Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Kurcze wyciągnąć to byłoby super ale DT nie mamy a hotelik to znowu ta KASA:-( Ale banerki to bbbbbbbbbbbbbbardzo dobra rzecz:lol: Polubek zrobisz coś? Pięknie prosimy;)
  2. [quote name='Mada:)']Moja kochana dylanka! :(Dziękuję bardzo za założenie profilu! :D[/QUOTE] Nie ma za co, masz w tym swój udział:lol:.
  3. I tu już zdążył napisać i zaprosić :crazyeye:
  4. UBOCZE ale Ty szybki jesteś:crazyeye: A do Dylanki serdecznie zapraszamy;)
  5. No to nie ma lekko :evil_lol: Dylanka zaprasza - proszę odwiedzać i pisać co zmienić - wszelki uwagi mile widziane;) Wątek Dylanki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179496-Dylanka-kolejna-istota-chcAE-ca-tylko-kochaAE?p=14057976#post14057976"]http://www.dogomania.pl/threads/179496-Dylanka-kolejna-istota-chcAE-ca-tylko-kochaAE?p=14057976#post14057976[/URL]
  6. Dylanko śliczna będzie dobrze...........;) Kochani proszę wstawiajcie w swoje podpisy banerki Dylanki. Banerki są autorstwa naszego "dobrego ducha banerkowego" czyli polubek. Polubek bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose:. Dylanko z takimi banerkami sukces musi być, nie ma innego wyjścia:lol:.
  7. Kolejne zdjęcia słodkiej Dylanki: Widać tu że jest taka nieduża, krucha i tęskniąca:shake:
  8. [SIZE="5"]NAJNOWSZE WIADOMOŚCI 18.11.2011r. Dylaneczka odeszła za TM :-(:-(:-(. Swoim domem cieszyła się tylko przez rok... Była cudowną sunią... Jestem wdzięczna losowi, ze mogłam się nią opiekować przez ten rok i jednocześnie mam do tego losu straszny żal że to był tylko rok... Żegnaj kochana Dylaneczko, na pewno się kiedyś spotkamy i to w takim miejscu gdzie nie ma chorób, bólu i innych złych rzeczy... Czekaj na nas za TM i ciesz się wolnością i wieczną młodością... [SIZE="5"]A WCZEŚNIEJ Od 15.10.2010r. Dylanka jest w DS :multi:. Zamieszkała w Szczecinie u mnie i jest super starszą sunią, która udowadnia, że spędzając całe życie w schronisku można dalej kochać cały świat i wszystkich ludzi. Można cieszyć się życiem jak szczeniak i być ciekawym dokładnie wszystkiego. LUDZIE KOCHAJCIE STARSZE PSY!!!!!!! ONA NAPRAWDĘ NA TO ZASŁUGUJĄ!!!!!!! [SIZE="4"]A jeszcze wcześniej było tak......... :lol: Dylanka. Dlaczego takie imię? Bo lepsze takie, niż sam numer ewidencyjny. Nadaje jej duszy, osobowości. Świadczy o obecności psa, którego życie jest banalne, nieprzyzwoite, niegodne w porównaniu do poziomu życia w dzisiejszym świecie. Urodzona ponad dziesięć lat temu, od początku niepotrzebna, zbędna, skazana na obecność zła, strachu, bólu. Żyje. Ale jak cieszyć się życiem w pomieszczeniu o kilku metrach kwadratowych, ograniczonym ścianami i kratami, z zimną, twardą, betonową posadzką?! Dylanka nie jest ładna. Nie jest młoda i rzucająca się w oczy. Pomyśleć można by, że to pies zrezygnowany, który pogodził się z życiem w klatce. Ale nie... ona ma siłę, by walczyć o dom! Ma nadzieję pomimo tych dziesięciu lat odsiadki! Dylanka podeszła nieśmiało do krat i podniosła delikatnie łapkę. Ułożyła po sobie uszka i zapłakanymi oczkami wyraziła swoje pragnienie szczęścia, miłości. Obecności kogoś wrażliwego! Wśród setki psiaków, pięknych i młodych, to ona się wyróżnia. Starsza, delikatna, średniej wielkości, czarna sunia. Musimy dać Dylance szansę! Ona nas o to ewidentnie poprosiła. Może pozostał jej rok życia, a może 7 lat! Nie pozwólmy, by ten pies nie poznał, czym jest radość ze spacerku, radość z ciepłego posłanka, radość z obecności kochanego opiekuna! Dylanka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Coraz więcej ludzi adoptuje starsze psiaki. Są to niesamowicie udane adopcje, przepełnione miłością i szczęściem. Uratuj Dylankę z Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. A oto i prosząca o szansę Dylanka: Czy się tej szansy doczeka????????? Chcemy żeby Dylanka wyszła zza krat, żeby zaznała choć trochę wolności, zbieramy na hotelik. ZuziaM, nasza kochana ZuziaM dała Dylance 20 zł. rabatu na hotelik w związku z tym zbieramy 330 