Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='magda222']Ja myślę,że Poster jest w ciężkiej depresji. Albo go wydostaniemy albo będzie gasł... To musimy zrobić wszystko żeby go wydostać, Zuzia już się zgodziła go przyjąć:lol:. Mógłby jechać z Miką to transport byłby tańszy tylko musimy zebrać pieniądze na hotel:shake:. Zaproponowałam, żeby sponsorki Tosi przeniosły swoje deklaracje na Postera ale na razie nikt się nie wypowiedział:shake: A gdyby się zgodziły to początek już byłby............ Leonarda - cudowna wiadomość. Dziękujemy:multi::multi::multi:
  2. Kosu32 każda złotóweczka się liczy. Dziękujemy w imieniu Miki:lol:
  3. Tylko żeby ten śnieg już stopniał bo kółeczka się będą blokowały;) W ostatniej Angorze jest fajny artykuł o IRZE / znanej szerzej jako IRASIAD/, ona też teraz ma taki wózeczek i sobie śmiga;)
  4. Miejmy nadzieję że to coś innego..........
  5. Niestety adoptując staruszka zawsze bierzemy go z całym "bagażem":shake:. Nigdy nie wiadomo co w tych małych ciałka tak naprawdę jest. Czytając wiele, wiele wątków na dogo o staruszkach, zauważyłam że te psy w schroniskach jakimś cudem uruchamiają niezrozumiałe dla nas ludzi pokłady siły, siły woli czy jak by to nazwać. Bo wiedzą że tam nie ma zmiłuj, tam muszą być silne :shake:. A jak już trafią do cudownego domu te nerwy, stres jakby odpuszczał i wiedzą że już nie muszą być tak silne bo jest ktoś kto się nimi zajmie, obroni. I wtedy najczęściej wychodzą te różne choroby o których w schronach nikt by nawet nie pomyślał:shake:. Tylko że wtedy często jest już za późno na leczenie i pomoc:-(. Ale satysfakcja że psiak odszedł wśród tych, którzy go kochali - bezcenna. Pamiętam jak długo sama się bałam że coś wyjdzie u mojej Tary, którą adoptowałam po jej pobycie przez 12 lat w schronie. Na szczęście do nas los się uśmiechnął, Tara jest dotąd zdrowa a mamy już ponad rok wspólnego życia za sobą;). UBOCZE - JESTEŚCIE CUDOWNYMI LUDŹMI!!!!! TIMUREK BYŁ U WAS SZCZĘŚLIWY I W TEJ CHWILI TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!!!!
  6. Balbinka też leżała na śniegu jak te paskudne guzy miała:shake:
  7. [quote name='grazyna9915'][B]POSTER JUŻ 10 LAT W TYSKIM SCHRONISKU[/B] zapraszamy na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-czy-jeszcze-kiedyA-bAE-dzie-spacerowaA-po-trawie?p=13929932#post13929932[/url][/QUOTE] Kochani Poster to taki schroniskowy weteran, chory weteran - odwiedzajcie jego wątek i podpowiadajcie jak możemy mu pomóc bo niestety z nim coraz gorzej, a tak szkoda psiaka:shake:
  8. ZuziaM, nasza kochana Zuzia zgodziła się przyjąć Postera do swojego hoteliku - kochani kto da grosik na tego smutnego psiaka??????
  9. [quote name='magda222'] Bo Balbinka to jest twardo dziołszka ze Ślonska ;) Wielki ten szew...[/QUOTE] Ale mi się podoba to zdanie:lol: Cała nasza Balbinka:loveu: Drogie sponsorki Balbinki i Tosiuni [*] może zgodziłybyście się na przeniesienie swoich deklaracji z Tosi, która niestety nie może z nich dłużej korzystać na Postera? To kolega schroniskowy naszych panienek i tak jak one ma staż schroniskowy ponad 10 lat:shake:. Tylko że ostatnio chorował i po tej chorobie - nie wiadomo z jakiej przyczyny - nie chce wchodzić do ogrzewanej części boksu tylko leży na betonie na zewnątrz:shake:. Ma tak smutne oczy że trudno obok niego przejść obojętnie. Ta choroba to może znak, że trzeba mu szybko pomóc bo jak nie to........ Poster jest nawet troszkę podobny do Tosiuni, może tylko troszkę mniejszy.;). Będziemy szukać jakiegoś sposobu żeby nie musiał odchodzić w schronisku i nie ukrywam że wtedy każdy grosz się liczy;). Proszę zajrzyjcie na wątek Postera i pomyślcie nad moją propozycją........... Jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-czy-jeszcze-kiedyA-bAE-dzie-spacerowaA-po-trawie?p=13930030[/url] Zaraz zapytam Zuzię czy by go nie przyjęła:user: choć pewnie długa kolejka..........
