-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
No teraz to jestem zawstydzona że strach . Niestety teraz naprawdę nie mam czasu w dodatku nie mam przysłanych od Grażynki tych rachunków i wyników. Na osłodę pozwolę sobie wstawić link do fotek Rokusia, który dostałam od Grażynki z prośbą o wstawienie nowych fotek. Ponieważ czasowo nie wyrabiam to na razie wstawiam tego linka żeby sobie każdy mógł Rokusia podziwiać a jak tylko znajdę chwilę to wstawię na wątek te fotki, których tu jeszcze nie ma. Nie obrazicie się? https://plus.google.com/photos/110624983238903856062/albums/6140487227709339825 Kurcze, czyżby Grażynka coś mówiła głośno o moich planach? -
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
AlfaLS replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Zaciskam kciuki za malucha i zapisuje koci wątek :) . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Grażynka po wyniki krwi nie dała rady w sobotę pojechać bo wybrała się z naszym kawalerem na ... ślub :D . Wolontariuszy z fundacji w której jest teraz Rocki. Ponieważ nie bardzo ma dziś czas poprosiła żebym wstawiła na dogo fotki z FB. Dla mnie nie ma problemu, mam tylko nadzieję, ze uzgodniła z młoda parą, że ich też wstawiam. Bo my chcemy Rokusia jak najwięcej, nawet z nowożeńcami :lol: . A jak nie uzgodniła to najwyżej wykasujemy ale co sobie teraz popatrzymy to nasze, prawda? Idę z moją dziewczyną na ślub ... Ładna z nas para? No dobra, zamieniłem sobie towarzyszkę ... Chodź, zwiewamy w długą... Musiał wrócić ... Wolisz mnie czy jego? No dobra, może zostać po staremu... Ale to ja jestem na pierwszym planie :D . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
I czekamy... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
To czekamy na te wyniki :) . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ale mamy pięknego psiaka! Kamienie mnie niepokoją, nie wiem co o nich myśleć... :( Czesanie - ja mam wrażenie, że jemu się nawet podobało :D . Psiak w jego boksie? ZuziaM mówiła, że on nie lubi piesków, suczki ok ale piesków nie. Kurcze odważne jesteście że mu kolegę do boksu dałyście :D , choć morderczych zapędów jak widać nie miał i mały piesek cały i zdrowy :) . Fotki latającego Rockiego - bezcenne! Brawo dla fotografa! Mamy latającego psa, jak nic... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Elisabeta ma rację. Teraz przede wszystkim wet. Zmartwiły mnie te zwymiotowane kamienie. ZuziaM nigdy nie pisała, ze Rokuś ma takie zapędy żeby np. gryźć kamienie. Koniecznie trzeba zobaczyć co on ma w brzuszku, czy to co zwymiotował to na pewno wszystko... Wiem już jakie fajne fotki ma Rokuś. Ale tylko z opowiadań. Nie mogę się już ich doczekać na wątku ... -
Roki ma teraz taki fajny tytuł: To ja - Rocki!!! Przeprowadziłem się :) Wierzę, że znajdę swój DOM !!! a jego wątek to: http://www.dogomania.com/forum/topic/107017-to-ja-rocki-przeprowadzi%C5%82em-si%C4%99-wierz%C4%99-%C5%BCe-znajd%C4%99-sw%C3%B3j-dom/
-
Wiesz co? Ja jak z nim rozmawiałąm o Tince to przypomniało mi się jak kiedyś, dość niedawno, czytałam wywiad z jakimś weterynarzem. To taki wet, który m.in. leczy zwierzaki ludzi związanych z jakimiś mafiami, przekrętami itd. I ten wet powiedział, że od lat obserwuje taką prawidłowość - im wyżej dany człowiek stoi w hierarchii tym ma mniejszego psa... Sam szef ma psiaka, który mieści się w kieszeni... Mąż koleżanki chce psa jak największego - jakiś niedowartościowany chyba / dobrze, że oni nie zaglądają na dogo :) /. Dziękuję, podeślę konto :) .
-
Grażynka powiedziała, że jej wybrałam najtrudniejszy przypadek w schronisku ale ja jestem przekonana, że dziewczyny dadzą radę i odmienimy los Brutusa :) .
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Grażynko dziękujemy i ... prosimy o więcej a co nam tam :) . Śliczny psiak z tego naszego Rokusia, ludziska przejrzyjcie na oczy! -
Elisabeta - witamy serdecznie!