zł. W tej chwili mamy deklaracje: UBOCZE 25 zł. od marca AlfaLS 20 zł. od marca filcant 20 zł. Nikus 10 zł. Javena 5 zł. Agata51 10 zł. od marca, od lipca 20 zł. córeczka filcant 10 zł. Grosziwo 30 zł. od marca milcia17 5 zł. fergilka 10 zł. Monika z Katowic 15 zł. od marca, od maja 20 zł. Pan z Goldenline 50 zł. od marca yoannka 10 zł. Syla 20 zł. polubek 5 zł elik 20 zł. Bjuta 5 zł. Leyla 60 zł. RAZEM 330 ZŁ. MAMY CAŁOŚĆ:multi: Z nieznanych przyczyn od marca przestały wpływać pieniądze z deklaracji filcant i jej córeczki:shake:. Filcant nie odpowiada na PW, na mejle więc myślę, że niestety nie możemy liczyć na kolejne wpłaty:shake:. W związku z tym szukamy dobrych, życzliwych dogomaniaków, którzy zechcą wspomóc Dylanke deklaracją stałą, jednorazową lub bazarkiem. Kochani każda złotówka się liczy - Dylance brak 30 zł. deklaracji stałych!!!!!!!! Bardzo prosimy o pomoc tej biednej suni, która całe swoje życie - 12 lat - spędziła w schronisku!!!!!!!!!! A teraz tak pięknie cieszy się z życia poza betonowym kojcem :multi: Na pomoc Dylance w tej trudnej sytuacji pośpieszyli : Nikus - podnosząc swoją deklarację o 5 zł. Fergilka - podnosząc swoją deklarację o 5 zł. Agata51 - podnosząc swoją deklarację o 5 zł. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! Jeszcze tylko 15 zł. i suczka będzie całkowicie bezpieczna!!!! Niestety, znów pech - z deklaracji musiała się wycofać milcia17 czyli dziura w deklaracjach to łącznie 35 zł. :-(:-(:-( Na pomoc Dylance w tej trudnej sytuacji pośpieszyli : Nikus - podnosząc swoją deklarację o 5 zł. Fergilka - podnosząc swoją deklarację o 5 zł. Agata51 - podnosząc swoją deklarację o 5 zł.plus kolejne 5 zł. = 10 zł. dodatkowe od lipca Monika z Katowic 5 zł. od maja Magda222 10 zł. od lipca Deklaracje jednorazowe: maciaszek 10 zł. lilk_a dołoży coś z bazarków:lol: DZIĘKUJEMY:lol: I dołożyła - bazarek paliwowy - na razie 135 zł.:multi: I mamy już pierwsze wpłaty::multi: Nikus 10 zł. I, II, III, IV, od czerwca 15 zł. V, VI, VII, VIII, IX M-C, milcia17 5 zł. I, II, III M-C, fergilka 10 zł. I, II, III, IV M-C, od czerwca 15 zł. V, VI M-C, yoannka 10 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX M-C, Javena 5 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII M-C plus dodatkowo 5 zł., P. Bartosz Z./ Pan z Goldenline / 50 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII M-C, Syla 20 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII M-C, Bjuta 5 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX M-C, Leyla 60 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII M-C plus 100 zł. dodatkowo :lol:, UBOCZE 25 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII M-C Monika z Katowic 15 zł. I, II,od maja 20 zł. III, IV, V, VI, VII, VIII M-C Grosziwo 30 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII M-C, agata 51 10 zł. I, II, III M-C, od czerwca 15 zł. IV, od lipca 20 zł. V, VI, VII, VIII M-C plus 5 zł. dodatkowo filcant 20 zł. I, II M-C, córeczka filcant 10 zł. I, II, III M-C, elik 20 zł. I, II, III, IV, V, VI M-C AlfaLS 20 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII M-C, polubek 5 zł. I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII M-C, magda222 od lipca 2010r. 10 zł. I, II, III M-C plus 10 zł. na załatanie "dziury", marysia55 do września 10 zł. I, II, III M-C Pracownia Nores 25 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA Po drugiej stronie lustra p. A.S. 50 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA maciaszek 14 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA P. Sylwia T. 50 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA funia 10 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA Romka 30 zł.DEKLARACJA JEDNORAZOWA Wojtuś 30 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA ogonek2 20 zł.i drugi raz 20 zł. i trzeci raz 20 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA magda222 60 zł. na badania krwi - spadek z innego "tyszaka", który znalazł dom Monika z Katowic aż 120 zł. na leczenie Dylaneczki!!!! plus dodatkowo 12 zł. na brakujące deklaracje hotelikowe UBOCZE 33 zł. na leczenie Dylanki!!!! Nikus 15 zł. na leczenie !!!! AlfaLS z bazarku 22 zł. Nikuś - dar od Rusałki i dekarowiczów Rusałki 60 zł. Rusałko bądź szczęśliwa w swoim domku :lol: Anonimowa Pani - całe 160 zł.:multi: Roberto 100 zł. RAZEM 3821 ZŁ. ZŁ. