Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no też miałam pisać, że [B]mistrz[/B] zero częstochowy i jaki rytm (zmienny!)! :multi: (eh ta polonistyka...)
  2. uuu, widzę, że nocna zmiana nie próżnowała :multi: dzięki, dziewczyny! piękny profil ma Pyś! :loveu: i Marcin już w znajomych (no i Kafar i Atosek;))
  3. nie zaszkodzi :) ja lecę spać szkoda, że Pysiek jeszcze musi spać w schronie :( ale ważne, że to on. :)
  4. ta, mogła ją połknąć w przypływie emocji :eviltong: wiecie, zacieranie śladów and stuff
  5. zdjęć nie :) na nic nam wg mnie nie potrzeba ich tu wcale ale książeczkę byłoby dobrze odzyskać może smsa do Callin wysłać? nie wiem czy nadal czyta dogo, może być jej "głupio"... :cool3:
  6. mnie ciekawi mechanizm psychologiczny sterujący taką osobą :eviltong: i śmieszność jaką sobą prezentuje tylko dlatego, że się boi przyznać niesamowite. książke znów można napisać wszystkie opisy były... ale bez emocji jakby a potem wiadomość, że musi oddać... też tylko "trudno, szkoda" i tyle
  7. i na noc... :roll::roll::roll:
  8. [quote name='orpha'] mru i podpscilas mnie zebym tu zajrzala :razz:[/quote] oprzec sie nie mogłam ;) no wierzyc mi sie nie chcialo, ze Cie tu nie było :D
  9. ano coś mówiłaś :shake: no dobra, to damy znać jak będziemy wyjeżdżać! [SIZE=1]orpha ciesz się, że nie masz netu straciłaś straszne emocje podobne do tych przy Xancie :angryy: u Pyśka... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10834838#post10834838[/URL][/SIZE]
  10. [quote name='Esia']ja pisałam o adopcji do Niemiec. Niestety juz kiedyś była na to szansa, a teraz czekam na odpowiedź od pani Izy, która w Polsce będzie 25-26 września i może mogłaby Pysia zabrać.[/quote] oh, oby mogła :roll: bo tu u nas... to każdy się boi :angryy: i oby Pysiek był wtedy gotowy...!
  11. podnosimy i nie oskarżamy już sleepin' o nic ;) jutro spotkanie aktualne? :cool3:
  12. [quote name='Neczka']A mi się wydaje, że Gaculi nie tyle podoba się jedzenie Ra, co sam/sama (?) Ra :evil_lol::evil_lol:[/quote] hahaha :eviltong: ale tylko jak biegnie jak siedzi to nie ;) ale jakby zaczął biec... :shake: [quote name='halcia']Słodki,nawet jak zły![/quote] no :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Charly'] [COLOR=silver]Mru a lubisz takie niecenzuralne smsy?:)[/COLOR][/quote] tego też zachowam :evil_lol: [quote name='Belula']A kto wypatrzył "wraka" na kablu elektrycznym?? Ja już czekam na tego "wraka", zbieram pochwały, chociaż mi głupio, bo za co??? To jej się należą !!![/quote] "wrak" jest wspaniały :D z resztą Atosek i Bąbel też! pixie mi też pokazała Frania :) i była ze mną na jego wątku!
  14. właśnie! 14 dni, a nie miesiąc! kto go odbierze? :roll: [SIZE=1]na zawsze zachowam sobie tego smsa, że "to on" ;)[/SIZE]
  15. tak, wielkie dzięki dla [B]pixie[/B], która była bardzo wytrwała w działaniu i cały dzień spędziła nad ta sprawą :multi: kochana i jeszcze dla [B]Charlyego[/B], bo to ona zadzwoniła do Piły do schronu i dała cynk, że tam jest zapewne Pysiek :D
  16. tak, cud, że tak nie było...
  17. siedze i rycze :( chociaż powinnam się cieszyć, bo wiadomo gdzie jest Pysiek ! Callin.. brak mi słów taka jesteś sprytna, że aż rzygać się chce ale nie wystarczająco sprytna Charly, dziekuje za smsa :D koss - za pomoć :) i pw Pysiak podzielił los Xanta i to bardzo okrutne ale teraz już będzie tylko lepiej... tylko... dlaczego? przecież wiedziałaś, że bierzesz TAKIEGO (aż mnie boli, ze muszę to pisać, bo Pysiek to pies i tyle jak każdy inny) psa... wiedziałaś? co, chciałaś być bohaterem jednego dnia? to Ci się udało... ;/ gratuluję... fajnie było jak Ci wszyscy dziękowali, że wzięłaś KALEKĘ? a fajnie było spać wiedząc, że tego samego psa oddał Twój kolega do schronu? śmiesznie, prawda? ale żeby nie mieć choć tyle cywilnej odwagi, żeby powiedzieć że oddałaś psa i wskazać gdzie jest... to po prostu... ŻENADA mógł przez Ciebie umrzeć i tylko cud sprawił, że tak się nie stało TAKIM adoptującym bardzo dziękujemy, ale postoimy jak chcecie się dowartościowywać to nie kosztem psów! od początku (heh znów ta intuicja...) było wiadomo, że kręcisz widziałaś, że my wiemy, a nadal zachowywałaś się jak małe dziecko i szłaś w zaparte w tak okrutny i obrzydliwy sposób pomyśl, jeśli robisz tak teraz to co będzie kiedyś... jak mogłaś tak kłamać? to takie marne, że aż nie chce mi się o tym myśleć ludzie spać nie mogli - ja nie mogłam! myśleli gdzie ten Pysio... boże, zastanów się, dziewczyno!
  18. [quote name='Charly']nie umiem odnaleźć Tosia_M na liscie[/quote] tośka m chyba ja znalazłam, ale ona tylko 3 wątki założyła nie widzę nigdzie telefonu :( pixie, jestem na skajpie
  19. ja też zaraz z psami... będę potem na chwilę a wieczorem około 21... [B]pixie[/B], spróbuje!
  20. hmm :( chociaż żeby sprawdził te rzeczy co wymieniła Paulina...
  21. byłoby wspaniale :) gdyby mógł i te szczegóły są ważne! dzięki, pixie! :p ps: Weronia nie ma czasu czytać wątku ale prosiła żeby ją informować jak będą problemy że coś się wykombinuje - za co jej bardzo dziękuję!
  22. Lolitka, gdzie domek :(:(:( no co jest? czemu nikt nie chce ślicznej kochanej suni?
  23. napisałam do Szczurosławy PW niestety nie mam telefonu ani nic...
  24. no ja do Weroni pisałam nawet była na wątku na zagubionych napiszesz do tych, co wymieniłaś? :) [B]edit: [/B]napisałam jeszcze do Weroni, bo mogla nie czytać [U]tego[/U] wątku i do GoniP też po krótce
×
×
  • Create New...