-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
ja coś dorzucę na benzynę... tylko żeby Pysio wrócił. żebyśmy wiedzieli co z nim :(
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenitku, no w końcu się do Ciebie dopchałam :) zimno się robi... biedne psiaki :( ułożyłabym Cie najchętniej w moim łóżku, słodziaku (Gacka byśmy wypchali na fotel:diabloti:) -
zagrały w "Na Wspólnej" ale film nie przyniósł im domu
mru replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
są fotosy! :) wrzućcie na pierwszą! zawsze reklama a może ktoś jeszcze kojarzy! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jestem! :) dopiero teraz mogłam wiejść na dogo ;/ ciagle mam database error... no pisałam do Angie, nie dostałam nawet potwierdzenia :( więc jakby nie ma zasięgu czy coś... wyszukajcie ją sobie w użytkownikach, ma w podpisie, że dokądś tam jedzie! edit: czy tam, że w Kętrzynie jest ale już powinna wrócić [url]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=76170[/url] -
:shake: właśnie dziś jest okropnie biedactwo :( domek na cito... :roll:
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] ten drugi plan śmiesznie wyszedł, nie? [/quote] przynajmniej sie nie oburzał jak psy biegały obok (bo inne opalające się trochę robiły miny) [quote name='sleepingbyday'] jak się robi taki wirnik zamiast kwadratu?[/quote] w photobuckecie! dajesz edit image i tam jest zakładka Distort i twirlujesz :) za twirlowałam kwadracik ;) ale jak sie bezposrednio twarz zrobi to fajne gluty wychodzą -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no ja coś skleciłam :) tylko w pracy zostało jutro wrzuce tu! -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
żaba:evil_lol: e tam :eviltong: na brzegu stały lepsze szprychy, sztuk 4! -
popieram brazowa Pysio na pewno pamięta - od małego tam był a w Pile jak jest to nic o nim nie wiemy...
-
zagrały w "Na Wspólnej" ale film nie przyniósł im domu
mru replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
coś pamiętam, że były psiaki potem porozdawali je sobie nawzajem i na tym koniec teraz nie widać i nawet się o nich nie mówi rozpływające się psy :shake: a jak były to na pewno nie było mówione, że suczki są ze schroniska (może w tych napisach było, co to się je przełącza)... nie mógł tego ktoś na koniec powiedzieć...? :razz: no zero myślenia biedne psiaki :( -
Wspaniały Nodżer zabrany z Krężla MA SUPER DOMek!!! :)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Noggerek to przystojniak... :cool3::cool3::cool3: -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:D kupię na pewno gdzie bazarek? -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
nie zapominamy o Skrzekusiu! :loveu: on ma teraz allegro? może by zrobić nowe z tekstami tymi ostatnimi? :) teksty można sklecić w całość tylko allegro to ja nie umiem :shake: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
mru replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pepa jest moją faworytką ;) Luna też śliczna! :loveu: ale z Pep taki kudłacz... :evil_lol::jumpie: a w ogóle to cześć :) ale dłuuugi wątek! przeglądałam go co jakiś czas częściowo piękne foty TZ też niezły :cool3: i mała słodka:p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i jeszcze raz.... :roll:
-
to ja też zaciskam! ta sunia jest prześliczna! :loveu:
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
M@d! :) witam! Mojżesz czekał na nas tyle, a potem tak szybko odszedł ;( ** hej, słuchajcie... offtopic! zwrócony z adopcji nie ma się gdzie podziać pixie (Warszawa) go bierze na dzień-dwa i nie ma co z nim dalej zrobić :-( piesek ma na imię Adept (klik w pieska i wyskoczy jego wątek) ma jakieś cztery lata... -
:offtopic: ale sznaucerkowaty! [B]zwrócony z adopcji[/B] nie ma się gdzie podziać pixie [B](Warszawa)[/B] go bierze na dzień-dwa i nie ma co z nim dalej zrobić :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120376"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/939e.jpg.jpg[/IMG][/URL] piesek ma na imię [B]Adept[/B] (klik w pieska i wyskoczy jego wątek) ma jakieś cztery lata...
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witaj, kochany Zeniu! -
tak, Dymek i Gacek to moje chłopaki :loveu: kurde, z Gacka też bambaryła się zrobiła... :roll: