Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Świetne [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ldxeB7mnfDM/Udm49gES3xI/AAAAAAABDhk/TbvxQJo4dt8/s640/IMG_6947.jpg[/IMG]
  2. Ło matko jaki kapitalny psiak
  3. Mamusia zapewne porodu nie wytrzymała :placz: a patrzac na zdjęcia szczyli nie zdziwiłabym się ajkby to był pies wielkości co najmniej ONka [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/walbrzych/pilnie-oddam-osierocone-szczeniaki-500764305?utm_campaign=Post%2BTo%2BFacebook&utm_medium=Social%2BMedia&utm_source=Facebook[/URL] Pilnie oddam !! Osierocone szczeniaczki.(okolice Wałbrzycha) Witam, jak najszybciej muszę znaleźć właścicieli dla 3 kundelków. 1 - suczka 2- pieski Są to kundelki Pieski mają, krótkie ogonki [B][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Matka - jamnik miniaturka taka jak na zdjęciu (niestety nie żyje) :([/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=4]Ojciec - nieznany Pieski z przymusu zaczęły już same jeść, nie mam jak się nimi cały czas zajmować [/SIZE][/B]więc jak by ktoś chciał albo wiedział, że ktoś chce takiego szczeniaczka to proszę o pilny kontakt. [URL="http://img442.imageshack.us/i/obiy.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5259/obiy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img11.imageshack.us/i/0z9d.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1351/0z9d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [INDENT] [B][SIZE=2]I dobre wieści które wszyscy uwielbiają i będzie się dobrze spało.[/SIZE][/B] [FONT=Arial Black][SIZE=5]FIGO już w domu[/SIZE][/FONT] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1222[/URL] [HR][/HR] Figo poznał już współtowarzyszy przed dwoma tygodniami. Wrócił do DT aby dokończyć etap leczenia. A dzisiaj został już w nowym domu. Jestem spokojna o to że będzie dobrze to DOM jakiego ze świaća szukać. Jest w nim Teodor, Puzelka (d. Orzeszek), Wiolin którego historia poruszyła nas do głębi niema 5 lat temu. A ponadto dwa urocze beagle. Był jeszcze szlachetny dobeczek Uther - teraz za TM. Wszystkiego najlepszego Figuniu. i wieści z pierwszej doby z DOMU "Figuś zaadoptował się u nas nadzwyczajnie, przepada za ogrodem, spacerkami, to najlepszy piechur z jamniorków. Pieski go lubią, z domownikami jest za Pan Brat. Pieszczoch, łasuch wszystko jak trzeba. Pasuje do nas jak ulał" trudno się nie odnaleźć w TAKIEJ RODZINIE. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/944146_10200113761302997_1809983070_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1013694_10200113761503002_634139633_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1013956_10200113761743008_274091910_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1044130_10200113760102967_1376590938_n.jpg[/IMG] [/INDENT] [INDENT][URL="http://jamniki.eadopcje.org"][IMG]http://images39.fotosik.pl/2038/0741f9dcb1a08da4.png[/IMG][/URL] [/INDENT]
  5. To zdjęcie jest też boskie [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1401/1.jpg[/IMG]
  6. to jest zdjęcie roku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4425/018c9f29732777eamed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Celina12']Zaraz mnie poskręca[/QUOTE] Mnie też.......
  8. Chopie jak zdobyć wentylatora? Rambo gorący
  9. [B]Zawstydził się nasz czekoladek[/B] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1401/3.jpg[/IMG]
  10. Łaaaa jakie fajne chłopaki nam się ponownie pokazuję :)
  11. [quote name='ewunian']Nugat nie byl czasem bohaterem ktoregos z odcinkow Psich Adopcji Kasi Pisarskiej? Bo tak mi sie kojazy...[/QUOTE] Tak był bohaterem jednego z odcinków Psich Adopcji, tutaj zresztą zapraszałam na program. Rozmawiałam z Kasią Pisarską, że warto pokazać takie adopcje i uznała ze jest to istotnie dobry temat. Wyjątkowa osoba która zdecydowała się na "randkę w ciemno". Zakochała się w Nugasiu od pierwszego wejrzenia, gdy zobaczyła go na naszym [URL="https://www.facebook.com/ADOPTUJ.JAMNIKA"][B]FanPage[/B][/URL]. Psiak który swoim wyglądem do płaczu z żalu doprowadzał. Potem długo i wielokrotnie rozmawiałyśmy. Od początku emanowała z niej wielka i autentyczna miłość. Gdzieś tam po drodze kawałek mojej czerwonej kurtki mignął, program był dla Nugasia, o wspaniałej Rodzinie. I o tym, że adopcja to adopcja, nie należy się bać ale należy podejść odpowiedzialnie. Bo rodzice Ani to ludzie wielkiego serducha. Ania to wspaniały człowiek, a służby mundurowe w których Ania pracuje mają powód do dumy.
