Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Moje pinczery jednak bez podszerstka linieją ale nie aż tak a ta mała ma futro jak niedźwiedź.
  2. Ona jest z sierści w typie owczarka czyli jednak włos dłuższy z podszerstkiem, dzisiaj zauważyłam lupież więc zaczęłam czesać i zgłupiałam bo takie ilosci podszerstka to wyczesywałam wiosną z moich owczarzyc niemieckich. A zdjęcia mam ale w telefonie, muszę skopiowac na konmpa i zmniejszyć bo nie da mi wysłac a ztym mam drobnw problemy.
  3. Dzisiaj wyczesałam z niej chyba tonę kudłów, ona chyba nie była nigdy czesana bo nie była za bardzo zadowolona ale muszę ja wyczesać na te uypaly tylko boję się, że to potrwa z tydzień.
  4. Musimy uratować tę parkę, może uda się znaleźć jej jakieś miejsce. Ja swoją malutką też wzięłam po śmierci właściciela i też ze wsi więc już więcej nie dam rady.
  5. Faktycznie nadrabia braki męczydusza mała.
  6. No właśnie, on też chowa się w łazience na dywaniku i nawet smakołyka nie ruszy choć normalnie jest łakomczuchem i żarłokiem.
  7. Ja mam podobnie ze swoim Maksem, jak jest burza to on wpada w histerię i nic nie jest w stanie go uspokoić.
  8. Dziękujemy serdecznie.
  9. Z mordki i wielkości bardzo podobna do mojej Kamy tylko Kama jest czarna podpalana. i najczęściej leży pod moimi nogami do góry brzuszkiem.
  10. Ja mimo tej małej Kamy ciągle widzę swoją Emi, zdarza mi się nawet czasem wołać ją imieniem Emi i też często mam jeszcze mokre oczy jak o niej myślę. Tyle ich już miałam i wszystkie pamiętam mimo tylu lat.
  11. On po tylu latach potrzebuje czasu, żeby się przekonać, że ludzie są dobrzy i niegroźni ale jest mądry i napewno powoli uwierzy, że los mu się odmienił. Ale już jest dobrze, nie ma zaufania ale nie ma i agresji.
  12. Wspaniała wiadomość, teraz już tylko będzie dobrze i może za parę dnji pyszczek się uśmiechnie.
  13. Dziękuję, konto dostałam, zaraz zrobię zlecenie stałe od lipca.
  14. To jest bardzo prawdopodobne.
  15. Czy ja coś deklarowałam na Rudego od lipca? Jeżeli tak to proszę mi przypomnieć bo starość nie radość i pamięć już nie ta. Jeżeli tak to proszę o konto.
  16. A robiłaś test ciążowy?
  17. Być może, zasmakowała w pieszczotach.
  18. Ta szczęściara mnie zamęczy, chodzi za mną krok w krok i co chwilę domaga się pieszczot, aż się dziwię, że taki wiejski kundelek jest takim pieszczochem. Ale ona jest przesłodka, kupiła już sobie wszystkich moich znajomych.
×
×
  • Create New...