  10. [quote name='zuziaM']Dziewczyny, to moze napiszcie w watku Tosi i Balbinki..... Tam cioteczki wplacaly na obie sunie ..... Tosiunia kilka dni temu odeszla za TM :-( .......... Moze cioteczki przerzuca swoje deklaracje na Mikunie. Ona przeciez z tego samego schroniska jest .... Zuziu ale Ty kochana jesteś:loveu: że tak myślisz o Mikuni:lol: Tylko jest mały problem - dziś grazyna9915 założyła wątek Posterowi, psiakowi, który tak jak Mika jest w schronisku ponad 10 lat:shake:. Tylko jego sytuacja jest chyba nawet gorsza niż naszej Mikuni:shake: Wątek powstał dopiero dziś, na razie brak odwiedzających i pomysłów co z psem a Poster był ostatnio chory i po chorobie - nie wiadomo z jakiej przyczyny - nie chciał nawet wchodzić do ogrzewanej części boksu:-( Temu psu trzeba koniecznie pomóc i cioteczkom, które wpłacały na Tosię chcę zaproponować żeby może przeniosły deklaracje na niego. Bo jemu trzeba pomagać na już - on długo w tą zimę na betonie nie pociągnie:shake: Jakby ktoś zechciał odwiedzić Postera - oto jego wątek: http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-czy-jeszcze-kiedyA-bAE-dzie-spacerowaA-po-trawie?p=13930030 A kochane cioteczki i wujaszkowie Mikuni dozbierają jeszcze te 110 zł., nie ma innej opcjii:mad:
  11. Poster kochany, musimy działać żebyś mógł jeszcze pobiegać;). No może nie od razu po zielonej trawce bo w tej chwili trudno o nią ale swobodnie i co ważne poza bramą schroniska......... Trzymaj się przywódco:lol: ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTELIK. KOSZT TO 350 ZŁ./M-C. DEKLARACJE STAŁE: ZuziaM 15 zł. Jo 37 25 zł. magda222 25 zł. AlfaLS 20 zł. siostra AlfyLS 15 zł. a od lutego 40 zł. polubek 5 zł. kasiatatry 15 zł. - z bazarków Bambino 18 zł. hana4 20 zł. filcant 20 zł. Maruda666 15 zł. Jolanta08 15 zł. Nikus 10 zł. natalijo 30 zł. agata51 20 zł. UBOCZE 22 zł. kakachna 20 zł. anielica 15 zł. Razem: 350 zł. MAMY CAŁOŚĆ :Cool!::Cool!::Cool!: DEKLARACJE JEDNORAZOWE: leonarda 50 zł. Ellig 70 zł. TERESA BORCZ 30 zł ZuziaM 40 zł. Z BAZARKA RAZEM 190 ZŁ. [SIZE="4"]Aktualizacja na dzień 04.04.2011r. Niestety w zwiazku z różnymi zmianami w sytuacji finansowej darczyńców Posterka obecnie deklaracje na tego psiaka przedstawiają się następująco: DEKLARACJE STAŁE: Jo 37 25 zł. magda222 25 zł. AlfaLS 30 zł. siostra AlfyLS 40 zł. polubek 5 zł. kasiatatry 15 zł. - z bazarków hana4 20 zł.????????? Maruda666 15 zł. Jolanta08 15 zł. Nikus 10 zł. agata51 20 zł. UBOCZE 31 zł. kakachna 20 zł.???????? anielica 15 zł. Leyla 20 zł. Grosziwo 30 zł. RAZEM: 296 ZŁ. W związku z trudną sytuacja Postera