-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
mru replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
jej jaki on wystraszony :( co za bida, całe życie na łańcuchu po co takim ludziom psy? nie jestem w stanie pojąć... -
tak też jej odpisałam :shake: ale nie wiem czy ona coś może mieć na oku... cholera, trzeba go zabrać :( w schronie w Pile mówili, że kwarantanne można skrócić...
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hahaha Chap na swoim :D a więc ciekawska natura wyprowadza go z budy? ;) http://img91.imageshack.us/img91/217/p1040148yd3.jpg zbliżenie boskie :loveu: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Isadorka obiecała, że zrobi nowy banerek z nowych zdjęć :) -
właśnie ja też o niego drżę... Weronia mnie pytała czy mamy coś dla niego
-
baaardzo nietypowy i jeszcze przystojniejszy niż zwykle ;)
-
Bibiś-dziecko,wyżeł weimarski z PPT Botalla-skóra i kości...!!! W DS !!! WROC
mru replied to demi's topic in Już w nowym domu
matko... ile bólu w takim małym psiaku :( Bisiu, cudny, zdrowia dużo! :roll: demi, a Tobie siły... -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mru replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
demi, jesteś niesamowita... nie mogę nic więcej z siebie dziś wydusić :oops: -
czekamy :roll:
-
ja dopiero tu trafiłam (wyobraźcie sobie pierwsza styczność z Lumpem - na żywo! :-o) mad tak ciekawie i mądrze pisze, że na pewno przeczytam wszystkie historyjki strona po stronie ;) jutro w pracy :cool3: zaczynam :loveu:
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi: Zeniu, ale nadal skaczemy po domek! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zastanawiałam się czy nie napisać smsa do Angie ;) potem pomyślałam, że może za wcześnie żeby się cieszyć i alarmować :roll: ale domek wydaje się blisko! ;) -
czyli dobrze zrozumiałam niektóre psy tyle czekają a on na już miał domek :shake: życie jest tak tragicznie przewrotne a do tego... nie wiadomo jak to było... :glaszcze:
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
:shake: a taki śliczny taki kochany i terierek :shake: -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz: [URL]http://img356.imageshack.us/img356/3690/dscn1148be3.jpg[/URL] popłakałam się mój mały kochany terierek... widzisz, Dżeki i Tobie się udało przestaniesz się bać będziesz wariatem ;) zobaczysz jednym oczkiem, ale zobaczysz! :multi::multi::multi: :sweetCyb: :bigcool::Cool!: :bigcool::Cool!: :bigcool::Cool!: :bigcry: gdzie go pani wypatrzyła? :D edit: doczekałam się nowych zdjęć! cuuudowne! nie no, tak się cieszę, że nie mogę się uspokoić :stupid: -
hmm... nie wiem, czy rozumiem:confused::hmmmm:
-
przeciąganie liny [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13216.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13215.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13231.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13239.jpg[/IMG]
-
walki psów: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13199.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13198.jpg[/IMG] karmienie: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13200.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13201.jpg[/IMG] Amon i alkoholizm [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13211.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13212.jpg[/IMG]
-
to jest świetny pomysł :) a ja tymczasem zapodaję, co tam mam z soboty... Niyka się wypowiada na bardzo istotne tematy :cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13203.jpg[/IMG] Gacuś nieśmiało spogląda na Amonka [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13155.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13149.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13126.jpg[/IMG]
-
Zosieńka :) na pierwszym planie:cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13164.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13123.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zlot%20dogo/SDC13193.jpg[/IMG]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kochana :loveu::loveu::loveu: dziękujemy! -
baaaardzo się cieszę, Oskarku! :multi:
-
sunia z Krężla... :shake: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119907
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
na górę na górę! wspaniała suczka