Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ale z niego przystojniak... :cool3:
  2. ja niestety nie mogę.... :-(:-(:-(
  3. ślicznie napisane :loveu: ja bym brała :loveu:
  4. nie mogę... :shake::shake::angryy::angryy:
  5. [quote name='pixie']juz przejrzalam pierwszy post to znaczy ze Paulina 87 jest jego spacerowa wolontariuszka z ostrowia wlkp czy tak czy on tam byl? i to ona pisala niedawno temu w tym watku ze bedzie dopiero pozniej bo gdzies wychodzi ??? co ma sprawdzic czlowiek, jesli takiego znajde zaraz bede pisac na gg do ludzi z PILY [/quote] nic niestety nie wiem :shake: o Paulinie i gdzie był... pixie, ta osoba musi przede wszystkim obejrzeć filmik z Pysiem oba ;) wtedy raczej go nie pomyli wziąć zdjęcia jego ze sobą porównać [B]edit:[/B] plakat [URL]http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&batch_id=bVlBb245bThsMHdLSkE9PQ[/URL] klikamy w [IMG]http://www.yousendit.com/en/images/download_now_btn.gif[/IMG] i już ;) podajcie ludziom z okolicy
  6. koniecznie poproś, pixie z datą to nie wiadomo mogą mieć bałagan mogła Charly źle coś usłyszeć zaraz wstawiam plakat
  7. [quote name='pixie']nic a nic z tego nie rozumiem to byly posty z 13 sierpnia pies jest w schronisku od 6 sierpnia paulina wiec nie mowila prawdy? czy tez foksterier ten ze schroniska nie jest Pysiem? [/quote] no wlasnie dkatego pozostawiłam to bez komentarza tylko żeby każdy widział co i kiedy kto pisał :cool1: jak bylo? :shake: kto to wie... [quote name='pixie'] no i czy tylko paulina jest w stanie rozpoznac czy to Pysio czy nie? a ze schroniska w ktorym byl wczesniej nie ma wolontariusza...[/quote] [B]właśnie? nie ma już nikogo?[/B]
  8. mapa Charlyego: [url]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mapa/kamienna.jpg[/url]
  9. tak sie robi: dajesz widok tego, co ma być na screenshocie przyciskasz przycisk (heh małso maślane) "print screen" (na klawiaturze taki jest, tam gdzie del, home i end) potem włączasz jakiegoś painta i dajesz: edycja/wklej i zapisujesz hehe ;)
  10. [quote name='Charly']nie ma co gdybac, ten kontakt pixie musi go zobaczyc i wyslac komus zdjecie (najlepiej Paulinie) i ona oceni czy to on[/quote] święte słowa. [SIZE=1](to mi przypomina historie Xanta, jak go próbowaliśmy rozpoznać z paluchowego zdjęcia...) [B][SIZE=2]btw - napisałam raz jeszcze żeby trzymali psa i nikomu nie oddawali :eviltong: że zgłosi się ktoś po niego i po wylegitymowaniu i rozpoznaniu będzie można oddać! [/SIZE][/B] [/SIZE]
  11. kurcze, faktycznie Callin chciała żeby go zabrać... może daty się pomieszały w schronisku? :roll: nie wiem... opisałam psa wysłałam fotę zaraz (dosłownie minutę może) po tym telefon i sms... ale faktycznie wątpliwość jest :( [SIZE=1]ale myślicie, że Callin go oddała a potem tu pisała posty typu, że siedzi tu z nią że dziś to coś, a wczoraj to coś...? [/SIZE]
  12. czytaj PW :eviltong: wysłałam, nie doszło? to klejam, w sumie żadna tajemnica... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10621019&postcount=441[/url] a tu, że już nie chcą go: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10679086&postcount=453[/url]
  13. [SIZE=4]dobrze, Charly! [B]jeszcze raz [/B]napiszę, żeby go nikomu nie oddawali! :D[/SIZE] wiecie, mi aż serce stanęło jak odczytałam smsa :roll: stara jestem, a taka głupia... no nic ;) aha, mysle, ze [B]oni mogli nie obczaić czy on jest głuchy czy nie[/B] i czy się kreci czy nie może ktoś raz widział jak sie kreci i dlatego Charlyemu tak powiedzieli ktoś inny nie widział jednak, albo coś to schronisko... :( [SIZE=1]czyli wychodzi na to, że oni go oddali po dwóch dniach?![/SIZE]
  14. ja tam nie wiem czy on sie cały czas kreci chyba nie! i zawierza sie też nie ciągle (no zobaczcie filmik, normalnie idzie!) ta pani tez mogła nie miec czasu przeciez go obserwowac albo ochoty ale ze zdjecia poznała, ze to on wysłałam to: [URL]http://i38.tinypic.com/wce9ok.jpg[/URL] wiec chyba wyraźne odpowiedź była z resztą jednoznaczna odpisałam, ze ktoś przyjedzie jak najszybciej się da że Pysio ma szanse na dom zapytałam o dane, ale skoro nie maja to nie jako znaleziony, sprytnie Callin nie wiem czy mam Ci gratulować przebiegłości... czy czego ;/ mniejsza o Ciebie [B][SIZE=4]Ktoś musi tam pojechać![/SIZE][/B]
  15. Pani z Piły dzwoniła (jak tylko wysłałam zdjęcie to oddzwaniała!) ja nie mogłam odebrać, bo własnie szef mi mowił gdzie i na kiedy rezerwować mam hotel pani napisała (na moje zdjęcie i opis zachowania) [B]TAK TO ON[/B]
  16. pani nie odpisała, ale wysyłam foty
  17. przed sek napisałam dopiero, bo szef... chce to i tamto :P teraz tez zaraz wracam i wysle foty
  18. na razie tylko napiszę niestety i jak odpisze to wysle foty przejrze forum żeby w datach sie zorientować
  19. wiecie, daty jej się mogły pomylić... ale to, że pies się kręci i dziwnie zachowuje to raczej nie :p ja wyślę foty tzn. mogę spróbować, powinno się udać tylko proszę o numer :)
  20. Charly, moja miłość do Ciebie rośnie z każdym dniem :placz::placz::placz: jest piaty, ale września ;););) hmm... trzeba forum przejrzeć... ale skoro się kręci :D boże, Pysiu.... Charly, a pani pewnie nie ma takiego telefonu żeby można jej było foty przesłać?
  21. Charly, kochana, dzieki! cholera, właśnie 5 minut temu szef przyszedł :(:(:( coś wspominał, że zaraz wychodzi, ale kto go tam wie! to może być za godzinę czy trzy.... ale przyślij numer ofc jak ktoś będzie pierwszy to proszę bardzo :D
  22. o kurczę... i ja coś dołożę! na pewno - może niewiele, ale zawsze!
  23. pixie, wejdz na razie tu! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10829578#post10829578[/url] [B]a Paulina,[/B] jak bedziesz to zmień pierwszy post! daj linka do wątku na zaginionych ! streść historię!
  24. ja osobiście nie mam żadnych antypatii chodzi tylko o skuteczną pomoc :) napisałam do dogomaniaków z wielkopolskiego Weronia jest w tozie to może coś da.... ona szybko działa :) obczajona jest dziewczyna i chodzi mi o [B]odnalezienie Pysia[/B] to jest teraz priorytetem!
×
×
  • Create New...