Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ja coś dorzucę na benzynę... tylko żeby Pysio wrócił. żebyśmy wiedzieli co z nim :(
  2. Zenitku, no w końcu się do Ciebie dopchałam :) zimno się robi... biedne psiaki :( ułożyłabym Cie najchętniej w moim łóżku, słodziaku (Gacka byśmy wypchali na fotel:diabloti:)
  3. są fotosy! :) wrzućcie na pierwszą! zawsze reklama a może ktoś jeszcze kojarzy!
  4. bez komentarza... :angryy: takiej to tylko łeb urwać modliszko! jaki jest Adept? ile ma lat? jaki jest do ludzi? do innych psów? do kotów? :) napisz, co wiesz! gdzie on teraz jest? jest więcej zdjęć?
  5. jestem! :) dopiero teraz mogłam wiejść na dogo ;/ ciagle mam database error... no pisałam do Angie, nie dostałam nawet potwierdzenia :( więc jakby nie ma zasięgu czy coś... wyszukajcie ją sobie w użytkownikach, ma w podpisie, że dokądś tam jedzie! edit: czy tam, że w Kętrzynie jest ale już powinna wrócić [url]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=76170[/url]
  6. :shake: właśnie dziś jest okropnie biedactwo :( domek na cito... :roll:
  7. [quote name='sleepingbyday'] ten drugi plan śmiesznie wyszedł, nie? [/quote] przynajmniej sie nie oburzał jak psy biegały obok (bo inne opalające się trochę robiły miny) [quote name='sleepingbyday'] jak się robi taki wirnik zamiast kwadratu?[/quote] w photobuckecie! dajesz edit image i tam jest zakładka Distort i twirlujesz :) za twirlowałam kwadracik ;) ale jak sie bezposrednio twarz zrobi to fajne gluty wychodzą
  8. no ja coś skleciłam :) tylko w pracy zostało jutro wrzuce tu!
  9. żaba:evil_lol: e tam :eviltong: na brzegu stały lepsze szprychy, sztuk 4!
  10. popieram brazowa Pysio na pewno pamięta - od małego tam był a w Pile jak jest to nic o nim nie wiemy...
  11. coś pamiętam, że były psiaki potem porozdawali je sobie nawzajem i na tym koniec teraz nie widać i nawet się o nich nie mówi rozpływające się psy :shake: a jak były to na pewno nie było mówione, że suczki są ze schroniska (może w tych napisach było, co to się je przełącza)... nie mógł tego ktoś na koniec powiedzieć...? :razz: no zero myślenia biedne psiaki :(
  12. Noggerek to przystojniak... :cool3::cool3::cool3:
  13. :D kupię na pewno gdzie bazarek?
  14. nie zapominamy o Skrzekusiu! :loveu: on ma teraz allegro? może by zrobić nowe z tekstami tymi ostatnimi? :) teksty można sklecić w całość tylko allegro to ja nie umiem :shake:
  15. Pepa jest moją faworytką ;) Luna też śliczna! :loveu: ale z Pep taki kudłacz... :evil_lol::jumpie: a w ogóle to cześć :) ale dłuuugi wątek! przeglądałam go co jakiś czas częściowo piękne foty TZ też niezły :cool3: i mała słodka:p
  16. i jeszcze raz.... :roll:
  17. to ja też zaciskam! ta sunia jest prześliczna! :loveu:
  18. M@d! :) witam! Mojżesz czekał na nas tyle, a potem tak szybko odszedł ;( ** hej, słuchajcie... offtopic! zwrócony z adopcji nie ma się gdzie podziać pixie (Warszawa) go bierze na dzień-dwa i nie ma co z nim dalej zrobić :-( piesek ma na imię Adept (klik w pieska i wyskoczy jego wątek) ma jakieś cztery lata...
  19. :offtopic: ale sznaucerkowaty! [B]zwrócony z adopcji[/B] nie ma się gdzie podziać pixie [B](Warszawa)[/B] go bierze na dzień-dwa i nie ma co z nim dalej zrobić :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120376"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/939e.jpg.jpg[/IMG][/URL] piesek ma na imię [B]Adept[/B] (klik w pieska i wyskoczy jego wątek) ma jakieś cztery lata...
  20. to znaczy tyle, że ona nie zasługuje na niego! po co takim ludziom psy? niech się zamkną w swoich domkach uporządkowanych jak pudełeczka i dadzą sobie spokój... :shake: zaraz trochę poofftopicuję...
  21. mru

    Zosioblog

    tak, Dymek i Gacek to moje chłopaki :loveu: kurde, z Gacka też bambaryła się zrobiła... :roll:
×
×
  • Create New...