-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Ja daję indyka... ba, nawet dzisiaj udało mi się dostać podudzie - Birma zjadła przeszczęśliwa. To fakt, że tek kości nie łamią się z zaokroglonymi kawałkami, ale parę takich "drzazg" miałam w ręku i wcale nie są takie straszne... skóry bym tym tak łatwo nie przebiła [w odróżnieniu od wędzonych kości z zoologika - kiedyś obłamek takiej wbiłam sobie w stopę]
-
Jeszcze jestem, ale za niedługo mi przejdzie - w piątek mam jeszcze ważniejszy egzamin z chemii, później wtorek ekonomia, później w następny weekend genetyka... Tak więc na brak egzaminów to ja teraz narzekać nie mogę :D
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
bonsai_88 replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Ech... czy wszędzie muszą być takie cienkie tasiemki... ja szukam czegoś ozdobnego o grubości ok. 2-2,5 cm, a większość ma do centymetra :(... Ale uparta jestem i na pewno coś znajdę ;) -
Mój znienawidzony angielski... Mam z językami duży problem [urok padaczki :(], więc się naprawdę cieszę... nawet nie wiecie ile czasu zajęło mi wkłucie odrobiny słówek - ze względu na chorobę idzie mi to dużo wolniej :(
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
bonsai_88 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Agnieszka mam nadzieję, że znalezienie Fiodorka jest tuż, tuż :)... jeśli był widziany DZISIAJ, to nie mógł zostać wywieziony do Berlina. Skoro tak nei wyrabiasz to może niech ktoś inny przegląda ogłoszenia w necie? Jak chcesz to mogę zająć się tym częściowo zająć [np. ja przeglądam allegro]. w całości ci nie pomogę, bo niestety też cierpie na brak czasu -
Phi... a zdania egzaminu to już mi nie pogratuluje :(...
-
Pudle w brew pozorom nie mają tak strasznie męczącej sierści ;). Na zimę trzeba przeczesać codziennie [wtedy to jest ok. 10-15 minut u psa wielkości Birmy], bo lepiej chroni przed zimnem... jak jest cieplej to czeszę raz w tygodniu - jest trochę kołtunów, więc trwa to dłużej, ok. 20-30 minut [u psa wielkości Birmy ;)]. Ja młodej za często nie kąpię [tylko jak trzeba bo jest cała brudna, śmierdzi albo ma już niefajną w dotyku sierść]. A z zaprzęgiem faktycznie robiłam furorę [chociaż wpadnięciem do śmietnika większą - mam olbrzymiego siniaka na zadku i na plecach - takie duuuże kółko], nawet parę osób się zainteresowało. Wytłumaczyłam grzecznie co i jak [z naciskiem na wiek psa, jego wielkość w porównaniu do ciężaru dziecka i odpowiedni sprzęt]. Kto wie, może się więcej zaprzęgów pojawi w okolicy :d. Ania zapamiętaj sobie raz na zawsze - Birma zawsze jest najpiękniejszym psem świata ;)... Sylwia na samiuteńkim początku kot dziecka nie polubił - jak mały miał 2 tygodnie to Bzik wskoczył mu do łóżeczka i drapnął po twarzy... przeżył tylko dlatego, że mój były wyrzucił go przez okno [mieszkam na parterze] zanim go dorwałam... gwoli ścisłości - wyrzucił, żeby go jakąś przede mną ochronić, a nie ze złośliwości. Bzik to kot wychodzący [chociaż zazwyczaj balkonem i ciut wolniej :D]. Kot zbliżać do mnie zaczął się po miesiącu, wcześniej się bał - wściekłam się wtedy strasznie, kot o mało nie stracił domu. Od tamtej pory Bzik młodego uwielbia i pozwala mu na bardzo dużo. Jest też bardzo wyrozumiały i nigdy nie wchodziłam między kota i dziecko - Bzik co prawda potrafił małego lekko drapnąć po rączce, ale to za takie zbrodnie jak wyrywanie ogona czy odgryzanie uszu. Dość szybko obaj sobie wytłumaczyli co któremu można i od tej pory kochają się niesamowicie :). Monie zwlekał, zwlekał... aż go zatroskani sąsiedzi wyprzedzili. Ja tam go żałować nie mam zamiaru, miał czas - 2 miesiące to chyba wystarczająco. A ja dzisiaj byłam w Krakowie... i właśnie się dowiedziałam, że... ZDAŁAM ANGIELKI <hurra>.