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!!!!!:Rose: WYDATKI: 25.02.10r. Hotelik / 27.02.-26.03.2010r./ 330 zł. 26.02.10r. Nikus - za transport /paliwo/ 150 zł. + 50 zł "awaryjnego";) 27.03.10r. Hotelik / 27.03.-26.04.2010r./ 330 zł. 01.04.10r. badania krwi i witaminy 60 zł. 26.04.10r. Hotelik /27.04.-26.05.2010r./ 330 zł. 26.05.10r. Hotelik / 27.05.-26.06.2010r./ 330 zł. 31.05.10r. Wet. i leki 160 zł. 27.06.10r. Hotelik /27.06.-26.07.2010r./ 330 zł. plus 28 zł. za leki 27.07.10r. Hotelik /27.07.-26.08.2010r./ 330 zł. 27.08.10r. Hotelik /27.08.-26.09.2010r./ 330 zł. 27.09.10r. Hotelik /27.09-26.10.2010r. / 330 zł. plus 30 zł. szczepienie NA 27.10.2010R. DYLANKA MA NA KONCIE 708 ZŁ. :lol: W dniu 03.11.2010r. kwota 708 zł. została rozdysponowana następująco: - 350 zł. na pokrycie kosztów podróży Dylanki ze Zgorzelca do Szczecina, - 30 zł. dla Kundelkowej Skarbonki, - 30 zł. dla Skarpety im. Talcott, - 298 zł. powiększone o 2 zł. od AlfyLS dla wyrównania rachunku = 300 zł. na powstania Tyskiej Skarpety, żeby Tyszakom nigdy kasy nie brakowało :loveu:. Rozlicznie Skarpety będą prowadzone na wątku Mikuni http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-ale-szuka-domu... w poście nr 2 :lol:.
  9. [quote name='Mada:)']Ooo... no to byłoby super! :) To ja się biorę za tekst.[/QUOTE] A ja czekam;). Dylanka też.........;)
  10. [quote name='Mada:)']Edit: założę Dylance wątek, tylko uda mi się dostac do komputerka braci. Bo na tym to potrwa dłuugo. ;)[/QUOTE] Jak nie dasz rady to układaj ten tekst i ja jeszcze dziś wątek małej założę - nie ma problemu. Ja przy komputerze pracuję więc mogę wszystko na bieżąco też aktualizować:lol:
  11. Zobaczymy, jak Mada nie założy to ja postaram się jutro przysiąść i Dylanka doczeka się swojej szansy:lol:
  12. [quote name='Emigrantka']CHyba sobei nie zasluzylysmy na to szczescie zeby jej pysia jeszcze zobaczyc... musimy sie bardziej postarac ;) Mikusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pokaz buziakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/QUOTE] No nie bądź taka:mad: Pooooooooooooooooooooooooooooooooooookaaaaaaaaaaaaaaaaaaażżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż:lol:
  13. Tara nie ma nic przeciwko temu:evil_lol: Jej się udało tylko dzięki dogomanii bo ja tu ją wypatrzyłam :lol:. I powiem uczciwie że to co zobaczyłam jak pojechałyśmy z Tarą do Tych żeby pokazać że taka "nieadopcyjna" psinka może być normalnym, domowym psiakiem to ciągle mam w pamięci:lol:. Wciąż czyta się m. in. na dogo o tym jak źle mają psy w schroniskach, jakie to straszne miejsca to akurat w tym przypadku jest inaczej:lol:. Byłyśmy z Tarą w tym jej schronisku /tzn. "w" byłam ja, Tara była oglądana przez pracowników schroniska przed bramą żeby się nie stresowała/ i takie warunki jakie tam mają psiaki to marzenie niejednego psiego przyjaciela. Czysto, schludnie, naprawdę dobra opieka personelu. Zresztą sam fakt że są tam zwierzęta ponad 10-11 lat bardzo dobrze o tym schronisku świadczy - gdzie indziej już dawno by ich nie było i to nie dlatego że znalazły dom.....:-(. Nawet Poster niby miał być do uśpienia bo chory i jakieś guzy.........a efekt? Nikt go nie uśpił, operacja zrobiona. Poster ma nowe życie.........:multi: A że dzięki Tarci poznałam osobiście nie tylko grazynę9915, grzecha, dawixa ale także Madę, magdę222, JOMĘ i inne osoby z Tychów to już swoją drogą................:p. Choć przyznaję że grazyna9915 ma na mnie zły wpływ - no bo żeby tak namówić człowieka na wyprawę ponad 600 km. tylko po to żeby psa pokazać:mad: Dylanka wątek będzie miała jak nic!!!!!!! UBOCZE czuj się już zaproszony............
