Jump to content
Dogomania

bonsai_88

Members
  • Posts

    5821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bonsai_88

  1. Zerduszko z Anią się umawiamy na spacer w przyszłym tygodniu ;). Najprawdopodobniej po parku koło zoo [o ile dobrze zrozumiałam :)]
  2. Zerduszko ty do mnie też, tak więc zapraszam do Chorzowa :P... Za tydzień na spacerku najprawdopodobniej Birma będzie miała debiut fotkowy nowej fryzurki :P.... Właśnie ścięłam jej ogon + tyłek... muszę przynać, że po raz pierwszy nawet ładnie mi wyszła jedna strona [bez ostrych przejść między długością sierści]. Druga strona jest jeszcze nie wyrównana, bo młoda marzyła już tylko o ucieczce :D A tak swoją drogą to nie masz żadnych znajomych z domkiem, którzy bo mogli chcieć kozła?
  3. Przyszłam zobaczyć twoje potwory ;)
  4. to za daleko :(...
  5. Ech... tutaj się odzywacie, a biednemu koziołkowi nikt pomóc nie chce :(... A tak swoją drogą - gdzie jest Dębica?
  6. Przeczytałam już 3 strony i przyznam, że niektórzy ludzie stamtąd wydają się byc w porządku. Zwłaszcza ten, który wklejał linki do kota Postrzała i Tary ;) Za to o inteligencji r27 nawet nie chce sie pisać..
  7. Filodendron pudel duży wcale taki średni nie jest - w końcu ponad 60 cm w klębie to nie jest mało ;). Po za tym wszystkie "pudlowate" psy wodne [portugalczyki i hiszpany]... wydaje mi się, że komodory [jakby nie patrzeć - owczarki ;)]. Dziewczyny uspokójcie się trochę - może ktoś po prostu chce dużego psa, który nie będzie gubił tony włosów po domu ;)
  8. Ty to na razie kombinuj, gdzie można pójść na spacer z moim agresorem ;) Naprawdę wolałabym jakieś mało uczęszczane miejsce, bo Birma nie wszystkich ludzi lubi, zwłaszcza jak ma obok Smoka [broni go, cholera jedna]... a że z niej piękny puchaty piesek, to każdy się pcha z łapami [ostatnio jeden gościu próbował ją namówić, żeby weszła do niego do ogrodu...] - nie jest to najbezpieczniejsze
  9. Ja się z Martens zgadzam z jednym - mówienie komuś, że jest nieodpowiedzilnym właścicielem bo nie zrobił psu sterylki to duża przesada...
  10. [B]Ania[/B] jak miło, ja też mam PRZYSZŁY weekend wolny [w tym piątek/sobota jestem na uczelni, a w niedzielę leczę kaca - w sobotę wieczorem znajomi mają wpaść ;)]. Wymyśl jakieś tereny spacerowe i powiedz, kiedy w weekend są najbardziej puste - co by można było psy luzem puścić :)
  11. Żeby nie było - ja podziwiałam sierść ;)... Zwłaszcza, że myślałam, że Pakuś będzie półdługowłsy :D
  12. Agmarek sucha karma zwiększa zapotrzebowanie na wodę [no w końcu od czegoś musi namoknąć ;)].
  13. Mch to może ja podam problemy swojej suki? Zastanów się jak długo wytrzymałabyś cieczkę co miesiąc? Birma miała tak przez rok po sterylce i byłam świadoma, że sterylizacja może powodować problemy hormonalne... U mojej suki było ryzyko o tyle, że była po bardzo wczesnej ciąży [urodziła jak miała 8 miesięcy], więc jej organizm był już "nadwyrężony" hormonalnie
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177667-2-letni-kozioA-ek?p=13889439#post13889439[/url] Kto pomoże koziołkowi? Trzeba go zabrać jak najszybciej :(
  15. [B]Agmarek[/B] może Kamil mi swój aparat pożyczy to trochę zdjęć zrobię.... [B]Aniu[/B] pytanie tylko gdzie, kiedy i o której... Ps. Może będziesz miała szansę poznać Kamila... w końcu muszę zabrać kogoś do pilnowania Smoka, żeby móc w spokoju pogadać ;)
  16. Z Birmą jest inaczej - młoda ma uraz na tle wody [przez parę pierwszych miesięcy nie piła wody w domu - latałam 3 razy dziennie nad jeziorko odległe o ok. 5 km, bo tylko tam zgadzała się coś wypić]. do dzisiaj nie cierpi wchodzić do wody czy być na dworze jak pada deszcz... za to do picia z kałuży/jedzenia śniegu jest pierwsza - już jej tego nie zabraniam, bo jak ma pod dostatkiem "wody" na dworze [nieważne, czy ma jak się napić czy nie] to przestaje pić wodę w misce :(
  17. Widzę, że nie tylko Birma wcina śnieg ;)
  18. Jaki on maleńki :).... No i ma cudne oczka - takie duuuuże i czarne ;).
  19. Ossa ja brałam sunię ze schronu jak mój maluch miał 7 miesięcy [2 miesiące wcześniej odszedł mój 15-letni psiak :(], a Birma miała 8 miesięcy :). Jak chcesz adoptować psa to może pomyśl o psie z DT sprawdzonego do dzieci? Jeśli mi można to zaproponuję ci sunię Albinkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Dramatyczna-walka-o-A-ycie-Albinki-pieniAE-dze-na-leczenie-lub-A-mierAE[/url] . Albinka uwielbia dzieci ;)
  20. A nie pomyśleliście o tym, żeby sunię "oddać" właścicielowi tylko za zwrotem wszystkich kosztów utrzymania? Co prawda trzeba by zbierać każdy świstek wydany na maleńką, ale wątpię żeby facet chciał później zapłacić za psa. A przecież koszty będą dość duże, więc dość łatwo można zniechęcać.
  21. bonsai_88

    Barf

    ja na wyjazdach albo podawałam karmę albo codziennie biegałam do sklepu ;)
  22. I właśnie o to chodzi :)
  23. Zerduszko ja i moje kolano nie rozmawiamy ze sobą.... chcesz to sama się go spytaj co tam u niego ;).... Swoją drogą im bardziej przyzwyczaić na początku tym mniej będzie później narzekał...
  24. Zerduszko jak na razie od paru miesięcy stara się tylko co raz bardziej - przyzwyczajam go, co by później nie narzekał ;) O matko, właśnie przytargałam do domu prawie 40 kg zakupów + Smoka na rękach....
  25. Fajny psiak - zawsze mi się niesamowicie podobały :)...
×
×
  • Create New...