-
W jakim sensie ulizana? A co do mamy Kamila - to jugo problem... i tak strasznie długo zwlekał z powiedzeniem....
-
Tak, to ten... i ja go wcale z bliska nie oglądałam, jeszcze oczu za zadku nie mam :D No... stara już ta twoja Hexolina... a Birma za niedługo będzie u mnie 2 lata... a za miesiąc miną 2 lata od uśpienia Itusia :(
-
Puchu obecnie to muszę przekonać matkę mojego TZa... dzisiaj się dowiedziała, że mam dziecko... życzliwi sąsiedzi jej powiedzieli..
-
Monia ja ci nic nie poradzę... za to mogę powiedzieć, że odkryłam u siebie na osiedlu nowy śmietnik - w jaki sposób to już czytałaś ;)
-
Cholera, niech mi ktoś wytłumaczy, jak ja mam nowy podpis sobie wkleić ;(... mi próbuję i mi nie wychodzi [po kopij wklej nic nie widać :(]
-
[B]Puchu [/B]dziękuję :loveu:... Najładniejszy zw zwierzaków to ten w niebieskim :eviltong: I 2 ostatnie zdjęcia, specjalnie dla Puchu z KOTEM :diabloti: [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAQPlS0pI/AAAAAAAAAzc/ar9mjSP9dfw/s640/IMG_5418.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAU7IH6RI/AAAAAAAAAzg/qrNDSn1VmpA/s640/IMG_5419.JPG[/img]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_6F0ihWI/AAAAAAAAAyo/TzbdITzWWRY/s640/IMG_5442.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_8ziRN7I/AAAAAAAAAzI/3MkvYq04ecM/s640/IMG_5443.JPG[/img] Tutaj dość dobrze widać jaką płaską głowę ma młoda... [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAFKiKodI/AAAAAAAAAzQ/QQrcml4syVA/s640/IMG_5444.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAGq_LaXI/AAAAAAAAAzU/sbzxvTkWlhQ/s640/IMG_5445.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAPQp1mKI/AAAAAAAAAzY/GW4Iw9pRnl8/s640/IMG_5447.JPG[/img]
-
O dziwo kot przy noszeniu NIGDY się nie wyrywa, tylko nieszczęśliwe miny strzela... tutaj mały zabierał kota, co by już iść spać [lepsze to od misiów ;)] A grzywki nie podcinałam, to była cała seria zdjęć robionych jedno po drugim, więc na pozostałych widać jaką ma grzywę :) [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_ezaYQpI/AAAAAAAAAx8/8W3cJzZV9wc/s640/IMG_5436.JPG[/img] Łapki komuś ucięło :D [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_h5yxqhI/AAAAAAAAAyA/7amhTYwBUMw/s640/IMG_5437.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_oR_QoII/AAAAAAAAAyE/p8ADgPZ_v3M/s640/IMG_5438.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_vk0FAII/AAAAAAAAAyg/7-N5NLcqD3o/s640/IMG_5439.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_yooR3RI/AAAAAAAAAyk/utVtd5Ujy1k/s640/IMG_5441.JPG[/img]
-
I znowu podle poczekam na jakąś odpowiedź, a dopiero później wstawię ostatnie 12 zdjęć :P
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_CSY16AI/AAAAAAAAAxI/S34SHIJX2F8/s640/IMG_5430.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_Gx1r0oI/AAAAAAAAAxk/0uhmj_v4qqk/s640/IMG_5427.JPG[/img] Mogę go zeżreć? [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_MTNvFgI/AAAAAAAAAxo/Sz9rUp69FSI/s640/IMG_5432.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_QStWyoI/AAAAAAAAAxw/EBYKyrjDZQk/s640/IMG_5434.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_XwlP5LI/AAAAAAAAAx4/uYNkyAKmzQc/s640/IMG_5435.JPG[/img]
-
