-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Polecam forum siberianhusky24s.fora ;). Trzeba dodać www na początku i pl na końcu :cool3:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
bonsai_88 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra zrobiłam sobie twój likier - trochę zmieniłam przepis, ale i tak jest pyszny... Wzięłam jedno mleko słodzone i jedno niesłodzone [nie dawałam zwykłego mleka] i dałam 2 łyżeczki kawy [rozpuszczałam w gorącym mleku]. Wódki ile komu pasuje - ja dałam sobie ok. ćwiartkę, mój TZ dodał sobie trochę więcej ;) -
[B]Jaaga[/B] przepraszam, że dzisiaj nie przyjechałam. Okazało się, że jednak profesora dzisiaj nie ma, więc nie jechałam do Krakowa - jadę jutro, przywiozę przy okazji buciki dla Albinki, może będą pasować i chociaż trochę pomogą. [B]Andzia[/B] o której mają być szczeniaki? Jutro ok. 16 będę wracać z Krakowa, jak do tej godziny szczeniak będzie to mogę go od razu zabrać... Zadzwoń do mnie pod numer 793-391-851.
-
no właśnie - co z rozmową...
-
Bura ale jeśli środek np. nie usztywnia ani nie zmienia barwy włosa to chyba będzie można go stosować ;)
-
Angelika, mam nadzieję, że mi wybaczysz... Ludzie... pilnie potrzebuję pomocy. Jest mi potrzebna klatka dla ptaka - na już, na wczoraj! Właśnie złapałam ptaka [chyba drozd] któremu na moich oczach cholera mojej matki [zwana kotem] uszkodziła skrzydło. Ptak nie może latać - na dworze długo by nie przeżył . W tej chwili siedzi w klatce po myszach - jakby chciał to by dosięgnął dziobem "sufitu" . Informacje jak się Katastrofą [bo już nazwałam ] zająć tak, żeby mogła wrócić na dwór jak się wykuruje albo chętny domek na czas leczenia bardzo mile widziane .
-
[B]Andzia[/B] tak, już wiele razy pisałam, że jeżdżę tą trasą regularnie - po parę razy w tygodniu. W tym tygodniu będę jechać jutro [wtorek] i piątek. Napisz mi jak się psiak zachowuje [tzn. czy mogą być problemy - w razie czego mogę wziąć klatkę od kota lub szelki od 20-kg psa] i czy Agucha może się do mnie dopasować z odbiorem [no i gdzie trzeba malucha zawieźć]. W razie czego szczeniak może u mnie nocować, bo zazwyczaj wracam dość późno. A jakbyście przy okazji mieli niepotrzebną klatkę dla ptaka to bym sie bardzo ucieszyła - od 5 minut mam nowego tymczasa - drozda z rozwalonym skrzydłem, nie umie fruwać... do weta dopiero będę z nim jechać, ale wypuścić go nie można
-
Ludzie... pilnie potrzebuję pomocy. Jest mi potrzebna klatka dla ptaka - na już, na wczoraj! Właśnie złapałam ptaka [chyba drozd] któremu na moich oczach cholera mojej matki [zwana kotem] uszkodziła skrzydło. Ptak nie może latać - na dworze długo by nie przeżył . W tej chwili siedzi w klatce po myszach - jakby chciał to by dosięgnął dziobem "sufitu" . Informacje jak się Katastrofą [bo już nazwałam ] zająć tak, żeby mogła wrócić na dwór jak się wykuruje albo chętny domek na czas leczenia bardzo mile widziane .