ZuziaM obniżyła nam opłatę za Hotelik od 23.02.2011r. Na 300 zł. Czyli na bieżąco byłoby w miarę ok, tylko jeszcze trzeba długi spłacić.... WPŁATY NA KONCIE POSTERA: leonarda 50 zł. - DEKLARACJA JEDNORAZOWA Ellig 70 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA TERESA BORCZ 30 zł. DEKLARACJA JEDNORAZOWA Nikus - dar od Rusałki, która znalazła dom :multi: 60 zł.:multi::multi::multi: Z bazarku AlfyLS 23 zł. Z bazarku AlfyLS z darami od Ranias 50 zł. Z bazarku AlfyLS 85 zł. Dofinansowanie leczenia z Talcottowej Skarpety 120 zł. polubek 5 zł.styczeń 2010-kwiecień 2011 AlfaLS 15 zł. styczeń 2010, 20 zł.luty 2010-sierpień 2010, 30 zł. Wrzesień 2010-marzec 2011 Siostra AlfyLS 15 zł. Styczeń 2010, 40 zł.luty 2010-marzec 2011 Jo37 25 zł. styczeń 2010-kwiecień 2011 plus dodatkowo 5 zł., plus 8 zł. na ogłoszenia Jolanta08 10 zł.styczeń 2010, 15 zł. luty 2010-kwiecień 2011 plus dodatkowo 2 razy po 5 zł. i 10 zł.i 5 zł.:lol: Nikus 10 zł. styczeń 2010-kwiecień 2011 hana4 20 zł. styczeń 2010-listopad 2010 filcant 20 zł. I, II, III, IV M-C agata51 20 zł. styczeń 2010-marzec 2011 plus dodatkowo 30 zł.i 20 zł. na leczenie, UBOCZE 22 zł. styczeń 2010-sierpień 2010, 31 zł. wrzesień 2010-luty 2011, 56 zł. marzec 2011-maj 2011 + 1 zł. z zaokrągleń + zupełnie dodatkowo "na dziury" 38 zł. ;) Bambino 18 zł. styczeń 2010-maj 2010 kasiatatry 15 zł. styczeń 2010-grudzień 2010, 10 zł. styczeń 2011 kakachna 20 zł. styczeń 2010-październik 2010 anielica 20 zł. styczeń 2010-kwiecień 2011 Maruda666 15 zł. styczeń 2010-kwiecień 2011 plus dodatkowo 20 zł. natalijo 30 zł. styczeń 2010-czerwiec 2010 + dodatkowo 90 zł. magda222 25 zł. styczeń 2010-marzec 2011 plus jednorazowo 10 zł. Leyla 20 zł. wrzesień 2010-marzec 2011 Grosziwo 30 zł. listopad 2010-kwiecień 2011 ŁĄCZNIE NA KONTO POSTERA WPŁYNĘŁO 5375 ZŁ. WYDATKI: 25.01. transport do hoteliku do ZuziM - Nikus - 100 zł. DZIĘKUJEMY! 25.01. hotelik / 23.01.-22.02.2010r./ 255 zł. - szczegółowe rozliczenie wpłaty na wątku - post 125 18.02. hotelik / 23.02.-22.03.2010r./ 260 zł. - szczegółowe rozliczenie wpłaty na wątku - post 235 18.03. hotelik / 23.03.-22.04.2010r./ 335 zł. / 350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 23.04. hotelik / 23.04.-22.05.2010r./ 335 zł. / 350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 21.05. hotelik / 23.05.-22.06.2010r./ 335 zł. / 350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 21.06. hotelik / 23.06.-22.07.2010r. / 335 zł. / 350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 22.07. hotelik / 23.07.-22.08.2010r. /335 zł. / 350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 22.08. hotelik / 23.08.