-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie.... proszę.... :( -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
mru replied to marta925's topic in Już w nowym domu
i ja też po cichu kibicuję Twojemu pieskowi... -
smutny słodziak do domku!
-
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Balbinko, skaczemy, może ktoś właśnie Cie szuka! -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
pomocy :placz: nie pozwólmy Jordankowi na depresję! -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a one są takie wdzięczne i mądre... -
nono, na zdjęcia spod palmy!
-
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
cudeńko... :crazyeye: -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
mru replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kecperek na górę! dzień dobry i żadnych cmentarzy :) -
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Poteczku! ja też jestem! i też proszę! -
w górę maluszku :roll::-(
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
mru replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Belula'] 7. W dzień siedzi na krześle przy stole. Blokuje miejscówkę kotom! [/quote] no nie :eviltong: ale sobie grabi! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jakoś dadzą radę... ;) na pewno nie odmówią ale zapytam dziś jeszcze i napiszę :eviltong: dla porządku ;) tylko teraz do Dabrowy ktoś... hmmm :hmmmm: edit: w weekend na pewno będzie im łatwiej się nimi zająć może Gacek nie będzie zaczepiał Lolki, a może ona też nie będzie się już tak wkurzała ;) ja wracam w czwartek rano i piątek mam wolny (chciałam ew skoczyć na działkę, ale pogoda chyba nie pozwoli no i jeśli Lolka jeszcze nie znajdzie transportu to nie jadę) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no dziś tyle mam roboty w pracy i afery ;/ zaraz wyjdę z siebie no i wcześniej na dogo nie mogłam wejść jeszcze dopracuję tekst lub wyślę sobie do domu i z domu zapostuję edit: chodziło mi o coś tego typu: [FONT=Comic Sans MS]Skrzeka miejsce jest w domu na kanapie. W nocy na łóżeczku pod lub na kołderce. Skrzekuś nadaje się do innych psów, kota też nie ruszy. Skrzekuś to pies idealny, po prostu oaza łagodności i spokoju. Taka przytulanka od razu włażąca na kolana i tuląca się jak dziecko. Skrzekuś nie potrzebuje dużo, tylko miłości! Do każdego podchodzi, wymusza smyranie, czasem coś do jedzenia. Nie zwraca uwagi na inne psy przy budach, tylko lezie taki ciapuś, ogonkiem merda. Skrzekuś ma lekka zaćmę na oczkach i niedowidzi, są to informacje potwierdzone, na spacerze tez często trzeba się po niego wracać, bo się w trawie zaplata i biegnie w drugą stronę. Zero agresji, luzak. Skrzek cały spacer idzie za wolontariuszem jak cień i depcze mu piety. Wyczekuje tylko przystanku i od razu pakuje się na kolana żeby go głaskać. Inne psy go nie interesują, ale jeśli juz to każdego podchodzi merdając ogonem. Czy taki pies musi być w schronisku... Dlaczego Skrzekuś? Lubi leżeć, oczka mieć zamknięte, przysypiać i skrzeczeć. To jest taki jego sposób na rozmowę z człowiekiem… Skrzekuś ma teraz dobrze bo biega luzem, wychodzi na spacery i każdy go głaszcze, a to dla niego największą nagroda Jest taką maskotką i wszyscy go kochają. [B]Ale mimo, że tyle ludzi go spotyka, nikt jeszcze nie zechciał dać mu domku...[/B] numer: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]907 [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS]chip: [/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]953.000000904985[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS] wiek: ok. 6 lat wielkość: średnia rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2008-04-29[/FONT] -
Norka dostała szanse na nowe życie!! W nowym domku! Norka za TM... [*]
mru replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
no no no :) ładnie! sunia dostała szansę i... :multi: trzymam kciuki -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
mnie 20. nie ma :shake: ale moja rodzina jest co prawda zostawiam im na głowie Gacka ;) ale jakby co to NA PEWNO Lolę będzie można u mnie przekimać czy przetrzymać jeśli to ma sprawić, że szybciej pojedzie do domku! :loveu: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
haha a tak mi się tylko powiedziało bo kiedyś dziewczyny "z Orzechowców" sobie podobnie twarze pozamazywały i potem o tych glutach się mówiło ;) -
biedactwa, którym się nie udało też są bardzo ważne pokazują, że często historie takie kończą się źle mimo interwencji że trzeba walczyć determinują są tak samo w swej tragiczności potrzebne jak te ze szczęśliwymi zakończeniami Maksiu:)
-
słodkości! i różne śliczności! Ralfik do domku!
-
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
mru replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale wiadomo, że takie rzeczy się mówi jak się jest wściekłym a jak tu nie być??? ale życzyć tak komuś, a być zdolnym do katowania bezbronnego zwierzęcia i śmiania się... to sory, kolosalna różnica godność? ludzka rzecz złorzeczyć ale nieludzka zabić takie odwracanie kota ogonem to mogliby sobie darować -
Bibiś-dziecko,wyżeł weimarski z PPT Botalla-skóra i kości...!!! W DS !!! WROC
mru replied to demi's topic in Już w nowym domu
ojej ojej może dadzą radę? :) może będą z nim szaleli i ćwiczyli? ;) po pracy :P jak już razem z niej wrócą ;) trzymam za to kciuki! -
cwaniara :diabloti: jak Lump nią rzuci o podłogę to dopiero sobie hierarchię ustali ;)