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kochani Magdę dopadło jakieś zapalenie oczu i nie da rady dziś wejść na dogo. Obiecała, że jeśli tylko oczy zechcą z nią jutro współpracować to na pewno odwiedzi wątek Rokusia. Magda - dużo zdrowia! Ciekawa jestem co u naszego kawalera... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Grażynka obiecała, że napisze coś więcej co u Rockiego, wstawi też zdjęcia jednak chyba nie dziś. Dziś ma dzień "sterylkowy" kilka kociaków zawozi na sterylizację i raczej się nie wyrobi żeby gdzieś dorwać się do kompa. Bo jej niestety padł / komp oczywiście :) / i musi szukać innego... A dzięki Kaji najnowsze wieści już są :) . Mało bo mało ale zawsze coś :) . -
Poczęstowałam się jednym banerkiem, choć z poprzedniego jakoś nie mogę zrezygnować :) . Chciałam je przenieść do pierwszego postu ale dogo nie chce mi ich tam przyjąć bo niby za dużo obrazków. Wieczorem pokombinuję i umieszczę je na pierwszej stronie, może nie w pierwszym poście ale np. w drugim a może się uda jakoś w pierwszym? Zobaczymy wieczorkiem :) .
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Właśnie miałam to napisać :D . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
To ja już czekam na obrazki :D . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kado, wycofałaś deklarację - ok. Ale nie odchodź z wątku. Badź z nam i daj nam szansę pokazać, że Rocki jest dla nas ważny i zrobimy wszystko żeby poprawić jego los... Myślę, że jak dasz nam trochę czasu to Cię przekonamy... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kado, spokojnie, dziewczyny naprawdę wiedzą co robią :). Elisabeta, Jaszka - fajnie, że wierzycie w to że chcemy dobrze dla Rockiego :) . Bo chcemy, Wy na pewno też. Sytuacja Rockiego była tak statyczna że coś trzeba było zrobić. Ponieważ na razie żaden DS się naszym psiakiem nie zainteresował trzeba było podjąć jakieś działania zmierzające do tego żeby ten dom znaleźć. Stąd przenosiny do nowej prężnej fundacji. Nasze dziewczyny będą miały go "na oku", będzie odwiedzany przez Magdę a Grażyna to tam jest prawie domownikiem... Będą nowe super foty bo takich zdjęć jakie robi Grażyna nie robi nikt :D . Przykładem są fotki jeszcze ze schroniska, robione przez Grażynę. W fundacji jest zaledwie kilka boksów, psiaki są wyprowadzane na takie spacery, że ruchu to na pewno Rockiemu nie braknie. Jak Rocki będzie trochę ogarnięty / wykąpany, po fryzjerze/ będą nowe fotki i ruszamy z tymi wstrzymanymi przeze mnie ogłoszniami. Tym razem na Śląsk bo tam i ludzi więcej i ewentualna wizyta przyszłego domku u Rockiego będzie łatwiejsza. A i nasze dziewczyny wizytę PA zrobią bardzo porządną :) . Tak jakoś teraz, przy okazji przenosin, wyszło że Rocki musi zaliczyć też wizytę u weterynarza, przynajmniej takie jest moje zdanie. Chyba przegapiłam na wątku informację o tym, że Rocki choruje i bierze leki na wątrobę. Choć jak dzwoniłam do ZuziM i wypytywałam o niego to nic o tych lekach nie mówiła. Specjalnie sprawdziłam swoje notatki, które robiłam pod kątem ogłoszeń... Kiedy Rocki miał robione jakieś wyniki? Co mu było? Dlaczego bierze te leki? I jakie dokładnie? Chyba będę musiała też trochę poczekać na nowe info o nim bo nie wiadomo czy w nowym miejscu będzie się zachowywał tak jak u ZuziM i być może nie wszystkie informacje się potwierdzą. Bo np. w samochodzie nie było tak źle, choroby lokomocyjnej Rocki raczej nie ma :rolleyes: . Ogólnie uważam że przeprowadzka wyjdzie Rockiemu na dobre. Kiedyś Malibo57 powiedziała mi, że jeśli psiak nie jest w DS to sensowna przeprowadzka może psiakowi wyjść tylko na dobre. Stymuluje go do nowych zachowań, przy okazji można wyeliminować te niepożądane. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie Malibo57 jest bardzo mądrą osobą i bardzo liczę się z jej opiniami. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
AlfaLS replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To lecę pouzupełniać wiedzę! Dziękuję! -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
AlfaLS replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Czytanie to nie problem, zwłaszcza, ze czasem miałam wrażenie, ze czytam o swoich kociambrach / zwłaszcza to stanie przy drzwiach i czekanie żeby jaśnie Pan Kot albo Pani Kotowa zechcieli wejść do klatki, to lanie w różne dziwne miejsca itd.../ . Gorzej, że te fotki z początku wątku poznikały :( , nie wiem czy u wszystkich czy tylko u mnie? i nie mogłam podziwiać pięknot od pierwszych stron...