Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mru

    Zosioblog

    linki są pod miniaturką zdjęć :) klikasz w link i sam się kopiuje resajz jest też klikasz w wybrane zdjecie i tam jest "resajz" :eviltong: albo "edit image" i tam jest sporo opcji te wszystkie rozjasniania i inne bajery też (ja w tym robie te swoje marne banerki:roll:)
  2. mru

    Zosioblog

    ja niestety nie używam :shake: na photobuckecie łatwo jest. zakładasz konto normalnie potem dajesz upload wielkie na górze :P wybierasz z katalogu ile tam chcesz zdjęć i one tam pyrkają sobie możesz nawet podpisać ;) zatwierdzasz jak pyta czy orajt i dawaj możesz tworzyć albumy i je nazywać (tak jak mój ze zlotu)
  3. aaa, orpha wśród żywych :) panna Śliwka - heeej hop!
  4. dobra no, muszę się w końcu odezwać, bo mi Twój wątek ucieka :eviltong: no więc heloł itd ;) zaznaczam sobie a ten charcik to kto? (nie Aro, bo Aro to wiem;))
  5. mru

    Zosioblog

    załozyć konto na [url]www.photobucket.com[/url] ;)
  6. Ralf przystojniak!
  7. ale on fajny :placz:
  8. [quote name='Neczka']......ale fajny ten spam, nie ? :diabloti: [/quote] fajny fajny taki zawsze mile widziany:p
  9. [CENTER]:laola: [LEFT]dzięki, malawaszko! [/LEFT] [/CENTER]
  10. [quote name='Isadora7'] No to na pocieszenie jak już screnami walimy po oczach to tutaj zrzucik plakatu/ulotki wersja 1 i link do hostingu aby ściągnąć plik do druku na drukarkach komputerowych. Jeżeli będzie potrzeba do druku offsetowego zrobię impozycję. http://www.sendspace.pl/file/VhdoQp8w/ :multi: jest! dziś zaczynam rozwieszanie
  11. ale tu były tylko takie, że Pyś poszukiwany (tzn. z tych, co ja o nich wiem) o jakie chodzi?
  12. pamiętam jego smutną mordkę z pierwszej strony... na nic nie liczącą a jednak...:loveu:
  13. jeszcze takie... i więcej nie dam rady... :placz::placz::placz: idę chlipać po kątach ;) ja jeszcze ciągle czekam na ciebie a ty nie przychodzisz a jeśli to jesteś przejazdem na dwa dni jak ten fizyk z Moskwy w niemodnym kapeluszu który uśmiechnął się do mnie i zniknął na zakręcie białych szyn nie próbowałam go zatrzymać wiedziałam przecież że to nie ty ... Ja jeszcze ciągle czekam na ciebie - Halina Poświatowska
  14. Charly! :multi: co? że niby ja i on? ;) edit: dziś na tej łące miałam jakieś dziecinne poczucie, że teraz już pójdziemy do domu i będzie dobrze :roll: aż wstyd się przyznać jakie to we mnie dziwne emocje obudziło a przecież wiedziałam, że to nie Mo... inne... Mo z Aresią (niestety Aresia też już nas opuściła... miała 9 lat!) łapka główka :) Mo leży "na pająka" ;) grzyyyyyyywa! :loveu: zastanawia się czy się kłaść czy może ktoś zaraz będzie szedł do kuchni... a tu smacznie obok siostry śpi ;)
  15. powrzucam jakieś nigdy nie publikowane są średniej jakości, ale bezcenne jeden z pierwszych spacerów (widać, że Mo jeszcze z fryzurą schroniskową) czyż on nie miał pięknego umaszczenia i cudownej sierści? oraz odpoczywający na łóżeczku ;)
  16. zawsze byłam humanistką :cool3:
  17. słuchajcie :) byłyśmy dziś z chłopakami na osiedlu na polance patrzymy, a tu idzie... no prawie Mojżesz! widać, że starszy już mix olbrzyma sznaucerka idzie ledwo co wolno z panią, kuśtyka po staruszkowemu podeszłyśmy ;) piesek bardzo chciał się przywitać z Dymciem więc pani go spuściła no jak podszedł do nas to trudno już było mu odejść :loveu::loveu::loveu: a raczej jej :cool3: podeszła, westchnęła prawie jak człowiek (Mo też tak robił!) i zaczęła po staruszkowemu sapać wykrzyczałam, że Mojżesz też tak sapał! i niemalże się poryczałam Sunia przekochana, chodzi bardzo biednie już... ale jaka jest słodka! :loveu: wiecie pewnie jak to jest nagle poczuć pod palcami podobną sierść (jednak brak grzywy był widoczny:cool3:)... niby się pamięta o psie ale wspomnienia zanikają... szczególnie jak psiak nie pozwala się sobą nacieszyć no, to w każdym razie wszystko wróciło. taki sam wielki nos taki sam dość olewczy stosunek pani chyba nie rozumiała naszych zachwytów przyszła po sunię zadziwiona (dając nam chwilę dłuższą oczywiście na głośne zachwyty) i wszystko jej po krótce wytłumaczyłam Draka ma 15 lat :) pani mówi, że kiedyś była szalona bała się ją puszczać, bo gryzła dzieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie lubi dzieci nie każdy musi je lubić, nie ;) mówi też, że ludzie ją często pytają czego ten pies tak chodzi krzywo? heh... skąd ja to znam... przez 10 minut w ogóle nie obejrzałam się na Gacka (zaczynam go spuszczać ze smyczy) ;) nota bene Gacuś trzymał się cały czas blisko, obwąchał panią Draki i podszedł też do nas.
  18. a ja dziś na spacerze zaatakowałam suczkę sznaucerkowatą (olbrzymkę) strasznie podobną do mojego Mojżeszka :placz: jejku tak samo stara, tak samo wzdychała i sapała... została wymiziana ponoć ma już 15 lat! powinnam o tym pisać u siebie ;) tzn. u Mo przepraszam :roll: kurcze, prawie się poryczałam miziając tę sunię :oops: [B]edit:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78401&page=22[/URL]
  19. wiesz, tam byli od siebie z daleka (no ale wciąż:roll:) normalnie to zawsze jest afera jak Gacek gania za czymś :eviltong: a nie daj Boże żeby wtedy na siebie wpadli :cool3: :evil_lol: aaaa, przed chwilą sznaucerka jak Mo wymiziałam n a spacerku...
  20. [quote name='Charly'](ta laska tez moglaby byc facetem, no ale cóż hihi)[/quote] ahahahaha xD a ta piosenka to... nie znam... :roll:
  21. ale dostałam Balbinkowy spam na gadu :D:D:D
  22. Radunia, ale nie pomyliłaś go z labem? ;) (poza tym Ty[I] psio świadoma[/I] jesteś!) ja nie mowie, ze psy z rodowodami są złe :) ja tylko nie lubię takich rozkosznych ludzi :cool1:
  23. niestety taka prawda co do tych wyobrażeń :shake: [I]ino pies...[/I] [url]http://images23.fotosik.pl/272/8450fe065d95231e.jpg[/url] słodkie... wspaniałe podsumowanie...
  24. Buziak w górę...! :roll:
×
×
  • Create New...