No i zaczynają się domowe :) Proponuję zwrócić uwagę na zadowoloną mine kota... [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I92s1GFsI/AAAAAAAAAwU/-3UJUECQXDM/s640/IMG_5417.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-lCcF72I/AAAAAAAAAwY/xwy5Uv0J8Cw/s640/IMG_5420.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-oHEkH4I/AAAAAAAAAw4/dp6Dnht1F4s/s640/IMG_5421.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-wnB88MI/AAAAAAAAAxA/XXOylLq9-0g/s640/IMG_5422.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-yzYsDSI/AAAAAAAAAxE/nJBrX7P63B8/s640/IMG_5423.JPG[/img]
-
Monia o zmęczenie pytaj się moje nogi, ja z nimi nie rozmawiam po tamtym spacerze [Birma jeszcze nie do końca rozumie, że nie może od nas daleko odbiegać, więc trzeba ganiać za nią] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5jxyx9HI/AAAAAAAAAu4/ZOqiDDacCxA/s640/IMG_5410.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5xRgBVaI/AAAAAAAAAu8/FqMQ1sIgLl8/s800/IMG_5411.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I59jPYd4I/AAAAAAAAAvY/uvXwVwZNC_A/s640/IMG_5412.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I6F-3nCCI/AAAAAAAAAvc/BxBRFWjto1E/s640/IMG_5413.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I9vf33NZI/AAAAAAAAAv4/NDyM2STXkwU/s640/IMG_5415.JPG[/img]
-
Zdjęć Smok-Birma-kot nie mam, są tylko w parach :(... niestety, Birma najchętniej z mojego kota zrobiła by sobie obiadek [wa sam raz na BARF :D], a i ze Smokiem nadal się kiepsko dogaduje, więc to już ponad moje siły :(. Po za tym może i czytasz, ale ja leniwa jestem i nie chce mi się po subskrypcjach biegać, co by swoją galerię znaleźć ;). Chyba że ktoś mi w końcu wytłumaczy jak mam sobie podpis na nowo podlinkować :)
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
bonsai_88 replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
A skąd miałaś ten ozdobny pasek? Właśnie szukam czegos takiego ;) -
A w ogóle jaka ma być płeć potomka? Swoja droga możesz zajrzeć do mnie do galerii - zobaczysz jaka ciebie czeka zabawa z potomkiem za rok/dwa ;)
-
z dodaniem kolejnych poczekam na jakiś komentarz... a mam jeszcze 2 tyle ;)
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5Ntw4jqI/AAAAAAAAAts/h9mV78I1qwQ/s640/IMG_5406.JPG[/img] Zwróćcie uwagę ile ona ma futra - widać jak mocno jej się szelki "wbijają" [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5ON4ZNPI/AAAAAAAAAtw/UYgmccGZSxs/s640/IMG_5405.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5U7GuBII/AAAAAAAAAuM/r3AggUjr4j4/s640/IMG_5408.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5ZnqefZI/AAAAAAAAAuQ/ZifsArDFJPs/s640/IMG_5407.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5gJGb0mI/AAAAAAAAAuY/3qpf1zXymHg/s640/IMG_5409.JPG[/img]
-
i kolejne zdjęcia... [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I4t4R5kAI/AAAAAAAAAtA/HXrLhcGCFWg/s640/IMG_5399.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I40-P3--I/AAAAAAAAAtE/NPiKQsVtVMM/s640/IMG_5401.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I43SHJOcI/AAAAAAAAAtI/FEIxzv8DlQ0/s640/IMG_5402.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I47xO-fdI/AAAAAAAAAtk/lvcAh57khuY/s800/IMG_5403.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5F9Mko9I/AAAAAAAAAto/P7LDf_-gb-M/s640/IMG_5404.JPG[/img]