-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Kocia krówka w schronisku - pilnie szuka domu na godną starość
AlfaLS replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Figuniu - to chyba nie tylko Ty . Nie ukrywam - kamień z serca mi spadł! Figuniu - bardzo dziękuję za te wiadomości! -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
No teraz z tymi plusami jest o niebo lepiej :) . I sama Jaszko zobacz - co to tych kilka minusów przy tej ilości plusów :) . -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kochani, zamówiłam na miau dwa pakiety ogłoszeń - po 130 portali - dla Tinki i Rockiego. Czekam na dane do przelewu ale musimy w miarę szybko napisać tekst i wybrać zdjęcia. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Bardzo proszę... Obawiam się, ze po konkretne informacje o psiaku będę musiała zadzwonić do ZuziM bo tu chyba takich aktualnych info nie znajdziemy... -
Zadzwoni ten telefon! Tylko trzeba trochę jeszcze poczekać...
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A kiedy będą przydzielane plusy? Np. za piękne machanie ogonkiem? Za muśnięcie Pani noskiem? Bo same minusy to trochę niesprawiedliwie... -
Nooooooooooooooooooo Tylko ona coś taka młodawa jest.... 13 lat - co to jest...
-
No papaczaj sobie tylko: Tara - miłość moja, od 6 dni niestety za TM - miała 19 lat w tym 7 u mnie.... Była Dylanka, też niestety za TM: Teraz jest Megunia, wieku nie wypada suni wypominać więc tylko informacyjnie - lat 17: A tu jeszcze jedno tyskie cudo, które szuka domu i jakoś tak za mną chodzi... I co nie najpiękniejsze te tyszaki?????? Szczególnie, że one wszystkie są takie po 12 latach w schronie... A jaka linia, figura, uśmiech! Nic tylko brać i kochać
-
Oj, to prawda - nieważne jaki zwierz, mały czy duży, pies czy kot najważniejsze żeby był czarny!!! A najpiękniejsze są z Tychów - to mówię ja - szczecinaianka zakochana w tyszakach! Miałam już dwie sunie z tyskiego schroniska, teraz mam trzecią stamtąd / na razie na DT :) /.
-
Kocia krówka w schronisku - pilnie szuka domu na godną starość
AlfaLS replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Figuniu - tu masz numerek. Zadzwoń proszę, może jednak uda nam się jej pomóc? A może ktoś ją pokochał i zabrał? -
Po takiej rekomendacji żadne posty pisane przez osoby, które tam nigdy nie były, nie widziały i nie znają tego hoteliku - nie są dla mnie wiarygodne. Wiem jedno: Mortes na pewno nie zostawiłaby tam Pysi gdyby miała jakiekolwiek wątpliwości. Mnie to wystarczy... Wierzę Mortes...
-
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Antosia :) . -
Kocia krówka w schronisku - pilnie szuka domu na godną starość
AlfaLS replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Są jakieś wiadomości o koteczce? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
A co tam słychać u kociaków? -
Zoś kochana - Ty już tam za TM jesteś zadomowiona. Moja Tarunia pobiegła tam dopiero dwa dni temu. Zaopiekuj się nią, bardzo proszę... Ona tu u nas była sunią idealną ale nie wiem jak tam da sobie radę, boję się, że jej sobie nie da... Odszukaj ją proszę i otocz swoją opieką... Będę Ci bardzo, bardo wdzięczna... To Tarunia - żebyś mogła ją odszukać... Bożżżżżżżżżż, jak ja za nią tęsknię... Chyba tak mocno jak Hope za Tobą Zoś...
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Zuziu możesz napisać jak duży jest Rocki? W sensie ile ma cm w kłębie... I ile waży... To ważne... -
Myślę, że tamb musi spróbować i jutro pojechać. W tym przypadku zostawienie ich u tamb nie jest przecież takie proste. Gdyby w domu oprócz nich był 1-2 psy to mogłyby spokojnie zostać. Jednak tamb ma w domu dużą gromadkę, w tym kilka zwierząt praktycznie nieadopcyjnych i gdyby choć one znalazły dobry dom byłoby super. Jak jednak coś nie będzie grało to po prostu wrócą... Dalej zaciskam mocno kciuki!
-
Na pay-pal-a :) .