-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
słuchajcie chyba mamy DT na te kilka dni żeby danka nie musiała przyjeżdżać 500 km tu do nas od jutra więcej jutro w dzień! więc proszę o wstrzymanie akcji z Paluchem :roll: jutro zabierzemy psa! -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
no też mi przyszła na myśl do Erazma napisałam :roll: geezas nie wiem hmmm mój Dym to go zje :eviltong::roll: [B]danka[/B] a Ty jak go zabierzesz do siebie? przyjedziesz? hmmmmm jeszcze do kogoś napiszę... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
danka, super! hmmm kogo zapytać... :roll: 2,3 dni... ktoś blisko... hmmm -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zaprosiłam :) hihi więc może czyta ;) kazał mi dodać info, że [B]Fart bardzo ładnie zachowuje czystość! [/B] -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pan Paweł jest uroczy :) Fart jest u niego już TYDZIEŃ! czyli wszystko wskazuje na to, co mówicie... :shake: i to jest straszne odsuwanie problemów... normalna u nas... boże, czemu mnie to jeszcze dziwi :(:(:( -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
wpisz w tytuł że DT potrzebny na już! inaczej schron proszę wpisz! damn :( tak z dnia na dzień to nic nie wymyślimy chyba, że cudem -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaaaa :-o matko z ojcem! Ziutka, super, ze pojedziecie czyli... Diego... on też może być w okolicy? :roll: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
może się przeziębił i jakiś furagin wystarczy na to siusianie (czy co tam innego) ja też nie sądziłam, że już schron :( wiem, ze nie możesz mu luksusów zapewnić ale... na Paluchu luksusów tym bardziej nie ma! tam jest 2 250 psów! :-o może choć parę dni... :shake: psy tak o z dnia na dzień domku nie znajdują... :shake: niestety... DT są baaardzo ważne. BARDZO. -
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/fart1a.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/fart1b.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/fart1c.jpg[/IMG] [/CENTER] *** to są chyba plamki oryginalne :) ale nie wiem... :roll: jeśli coś jest w pierwszym poście niejasne lub nieprawdziwe (albo jeśli znów źle odmieniłam nazwę ;)) - to mówcie! wystosuję maila do Pana Pawła :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jest: [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fart-mix-akity-zaginal-cudem-odnalazl-sie-30-km-dalej-szukamy-ds-124833/#post11237265[/url][/B] [/CENTER] [SIZE=3]może tam już o nim rozmawiajmy :)[/SIZE] wrzucę to info na pierwszą! -
[CENTER][B] Koniec tego gadania, że Ahmed nie zostanie u Pawła - zostanie :) mama Pawła na pewno Ahmeda nie odda :D zmieniam więc tytuł :) *** Historia Farta to dość niesamowity przypadek![/B] do tej pory losy min. Akity opisywane były na zbiorczym (jak się okazało niestety) wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blonie-cud-akita-odnaleziony-zyje-gdzie-diego-burcia-123531/[/URL] [LEFT]Niby nic. Psiak kręcił się po [B]Błoniu (okol. Warszawy) [/B]- zauważyły go enia i Ziutka. Dziewczyny obserwowały go przez parę dni. Enia dała mu naleśniki, mama asimm - parówki ;) Ludzie odpędzali Farta... Ziutka była świadkiem, że niektórzy nie mieli skrupułów... :shake: Pierwsze fotki "Akity"... [CENTER][IMG]http://images42.fotosik.pl/26/2e14891197c3fbda.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/291/f4efc767ff644147.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/aki2jm5.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Potem piesek nagle zniknął :shake:[/B] Ponad tydzień później - czyli dziś ;) odezwała się do nas Kacedy w te słowa: [quote]Wpadłam na ten wątek całkiem przypadkowo. Cioteczki, wydaje mi się że Akitę udało się odnaleźć. Napisał do nas Pan, do którego psiak się przybłąkał. Ogłoszenie znajdziecie na naszej stronie (Akity w Potrzebie)[/quote]:-o [B]Okazuje się, że Fart przeszedł (?:watpliwy:) w tym czasie 30 km aby trafić na Pawła, który nie potrafił odmówić mu pomocy![/B] Paweł obiecał przetrzymać psiaka aż do czasu znalezienia domu :D :multi: Fart miał fart - i tego odmówić mu nie można ;) Paweł nie dość, że go nie wyrzucił - zrobił mu fotosy i porozsyłał gdzie mógł! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/IMG_23731.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/IMG_23751.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Akita/IMG_23761.jpg[/IMG] [/CENTER] Ale my nie możemy spać i nadużywać dobroci Pawła! Paweł [B]porozwieszał plakaty, zrobił psiakowi ogłoszenia i allegro![/B] [CENTER][SIZE=3][B]musimy pomóc znaleźć Farcikowi człowieka! [/B] [/SIZE][LEFT][CENTER][B]Fart to pies młody (1,5- 2 lata?)[/B] - fachowe oko mówi, że to [B]mix akity i jakiegoś bullowatego[/B] ;) ponoć straszny pieszczoch i przylepa! [B]przebywa pod Warszawą.[/B] [B][URL="http://akity.cba.pl/index.php?id=73"]tutaj znajdziecie ogłoszenie zamieszczone przez Pawła[/URL][/B] [/CENTER] warto zaznaczyć, że osobie, która zechciałaby podarować psu nowy dom zapewniona zostanie darmowa pomoc szkoleniowa na terenie Warszawy lub okolic! [SIZE=3] Kontakt do Pawła: tel.: 509 075 051 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:niewiem: ale byłoby suuuper dobra, robię wątek Akitce (dzięki za foty, Kacedy!) -
dodałam: [B]Falbiś to taki mały azylowy Książe... kiedy przychodzi pora na spacer Falbi nie pędzi jak inne psiaki kroczy dostojnie przez środek Azylu wpatrzony (jak sorka w gnat hihi) w swoją świtę... który z poddanych raczy dać mu smakołyk? (i weź nie daj...) Książe nie rozumie jednego... dlaczego po spacerze kiedy dojrzy już swego przybytku wpychają go znów za kraty[/B]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jaja jak berety :D [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC00033-1.jpg[/IMG] Diego, a Ty gdzie się podziewasz? :shake: a Burcia to już w ogóle -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tytuł zmieniłam wątek nowy i tak bym założyła... co myślicie? jeśli mamy szukać domu? tu może się bałagan zrobić... :roll: i banerek coś sklecę -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
założyć mu nowy wątek? :roll: czy enia już zrobiła w przypływie emocji? :D -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kacedy']Powiedział jednak, że Akity do schroniska nie odda i do czasu znalezienia jego właściciela bądź nowego domu- udzieli psu schronienia. Pan zajmuje się szkoleniem psów (stąd też oferta ew. bezpłatnego szkolenia Akity dla osoby chcącej go adoptować). Wiem również, że Pan oplakatował całą swoją okolicę :) [/quote] ten Pan to z nieba chyba spadł :-o łał... mógłby jeszcze Diego pod bramę mu podejść ;) [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2]aaa i odpowiadam na zadane w wątku pytanie[/SIZE][B][SIZE=3] - psy nie trzymają się razem [SIZE=2](te wymienione w tytule wątku, to każdy sobie hasa:()[/SIZE][/SIZE][/B] [LEFT]edit: ah oczywiście PAN Akita - nie ona ;) przepraszam Pana Akitę :):):) [/LEFT] [/CENTER] -
boski Bob! :D aaaaa cudak! :loveu: gdzie malawaszka? ;)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojezusienaświętszy pixie tu do mnie skajpuje aaah nie wierzę zaraz idę badać foty pod lupą ogłaszamy intensywnie enia, dzięki, że zadzwoniłaś! :loveu: ja niestety w pracy zajęta akurat byłam i nic i w ogóle Kacedy, że odnalazłaś ten wątek :eviltong: edit: aaa to ona! on! aaaaaaa :crazyeye: [CENTER][IMG]http://images42.fotosik.pl/26/2e14891197c3fbda.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/akita.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]tamta i ta (ta sama!) [/SIZE][/B][/CENTER] jezu, że też ten Pan nie wywalił jej i w ogóle foty zrobił! :crazyeye: -
Pepe - jesteś [SIZE=3][B]śliczny![/B][/SIZE]
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
no właśnie niestety danka ma rację :( dużo minęło czasu. jakby szukali, no nie ma siły - znaleźliby... :shake: -
Wspaniały Dex czeka na dom 5 lat! Prosimy, pomóżcie go ogłaszać!
mru replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dex jest suuuuper :) taaaaki duży i słodziutki (i nawet nie wiedziałam, że ma wątek :))