  12. [quote name='Celina12']:oops::oops::oops:...ja też się spóźniłam i to bardzo....Alu wybacz-wiesz,że życzę Ci zawsze wszystkiego co najlepsze.....jakoś mam teraz gorszy czas....nic mnie w sumie nie usprawiedliwia.Idę se pobeczeć w kąciku...:shake:[/QUOTE] Życzenia serdecznie i szczere nawet spóźnione lepsze niż nadęte w terminie. Zatem nie masz się czym umartwiać. [quote name='Celina12'],,,czasem nie potrafię się zmusić do śmiechu....ale teraz Ci coś powiem-napisalniukujem jak mawiał mój Ukochany Sopeluś. Tomuś nie dość ,że móiw do mojej mamci a swojej Prababci-Jola...to jeszcze jak Go pytam jaka Ciocia Cię kocha-no ta Ciocia od Harutka..On mówi-Alutka...:diabloti:[/QUOTE] Słodziak, Alutka wie kogo kochać :) [quote name='brazowa1']Czekolade widzialam wczoraj-z dziadem szedł. Specjalnie wolniutko jechałam,żeby sobie popatrzeć incognito. No,wyglądało to poprawnie.Piesek sobie ciągnął na smyczy, ale nie został wyszarpany,zachowanie właściciela w porządku.[/QUOTE] my mamy teraz takiego czekoladka do adopcji: [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1401[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1401/4.jpg[/IMG]
  13. [quote name='yunona']My też Was ściskamy i odpoczywajcie, a szczególnie Neoś spracowany he,he spaniem ;)[/QUOTE] dołączamy się do ścisków
  14. Chopie masz przerąbane. Ja zreszta też, Dorota mnie nie dopuszcza do kompa i cos tłucze z blyskiem w oczach. Rambo wkurzony
  15. To zę moje kciukasy na zawsze u Ciebie zabetonowane to wiesz prawda?
  16. [quote name='Anula']Kochani,chcę najmocniej przeprosić Wszystkich za moją pomyłkę w imionach psiaków.To ja szukając na wątku Igi pomocy finansowej dla Funi pokręciłam imiona.Paula95 oferowała pieniążki po Idze - str.62 - post 1539 i moja prośba - post 1540.Nie Bunia, a Balbinka-starowinka z Palucha odeszła za TM dla,której też szukano pomocy w wyciągnięciu jej. Tu wątek zaginionej Igi,na którym zaszła pomyłka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie!/page62[/URL] Jeszcze raz Wszystkich najmocniej przepraszam ale nie było w mojej intencji uśmiercać Buni.Jestem od kilku lat BDT i pomagam bidom na ile mnie stać.PRZEPRASZAM.[/QUOTE] I to jest cenne nie każdy potrafi powiedzieć PRZEPRASZAM. Szacun i dziękuje, naprawdę postawa godna pochwały. Tak trzymaj dziewczyno. Damy radę :)
  17. I oto Bunia, cała, zdrowa i jak najbardziej żywa. Warto sprawdzać wiadomości gdyż tak jak w tym przypadku moga blokować realną pomoc. Bunia jest w hoteliku za który trzeba płacić, czy znajdzie dom? Mam nadzieję. Od dwóch tygodni totalny STOP z wpłatami dla Buni, pokrywa sie z datą fałszywej wiadomości. A oto Bunia (później wstawię więcej zdjęć. [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4739/a615.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=4][FONT=arial black]RUDA z PALUCHA[/FONT][/SIZE] Dzisiaj zaprezentujemy sunieczkę z Palucha. Mamy kilkanaście filmów z psiakami, ale musimy je zrzucić i obrobić. Tymczasem stopniowo prezentujemy psiaki, może ktoś już wypatrzy. [SIZE=3][B]Oto Ruda, bardzo delikatna, śliczna sunieczka w typie jamniczka gładkowłosego. Stateczna. Zachowywała się najspokojniej ze wszystkich w boksie. Taka subtelna księżniczka, wspinała się na kraty widząc człowieka ale spokojnie, nie była nachalna.[/B] [B]profil na naszej stronie[/B] > [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1394[/URL][/I][/SIZE] jak ogarniemy filmiki podamy linki. [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4046/znvj.jpg[/IMG] [/QUOTE] [SIZE=3] Trzymajcie kciuki sunia została zauważona - ufam ze uda się kolejnemu Paluszkowi. A mała jest naprawdę bardzo fajniusia, mam nadzieję, ze doczekamy jak śliczniusia jak wskakuje na kolanusia swojej Paniusi.[/SIZE]
  19. [quote name='Anula']Może coś pokręciłam ale na koszyczkowym ta sama osoba pisała O Funi i chyba o Buni,że nie udało się jej pomóc.[/QUOTE] No z twojego postu nie wynikało ze chyba, ciekawa jestem kto pisał ze Bunia nie żyje. Ona żyje, mieszka w hoteliku i szuka sponsorów. Dzisiejsza fota [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4739/a615.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Anula']Paula75 ,a nie możesz pomóc starowince Funi.Dzisiaj jedzie do DT do Słupska.Potrzebne pieniądze na weta i transport.Została wyciągnięta z geriatrii z Palucha.Buni nie udało się pomóc odeszła za TM. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-©©©-Te-sunie-złamały-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMOŻECIE-!-Bunia-i-Funia-©©©/page2[/URL][/QUOTE] [B]Przepraszam ale o jaką Bunie chodzi?[/B]
  21. załamka totalna załamka :(
  22. [SIZE=4][FONT=arial black]CZESIEK zaledwie roczny śliczny chłopczyk[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][B]Nie dajmy mu skończyć za kratkami.[/B][/SIZE] Tutaj jego profil > [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1397[/url] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1867/1a5b9150377ecdaf.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/2086/dd72909ec5654f90.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/2093/2cb5a58af4f452aa.jpg[/IMG]
  23. [quote name='malagos']A o jamnisi Skwareczce, są jakieś wieści?[/QUOTE] [SIZE=4]W temacie Skwarki to już tylko chyba modlitwa została :-(:-( Od przerzucenia przez płot jest w klinice, oprócz faktu że nie trzyma moczu, miała kłopoty oddechowe. Okazało się, że jest to rozległy nowotwór. Lekarze robią co mogą, ale niewiele już mogą. O ile nie stanie się cud będzie poddana eutanazji.[/SIZE] i znowu mam doła giganta
×
×
  • Create New...