Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. kurcze tęsknie za ślicznotą :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TDJ-mCUzPj8/UYDAedNHXXI/AAAAAAAA-00/pqUU8TUo480/s640/IMG_2270.jpg[/IMG]
  2. rety wreszcie odnalazłam wątek
  3. [quote name='Mattilu']No więc nie ma już wątpliwości. To długołape, subtelne stworzenie, pierwszy słodziak i przytulanka w domu, jest na dworze pierwszej klasy zadymiarą. W naszym malutkim parczku naszczekała na małe 1,5 roczne dziecko, potem przyskoczyła do płotu za którym pracowali robotnicy remontujący sąsiadujący z parkiem dom i znowu narobiła rabanu, zobaczyła panią wywieszającą na ganku koce i kołdry w domu z drugiej strony parczku więc poleciała tam nawymyślać kobiecie, na koniec usiadła na środku i jeszcze naszczekała ogólnie na wszystkich, żeby dać okolicznym psom, pozamykanym w domach, znać kto tu rządzi i do kogo ten park należy, a potem, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wyciągneła się jak długa i ogryzając patyk z przyjemnością słuchała koncertu psiego szczekania ze wszystkich domów dookoła. Zadymiara! Zadymiara o karmelowym nosie i niewinnym orzechowym spojrzeniu :mad:[/QUOTE] [B]Dawaj do nas na Gibalak laska, porządzimy razem. [/B] Rzekł sznapsbarytonem Rambo żulik z Kercelaka
  4. [quote name='inka33']A mi się wielkimi krokami urodziny zbliżają... :siara:[/QUOTE] mnie też i to cholernie okrągłe
  5. Fajny ten fotel i właściwy dla Księżniczki Wikuni i Księżniczki Dumki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/4477/61bd006e41e73fb4med.jpg[/IMG][/URL]
  6. i jakoś w sieni nie skończył, sorry ale nie mogłam się powstrzymać. Chłopak miał ciężką drogę, ta trauma rodem z sieni, wyrolowanie go z kasy, ale daliśmy radę dzięki wszystkim Wam.
  7. [quote name='anica']...już się modlę, żeby odnalazł się właściciel:modla:... tylko zastanawiam się dlaczego sunia nie ma obróżki czy szeleczek?:hmmmm::-(!... [B]Sara[/B]... jest cudna!... taka chyba czarno-czekoladowa:iloveyou: napatrzeć się nie mogę:iloveyou:[/QUOTE] Ja wątpie, aby włąsciciel się zgłosił, w sobotę postaram sie zrobić jej troche fotek. a co do Sary tak kolor ma fantastyczne, nie wiem jak to nazwać "gorzka czekolada", taki bardzo bardzo ciemny brąz. [quote name='Ellig']Biedna sunia, wszystkie biedne ale dla mnie jakos najstraszniejsze jak sie porzuca stare zwierze....:( Moze jednak sie zgubila? Sara w sobotę przyjedzie do naszego DT u Ani:) W sobote zalozymy tez jej wątek .[/QUOTE] Dzięki bardzo.
