-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Rudy przegubowiec :) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8259/p5110348.jpg[/IMG] Moje pannice [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8880/p5110349.jpg[/IMG] Księżna Ganga [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4176/p5110350p.jpg[/IMG]
-
Moja trójka była w psim SPA, miały fullserwis, manicure, pedicure, kąpanie, fryzowanie. A Ruda nawet dała sobie kamyczek zdjąć z 4 zębów. Ganga okazała sie histeryczką totalną, a o Rambusiu powiedziano że to 100% typowy jamnior i zupełnie jakby miał gładkowłosego w przodkach (co jest akurat prawdą). Były mocne negocjacje w chwili gdy np miał mieć strzyżone okolice ogona "co mi tu robisz nie życzę sobie wrrr" i w paru innych sytuacjach. Postawe miał pt "Ja jestem Pan Jamnik Rambo i ma być tak jak ja żądam". Oto moja trójka w szyku bojowym. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1011/p5110360.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7572/p5110361.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4538/p5110362.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6457/p5110354.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8312/p5110363.jpg[/IMG]
-
[quote name='yunona']Fajnie tak wyrwać się z domku na łono natury :). Tobiaszek to wie, sen bidaczka zmorzył po całym dniu biegania i pełnego wrażeń :multi:. Ja po cichutku przyłączyłam się do odchudzających i na razie 1 tydzień - 3 kg. Zobaczymy co dalej. Najgorsze są te pokusy przez cały dzień :eviltong:.[/QUOTE] ja również w tym klubie
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]On jeszcze nie wie ale szybko się dowie ze trafił do wspaniałego domu.[/SIZE] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Może nie smutna a zamyślona. Jasieńko kochana to ostatnie zdjęcie rozczulające -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica'].... Cudne wieści:loveu::multi::loveu:.... taka radocha.... że mnie przytkało.... nie wiem, co napisać:multi::multi::multi:[/QUOTE] Ja tez jezcze nie ogarniam, a Sylwia nie jest w stanie mówić jeszcze bo chlipie. Ta Rodzina mnie zauroczyła już od pierwszej rozmowy (a nie jest to łatwe). Takie przygotownie do adopcji, przywożenie kocyka z zapachem przyszłęgo domu, rozmowy z dziećmi o oczku, o Trotysiu... łza w oku -
MArcel chopie nie dziwie się. Dorota tez ma jakieś świrusy, wczoraj kiwałem się bardzo długo a ona już mnie oglądała, wołala do mnie jakbym nieprzytomny był. Ale łapek nie dal, sie wkurzyłem i dzisiaj nawaliłem na rzadko. Rambo mściciel.
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=verdana]I ja również chciałabym przyłączyć się do Życzeń dla cioci Ellig, która jest wyjątkowa i żeby się nigdy nie zmieniała! i żeby tyle w życiu dostała, ile daje! i żeby kochała i była kochana! i żeby wszystko się układało jak tylko sobie życzy! i jeszcze Zdrówka, zdrówka i... jeszcze raz pieniędzy!!! Wszystkiego Najlepszego Ciociu Ellig:) Jasia z rodziną[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Lepiej bym tego nie ujeła, zatem się podpisuje [IMG]http://www.florapolska.pl/moduly/sklep/UserFiles/35/zdjecie_big.jpg[/IMG] [video=youtube_share;ZDl6oWohq7k]http://youtu.be/ZDl6oWohq7k[/video] -
[quote name='keakea']Próbowałem im dolać parafinki do piwa jak se wczoraj pili, ale się nie udało... Rulon kombinator[/QUOTE] Próbuj jeszcze to mogą być fajne efekty. Rambo wspólnik kombinatora ze Spółki ZOO Kooperatywa.
-
[quote name='Celina12']Piękna sesja w mleczach...Fercia w słonku wyjaśniała.Taka Śliczna a nie lubi fotek? Zapracowane jamniki....czytają,okupują balkon,spacerują......no i jeszcze prezentują śliczne obróżki.... Do zacałowania [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Sv8JKkuORxo/UYwf6TxYbMI/AAAAAAAACaE/zcRyG9gF2wg/w640-h480-no/9maj2013+021.jpg[/url][/QUOTE] Nareszcie się czarodzieje ruszyły i cudną sesję zrobiły fercia słodki pychol pokazała- istotnie do zacałowania.
