-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czasem ma ochotę się ulotnić... ale nie zmywa się jak widzi, że do niego idę czaaaasem przychodzi jak go wołam (piłeczka, smakołyk...) z reguły zawsze odwraca głowę na swoje imię więc źle nie jest :D tam nad jeziorkiem to zniknął mi w krzakach :-o normalnie pomyślałam - miałam psa :eviltong: (żarcik) ale zaraz wybiegł... :loveu: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja to na parę dni tylko... ;) wyczekiwany urlop... matko... anyway, ja mam numer do Angie :) zaraz napiszę! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
cholera... a mnie 20. nie ma w Polsce akurat :(:placz::-(:placz::-( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odwiedzisz ją? :D super! :multi: [quote name='Charly'] [SIZE=1]jestem teraz w ogóle strasznie ważna, bo od dziś jestem oficjalnym inspektorem do spraw ochrony zwierząt OTOZ Animals i mam ubranko i czapeczkę i legitymacje ze zdjęciem:D:D:D:evil_lol:[/SIZE][/quote] [SIZE=1]o kurde :crazyeye:[/SIZE] [SIZE=1]i co możesz? co będziesz robiła? na czym to polega? Charly ma coś ze zdjęciem :watpliwy: no patrzcie państwo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
malawaszko :placz: dzięki! :multi: jejku, Lola - naczekałaś się ale teraz to będziesz miała niebo szkoda, że tak daleko już się pewnie nie spotkamy ale kochana, będę o Tobie myślała! -
i zobaczy Paulinkę, którą na pewno bardzo lubi :) też jestem za dobrze, że schronisko wie Isadora zrobi plakat dziś lub jutro :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czyli pierwsze nieśmiałe kroki Gacusia w wodzie! hmm jak ona weszła to ja też mogę... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_0859.jpg[/IMG] czego tam wlazła?! ja też chcę! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_0861.jpg[/IMG] słoneczny patrol... i tu Gacek drgnął! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08391.jpg[/IMG] no przyszłam po Ciebie, bo widzę, że nic z tego nie będzie... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08601.jpg[/IMG] musisz po prostu ruszać łapkami... bardzo dobrze! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08381.jpg[/IMG] potem trzeba się otrząsnąć [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08531.jpg[/IMG] i poganiać dziewczyny :cool3: w ramach suszenie ofc... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08572.jpg[/IMG] -
to ja nawrzucam :) nie moje, ale się porządzę, o! fani na pewno czekają :cool3: Lumpiątko.. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_07661.jpg[/IMG] i Mafijka! jaka rozmarzona! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_07841.jpg[/IMG]
-
Bez oczu nie widzi. Już nie cierpi, przeszedł za TM [']
mru replied to Paulina87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miałam nadzieję :roll: a tu takie coś... fajny piesek straszna bida trochę jak mój [*] Atosek... nos taki sam :placz: i kudły też Atos miał takie jak go mama wzięła z ulicy -
,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66'] Pan Janek pisze że codziennie biega 3 km , a Beniu z nim.....:multi: Na początku strasznie sie piesio męczył i pan musiał dla Benia przystawać co chwilę, teraz to ponoć Beniu musi przystawać dla pana Janka.....:evil_lol:[/quote] :-o łooooo -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
portret :cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_07691.jpg[/IMG] z burakiem [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_0786.jpg[/IMG] za burakiem (ah ten burak... :niedowia:) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot_ola/IMG_08321.jpg[/IMG] -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kocham Zenia :placz: -
Isadora może być zajęta :( ale napisać można :) niestety miałam dużo pracy dopiero teraz d kompa usiadłam hmmm... muszę jeszcze coś zrobić :( zaraz będę :( marny dzień zaraz napisze do Isadory [B]edit:[/B] napisałam szybko do ludzi stamtąd prośbę o dt, plakaty do niektórych to już drugi raz, ale się nie odzywają [quote]hej, jeśli już w tej sprawie pisałam to przepraszam potrzebujemy DT dla foxterierka Pysio został adoptowany przez 17letnia dziewczynę która oddała go do najbliższego schroniska już po dwóch dniach nas oszukiwała mówiąc najpierw, że pies jest u niej i siedzi jej na kolankach; potem, że musiała się do niej wprowadzić babcia alergiczka...;a na koniec, że go komuś oddała szukałyśmy Pysia i znalazłyśmy - w Pile w schronisku Pysio ma zaburzenia równowagi nie może trafić na wybieg... każdy dzień jest dla niego ważny :( to wyjątkowy i niepowtarzalny psiak... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76664[/URL] jeśli możecie pomóc - dt lub plakaty proszę, odezwijcie się![/quote]kopiować można i wysyłać pixie, niestety nie znam historii Salomona, nie wiem którzy to ludzie:oops:
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] gacek i jego burak spotkanie dwóch krążowników czy śliwka nie jest tu podobna do kevina kostnera :cool3:? a to zdjęcie przedstawia.... hhmmm... trzepanie gacka :roll: [/quote] :laugh2_2: odp na trzecie: no :crazyeye: -
może ja zrobie... :roll: co ma na nim być? że szuka DT? lub DS ;) kontakt na Pauline87? tylko to wiecie, będzie plakat w wordzie... :P
-
wrzucam Gacka w wodzie do siebie :multi: [quote name='sleepingbyday']tajemnicę tego zdjęcia wezmę ze sobą do grobu (a raczej oryginał :evil_lol:)[/quote] ahahaha :eviltong: domyślamy się
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ahahaha :D super koniecznie muszę mieć ten numer! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] Edit: p. Ela odpisala, ze to dobrze, bo już się obawiala, ze zmienilysmy zdanie:)[/quote] a gdzie tam :D ale fajnie, że pyta ! -
ale śliczne! Dymek ksywa JEDEN kieł :evil_lol: piękne zdjęcie Lumpa! :evil_lol::loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hahaha a ja właśnie miałam pytać czy pani się nie niecierpliwi przypadkiem? ale niecierpliwi się więc to chyba dobry znak :D ja bym wychodziła z siebie RM, możesz też to [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10857797&postcount=1621[/url] odpisać ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
mru replied to Murka's topic in Już w nowym domu
właśnie dziś o Tobie myślałam, cudaku a Ty tutaj jeszcze :( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Oczka chyba ok, nie wiem, ale nic nie widać, żeby ją bolało, nic tam sobie nie dłubie ani nic no i jak na coś wpadnie to nie płacze :p [/quote] kiedyś strasznie płakała :shake: i tylko - gdzie ten człowiek, żeby przytulił? i do nas od razu na głaski -
no no mówiłam, że pyta czy orajt :evil_lol: aaa, bedą foty! :multi:
-
chyba niewiele zmian :shake: nadal czeka na ekipę ratunkową :(
-
[URL]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zrzutpb.jpg[/URL] oto zrzut pod miniaturami powinny być linki... i zrzut edycji zdjęcia: [URL]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zrzutpb2.jpg[/URL] [QUOTE]aplołdowałam jedną fotkę i tam nie ma linków. jakby były, to bym nie pytała, gdzie są. a jak kilkłam zdjęcie, to się okienkk na nim pokazało migające...[/QUOTE] no patrz, nie doceniłam Cię :eviltong::roll: migające? może się ładuje... :hmmmm: dziwne