Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no na pewno będzie! :) ja np. też czuję jakiś radosny smutek :) a przecież Lol u nas nie mieszka ale jakoś jak Lola jest u Was to jakby była u nas ;):eviltong:
  2. u nas dziś piękny dzień :) podobna do Ciebie Jagódka odeszła niedawno takie same smutne oczęta... tak samo skrzywdzona http://img211.imageshack.us/img211/9123/p1080736ta9.jpg
  3. :multi::multi::multi: no no no to faktycznie trzeba jak najszybciej obczajać domek i wyprawiać Lolę biedna - znów zmiana, ale kurcze takich ludzi ze świeczką normalnie z tego, co mówicie przywyknie raz-daw, będzie cudowną towarzyszką! najlepszą! Lolka, trzymam kciuki... :oops: [SIZE=1]kiedyś uderzyłam swojego Atoska był chory, miał niewydolność nerek ze starości coś mu się też poprzestawiało w głowie i wył nocami, że spać nie można było czasem się uspokoił jak się z nim siedziało mieliśmy dyżury ale każdy do pracy i szkoły to już była któraś noc, że nie przestawał byłam strasznie padnięta i nie wytrzymałam Atosek nie wiem czy w ogóle obczaił, że to zrobiłam mocno też nie było, ale... poczułam się podle, najgorzej w życiu od tej pory zdecydowanie nie robię takich rzeczy koniec. Mojżesz u nas sikał i sikał cały czas, ciągle, miał jakieś problemy ćwiczę cierpliwość, jestem spokojniejsza i o wiele mniej nerwowa teraz :) moja rodzina też się uczy :eviltong: Dymek tak potrafi wkur...:angryy: swoim ujadaniem ale co tam, są ważniejsze rzeczy na świecie :eviltong:[/SIZE]
  4. no Mafia uciekła do niego jak psy szalały :) i tak jej było dobrze, że ruszyć się nie chciała ba - iść do domu nie chciała :eviltong:
  5. ej nie, ja za złe nie mam :eviltong: rozumiem doskonale! :p bardzo dobrze, że jesteś czujna ;):diabloti: ale nawet nie zapytałam, czy mogę go pokazać na dogo :eviltong: a skoro jest podobny do kogoś, to wiesz :cool3: ten mój nawet psa nie ma, bo uczulony :shake: biedak
  6. hehe :) absolutnie to nie on zapewniam, znam tego od paru dobrych lat ;););) powinnam zamazywać twarze :hmmmm: jakby co to M@d na pewno potwierdzi, że to nie on :p [B] edit:[/B] zamazałam, żeby nie było ;) myślę, że nadal można zauważyć, że to nie ten sam ;)
  7. co? a podobny choć trochę? :P chyba nie :eviltong: ten "twój" ma z 50 lat, a ten "mój" 24 ;) nie, to na pewno nie ten pan :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co, tamten pan poszukiwany?
  8. wczoraj zabrałyśmy chłopaków na mini mini zlot ;) (większa relacja u Gacka) no w każdym razie Dymkowi na dobre to chyba zrobiło :eviltong: obczaił, że nie jest na świecie sam ;) o dziwo... żeby zrobić lepsze pierwsze wrażenie Dym wskoczył do kanałku, a potem wytarzał się w piachu... i śmierdział jak 150 no, ale pani i tak kocha i nie tylko ona :cool3: oprócz tego, że pilnował porządku trochę w geriatrii pogryzł sobie butelkę... potem pokazał, że potrafi skupić się na czymś innym (też) niż tylko pilnowanie Gacka :cool3: no, żeby nikt mi tu nie mówił, ze Dym jest stary i bawić się nie umie ;):mad: umie umie niedawno zaczął... to chyba dobrze, chyba powoli przestaje być taki spięty... a to niedoszła dziewczyna Dymka :evil_lol: zaczepiała go zachęcając do zabawy, ale on tylko ją gonił :roll: na szczęście ona nie bardzo się przejmowała... chyba jej imponowało to, że Dym taki ponurak odważny!
  9. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13164.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13155.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13154.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13150.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13149.jpg[/IMG] na pewno się jeszcze kiedyś wprosimy :P
  10. a także: Gacek poznał Zosię sleepin' (podobna z usposobienia do Dymka:evil_lol:): [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13123.jpg[/IMG] i Śliwencję! tymczas sleepin' z którą wg mnie byliby cudowną para, ale Gacek zauważył ją dopiero, gdy ta wpadła do wody i szalała tam jak głupia :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13197.jpg[/IMG] był tam tez Lumpek (ale krótko, bo się trochę spóźniliśmy:shake:) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13130.jpg[/IMG] a także Dziki Jim :D i ta fota najlepiej odzwierciedla stosunek Gacka do niego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13143.jpg[/IMG] [I]mruuuu, gdzie jesteś? czy jesteś pewna, że on może się ze mną bawić...? może ten... pójdziemy już do domu? [/I]
  11. wczoraj przeciągnęłyśmy chłopaków przez całe miasto do skaryszaka na mini zlot dogo ;) muszę zaznaczyć, że to była pierwsza ich szansa na poznanie wieeelu nowych psich przyjaciół :eviltong: Dym był chyba w szoku, że może być tyle psów w okół nas :evil_lol: biedak... w metrze i tramwaju spokój zupełny :) siedzieli obok sienie i nic. :-o Gacuś był też bardzo cierpliwy, trochę tylko przeraziły go ruchome schody :eviltong: ale przyjął wszystko z wrodzoną terierkową ciekawością i w ogóle nie bał się niczego ;) socjalizacja przebiegła pomyślnie spuściłam Gacka i był [B]przegrzeczny[/B] :loveu::loveu::loveu: zdał test na 5+! poznał [B]orphowe[/B] haszczaki Niyę i Amona oraz orphową Secię (to szorstkie małe za Gackiem na focie): [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13153.jpg[/IMG] to Amonek: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13126.jpg[/IMG] śliczna Niyka o bardzo ciekawym charakterze... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13203.jpg[/IMG] jeszcze z Secią (która nota bene Gackowi się podobała ;)) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13137.jpg[/IMG]
  12. aaaaa i Śliwka jest wodołazem też ;) normalnie tak radośnie pląsała po jeziorze, że zachęciła tym mojego Gacka (który wody do tej pory się BAŁ!) doi wskoczenia do niej :loveu: stwierdziłyśmy, że to musi być mix wodołaza ;););)
