-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='rytka']doszla fv do fundacji a Animalia za wizyte w Poznaniu w Dąbrowskiego(badanie cisnienia,fortekor20mg 1/4 tab x dziennie) kwota 154,80 ps.Isadora7 doszly wyniki badan do Ciebie?napisz kiedy pojdziesz do doktorowej ,zebym była pod tel. w razie jakis pytan.[/QUOTE] Tak dostałam jutro się będę umawiać i dam znać
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Cholera :-( Chodzę z nieustannymi wyrzutami sumienia - ta psia nędza odbiera mi kompletnie radość życia :-([/QUOTE] [quote name='rita60']Ryczeć się chce....:-(no i ryczę.[/QUOTE] A ja myślałam, że jestem twarda :( niestety szlochu nie mogłam powstrzymać. Bezsilnośc, rezygnacja w ich oczach i ta cisza mnie rozbily totalnie [HR][/HR] [quote name='Isadora7'] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][TABLE] [TR] [TD]30[/TD] [TD]2013[/TD] [/TR] [TR] [TD]czerwca[/TD] [/TR] [TR] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="align: left"][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=arial black]UWAGA. ZNALEZIONO JAMNIKA. MILANÓWEK.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #fceccb, colspan: 2, align: left"][SIZE=4][FONT=verdana][B]W Milanówku dnia 29.06.2013 (sobota) [/B] w godzinach południowych przybłąkał się podpalany jamnik miniaturka z tatuażem w uchu i chipem. Właściciel pilnie proszony o kontakt!!!!!![/FONT] [/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][URL="http://[email protected]"][I][email protected][/I][/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=verdana]http://img819.imageshack.us/img819/6859/vwoz.jpg[/FONT][/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] [COLOR=#ff0000][B][FONT=verdana]Z OSTATNIEJ CHWILI: JAMNIŚ WRÓCIŁ DO DOMU [/FONT][/B][/COLOR][FONT=verdana][FONT=verdana][SIZE=3]Jamniś wydawał się głuchy, nie reagował na to jak się do niego mówiło[/SIZE][/FONT][/FONT][COLOR=#000000][FONT=verdana][FONT=verdana][SIZE=3]. Okazało się że jego pierwszy Pan był Francuzem. Po jego śmierci jamnisia adoptowała Pani pracująca w tj samej kancelarii prawniczej co zmarły Pan. No i jamniś rozumie tylko po francusku :). [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Jasza']I żadnych wieści o Teresce...[/QUOTE] [B]Tereska jest w Fundacji EMIR[/B] (co było wcześniej nie wiem) [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1495[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][TABLE] [TR] [TD]30 [/TD] [TD]2013[/TD] [/TR] [TR] [TD]czerwca [/TD] [/TR] [TR] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="align: left"][COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=arial black][B]UWAGA. ZNALEZIONO JAMNIKA. MILANÓWEK.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: #fceccb, colspan: 2, align: left"][SIZE=4][FONT=verdana][B]W Milanówku dnia 29.06.2013 (sobota) [/B] w godzinach południowych przybłąkał się podpalany jamnik miniaturka z tatuażem w uchu i chipem. Właściciel pilnie proszony o kontakt!!!!!![/FONT] [/SIZE][CENTER][SIZE=4] [FONT=verdana][/FONT][/SIZE][/CENTER] [SIZE=4][FONT=verdana][URL="http://[email protected]"][I][email protected][/I][/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=verdana][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6859/vwoz.jpg[/IMG][/FONT] [/TD] [/TR] [/TABLE] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Haniutek trzymaj się -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Puszek na stronie Fundacji SOS dla Jamników[/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1392[/URL][/SIZE] [HR][/HR] [B]Wierzymy, że zapisze sie w kartach historii cudownej Rodziny i domu z ogrodem [URL="http://img593.imageshack.us/i/2l07.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9751/2l07.jpg[/IMG][/URL] Napewno już gdzieś trwa narada rodzinna czy adoptować Puszka [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6032/vzuc.jpg[/IMG] A moze to przyszły Pan się zastanawia? [URL="http://img16.imageshack.us/i/ku9s.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1584/ku9s.jpg[/IMG][/URL] Przyszły tlumy obejrzeć ślicznego, może wśród tych ludzi jest ktoś kto pokocha?[/B] [URL="http://img534.imageshack.us/i/2yvt.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1441/2yvt.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Celina12']Ło mateńko ile cudnych fot i tu.....tu znacznie więcej niż na FB. Mam nadzieję wycałować te CUDA osobiście.....[/QUOTE] Na FB jest tyle osób w klubie i każdy się chce co jakiś czas swoim pochwalić. A tu wątek jest zawsze i jak ktoś naprawdę chcę znajdzie, wejdzie i obejrzy.
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Isadora7 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
jest śliczna, miałam okazje widzieć na żywo -
[quote name='Isadora7']a co to jest urlop? [quote name='Hope2']no ktoś kiedyś mi mówił,że to taki fajny czas, który masz tylko dla siebie ;) i nie mam tu na myśli 5 min w WC, które możesz poświęcić na czytanie z stojącymi z boku futerkami... [quote name='Gusiaczek']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Też padłam z rechotu, a po wczorajszej parogodzinnej wizycie na paluchu urlop mi sie kojarzy ze zwiększonym stanem takich spojrzeń. Spojrzeń w których jest totalna rezygnacja i rozpacz.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']kolejny biedak na Paluchu, az boję się pomyśleć ile ich tam jest .....[/QUOTE] Tyle że zużyłam na sesje dwa komplety akumulatorów w aparacie i mam trochę też w telefonie, a nadal jeszcze miałabym co robić. Tam jest plus/minus 2000 psów. A na dodatek już bardzo odczuwają sezon wakacyjny. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Pudliczka i ratlerek.. to też sunia?[/QUOTE] Nie zwróciłam uwagi, za dużo wrażęń. A zrobiłam fotę bo pudliczkę skojarzyłam z tego wątku -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Serce pęka :(.[/QUOTE] mnie pękło, nie mogę zasnąć :( -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
Isadora7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Sobie zapisuję -
[quote name='Hope2']A, w związku z aferą dot Sieropsińca- serdecznie zapraszam każdego chętnego na odwiedeziny mojego stadka futerkowego- mizianie mile widziane w każdej ilości :) Zapowiadać wcześniej się nie trzeba-z reguły ktoś jest w domu :D Oj żebyś była bliżej miałabyś mnie na głowie i to wcale nie dlatego ze jakas afera ale tak po prostu wpadłabym na kawę.
-
[quote name='Sarunia-Niunia']Ale z tego Aleksa jest "brzydal" ;) [URL]http://images44.fotosik.pl/739/2864728df03d59b8gen.jpg[/URL] Tylko się zakochać:loveu: - przepiękny Jamnior!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Uroda powalająca istotnie
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']przesliczny jest, ja bym go ukradla gdyby byl blizej......jak to moze byc ze go nikt nie zauwazyl....tak daleko, jaka szkoda.:(.[/QUOTE] Jest śliczny, mały. Jest w miejscu gdzie przechodzi trochę ludzi. A on jak widzi człowieka rozdzierająco płacze. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Isadora7 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze pudliczka [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3246/uwtm.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5512/9phl.jpg[/IMG] Z geriatrycznego wyszła z płaczem, one tak patrzyly wyczekujaco wszystkie. W ciszy, po prostu patrzyły. Ta cisza mnie zdołowała na maksa, totalna rezygnacja. Na zewnątrz psiaki tez wyczekują, patrzą, ale jest rejwach, a tu... oczy, oczy, oczy wpatrzone ... bez żadnej nadziei. Potem wstawie jeszcze inne, również 10-latka w typie shitzu. Musze rpzebrać foty bo robiłam również na evencie przed Paluchem. jamniś (mam więcej zdjęć będę szukać mu domu) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9213/lxfl.jpg[/IMG] piękny psiak, masakrycznie smutny [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5623/w50s.jpg[/IMG] i tylko patrzą, patrzą, patrzą.... te z tyłu również :( [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1688/4qfb.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Napiszcie, proszę, co ze Skwarką? Jak jej zdrowie?[/QUOTE] [quote name='yunona']Próbujemy dowiedzieć się, napiszemy jak będzie coś wiadomo :)[/QUOTE] Dokładnie jak tylko będzie wiadomo to damy znać. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaso']Nawet gdy mnie nie ma na wątku Majci,do której mam bezgraniczne zaufanie to wiem,że tu nigdy nic się nie dzieje,a gdyby się działo to jest pod kontrolą taką,że mój hotelik powinien zawsze brać przykład!!mocno Was całuję ciocia sylwia:buzi::buzi::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] Masz racje nawet ostatnio pod kontrolą są krągłości Maniutka (no to sobie narobiłam:grin::grin::grin: ) -
[quote name='keakea']A Duży to mnie kocha o tak [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-BiDUjoItBzM/Uc2BrcOsYoI/AAAAAAAADpQ/pD0tkpZkMTk/w489-h733-no/DSC02936.JPG[/URL] Ale tylko, jak nikt nie widzi, bo jest troszkę wstydliwy... Rulon rozumiejący[/QUOTE] To zdjęcie jest piękne