-22.09.2010r. / 335 zł. / 350 zł. - 15zł. deklaracja ZuziM/ 20.09. hotelik / 23.09.-22.10.2010r. / 335 zł. /350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 27.09. szczepienie 30 zł. 21.10. hotelik / 23.10.-22.11.2010r. / 335 zł. /350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 22.11. hotelik / 23.11.-22.12.2010r. / 335 zł. /350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 22.12. hotelik / 23.12.-22.01.2011r. / 335 zł. /350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 23.01. hotelik / 23.01.-22.02.2011r. / 335 zł. /350 zł. - 15 zł. deklaracja ZuziM/ 22.02. hotelik / 23.02.-22.03.2011r. / 300 zł. 22.02. ogłoszenia z bazarku 8 zł. 22.03. hotelik / 23.03.-22.04.2011r. / 300 zł. 28.04. leczenie 55 zł. NA DZIEŃ 15.05.2011R. KONTO POSTERKA TO 392 ZŁ. WSZYSTKIM OFIARODAWCOM DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose:
  12. UBOCZE tak bardzo współczuję:-( Jeszcze wczoraj pisałam że po operacji będzie dobrze a tu taka smutna wiadomość:-(:-(:-( Timurku będę pamiętać o Tobie. UBOCZE życzę dużo wewnętrznej siły do przetrwania tych strasznie trudnych dni. Ważne że odszedł kochany to chyba najważniejsza rzecz, którą zwierzęta od nas ludzi dostają - nie odchodzą niekochane.......... Ale mi smutno..........
  13. [quote name='TERESA BORCZ']no ale sie wątek rozwija. Miałam wspierać po GRUBCIU, tak mnie wodzilo po wątkach że po GRUBCIU pojechał SKRZAT szykowala sie efektywnie Rusałka, MEGI na wylocie , Teraz pomocy bardzo potrzeyje Bosman, LENNON a biedna Mikunia jak czekała tak czeka na obietnicę pomocy. POSYŁAM PO 20 ZŁ NA TRZY MIESIĄCE CZYLI JEDNORAZOWO 60 Zł. potem proszę o przypomnienie w pw, poproszę o konto, postaram sie też wesprzec nieco wątek. MIKUNIA, ŚLICZNOSCI ZA DŁUGO JUŻ CZEKA. Teresko kochana bardzo dziękujemy za wsparcie:multi: Tym sposobem brakuje już tylko 110 zł. na hotelik:lol: A dziś wpłynęły pieniążki od Nemko 10 zł.od Plichy 20 zł. i jeszcze 20 zł od ag? Któż to taki ? Bardzo proszę się ujawnić bo nie wiem komu przypisać ten dar dla Mikuni;) Tym sposobem Mika ma na koncie 430 zł. a deklaracji stałych 240 zł.:multi::multi::multi:
  14. Kochani bardzo proszę zapraszajcie kogo się da na wątek Miki, brakuje nam tylko 130 zł.:shake: Zmieniłam nawet tytuł żeby zachęcić do wchodzenia, może ktoś się do nas przyłączy???????
  15. [quote name='kaja555']Strasznie mi przykro, że Tosia już nie skacze jak koza, jaka ona była u Zuzi szczęśliwa. Tosiuniu [*][/QUOTE] Strasznie to smutne, że jej już nie ma:-( Tosiuniu, pamiętamy o Tobie [*]:-(.