  13. Mo kochanie, szkoda, że nie mogłam Cię nigdy zabrać na letni a nawet wiosenny spacer...
  14. hahaha nie wiedziałam, że Mafijka to dopiero przyjechała do Was :D kochana mała ;) poznałam ją wczoraj na [I]zlocie dogo[/I] ;) ja to ja od tych potworów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108295[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107219[/URL] szczególnie jednak spodobał mi się Lump :loveu::loveu::loveu: na jego widok normalnie serce mi mocniej zabiło, bo sami mieliśmy niedawno... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78401[/URL] :(:(:( i jakbym mogła to bym też miała takiego potwora :D kiedyś na pewno... wstawiam parę zdjęć zdrajczyni Mafii i prześlicznego Lumpika [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13156.jpg[/IMG] spotkanie z Jimmy'm (czy jak to się tam pisze) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13172.jpg[/IMG] śliczność: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13128.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13130.jpg[/IMG] i nie-cała reszta ferajny ;) w tym mój niepewny terierek :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13153.jpg[/IMG] pozdrawiam serdecznie ;)
  15. Ralfiku, więcej u Ciebie ciotek i mają banerki! :multi: na pewno się uda domek znaleźć jesteś taki śliczny pobiegałabym z Tobą po łące!
  16. ooo, zainteresowanie Śliweczką :loveu: ona mała nie jest (olbrzymem też nie jest!) ale za to z tych delikatnie zbudowanych :D i bardzo kochana, łagodna, niekonfliktowa zupełnie [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Sliwa/SDC13197d.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Sliwa/SDC13237d.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Sliwa/SDC13244d.jpg[/IMG] złoty pies
  17. no ja założyłam niedawno konto żeby obejrzeć jakiś profil psa :D hehehe
  18. ojej :loveu: może by z tego, co napisałaś zrobić nowy tekst do ogłoszeń? :) i do ew allegro? (ma jeszcze jakieś?) dziękujemy za wieści od Skrz[B]e[/B]kusia!
  19. ale wiesz, nie każdy się boi takich rzeczy :) no, ale może racja ja myślę o tym, że chciałabym widzieć ew jak sobie tam Lolka radzi :D i jak sie ma...!
  20. [quote name='Charly']A jakby kto chcial zobaczyc pieska na naszej klasie to podam haslo na pw[/quote] ja bym chciała :D szkoda, że pani na dogo nie ma :eviltong::eviltong:
  21. no to teraz ja :) od razu mowie, że jestem optymistycznie nastawiona hehe pani Lole chce zarezerwować, to słodkie :D imo: [quote name='Charly'] Dla mnie to rybka, byle byla ciepła buda na te kilka godzin(pani jest poza domem do 17 godziny). A dla Was? [/quote] tak ;) [quote name='Charly'] Bo ja z mojej strony (jesli moge cos powiedziec- Lolcia nie jest u mnie) nie jestem przychylna adopcji, jesli pies nie bedzie wyprowadzany na spacery i jego spacer to bedzie wypad do ogrodu.. [/quote] zgadzam się :) z tego, co ja zaobserwowałam jak była u nas Lola to ona bardzo lubi spacery :) ale nie potrzebuje długich wcale ;) taki tylko żeby załatwić to i owo to nie jest typ łazika, psa który by latał w te i wewte ;) [quote name='Charly'] Pani Ela chce miec ja przy sobie cały czas (na kanapie, w pokoju, na kolankach itd) Ja z mojej krotkiej znajomosci z Lolcia twierdze, ze Lolcia jest bardzo otwarta... [/quote] aaa to idealna jest dla tej pani Lola :D umie okazywać uczucia i robi to z przyjemnością :) jest kochana i zawsze chce być blisko człowieka bardzo otwarta, tak :D no to tyle co ja mogę powiedzieć niewiele wiem, bo Lolka była u nas ot parę dni ...
  22. malawaszka to bardzo fajna dziewczyna :D ah Lola, Lola... a ta osoba z DG to co za jedna? :)
  23. Pysio na pewno znajdzie świetny domek :) tak jak Xant! i będzie szczęśliwy :) dobrze, że w schronisku już wiedzą co i jak !
×
×
  • Create New...