Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. przepraszam za offa ale Zenia kocham POMOCY! proszę! Zenek jest ciężko chory! jeśli do jutra nie znajdziemy DT zostanie uśpiony! może mieć operację, ale tylko, jeśli będzie miał dom! proszę... dajmy mu szanse :-( http://www.dogomania.pl/forum/showth...7#post10872487
  2. i ja też po cichu kibicuję Twojemu pieskowi...
  3. smutny słodziak do domku!
  4. Balbinko, skaczemy, może ktoś właśnie Cie szuka!
  5. pomocy :placz: nie pozwólmy Jordankowi na depresję!
  6. a one są takie wdzięczne i mądre...
  7. nono, na zdjęcia spod palmy!
  8. podnoszę Atoska :) jak zwykle na wątkach "Beluli", a raczej "jej" psiaków ;) można się wiele dowiedzieć! Atosek na pewno dobrze trafi bo my nie pozwolimy, żeby było inaczej!
  9. :shake: ciężko... ale coś się znajdzie...
  10. Kecperek na górę! dzień dobry i żadnych cmentarzy :)
  11. Poteczku! ja też jestem! i też proszę!
  12. w górę maluszku :roll::-(
  13. [quote name='Belula'] 7. W dzień siedzi na krześle przy stole. Blokuje miejscówkę kotom! [/quote] no nie :eviltong: ale sobie grabi!
  14. jakoś dadzą radę... ;) na pewno nie odmówią ale zapytam dziś jeszcze i napiszę :eviltong: dla porządku ;) tylko teraz do Dabrowy ktoś... hmmm :hmmmm: edit: w weekend na pewno będzie im łatwiej się nimi zająć może Gacek nie będzie zaczepiał Lolki, a może ona też nie będzie się już tak wkurzała ;) ja wracam w czwartek rano i piątek mam wolny (chciałam ew skoczyć na działkę, ale pogoda chyba nie pozwoli no i jeśli Lolka jeszcze nie znajdzie transportu to nie jadę)
  15. no dziś tyle mam roboty w pracy i afery ;/ zaraz wyjdę z siebie no i wcześniej na dogo nie mogłam wejść jeszcze dopracuję tekst lub wyślę sobie do domu i z domu zapostuję edit: chodziło mi o coś tego typu: [FONT=Comic Sans MS]Skrzeka miejsce jest w domu na kanapie. W nocy na łóżeczku pod lub na kołderce. Skrzekuś nadaje się do innych psów, kota też nie ruszy. Skrzekuś to pies idealny, po prostu oaza łagodności i spokoju. Taka przytulanka od razu włażąca na kolana i tuląca się jak dziecko. Skrzekuś nie potrzebuje dużo, tylko miłości! Do każdego podchodzi, wymusza smyranie, czasem coś do jedzenia. Nie zwraca uwagi na inne psy przy budach, tylko lezie taki ciapuś, ogonkiem merda. Skrzekuś ma lekka zaćmę na oczkach i niedowidzi, są to informacje potwierdzone, na spacerze tez często trzeba się po niego wracać, bo się w trawie zaplata i biegnie w drugą stronę. Zero agresji, luzak. Skrzek cały spacer idzie za wolontariuszem jak cień i depcze mu piety. Wyczekuje tylko przystanku i od razu pakuje się na kolana żeby go głaskać. Inne psy go nie interesują, ale jeśli juz to każdego podchodzi merdając ogonem. Czy taki pies musi być w schronisku... Dlaczego Skrzekuś? Lubi leżeć, oczka mieć zamknięte, przysypiać i skrzeczeć. To jest taki jego sposób na rozmowę z człowiekiem… Skrzekuś ma teraz dobrze bo biega luzem, wychodzi na spacery i każdy go głaszcze, a to dla niego największą nagroda Jest taką maskotką i wszyscy go kochają. [B]Ale mimo, że tyle ludzi go spotyka, nikt jeszcze nie zechciał dać mu domku...[/B] numer: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]907 [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS]chip: [/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]953.000000904985[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS] wiek: ok. 6 lat wielkość: średnia rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2008-04-29[/FONT]
  16. no no no :) ładnie! sunia dostała szansę i... :multi: trzymam kciuki
  17. mnie 20. nie ma :shake: ale moja rodzina jest co prawda zostawiam im na głowie Gacka ;) ale jakby co to NA PEWNO Lolę będzie można u mnie przekimać czy przetrzymać jeśli to ma sprawić, że szybciej pojedzie do domku! :loveu:
  18. haha a tak mi się tylko powiedziało bo kiedyś dziewczyny "z Orzechowców" sobie podobnie twarze pozamazywały i potem o tych glutach się mówiło ;)
  19. biedactwa, którym się nie udało też są bardzo ważne pokazują, że często historie takie kończą się źle mimo interwencji że trzeba walczyć determinują są tak samo w swej tragiczności potrzebne jak te ze szczęśliwymi zakończeniami Maksiu:)
  20. słodkości! i różne śliczności! Ralfik do domku!
  21. ale wiadomo, że takie rzeczy się mówi jak się jest wściekłym a jak tu nie być??? ale życzyć tak komuś, a być zdolnym do katowania bezbronnego zwierzęcia i śmiania się... to sory, kolosalna różnica godność? ludzka rzecz złorzeczyć ale nieludzka zabić takie odwracanie kota ogonem to mogliby sobie darować
  22. ojej ojej może dadzą radę? :) może będą z nim szaleli i ćwiczyli? ;) po pracy :P jak już razem z niej wrócą ;) trzymam za to kciuki!
  23. cwaniara :diabloti: jak Lump nią rzuci o podłogę to dopiero sobie hierarchię ustali ;)
×
×
  • Create New...