Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='enia']Zdjęciaaaa!!!!!!!!!! POWSINOGI:loveu:[/quote] no no dokładnie jestem za :cool3: najlepiej takie, na których idzie po schodach z brudnymi łapkami :eviltong:
  2. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1682704_marzenie_niewidomego_psa_poczuc_milosc.html http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=73192637&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9034%3B73192637%3B18374497%3B%3B&secev=AQAAARw8rsoAAM0AAAABACIxMWM0NmU5NDkyNy5hMGU2NTA3LjVjNGE1LmZmZmY5MzdhAAAAAQAAAAAEXNS9AF0OZR%2BjqcJxPeK7I%2FdLPRWvSiw4&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ73192637MXGuidMZ11c46e91-4580-a0e6-5747-1f87ffffc062&wmid=73192637 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1224,Lw==.html http://przemysl.olx.pl/item_page.php?Id=13475007&g=6 http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Marzenie-niewidomego-psa---poczuc-milosc-.html,51560 dwa na krzyż, ale zawsze... :roll:
  3. do ślepków wrzucona? :) śliczna mała!!! (link Charlyemu podesłany!)
  4. jej :loveu: jak maszeruje ;) słooodziak! :multi:
  5. mru

    Zosioblog

    no ja na co drugim mam smugę, a nie psa :eviltong: no i nie mam żadnych zdjęć z kąpieli ;) więc jakbys jakieś miała to jutro zapodaj :)
  6. tak! :) ja niewiele robie ale siedze w dogo i wiele się uczę wkręcam się tu i tam i czasem coś pomogę ile mogę :) też psychicznie pomaga to... no i tak dalej ! więc witamy, każda pomoc jest ważna!
  7. mru

    Zosioblog

    mało w ogóle ale zdjęcia mi takie powychodziły, że żal ściska...
  8. :klacz::klacz::klacz: juhuuuu!
  9. Gacek to samo :roll: a jak chłopaki dostają uszy świńskie czy inne gryzaki to Gacek je swoje a potem czai się na dymkowe jak Dym robi przerwę to Gacek się zbliża bezszelestnie delikatnie zabiera.... i w długą :-o haha... wędrowniczek :D
  10. [quote name='jolakar']acha - Mosi - możesz już ją nazywać TOSIA (mnie się bardzo to imię podoba a Tobie???).[/quote] hahaha na nic nasze imionowe wysiłki :evil_lol:
  11. no ona jedyne co wie, to że one się uśmiechają... i że ona chce żeby on biegał za rowerem... no i pomyliła z labem... :placz: "a to się okazało, że to taki prosiaczek! a ja takiego nie chcę, chcę z długą sierścią..." :shake: no, no Charly ale Ci właściciele są czujni, jeza... myjesz schody i już wychodzą zobaczyć co się dzieje ;) to u mnie tak nie jest nawet u nas kiedyś pijak spał pod drzwiami i nikogo to nie obeszło :D ale dobrze dobrze, bardzo mądrze zrobiłaś :) może się ogarną trochę :eviltong: zobaczą może, że nie wszyscy są tak pretensjonalnie dumni i nie bedą robili nalotów... :roll: [quote]a potem wyszla raz jeszcze i spytala grzecznie jakiej Filip jest rasy.... buahahahahahahahhaha:evil_lol::evil_lol:[/quote]przynajmniej sie starała :laugh2_2::roflt:
  12. ja nie wiem :niewiem: co z tymi moimi chłopakami... Dymek mendzi tylko to warczenie i warczenie i szczekanie jak burek za płotem Gacek wieczne dziecko tylko te zabawki i zabawki może to mała ilość socjalizacji sprawiła, że on taki w sobie zamknięty ;) a Śliwka taka atrakcyjna :cool3:
  13. też tak będę robić myślę, że może te nóżki odczuwać jak go podnoszę :shake: ale głup ze mnie! do obróżki sam idzie! :p może bardziej mu kolor odpowiada... :cool3:
  14. nie no, wiem wiem :) oczywiście żartuję ;) ten tego... kokietuję :cool3:
  15. no on jest taki delikatny i nieśmiały ;) hmm... słuchajcie, kupiłam Gacusiowi trymer jest cudowny i przydałoby się go użyć ale... jak tylko Gacek go widzi w moim ręku to szczeka na mnie i widzę w jego oczach, że chętnie by ten trymer zgryzł ząbki też szczerzy, ale to nie jest takie groźne szczerzenie :) raczej takie zabawowe, ale żeby dać do zrozumienia, że sama się mogę co najwyżej wytrymować i co tu robić:hmmmm: na spacerze? czasem się udaje, jak Gacek leży spokojnie i przemawiam do niego ale nie zawsze! czasem wtedy wstaje i już gotów jest zjeść trymer :eviltong: dlaczego? aha i jeszcze szczeka jak mamy iść na spacer i stoję nad nim z szelkami znów jest to zabawowe, nie agresywne ale w tym wszystkim dość nieprzyjemne, bo jak się zbliżam to dostaję zębami :eviltong: wie, że bez tego nie pójdziemy a jednak ewidentnie chce tego uniknąć pomyślałam, że może jak unoszę przednie łapki to tylne go po prostu BOLĄ! przecież były przetrącone... ważne - jak trzymam obrożę to Gacuś uniżenie podchodzi, uspokaja się i czekja grzecznie aż mu zapnę!!
  16. dzięki :D:D:D ja też, ale nie mówcie im tego ;) [SIZE=2]PS: no w końcu ktoś przyszedł skomentować :mad:
  17. a jednak ktoś natychmiast pokochał ;) :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. matko, moja siostra spotkała koleżankę ona: chcę psa siostra: fajnie! jakiego? ona: goldena... z rodowodem. patrzyłam na allegro - 1500 zł! ale są też po 700. zadzwoniłam, facet powiedział, że za 500 nawet sprzeda. no. albo będziemy się targować. za 400 to wezmę... no na noc mnie krew zalewa bo przypomniałam sobie, że są tacy ludzie "bo one się tak uśmiechają" siostra: a nie myślałaś wziąć psa ze schroniska? ona: myślałam, ale tam same miksy... poza tym nie mogłabym tam pojechać,[B] bo bym sie popłakała[/B]... :-?:lmaa::mad::watpliwy::icon_roc::angryy: (to chyba się nazywa pier#@&%$enie) :angryy: takiej to ja bym żadnego psa nie poleciła żaden na to nie zasługuje poza tym ona chce [I]szczeniaczka, żeby go wszystkiego nauczyć...[/I] ta... ona się nigdy psami nie interesowała a znam ją osobiście. żadnym naszym psem sie nie interesowała jeśli wiecie, o czym mówię... a nie, sory, dziwiła się czego my takiego starego Mo wzięłyśmy i dlaczego "on tak wolno chodzi?" czy "krzywo stawia łapy" ..... najlepsze... ona już pojechała prawie po psa, ale na miejscu okazało się, że ten pan sprzedaje laby, a ona chce goldena i myślała, że to to samo...:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? modlę się, żeby jej się odechciało. wtf! czemu ci ludzie nie mogą zająć się czym innym???!! zbieraniem znaczków czy grą w szachy... na szczęście jej mama nie chce się zgodzić mówi, że pies będzie sikał w domu juz nie wiem co gorsze, ale kibicuje żeby wyszło "na mamy"
  19. ale anetek wytrwała :) i ja podniosę! Śliwka jest przekochana....
×
×
  • Create New...