-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro w pracy porobię jakieś ogłoszonka :) -
czyli wszystko powoli ku lepszemu :roll: jakby Marcin mógł zobaczyć się z Pysiem byłoby cudownie no i żeby jak najszybciej Pysiaka móc zabrać...
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
co u Cyganka? :):):) -
Bibiś-dziecko,wyżeł weimarski z PPT Botalla-skóra i kości...!!! W DS !!! WROC
mru replied to demi's topic in Już w nowym domu
dzielny kochany Biś! :) -
[quote name='brazowa1']Czy mozna zmienic tytul? Ze gluchy foksterier wywalony podstepem do innego schronu,pilnie szuka DT? Paulino,dobrze,gdyby na pierwszej stronie bylo info o aktualnych losach psa,o tym,co sie stało.[/quote] zdecydowanie :fadein:
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ooh 30 cm ale maleństwo :) -
[quote name='M@d'] Co do pisania, to w życiu napisałem (do szuflady) tylko kilka opowiadań i Short Stories z tematyki S-F (głównie o tematyce histerii alternatywnych, podróży w czasie i polemice z paradoksem Einsteina), ale to było dawno temu (w liceum). Niestety po tym jak stwierdziłem, że jedno z moich opowiadań może śmiało być potraktowane jako plagiat (znalazłem bardzo podobną historię w książce zakupionej PO napisaniu opowiadania) to się zniechęciłem (no bo komu uwierzą? Mnie czy uznanemu autorowi ...:eviltong: )[/quote] od razu widać, że nie poszło na marne :) wszystko co piszesz jest bardzo mądre, ale jednocześnie urocze (i nie przesłodzone) <gromkie brawa> [SIZE=1]ja też do szuflady, dużo fantasy w gimnazjum ;) czyli dobrych paaaarę lat temu... :evil_lol: teraz czekam natchnienia... [/SIZE]
-
[quote name='sloneczkoswieci'] Wczoraj Xant nas zaskoczył, bo zaczął tak wariować jak nigdy wcześniej, no oszalał po prostu. Gonił nas, zaczepiał, ciągle podawał łapke, jak jakis mały szczeniak, biegał w kółko po pokoju aż w końcu zderzył się czołowo ze ścianą, ale się tym nie przejął i dalej wariował. [/quote] ahahaha :evil_lol: wakacje! znów! ;) ale mu dobrze :multi: mały globtroter! (muszę spróbować dać rybę swoim chłopakom :D)
-
z nowego zdjęcia :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108787"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Ralf/2ccdcba3d6b1bd81-1-1.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='ewik16']Kochani napiszcie tutaj czy gdzieś ktoś zrobił jakieś plakaty -chciałabym z takimi pójśc do 2 naszych szkół gdzie znam dyrektorki i z pewnością pozwolą nagłośnić sprawę w szkole a dzieci są w wiekszości wrqażliwe i może nakłonia rodziców do wszelkiej pomocy /najbardziej liczę na choć tymczasowy dom/ Jeśli są to gdzie mozna je odebrac. Mam swoje lata i nie jestem za dobra w sprawy komputera żeby coś samej drukować -więc dajcie znać czy jest cos takiego Mam od soboty dwie suczki od EMIRA- Nanę i Mirę- nie wyobrażacie sobie jak one i ich zachowanie zmienia się z godziny na godzinę Widać że czują się bezpieczne-efekt jest taki że nie opuszczają mnie ani na sekundę a Mira która mieszka w domu odpędza ode mnie moje pieski watrcząc na nie .Czekam na wiadomosc[/quote] podnoszę pytanie [B]ewik[/B] (witamy!) :) i właśnie co z dolores i Figą? :roll:
-
jak mówiłam - przeczytałam :multi: i na pewno będę tu regularnie wpadać parę spóźnionych komentarzy: mój Gacek też umie [B]odkręcać butelki[/B] :) uwielbia ukraść niedokończony napój (nooo, nie nowy, żeby za ciężki nie był:razz:), odkręcić go przytrzymując zgrabnie łapkami (ah te szorstkie łapki) i chłeptać jak przystało na eleganckiego terierka - wprost z gwinta :cool3: (oblewając przy tym podłogę:loveu:) wypija i ekologicznie zgniata/zgryza butelkę i jeszcze oczywiście trzeba pochwalić, że butelka gotowa do wyrzucenia... (a korek w 100 kawałkach trzeba wydrapywać z dywanu) no a mój poprzedni psiak Atosek (to był taki sznaucerkowaty pudel :evil_lol:, kiedyś zapostuję fotkę) też [B]rozumiał słowa[/B] na dźwięk słowa [I]spacer[/I] biegał jak szalony :D na [I]szczekaj[/I] :cool3: - szczekał radośnie (wiem, wiem, ale ja miałam 6 lat jak mama przyprowadziła go z ulicy - nie wszystkie moje i siostry pomysły były wspaniałe:roll::eviltong:)... na [I]gdzie pan? szukaj pana[/I], szukał pana :eviltong: itd. ;) wiele rozumiał i to tylko właśnie przez przemawianie do niego ;) imo [B]sesja z kompem[/B] wymiata :evil_lol: zachował się jak prawdziwy informatyk... piesku, jesteś cudowny! [B]M@d[/B] - co do Twojego pisania to na początku wydało mi się - [I]o czym tu można pisać? to nie będzie całością...[/I] ale myliłam się :loveu: w stronę "techniczną" nie wątpiłam ani chwili piszesz coś? :roll:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']ale podsune tamtej pani jakis link delikatnie:). Oczywiscie Potka i Czarusia. [/quote] no o to chodzi :) wciskać nie będziemy potem się nie spodoba i co... można zawsze zapytać czy chcą aby im coś podpowiedzieć ;) ja mam np. tak, że co by mi nie pokazali w takim wypadku to bym wzięła oczywiście nie bez tzw. "głowy" :p -
[url]http://echomiasta.pl/index.php?option=com_content&task=view&city=warszawa&id=13829&Itemid=46[/url]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']No i na koniec kazałą mi się dobrze Lolą opiekować, bo ona już jest jej :p [/quote] to mnie przekonuje ;) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nu, Potka by wzięli ;) -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:eviltong: no właśnie o tym mówię ;) -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na pewno zrozumie! -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
widzę, że lubisz kawę :) to zabieram Cię na poranną! -
Orzesiu, na pewno domek się znajdzie... :roll: tylko... byłoby najlepiej żeby to się stało już...
-
Bąbel pokocha od zaraz! :roll:
-
Yogi, to o jedną szansę więcej na to, że Twój człowiek Cię wypatrzy! :roll:
-
[quote name='Belula'] Atos też tam był, miód i wino pił, a to co zobaczył, to Bąblowi wybaczył ![/quote] :evil_lol: [quote name='Belula'] To jeszcze dla nas jesteś jak ambrozja, Przy Tobie znika wszelka animozja.... [/quote] ahahah :eviltong: jejku, Bąbelku, czekamy na wieści! :multi: