Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Pomysł niezły tylko nie mam pojęcia jak go zrealizować:cool3: Na razie mają wspólną księgową:evil_lol: i jedno konto do wpłat:evil_lol: Magda jeśli pytasz o ogłoszenia Postera to on nie ma żadnych:shake:. Grażyna mu we wtorek wieczorem założyła wątek, zaczęliśmy zbierać deklaracje bo pojawiła się szansa na hotelik i tą podróż. To i tak "cud boski i skrzypce" że po czterech dniach wątku on jest już w hoteliku, ma 205 zł. deklaracji stałych i 150 zł. jednorazowych:multi:. Najważniejsze było go wyciągnąć i zawieść do hotelu a teraz jest czas na całą resztę;). A po tym co Ty dziś napisałaś / że niestety inne psy go gryzły/ tym bardziej widać jak ważne było żeby go zabrać........... Choć Grażyna była dość sceptyczna czy damy radę mu jakoś pomóc :shake: Ale jak mi powiedziała o tym że on leży na tym betonie to...............kurcze jak mu nie pomóc? nie spróbować chociaż;) A teraz mamy świadomość że jest bezpieczny, niech odpocznie, troszkę przywyknie i ruszamy z ogłoszeniami.......... Może jeszcze kogoś te jego oczy zauroczą.............
  2. Kolejna osoba, którą zauroczyły Posterkowe oczy :evil_lol: Za deklarację bardzo, bardzo dziękujemy bo tym sposobem mamy już 205 zł. stałych deklaracji:multi::multi::multi: Pozostałae 145 zł. też nazbieramy - nie będzie nam chłopak przez pół miesiąca głodował jak mu jedzonko smakuje:mad: Nikus konto chętnie Ci wyślę ale przelew to najpierw ja zrobię do Ciebie:evil_lol: - oczywiście jak mi tylko napiszesz ile mam Ci przekazać:cool3: Zresztą konto moje to Ty już masz bo robiłeś przelew dla Miki - a ja jestem osobistą księgową tej dwójki:user: PIERWSZA STRONA - ZAKTUALIZOWANA - jeśli chodzi o stan finansów:lol:
  3. Zuziu Ty to się masz z tymi naszymi wystraszonymi suniami :shake: - a teraz kolejnego "straszaka" dostałaś:evil_lol:
  4. Magda jesteś niesamowita - po takiej podróży jeszcze zdjęcia wstawiła - nie padła:crazyeye: Ale fanie się ogląda jak Posterek rozgląda się po swoim nowym gospodarstwie:multi: No to teraz mamy kolejne zadanie - któreś z psiaków rezydujących u Zuzi: Balbinka, Dygusia, Rumek, Mika, Poster muszą domki stałe znaleźć;). Bo w schronisku zostały jeszcze trzy takie bidy co to ponad 10 lat tam siedzą:-( a nazbierać kolejne deklaracje - jak słowo daję - nie będzie łatwo:shake:
  5. Cieszę się bardzo że się odezwałeś:lol: To teraz wszyscy możemy być pewni że cała podróż wszystkim uczestnikom zakończyła się pomyślnie:lol: Jeszcze raz dziękujemy bardzo:lol: Na zdjęcia oczywiście poczekamy - najważniejsze że psiaki już bezpieczne.......... Pamiętaj że czekam na informację jaki przelew mam Ci zdobić żeby nasze maluchy długów zbyt długo nie miały:evil_lol:
  6. Wpadam do Saruni w sobotni wieczór z pytaniem co u Was Ciotki słychać?:evil_lol:
  7. [SIZE="4"]NIKUS, MAGDA NAWET NIE WIECIE JAK WSZYSCY JESTEŚMY WAM WDZIĘCZNI ZA ZAWIEZIENIE MIKI I POSTERA DO ZUZI Magda - bardzo dziękujemy za opisanie podróży:lol:. Niestety z tego co napisałaś wynika że tak Mika jak i Poster bardzo potrzebowali tego aby ich zabrać. Całe szczęście że się udało :m NAWET NIE WIECIE JAK WSZYSCY JESTEŚMY WAM WDZIĘCZNI ZA ZAWIEZIENIE MIKI I POSTERA DO ZUZI Magda - bardzo dziękujemy za opisanie podróży:lol:. Niestety z tego co napisałaś wynika że tak Mika jak i Poster bardzo potrzebowali tego aby ich zabrać. Całe szczęście że się udało :multi: Gdybyśmy tego nie zrobili to Mika pewnie dalej byłaby maksymalnie przerażona a Poster????????? Może za parę dni by go nie było............ Strasznie biedna ta nasza Mika:-( Ona już w schronisku przecież była cały czas wystraszona i chowała się po kątach - a tamte miejsca przecież znała, inne psy też nie były jej obce. Jak dobrze że jest już bezpieczna, teraz powolutku zacznie nabierać zaufania do ludzi, już Zuzia się o to postara:lol: Tak bardzo się cieszę, że psiaki są już bezpieczne i że Wy wróciliście szczęśliwie - choć tu pełnia szczęścia będzie jak jeszcze Nikus się odezwie z informacją że wrócił szczęśliwie do domu:lol: [SIZE="4"]DZIĘKUJEMY :Rose::Rose::Rose:
  8. NIKUS, MAGDA NAWET NIE WIECIE JAK WSZYSCY JESTEŚMY WAM WDZIĘCZNI ZA ZAWIEZIENIE MIKI I POSTERA DO ZUZI:loveu::loveu::loveu: Magda - bardzo dziękujemy za opisanie podróży. Niestety z tego co napisałaś wynika że tak Mika jak i Poster bardzo potrzebowali tego aby ich zabrać:shake:. Całe szczęście że się udało:multi: Gdybyśmy tego nie zrobili to Mika pewnie dalej byłaby maksymalnie przerażona a Poster????????? Może za parę dni by go nie było............ Tak bardzo się cieszę, że psiaki są już bezpieczne:multi::multi::multi: i że Wy wróciliście szczęśliwie - choć tu pełnia szczęścia będzie jak jeszcze Nikus się odezwie z informacją że wrócił szczęśliwie do domu:lol: [SIZE="4"]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose:
  9. [quote name='Jolanta08']Ode mnie 10,00 dla psiaka / m.Proszę o nr konta na pw Bardzo pięknie dziękujemy:multi: Numer konta już wysyłam na PW. JESZCZE TYLKO 155 ZŁ. - NIE MOŻEMY ZAWIEŚĆ KOCHANEGO POSTERKA:mad:
  10. [quote name='TERESA BORCZ']Bardzo skromny datek poszedł wczoraj dla posterka , 30,- zł jednorazowo, może jeszcze się poprawię. Teresko bardzo dziękujemy:multi:, wszyscy wiemy jak dużo masz różnych deklaracji i obciążeń:loveu: Maruda666 przeniosła swoją deklarację z Tosi na Posterka - mamy 185 zł. stałych deklaracji:multi: Jeszcze tylko 165 zł i Poster będzie bezpieczny.............
  11. czekamy, czekamy...............szczęśliwego powrotu życzymy..............
  12. [quote name='Maruda666']Moją część deklaracji po Tosi przekazuję Posterowi.[/QUOTE] [B]Bardzo dziękuję w imieniu Postera:multi:[/B]
  13. Poster wciąż prosi o deklaracje na bezpieczny pobyt w hoteliku. Głowa do góry, chłopaku!!! :lol: Muszę Grażynę pomolestować o zmianę tytułu - może to choć troszkę zachęci do deklaracji? Najważniejsze że pojechał i już dziś będzie "u siebie":lol: A my wszyscy czekamy bardzo niecierpliwie na relację z podróży i na jakieś fotki:lol:
  14. Zimno straszne ale choć sucho a to ważne;) A w czasie podróży to pewnie będą ich emocje grzały:evil_lol: I tak jak napisała marysia spokojnie czekamy na relację i zdjęcia, spokojnie :nerwy::nerwy::nerwy:
  15. Poster chłopie - to Twoja ostatnia noc w schronisku:multi: Nie wiem czy Ci Ciotki zdążyły powiedzieć jak niespodzianka Ci się szykuje ale to i tak nie zmienia faktu, że jutro raniutko przyjdą ludzie i powiedzą "Bierzemy Postera";). Nie jakiegoś kumpla z boksu, nie jakiegoś młodego i ślicznego pieska tylko Postera :lol: I naprawdę założą Ci obróżkę, przypną smycz, zaproszą do samochodu i ruszycie w Świat:multi::multi::multi: I tym razem to koledzy i koleżanki zostaną a Ty staruszku pojedziesz:loveu: Tylko sprawuj się tam w podróży, pokaż klasę :loveu:
  16. To już z niecierpliwością czekamy na relację z podróży. Mocno trzymamy kciuki żeby pogoda Wam sprzyjała:kciuki::kciuki::kciuki: Mikunia czy Ty już spakowana???????? Czy Ciotki Ci powiedziały co to się jutro będzie działo???????? Kochaniutka to Twoja ostatnia noc w Schronisku:multi::multi::multi: Twoja własna przytulna budka już czeka. Z cieplutkimi kocykami, pełnymi miseczkami i cudowną Zuzią, która Ci pokaże jak dobry może być człowiek:loveu: A koleżanki pewnie niedługo Ci powiedzą że to nie sen tylko jawa i że tak też może być na zawsze.......... Nikus a ja jeszcze czekam od Ciebie na informację ile Ci przelać za transport - ale to już pewnie po powrocie.........
  17. Nawet dwa ogonki merdające i dwie zdziwione minki:multi: Ale Ci zazdroszczę - mam nadzieję że ktoś z podróżników weźmie aparat i będziemy mieli fotorelację z tego doniosłego wydarzenia:evil_lol:
  18. Bardzo się cieszę z tej odmiany losu Mikuni, należała się jaj ta odmiana, należała - tyle lat czekania. A jeszcze jak odżyje, nabierze pewności siebie to i dobry domek jej znaldziemy:lol: Zasługuje na niego........... W kwestiach finansowych donoszę, że konto Mikuni powiększyło się dziś o wpłaty od: Jo37 25 zł. i Dada M 20 zł. Razem mamy u Mikuni 640 zł. Od jutra zaczniemy wydawać ale jaka to przyjemność takie wydawanie:lol: Czekamy na resztę wpłat z deklaracji:lol:
  19. Poster pokazuj się na pierwszej stronie:lol: Dziś Twoja ostatnia noc w schronisku:multi::multi::multi: Na konto Postera wpłynęły pieniążki od Ellig 70 zł. i od Jo37 25 zł. Dziękujemy :lol:. Konto Postera to w tej chwili to 180 zł. - na składkę na podróż wystarczy i na kilka dni pobytu - co dalej??????????Trochę boję się myśleć:shake:.
  20. I jeszcze wyprawkę dziewczyna dostanie na nową drogę życia:multi:
  21. Nawet nie wiecie jak się strasznie cieszę:multi::multi::multi:
  22. W związku z tym że Poster najprawdopodobniej ruszy jutro raniutko do lepszego świata czyli do ZuziM bardzo, bardzo prosimy o poszperanie w portfelach i zadeklarowanie choć drobnych kwot na jego pobyt tam, na razie mamy tylko połowę dekalracji:shake:. Prosimy nawet o najdrobniejsze datki:modla::modla::modla: Bardzo też prosimy o podnoszenie wątku, zapraszanie innych - to zawsze dodatkowa szansa.......
  23. I wszystkich psiaków z Tychów, albo chociaż tych staruszków, które są tam tyle lat - tylko wtedy biedna Zuzia miała by roboty że strach.................. Mikunia jeszcze tylko jeden dzień - jutro ruszasz na podbój świata:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...