  14. [quote name='Talcott']Bardzo trzymam!! Mocno!!!!![/QUOTE] Też mocno trzymam!!!!!!!!!
  15. Z tym załatwianiem się to się nie martwcie - ona na razie na spacerach ma dużo nowych ważnych rzeczy do załatwienia więc siusianie i koo schodzą na plan dalszy:evil_lol:. Ja to miałam z moją psinką. Tara jak przyjechała do mnie to przez pierwszy tydzień siusiu było albo raz dziennie albo jeszcze rzadziej a koo to raz na trzy dni:crazyeye: Weterynarz mnie uspokoił i rzeczywiście wszystko doszło do normy:lol:. Najważniejsze że nie załatwia się w domu - znaczy wie że te potrzeby trzeba załatwiać poza domem i tak będzie robiła tylko troszkę cierpliwości.......... A zabawki musicie kupić koniecznie. Ja się troszkę zrobiłam w konia bo myślałam że jak Tara ma 12 lat to ją gryzienie różnych rzeczy nie będzie interesowało:shake:. Jak po jakimś tygodniowym lub trochę dłuższym pobycie w domu pogryzła nogę od stolika i prawie zjadła ładowarkę do komórki to szybko pobiegłam po gryzaki.:mad: Kupcie jej od razu takie tylko do zabawy ale też takie do zjedzenia - wszystko się przyda a pewne rzeczy i sprzęty ocaleją :evil_lol:
  16. Nie ukrywam bardzo bym chciała być tak zaskoczona:eek2:
  17. [quote name='Mada:)']Nie, nie, zdecydowac się na pewno nie zdecyduję. ;d Rodzinka mnie prędzej z domu wyeksmituje. Haha. Zastawiam się, czy ona już nie miała zakładanego wątku...[/QUOTE] Dylanka niestety wątku nie ma:shake:. Przyznaję że ona jest na mojej - na szczęście krótkiej - liście psiaków do szybkiego wyciągnięcia ze schroniska w Tychach. Ta lista to na dziś: Dylanka, Magnatka i Abra - wszystkie trzy ponad 10 lat w schronisku. Tak jak nasza Mika i Poster. Jednak myślę że możemy mieć duże kłopoty ze znalezieniem im wszystkim domu a na hotelikowanie to już chyba nie wyrobimy.....i tylko dlatego Dylanka wątku jeszcze nie ma:shake: Nawet ostatnio o niej rozmawiałam z grazyną9915 i ona też mówiła że Dylanka tak czeka biedniutka....... Mada myślę że założyć wątek tej bidulce to chyba by nie zaszkodziło - co Ty na to? A to nasza bohaterka: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8HYyr_I/AAAAAAAABgQ/gLY14K9Ht7c/s512/DSC_0212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD6cMTCUI/AAAAAAAABf4/Qbk01F9HD3M/s512/DSC_0191.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD9ZqwYlI/AAAAAAAABgo/HvGofkOCcb8/DSC_0295.JPG[/IMG] Na tym ostatnim zdjęciu widać jak ona czeka i wypatruje tego swojego człowieka............bidulka..........:-(
  18. Kurcze a dziś pogodynka zapowiadała nową falę mrozów:shake:, kiedy ta Mikunia nam ten swój nosek pokaże:mad:
  19. A cóż to za faworytka tyska? Z Waszego schroniska? Możesz coś zdradzić - pięknie prosimy:mad:
  20. Ja też jestem ciekawa jak mu się bez tego paskudnego łańcucha żyje:lol:
  21. Jesteśmy, jesteśmy i listę karnie podpisujemy :user:
  22. Uwielbiam te jego zdjęcia przed samochodem - jest tu taki malutki i kruchutki:loveu: a Zuzia pisze że rozrabiak:evil_lol: Posterek rozrabiak?????:crazyeye:
×
×
  • Create New...