Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Rudy przegubowiec :) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8259/p5110348.jpg[/IMG] Moje pannice [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8880/p5110349.jpg[/IMG] Księżna Ganga [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4176/p5110350p.jpg[/IMG]
  2. Moja trójka była w psim SPA, miały fullserwis, manicure, pedicure, kąpanie, fryzowanie. A Ruda nawet dała sobie kamyczek zdjąć z 4 zębów. Ganga okazała sie histeryczką totalną, a o Rambusiu powiedziano że to 100% typowy jamnior i zupełnie jakby miał gładkowłosego w przodkach (co jest akurat prawdą). Były mocne negocjacje w chwili gdy np miał mieć strzyżone okolice ogona "co mi tu robisz nie życzę sobie wrrr" i w paru innych sytuacjach. Postawe miał pt "Ja jestem Pan Jamnik Rambo i ma być tak jak ja żądam". Oto moja trójka w szyku bojowym. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1011/p5110360.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7572/p5110361.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4538/p5110362.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6457/p5110354.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8312/p5110363.jpg[/IMG]
  3. [SIZE=3]Maciuś prawie jamnik[/SIZE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  4. [quote name='yunona']Fajnie tak wyrwać się z domku na łono natury :). Tobiaszek to wie, sen bidaczka zmorzył po całym dniu biegania i pełnego wrażeń :multi:. Ja po cichutku przyłączyłam się do odchudzających i na razie 1 tydzień - 3 kg. Zobaczymy co dalej. Najgorsze są te pokusy przez cały dzień :eviltong:.[/QUOTE] ja również w tym klubie
  5. [SIZE=4]On jeszcze nie wie ale szybko się dowie ze trafił do wspaniałego domu.[/SIZE]
  6. Może nie smutna a zamyślona. Jasieńko kochana to ostatnie zdjęcie rozczulające
  7. Chłopaki w bejsbolówkach urokliwi. A co grało do tańca?
  8. [quote name='anica'].... Cudne wieści:loveu::multi::loveu:.... taka radocha.... że mnie przytkało.... nie wiem, co napisać:multi::multi::multi:[/QUOTE] Ja tez jezcze nie ogarniam, a Sylwia nie jest w stanie mówić jeszcze bo chlipie. Ta Rodzina mnie zauroczyła już od pierwszej rozmowy (a nie jest to łatwe). Takie przygotownie do adopcji, przywożenie kocyka z zapachem przyszłęgo domu, rozmowy z dziećmi o oczku, o Trotysiu... łza w oku
  9. MArcel chopie nie dziwie się. Dorota tez ma jakieś świrusy, wczoraj kiwałem się bardzo długo a ona już mnie oglądała, wołala do mnie jakbym nieprzytomny był. Ale łapek nie dal, sie wkurzyłem i dzisiaj nawaliłem na rzadko. Rambo mściciel.
  10. [quote name='anica'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=verdana]I ja również chciałabym przyłączyć się do Życzeń dla cioci Ellig, która jest wyjątkowa i żeby się nigdy nie zmieniała! i żeby tyle w życiu dostała, ile daje! i żeby kochała i była kochana! i żeby wszystko się układało jak tylko sobie życzy! i jeszcze Zdrówka, zdrówka i... jeszcze raz pieniędzy!!! Wszystkiego Najlepszego Ciociu Ellig:) Jasia z rodziną[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Lepiej bym tego nie ujeła, zatem się podpisuje [IMG]http://www.florapolska.pl/moduly/sklep/UserFiles/35/zdjecie_big.jpg[/IMG] [video=youtube_share;ZDl6oWohq7k]http://youtu.be/ZDl6oWohq7k[/video]
  11. [quote name='keakea']Próbowałem im dolać parafinki do piwa jak se wczoraj pili, ale się nie udało... Rulon kombinator[/QUOTE] Próbuj jeszcze to mogą być fajne efekty. Rambo wspólnik kombinatora ze Spółki ZOO Kooperatywa.
  12. [quote name='Celina12']Piękna sesja w mleczach...Fercia w słonku wyjaśniała.Taka Śliczna a nie lubi fotek? Zapracowane jamniki....czytają,okupują balkon,spacerują......no i jeszcze prezentują śliczne obróżki.... Do zacałowania [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Sv8JKkuORxo/UYwf6TxYbMI/AAAAAAAACaE/zcRyG9gF2wg/w640-h480-no/9maj2013+021.jpg[/url][/QUOTE] Nareszcie się czarodzieje ruszyły i cudną sesję zrobiły fercia słodki pychol pokazała- istotnie do zacałowania.
  13. Gupie pomysły, za gupie pomysły dostałes OPR, mądralasrala. Już wybrał sie na chwilkę (wcale nie krótką) Pan Jamnior to wystarczy. Na szczęście Pan Wojtek go strasznie zjechał i mu intucośtam robił aż kilka dni gardzieło go bolało. Chopy nie róbta takich gupich fikołów. Rambo zatroskany.
