ale cały wolny czas był poświęcany psom. Karmiliśmy naturalnie i jakoś mieliśmy na to czas a psy były zdrowe, nie wiedzieliśmy co to modne teraz alergie.
-
Może faktycznie to prawda, kiedyś nie było takiej histeri wśrod ludzi na widok psa biegającego luzem, nie było zakazów, psy miały swobode w bieganiu, zabawie i kontaktach z innymi psami i ludźmi i naprawdę bardzo rzadko zdarzały sie pogryzienia. Ludzie się tak nie bali a wiadomo, że często strach czlowieka wyzwala agresję u psa.
-
No to ja chyba miałam takie niegdysiejsze psy bo wprawdzie szkolone i to nawet na obronne ale przede wszystkim socjalizowwane i wychowywane też mogły z nami chodzić bez smyczy i kagańca nawet na urlopach skrajem szosy w drodze do lasu. I nigdy nikomu ani człowiekowi ani zwierzęciu nie zrobiły krzywdy, były posłuszne i przyjazne dla całego świata choć w chwili zagrożenia potrafiły obronić ale bezkrwawo, po to je szkoliłam. A mam psy ponad 52 lata.
-
Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.
dwbem replied to Jo37's topic in Już w nowym domu
Cudne maleństwo, dobrze, że już zaopiekowana. -
Przecież to jeszcze psie dziecko, czy od ludzkiego 5-latka wymagałbyś wiedzy maturalnbej? Masz go dopiero 3 tygodnie a już byśd chcial, żeby był wyszkolony jak policyjny dorosły pies? Sowa dobrze radzi, radzę posłuchać. c
-
Bez jąder i śledziony pies może jeszcze pożyć a operację powinien przeżyć. Ja byłam zmuszona operować swoją sunię w wieku ponad 11 lat i przeżyła a dożyla 14 lat co w jej rasie było rekordem.
-
Wydaje mi się, że nie trzeba reagować, towarzystewojestmłode i powinno się samo dogadać. A że chcą się bawić to normalne.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No właśnie, powiedziała mu, żeby jej nie dokuczał. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dogadają się, chwilowa sprzeczka z młodziskiem ale Gajulka ustawi szczyla do piomu. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
dwbem replied to elik's topic in Już w nowym domu
Współczxuję takiej wetki, nie macie tam jakiegoś innego lekarza? Ja miałam przez 34 lata super weta, takiego z powołania, lochał leczyć a najbardziej go cieszyło jak udało mu się wyleczyć jakiś ciężki przypadek, z którym inni nie dawali rady. Niestety niedawno mi nagle zmarł i jestem załamana bo gdzxie ja znajdę takiego drugiego zwłaszcza, żźe on przyjeżdżał do mnie do domu, do przychodni jeździłam tylko na operacje.