-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1682704_marzenie_niewidomego_psa_poczuc_milosc.html http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=73192637&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9034%3B73192637%3B18374497%3B%3B&secev=AQAAARw8rsoAAM0AAAABACIxMWM0NmU5NDkyNy5hMGU2NTA3LjVjNGE1LmZmZmY5MzdhAAAAAQAAAAAEXNS9AF0OZR%2BjqcJxPeK7I%2FdLPRWvSiw4&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ73192637MXGuidMZ11c46e91-4580-a0e6-5747-1f87ffffc062&wmid=73192637 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1224,Lw==.html http://przemysl.olx.pl/item_page.php?Id=13475007&g=6 http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Marzenie-niewidomego-psa---poczuc-milosc-.html,51560 dwa na krzyż, ale zawsze... :roll: -
*NIEWIDOMA BALBINKA* już w Niemczech !! :) PRZYBORÓWKO
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
do ślepków wrzucona? :) śliczna mała!!! (link Charlyemu podesłany!) -
,,Ale piękny owczar - tylko stary '' JUŻ W NOWYM DOMU!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jej :loveu: jak maszeruje ;) słooodziak! :multi: -
no ja na co drugim mam smugę, a nie psa :eviltong: no i nie mam żadnych zdjęć z kąpieli ;) więc jakbys jakieś miała to jutro zapodaj :)
-
tak! :) ja niewiele robie ale siedze w dogo i wiele się uczę wkręcam się tu i tam i czasem coś pomogę ile mogę :) też psychicznie pomaga to... no i tak dalej ! więc witamy, każda pomoc jest ważna!
-
mało w ogóle ale zdjęcia mi takie powychodziły, że żal ściska...
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a podniosę, co mi tam :) -
:klacz::klacz::klacz: juhuuuu!
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gacek to samo :roll: a jak chłopaki dostają uszy świńskie czy inne gryzaki to Gacek je swoje a potem czai się na dymkowe jak Dym robi przerwę to Gacek się zbliża bezszelestnie delikatnie zabiera.... i w długą :-o haha... wędrowniczek :D -
Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW
mru replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
kochaaany :loveu: -
[quote name='jolakar']acha - Mosi - możesz już ją nazywać TOSIA (mnie się bardzo to imię podoba a Tobie???).[/quote] hahaha na nic nasze imionowe wysiłki :evil_lol:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no ona jedyne co wie, to że one się uśmiechają... i że ona chce żeby on biegał za rowerem... no i pomyliła z labem... :placz: "a to się okazało, że to taki prosiaczek! a ja takiego nie chcę, chcę z długą sierścią..." :shake: no, no Charly ale Ci właściciele są czujni, jeza... myjesz schody i już wychodzą zobaczyć co się dzieje ;) to u mnie tak nie jest nawet u nas kiedyś pijak spał pod drzwiami i nikogo to nie obeszło :D ale dobrze dobrze, bardzo mądrze zrobiłaś :) może się ogarną trochę :eviltong: zobaczą może, że nie wszyscy są tak pretensjonalnie dumni i nie bedą robili nalotów... :roll: [quote]a potem wyszla raz jeszcze i spytala grzecznie jakiej Filip jest rasy.... buahahahahahahahhaha:evil_lol::evil_lol:[/quote]przynajmniej sie starała :laugh2_2::roflt: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
też tak będę robić myślę, że może te nóżki odczuwać jak go podnoszę :shake: ale głup ze mnie! do obróżki sam idzie! :p może bardziej mu kolor odpowiada... :cool3: -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
dzień dobry, terierku :) -
Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW
mru replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak mu tam :roll: :p -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no on jest taki delikatny i nieśmiały ;) hmm... słuchajcie, kupiłam Gacusiowi trymer jest cudowny i przydałoby się go użyć ale... jak tylko Gacek go widzi w moim ręku to szczeka na mnie i widzę w jego oczach, że chętnie by ten trymer zgryzł ząbki też szczerzy, ale to nie jest takie groźne szczerzenie :) raczej takie zabawowe, ale żeby dać do zrozumienia, że sama się mogę co najwyżej wytrymować i co tu robić:hmmmm: na spacerze? czasem się udaje, jak Gacek leży spokojnie i przemawiam do niego ale nie zawsze! czasem wtedy wstaje i już gotów jest zjeść trymer :eviltong: dlaczego? aha i jeszcze szczeka jak mamy iść na spacer i stoję nad nim z szelkami znów jest to zabawowe, nie agresywne ale w tym wszystkim dość nieprzyjemne, bo jak się zbliżam to dostaję zębami :eviltong: wie, że bez tego nie pójdziemy a jednak ewidentnie chce tego uniknąć pomyślałam, że może jak unoszę przednie łapki to tylne go po prostu BOLĄ! przecież były przetrącone... ważne - jak trzymam obrożę to Gacuś uniżenie podchodzi, uspokaja się i czekja grzecznie aż mu zapnę!! -
Koksa z Orzechowców do natychmiastowego pokochania - MA DOM !!!.
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a jednak ktoś natychmiast pokochał ;) :multi::multi::multi::multi::multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
matko, moja siostra spotkała koleżankę ona: chcę psa siostra: fajnie! jakiego? ona: goldena... z rodowodem. patrzyłam na allegro - 1500 zł! ale są też po 700. zadzwoniłam, facet powiedział, że za 500 nawet sprzeda. no. albo będziemy się targować. za 400 to wezmę... no na noc mnie krew zalewa bo przypomniałam sobie, że są tacy ludzie "bo one się tak uśmiechają" siostra: a nie myślałaś wziąć psa ze schroniska? ona: myślałam, ale tam same miksy... poza tym nie mogłabym tam pojechać,[B] bo bym sie popłakała[/B]... :-?:lmaa::mad::watpliwy::icon_roc::angryy: (to chyba się nazywa pier#@&%$enie) :angryy: takiej to ja bym żadnego psa nie poleciła żaden na to nie zasługuje poza tym ona chce [I]szczeniaczka, żeby go wszystkiego nauczyć...[/I] ta... ona się nigdy psami nie interesowała a znam ją osobiście. żadnym naszym psem sie nie interesowała jeśli wiecie, o czym mówię... a nie, sory, dziwiła się czego my takiego starego Mo wzięłyśmy i dlaczego "on tak wolno chodzi?" czy "krzywo stawia łapy" ..... najlepsze... ona już pojechała prawie po psa, ale na miejscu okazało się, że ten pan sprzedaje laby, a ona chce goldena i myślała, że to to samo...:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? modlę się, żeby jej się odechciało. wtf! czemu ci ludzie nie mogą zająć się czym innym???!! zbieraniem znaczków czy grą w szachy... na szczęście jej mama nie chce się zgodzić mówi, że pies będzie sikał w domu juz nie wiem co gorsze, ale kibicuje żeby wyszło "na mamy" -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ale anetek wytrwała :) i ja podniosę! Śliwka jest przekochana....