  14. [quote name='keakea']No więc se leżę, jem, piję, od czasu do czasu każę się wynieść na sioo i koo, i się relaksuję, a Duża na mnie paczy, liczy mi oddechy i sprawdza, czy mam różowe dziąsła, zgodnie z zaleceniami dr Rafała i dr Michała. Koo wczoraj walnąłem takie konkretne, bo Duża się denerwowała, że od wtorku nic nie ma, i przyspieszyła sprawę parafinką, więc cały wieczór wczoraj miałem zatłuszczony zadek i ogon. Ale pogoda jest do doopy, mówię Wam, jakoś tak się nic nie chce i ciężko się oddycha. Jak Duża się czasem zdrzemnie, to idę do niej, paczę na nią, liczę jej oddechy i sprawdzam, czy ma dziąsła różowe. Tak na wszelki wypadek... Rulon czujny[/QUOTE] I tak trzymiej brachu, dużemu tez dziąsła sprawdzaj. Ja to bym im też zatłuścił zadki. Rambo podpuszczacz.
  15. [quote name='Gusiaczek']Witaj Księżniczko :) https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/577530_536552493053456_1844844172_n.jpg czekamy na wieści też z powitaniem i oczekiwaniem
  16. [quote name='anica']... zawsze to miło ,zajrzeć do księżątek:))))))))[/QUOTE] Później wstawie foteczki a jutro znowu książątka zobaczę.
  17. [quote name='mamameli']Babi mnie usprawiedliwia i wielkie dzięki, faktycznie mam troszkę na głowie, ale postaram się przygotować coś w weekend :) Legowisko przepiękne! Nie wiem jak się teraz psy rozmieszczą, bo robią takie roszady na dwóch posłaniach, że głowa boli - kto z kim, jak długo itd... :) Jest jeszcze kocyk, ale jakoś nikt na kocyku nie chce polegiwać... :( Baja gryzie i gryzie, wczoraj rano zanim wyszłam do pracy 5 razy odbierałam jej papcia Amelki, ona uciekała dookoła wersalki, pędziła do przedpokoju, porywała papcia i gryzła, ja ją łapałam, zabierałam papcia, odnosiłam do przedpokoju, ona robiła koło dookoła wersalki, leciała do przedpokoju, porywała papcia, ja za nią.... i tak 5 razy! W końcu dałam jej zamiennik, który mogła zmiętosić bez stresu i zajęła się nim, odpuszczając chwilowo inne papcie i Pepcie :) Dom wariatów! :D[/QUOTE] Legowiska z tej firmy sa naparwde dobre, to raz, dwa zę co tu dużo gadać ze stówa za bardzo nie było jak poszaleć. A jeszcze szelki mają być. [quote name='mamameli']A co z ogłoszeniami? Czy mam przygotować je sama, czy może napisać o obecnym stanie psychicznym Bajki i podesłać do kogoś, kto się tym zajmie? Myślę, że mogę sklecić słów klika, czy nawet przygotować broszurkę z jakimś uroczym zdjęciem... Proszę o info ;)[/QUOTE] Ja myślę zę co do treści to nikt tak dobrze nie opisze jak Ty. Znasz psa. Ogłsozenia mozna wykupić w sumie za symboliczne pieniaze zawsze jest jakiś bazarek z ogłoszeniami trzeba tylko naszykować opis, foty.
  18. [quote name='babi2']Nie wiem co powie mamameli, ale właśnie takie miała po Luziku i wypatroszyła suwak (oczywiście Bajka). Samo legowisko jest sprawdzone i bardzo funkcjonalne. Ja je pozszywałam i dałam Tchibie. Bajka zresztą patroszy miśki, buty, że nie wspomnę o sukience Melki.... Odrabia szczenięce zaległości :)[/QUOTE] To sie kupi nastepne, a jak patroszy to każde wypatroszy
  19. Prześliczna barwna impreza, a tort cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny
  20. [quote name='werenn']Rulon! beze mnie nigdzie się nie wybieraj! słyszałeś? a ja znowu zwyciężyłem Marcel[/QUOTE] I tak trzyMIEJ chopie [quote name='Celina12']Rulon Ty jeszcze nie możesz do mnie przyjść-masz jeszcze zapisane w swej Księdze Życia wiele spraw do zrobilnikowania i nie czas abyś stawał u wrót mojego obecnego zamieszkiwania.Ja i tak stale jestem, z WAMI. Nie czas jeszcze ...nie czas.....nigdzie się nie wybieraj....masz nabierać sił,zdrowieć i nie martwić Dużych i Waszych Przyjaciół na ziemi. Kocham Cię Dzielny Ruloniku..... Sopeluś[/QUOTE] Mądrze gadasz Sopelciu. Rulon ziomal ja już nagadałem że jak masz tak zdobywać wertflona dla mnie to ja nie chce. Chopie jesteś nam potrzebny tu i teraz i długo jeszcze. Rambo filozoficzny
  21. [quote name='sylwiaso']Tak fanfary będą, jak jutro przekażę Trotynia do cudownej rodziny,ukocham go mocno na pożegnanie i ucieknę,żeby nie wyć...............[/QUOTE] No ja czuję że muszę podesłać do Ciebie TIRa z chusteczkami
×
×
  • Create New...