Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. czuję jakiś spokój. Zeniu już nie czeka na nikogo ten ktoś i tak tyle czasu nie chciał się zjawić teraz jest bliżej nas nie zapomnijmy o nim... spadnie śnieg, zacznie wiać zimy wiatr a Zeniowi będzie już tylko ciepło dzięki, że byliście
  2. elmirko, tak się cieszę, że Chapowi się udało! że przepycha się do miski i że tak go kochacie!
  3. :placz: nie wiem, co powiedzieć... tak mi przykro, że nie udało się dt znaleźć mało czasu, albo ja nie umiem kur&^%#$@# ma&$
  4. o matko, Paulinko! byłoby cudownie :D jak Cie zobaczy to padnie pewnie już nie wierzy :multi: zmień zmień nowy tytuł zawsze po oczach daje
  5. nic nie wiem, ale prosiłam żeby napisały jak to się stanie... no i w ogóle żeby pisały ale wiecie... wierzę z Wami choć sama nie wiem, czy wierzę :(
  6. ....:) taka cisza ze strony dziewczyn
  7. tylko tego dt nie ma :( a ja nie wiem czy jeszcze jest co ratować czy Zeniu żyje
  8. wiadomo tylko, że Zenia może już nie być :( Neczka mipisała, że o 9 nawet moggą go uśpić... co mogą zrobić? jak są stamtąd to wpaść tam jak na filmach krzyknąć nieeee, zabrać Zenia, oddać na operację a potem być z nim dzień i noc czyli... nic nie mogą :(:(:( nawet jeśli bardzo chcą...:shake: przepraszam za ponury żart, nie miał być złośliwy... czas :( to okropne
  9. Zeniu jest w tragicznym stanie nie je, jest wycieńczony i go boli... bardzo cierpi... nie jestem na miejscu, nie mogę ocenić ale nie mam podstaw żeby nie wierzyć ba - więcej: wierzę. tylko czemu tak późno :( jak to się stało czemu nie mamy więcej czasu! on tak z dnia na dzień? jestem w kontakcie z Neczką ale ona nie jest przy Zeniu on też nie jest sam...
  10. podniosę Cię, bo jeszcze głupio wierzę...
  11. Neczka napisała, że pewnie o 9 już Zenia nie będzie :( opadają mi ręce...:placz::placz::placz: to jest jakiś koszmar Albiemu będzie przy Zeniu. kiedy to u niego wykryto? od kiedy on nie je? matko, nie mieści mi się to w głowie Zeniu, przepraszam...
  12. od razu damy znać. już umówione tylko żeby się coś do rana znalazło... :shake::shake::shake: cokolwiek jakiś cień szansy... Zeniu, trzymaj się...
  13. właśnie to jest najgorsze... :-( że nawet, jeśli mogą... to przegapią :( i co tu robić ja nie znam numerów do takich ludzi hotelików nie znam... :shake: może rano wstaną i zobaczą liczyć tylko na to tak trochę głupio... ale co nam zostało? :placz: POMOCY!
  14. kolega Benia ma mniej szczęścia :( [B][SIZE=3][COLOR=Red]POMOCY! proszę![/COLOR] Zenek jest ciężko chory! jeśli do jutra nie znajdziemy DT[COLOR=Red] zostanie [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]uśpiony![/COLOR][/SIZE] [/B] [COLOR=Black][B]może mieć operację, ale tylko, jeśli będzie miał dom! [COLOR=Red]proszę... dajmy mu szanse :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10872487#post10872487"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...7#post10872487[/URL][/COLOR][/B][/COLOR]
  15. emir nie ma :shake: może warto zaryzykować przewóz? :roll: żeby miał szansę... ja już nie wiem...:-( kasę się uzbiera. może mu się uda... tylko nawet jeśli to kto go zawiezie? :( i to w tak krótkim czasie... ma ktoś nr do którejś osoby stąd? http://pieskiswiat.boo.pl/mapa/region2.php?cid=14&region=9 jeśli tak, to proszę napiszcie, że mają PW i na gg wiadomości! że pilne... edit: gdzie tu jeszcze można go ogłosić? żeby to miało sens - tak mało czasu... kto zauważy zwykłe ogłoszenie trzeba bezpośrednio dotrzeć... może rano ktoś odpowie ja zmieniam poranne plany będę w pobliżu Zeniu, nie umiem Ci pomóc ;(
  16. muszę z psami... dacie cynk emir? edit: jestem. i co?
  17. wybacz, Bezportku... [B][SIZE=3][COLOR=Red]POMOCY! proszę![/COLOR] Zenek jest ciężko chory! jeśli do jutra nie znajdziemy DT[COLOR=Red] zostanie [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]uśpiony![/COLOR][/SIZE] [/B] [COLOR=Black][B]może mieć operację, ale tylko, jeśli będzie miał dom! [COLOR=Red]proszę... dajmy mu szanse :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10872487#post10872487"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...7#post10872487[/URL][/COLOR][/B][/COLOR]
  18. wiem wiem :( już szukam i zmieniam!
  19. zauważyłam, zmieniłam, ale tylko w tych "potem" a jak się skopiuje i wklei to nie działa? postaram się poprawić
  20. nie wiem nawet gdzie pisać? kurcze :shake: ktoś się na takich akcjach zna bardziej? pixie poszła spać biedna cały czas koordynuje wszystko :-( jedyną wadą jest czas :( nie wiem czy ludzie w ogóle będą mieli szansę obczaić moje wiadomości napisałam pw i na gadu... ale może już ich nie być a jutro jeszcze... :( nie dostałam żadnej odp
×
×
  • Create New...