-
Ludzie... pilnie potrzebuję pomocy. Jest mi potrzebna klatka dla ptaka - na już, na wczoraj! Właśnie złapałam ptaka [chyba drozd] któremu na moich oczach cholera mojej matki [zwana kotem] uszkodziła skrzydło. Ptak nie może latać - na dworze długo by nie przeżył :shake:. W tej chwili siedzi w klatce po myszach - jakby chciał to by dosięgnął dziobem "sufitu" :roll:. Informacje jak się Katastrofą [bo już nazwałam :evil_lol:] zająć tak, żeby mogła wrócić na dwór jak się wykuruje albo chętny domek na czas leczenia bardzo mile widziane :oops:. Zdjęcia na razie nie dam [jak kto chętny to niech przyjedzie zobaczyć na własne oczy, najlepiej z klatką :evil_lol: - nie chcę tej kruszynki stresować zdjęciami], do weterynarza pojadę najwcześniej jak Kamil wróci z pracy [ktoś będzie musiał ze Smokiem zostać]... a i to nie jest pewne, bo nie wiem czy Kamil będzie mógł z malym zostać i czy wróci wystarczająco wcześnie. Jak nei to jutro będę ściągać weta do mnie :roll:
-
Jbk bardzo mi przykro z powodu dziadka :(. U mnie też się śmierć pokazała - parę dni temu umarł mój znajomy ['] [rak płuc], właściciel ukochanego psiaka od Birmy... a u mojego dziadka pół roku temu wykryto białaczkę... no i jeszcze mój ulubiony sąsiad ma raka żołądka - też już starszy człowiek
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
bonsai_88 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pati będę się za psiakiem rozglądać, ale mieszkam po 2 stronie gliwic :(. -
A gdzie jest wystawa?
-
[B]Jaaga[/B] daj znać, czy we wtorek wieczorek [ok.20-21 mam nadzieję] będziesz w domu? Będę wtedy wracać z Krakowa przez Katowice, podrzuciłabym ci kubraczek i mogłabym pożyczyć bucik [ale to tylko na jakiś czas - jak sypią solą to je potrzebuję dla Birmy]. Może się okazać, że będę wracać trochę później/wcześniej... na to nie mam większego wpływu
-
w takim razie trzymam za ciebie kciuki :). A ja właśnie robię się na bóstwo, bo dawno niewidziani kumple przychodzą [mn. ma przyjść ten, co mnie do Nitschego porównał... pamiętasz?]... tak więc Kamil mi się zazdrości :P
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
bonsai_88 replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Juami sprobuj pogadać na forum zaprzęgowym [wspisz w google to ci wyskoczy] -
Potwierdzam - Ziutuś to szczyt niewinności i chodząca łagodność.... dlatego więc kochamy się ze wzajemnością ;)
-
Niestety akurat wyszedł i nie może przeczytać - zgodził się pójść do sklepu po fajki.... jak już zrobi te zakupy na 10 kilo, wyniesie śmieci i przyniesie mi telefon z samochodu to ma jeszcze skoczyć z psem :D.. Tak oto przyzwyczaja się chłopa do pomocy ;)
-
[B]Groszek [/B]a jak tam praca? Miałaś już rozmowę? A chłop to właśnie siedzi i mi przez ramie czyta.... jak nie przestanie to chyba za chwilę mu górala pokażę, co by mógł w kompleksy wpaść ;)
-
Daria nie narzekaj na Karmelka, przynajmniej jak was odwiedzę, to będę mogła po raz pierwszy zobaczyć nie chudego setera ;)... ja do tej pory wszystkie które widziałam wyglądały, jakby miały się od mocniejszego wiatru złamać :D
-
Groszek się odezwał :).... normalnie muszę to w kalendarzu na czerwono zaznaczyć :P.... gdzieś ty była dziewczyno jak ciebie nie było? Po za tym informuję oficjalnie, że straciłaś szansę na pozbycie się któregokolwiek brata - chłopa se znalazłam... niestety nie góral, ale przynajmniej wysoki i czarny :D.
-
Tasha specjalnie dla ciebie pytałam się dzisiaj pana profesora w czasie zajęć - stacja badawcza z Uniwersytetu Krakowskiego na 100% sprzedaje króliki prywatnym osobom, nawet po parę sztuk ;). Jak to określił mój profesor - pieniądz nie mówi, skąd przyszedł :D. niestety profesor nie wiedział ile taki królik może kosztować, jak byś chciała kupić to musiałabyś sama do nich przedzwonić
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
bonsai_88 replied to betty_labrador's topic in Galeria
Betty a tak przy okazji [url]http://www.ojej.pl/mazowieckie/Radzymin/psy_i_koty/inne/ogloszenie_nr_230642.html[/url] Ogłoszenie sprzed prawie trzech lat... -
twoja bez włosów na zadku będzie wyglądać jeszcze gorzej niż Birma ;)...
-
Jakby mi na zadku śniegu nie znosiła to bym nie cięła :D