  8. [quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ff0000][B]WARSZAWA. ZNALEZIONO JAMNICZKĘ.[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE] [FONT=verdana][SIZE=3][B]W dniu 10.07.2013 tuż przed godziną 23:00 na rogu ulicy Tarnowieckiej i Łukowskiej znaleziono sunię, która od kilku godzin siedziała przed sklepem i czekała na swojego właściciela[/B]. Osoba która znalazła nie mogła zabrać do domu, nie mogła tez tak zostawić. Zadzwoniła po patrol, który przyjechał po 2 godzinach i zabrał sunię do schroniska na Paluchu.[/SIZE][/FONT] [FONT=verdana] [SIZE=3] [B]Pozostaje mieć cichą nadzieję, że nie została porzucona tylko, że się zgubiła i dzięki Waszej pomocy dotrzemy do właściciela. [/B]Sunia nie jest młoda i ma chore oczka przez co chyba słabo widzi. Jest bardzo grzeczna, oswojona i z utęsknieniem wyczekuje swojego Pana lub swojej Pani. Proszę udostępniajcie gdzie tylko możecie. Może ktoś rozpoznaje?[/SIZE][/FONT] [HR][/HR] [RIGHT] [EMAIL="[email protected]"][I][FONT=verdana][email protected][/FONT][/I][/EMAIL][/RIGHT] [HR][/HR][/QUOTE] [SIZE=4] [B]nr suni na Paluchu 1491/13[/B][/SIZE]
  9. [quote name='keakea']Odmormoń się z takimi propozycjami... Rulon chyba jednak mono[/QUOTE] Ja wiem masz kompleksy bo wiesz ta łysina. Rambo jednak poli [quote name='keakea']A w ogóle to ja teraz przeżywam, że mnie mają odsiekaczować... jutro pomyślę o kobietach... Rulon priorytetyzujący[/QUOTE] wiesz to ja chyba jednak wolę wertflona. Rambo hipochondryk
  10. Chopie a mówiłem zostań mormonem. Rambo mormon
  11. [quote name='DIF']Na tym zdjęciu z kocykiem Rulon rano tak wyszedł z kenelówki. Myślałam, że padnę ze śmiechu jak go zobaczyłam. Wyrobił sobie dziurę w tym kocyku i się tak nocą ubrał! :evil_lol::loveu:[/QUOTE] To zdjęcie to mistrzostwo
  12. [quote name='rytka']i co wiadomo juz cos?[/QUOTE] jak nie w sobote to mam być w srode
  13. Ej no ja chyba porządki zrobie, ciągle tylko Rambo, Ganga a ja to co tez jestem tez kocham i ciebie Rulon z zębami czy bez tez pokocham a jęzorek będę całować bo ja od dawna o tobie marzę. Ruda biorąca sprawy w swoje rę.... uuupsss łapki [URL=http://img7.imageshack.us/i/zuh2.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5959/zuh2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/5sej.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2982/5sej.jpg[/IMG][/URL]
  14. Rozmawialam już ze Szczecinem i uzgodniłam. Szukamy transportu i kasy tyle powiem :)
  15. Ja też wróciłam, w nocy się odezwe w szczegółach, jak złapie oddech po pracy jade po jamniczkę po zmarłej osobie :(
  16. Tak Rulonik jest rewelacyjny. Słuchajcie moje jamniki wylosowały 5 jamników głosujących na imię. w nocy opublikuję listę nagrodzonych, odważę nagrodę i powysyłam lub kogoś obarczę wysyłką hehehe. Rulon Bis w najbliższych dniach będzie miał profesjonalną sesję fotograficzną.
  17. [SIZE=4][FONT=arial black]DLA ŻUCZKA[/FONT][/SIZE] [FONT=arial black]['][/FONT] [SIZE=3]Sąd Ostateczny[/SIZE] [B]Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY![/B] [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE] do zobaczenia malutki
  18. [quote name='Celina12']Dawno fotek nie było...chciałoby się obejrzeć Psiaki,KOCISKO....Amelusię....[/QUOTE] [quote name='pajda67']Dokładnie!!! Przyłączam się do prośby Celinki:lol:[/QUOTE] ja również
  19. [quote name='Gusiaczek']Danusi wile serdeczności zostawiam .... psie dole-niedole ponad własne zdrowie .... Jakim trzeba być człowiekiem, by umieć tak pięknie być? .... myślę, że po prostu Dobrym .... banałem poleciałam, ale wolno mi! :)[/QUOTE] Szczery banał to dobry banał. Zdrowia życzę Danusi również.
  20. [quote name='magenka1']schronisko w Bagienicach koło Mrągowo prawie nikt o nim nie wiem, jest na zadupiu, mają swoją stronę internetową, która odświeżają wstawię linka a nóż widelec coś w typie jamnika [URL]http://schronisko-bagienice.mazury.pl/adopcje.html[/URL][/QUOTE] Dzięki takie schroniska na zadoopiu gdzie diabeł mówi dobranoc a psy ogonami szczekają szczególnie trzeba dopieszczać. Przejrzę i będę obserować.
  21. [quote name='gluchypies']Co slychac u Jamnisiow? Jak wyglada sprawa z operacja Malego Ksiecia?[/QUOTE] materiał do aktualizacji przygotowany wroce z pracy powstawiam
×
×
  • Create New...