  16. Saruniu już zaglądam:lol: Przed czasem ale co mi tam - dzisiaj Sarunia pierwsza na mojej liście:loveu:
  17. [quote name='Nemko']juz juz hop mala hop do hoteliku!! Podpisuję się pod tym:user: Kto jeszcze da grosika dla Mikuni? Bardzo, bardzo prosimy:modla::modla::modla:
  18. [quote name='agaga21']agnieszko, musi wam być bardzo ciężko....nawet sobie nie wyobrażam jak bardzo :( jestem z wami myślami i sercem:calus::glaszcze: nie tak miał wyglądać "roczek" fiodorka :([/QUOTE] Na pewno nie tak, tego to nikt by nie przepuszczał w najczarniejszych scenariuszach:shake:
  19. [quote name='Monika z Katowic']"Mika ma już na koncie 380 zł.":multi: To może MIKA pojechałaby już do hoteliku? :loveu: Na co czekamy? ;) Czekamy na więcej deklaracji stałych;) Koszt hoteliku to 350 zł. na miesiąc a deklaracji stałych mamy 220 zł. Brakuje jeszcze 130 zł.:shake: Mamy co prawda 215 zł. deklaracji jednorazowych ale te pieniądze przydadzą się na transport bo z Tych do ZuziM to tych kilometrów trochę jest. Teraz właśnie w sobotę jechała do ZuziM Rumek z tyskiego schroniska i z rozeznania cioteczek na wątku wychodziło że podróż to ok. 400 zł.-:shake: chyba że będzie jakaś okazja, to wtedy wychodzi taniej ;). Dopóki nie będzie deklaracji stałych to Mika musi jeszcze poczekać - żeby później nie było problemu z opłatami:shake: A Mika ma na koncie tyle pieniążków bo są wpłaty na 2 miesiące albo nawet na cały rok z góry:multi:
  20. [quote name='Emigrantka']Hej Mika, jak sie masz dzisiaj slicznosci nasze? Może grazyna9915 jak wejdzie ma wątek to nam napisze jak Mikunia się ma, bo wszyscy bardzo ciekawi:lol: A konto Miki rośnie:multi:. Dziś wpłynęło 170 zł. - magda222 50 zł. i Ellig 120 zł. / za cały rok z góry/. Z przyjemnością aktualizuję pierwszy post. Mika ma już na koncie 380 zł.:multi::multi::multi:
  21. Tylko teraz to mogą być puste te torby:evil_lol: Ale z przyjemnością poprawiam i bardzo, bardzo dziękuję:multi:
  22. Rzeczywiście ta narkoza jest super:multi:. Mniej obciąża psiaka ale i opiekuna ;)bo szybko widać jak się pies wybudza i można szybciej odetchnąć. Jak to dobrze że Balbinka ma to już z głowy, a raczej z brzucha:evil_lol: Teraz trzymamy kciuki żeby się wszystko dobrze goiło i nie odnawiało :thumbs: A tak z innej beczki - czy jest tu na wątku jakaś cioteczka, która robi banerki? Proszę się ujawnić:mad: Banerek Tosi [*] i Balbinki jest u mnie w podpisie ale on jest źle podlinkowany /pewnie to efekt ostatnich i poprzednich zmian na dogo/ i nie prowadzi do nich. Może ktoś mógłby zrobić nowy albo poprawić ten co jest? Musimy reklamować Balbinkę jak tylko się da:lol:
  23. Damy radę - nie ma innej opcji:loveu: Mika może już zacząć marzyć o lepszym życiu:lol: Prosiłam grazynę9915 żeby jej szepnęła dziś jak będzie w schronisku co jej szykujemy. Mam nadzieję że pamiętała :mad:
  24. [quote name='czerda']ja deklaruję 20 zl na stałe proszę o konto Czerda witamy i bardzo dziękujemy:multi: Konto już wysyłam:lol:
  25. [quote name='Ellig']Poprosze o nr konta, wplace jednorazowo za rok / deklaracja 10 zl miesiecznie/ inaczej nie moge, czyli 120 zl. Dziękujemy pięknie Ellig:multi:. Już wysyłam numer konta na PW. Emigrantka - mam nadzieję że już w lutym Mika opuści schronisko i zamieszka w hoteliku;). Grazyna9915 mówiła że może nawet będzie ktoś kto naszą sunię do tego hoteliku zawiezie;). A na transport z deklaracji jednorazowych też już trochę mamy -215 zł. Myślę że potrzebną resztę też dozbieramy;). Madcat1981, Dogo07 - witamy na wątku i zapraszamy do częstych odwiedzin. Samo podnoszenie wątku to też dużo bo Mika będzie bardziej widoczna:lol: Mamy już 195 zł. deklaracji - brakuje tylko 155 zł. Kto ma 5 zł. lub 10 zł. wolne i podzieli się z Miką. Bardzo prosimy:p
×
×
  • Create New...