-
[quote name='keakea']No więc se leżę, jem, piję, od czasu do czasu każę się wynieść na sioo i koo, i się relaksuję, a Duża na mnie paczy, liczy mi oddechy i sprawdza, czy mam różowe dziąsła, zgodnie z zaleceniami dr Rafała i dr Michała. Koo wczoraj walnąłem takie konkretne, bo Duża się denerwowała, że od wtorku nic nie ma, i przyspieszyła sprawę parafinką, więc cały wieczór wczoraj miałem zatłuszczony zadek i ogon. Ale pogoda jest do doopy, mówię Wam, jakoś tak się nic nie chce i ciężko się oddycha. Jak Duża się czasem zdrzemnie, to idę do niej, paczę na nią, liczę jej oddechy i sprawdzam, czy ma dziąsła różowe. Tak na wszelki wypadek... Rulon czujny[/QUOTE] I tak trzymiej brachu, dużemu tez dziąsła sprawdzaj. Ja to bym im też zatłuścił zadki. Rambo podpuszczacz.
-
[quote name='anica']... zawsze to miło ,zajrzeć do księżątek:))))))))[/QUOTE] Później wstawie foteczki a jutro znowu książątka zobaczę.
-
[quote name='mamameli']Babi mnie usprawiedliwia i wielkie dzięki, faktycznie mam troszkę na głowie, ale postaram się przygotować coś w weekend :) Legowisko przepiękne! Nie wiem jak się teraz psy rozmieszczą, bo robią takie roszady na dwóch posłaniach, że głowa boli - kto z kim, jak długo itd... :) Jest jeszcze kocyk, ale jakoś nikt na kocyku nie chce polegiwać... :( Baja gryzie i gryzie, wczoraj rano zanim wyszłam do pracy 5 razy odbierałam jej papcia Amelki, ona uciekała dookoła wersalki, pędziła do przedpokoju, porywała papcia i gryzła, ja ją łapałam, zabierałam papcia, odnosiłam do przedpokoju, ona robiła koło dookoła wersalki, leciała do przedpokoju, porywała papcia, ja za nią.... i tak 5 razy! W końcu dałam jej zamiennik, który mogła zmiętosić bez stresu i zajęła się nim, odpuszczając chwilowo inne papcie i Pepcie :) Dom wariatów! :D[/QUOTE] Legowiska z tej firmy sa naparwde dobre, to raz, dwa zę co tu dużo gadać ze stówa za bardzo nie było jak poszaleć. A jeszcze szelki mają być. [quote name='mamameli']A co z ogłoszeniami? Czy mam przygotować je sama, czy może napisać o obecnym stanie psychicznym Bajki i podesłać do kogoś, kto się tym zajmie? Myślę, że mogę sklecić słów klika, czy nawet przygotować broszurkę z jakimś uroczym zdjęciem... Proszę o info ;)[/QUOTE] Ja myślę zę co do treści to nikt tak dobrze nie opisze jak Ty. Znasz psa. Ogłsozenia mozna wykupić w sumie za symboliczne pieniaze zawsze jest jakiś bazarek z ogłoszeniami trzeba tylko naszykować opis, foty.
-
[quote name='babi2']Nie wiem co powie mamameli, ale właśnie takie miała po Luziku i wypatroszyła suwak (oczywiście Bajka). Samo legowisko jest sprawdzone i bardzo funkcjonalne. Ja je pozszywałam i dałam Tchibie. Bajka zresztą patroszy miśki, buty, że nie wspomnę o sukience Melki.... Odrabia szczenięce zaległości :)[/QUOTE] To sie kupi nastepne, a jak patroszy to każde wypatroszy
-
[quote name='werenn']Rulon! beze mnie nigdzie się nie wybieraj! słyszałeś? a ja znowu zwyciężyłem Marcel[/QUOTE] I tak trzyMIEJ chopie [quote name='Celina12']Rulon Ty jeszcze nie możesz do mnie przyjść-masz jeszcze zapisane w swej Księdze Życia wiele spraw do zrobilnikowania i nie czas abyś stawał u wrót mojego obecnego zamieszkiwania.Ja i tak stale jestem, z WAMI. Nie czas jeszcze ...nie czas.....nigdzie się nie wybieraj....masz nabierać sił,zdrowieć i nie martwić Dużych i Waszych Przyjaciół na ziemi. Kocham Cię Dzielny Ruloniku..... Sopeluś[/QUOTE] Mądrze gadasz Sopelciu. Rulon ziomal ja już nagadałem że jak masz tak zdobywać wertflona dla mnie to ja nie chce. Chopie jesteś nam potrzebny tu i teraz i długo jeszcze. Rambo filozoficzny
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Tak fanfary będą, jak jutro przekażę Trotynia do cudownej rodziny,ukocham go mocno na pożegnanie i ucieknę,żeby nie wyć...............[/QUOTE] No ja czuję że muszę podesłać do Ciebie TIRa z chusteczkami