Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Nie obrażaj się:evil_lol: Może zasnęły i chcą te mrozy przespać????????
  2. A to ci Posterek:evil_lol: Udaje wielkiego cwaniaka, jak grazyna9915 napisała "szefa mafii" a jednocześnie chciałby być blisko człowieka:lol: Oj, będzie z niego pociecha dla kogoś, zwłaszcza jak się nie wystraszy tego ciągłego szczekania posterkowego.......:cool3:
  3. Paskudny mróz wygonił cioteczki od Saruni:shake: Ale ja do Ciebie psinko zaglądam i pytam co słychać? Reszta ciotek też pewnie niedługo tu zawita............
  4. Tak jest - najważniejsze że ma bardzo dobrą opiekę, cieplutko w budce a jak jeszcze sobie popatrzy na inne psiaki, że są wyluzowane i radosne to ona też będzie odważniejsza - w jej przypadku czas najważniejszy;)
  5. [quote name='agata51']Lepiej dostać już zadyszki niż odmówić psowi dyszki. 10zł/mies. Dzięki Bogu, Edi do domku pojechał. Agato51 bardzo dziękujemy:lol: Konto wyślę na PW;) Tym sposobem potrzeba już tylko 105 zł. deklaracji stałych:multi: Kto ma zbędną dyszkę albo chociaż piątaka? Poster tak pięknie prosi :kiss_2: [quote name='Nikus']Posterku:) co tam u Ciebie? łypnij łaskawszym ślicznym oczkiem na zuziaM:) przecież jest Ci tam całkiem fajnie,prawda? Pewnie tak :lol: tylko nie wiadomo czy taki "wojownik" może się do tego przyznać, że mu się tam podoba :evil_lol: Dziś na konto Posterka wpłynęło 10 zł. od Nikusa, 20 zł. od hana4 i 20 zł. od filcant:multi: Bardzo, bardzo dziękujemy:lol: Po tych wpłatach Posterek ma na koncie tylko - 85 zł. Dług u Mikusi się zmniejsza:multi:
  6. Jeszcze na konto nie wpłynęło - pewnie jurto zaksięgują;) Dziękujemy:lol:
  7. Rozliczenie finansów Posterka: Dziś na jego konto wpłynęło 10 zł. od Jolanty08 i 30 zł. od TERESY BORCZ. Dziękujemy:multi: Jednocześnie dziś były wydatki z Posterkowej skarpetki: 100 zł. dla Nikusa za transport - bardzo, bardzo dziękujemy:lol: 255 zł. dla ZuziM za hotelik / od 23.01. do 22.02.2010r./ Normalnie za hotelik będzie 350 zł. ale tym razem odjęłam 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię(*)i pozostały po jej odejściu. Deklaracje: Jo37 25 zł. ZuziM 15 zł. magdy222 25 zł AlfyLS 15 zł siostry AlfyLS 15 zł. razem 95 zł - jeśli ZuziaM napisze że zrobiłam jakiś błąd w obliczeniach / a może się tak zdarzyć przecież :evil_lol:/ - to dopłacę do wpłaty hotelikowej;) NA DZIŚ KONTO POSTERKA TO - 135 ZŁ. Nie ma co ukrywać - zadłużył się trochę chłopak u Miki ale mam nadzieję że tylko chwilowo:oops:.
  8. Myślę, że Balbinka bardzo się cieszy, że ją nic nie boli i nie przeszkadza;) A że ona bardzo, bardzo u Ciebie Zuziu odżyła i cieszy się każdym dniem stąd to radosne zachowanie naszej Balbisi:lol: Pozwoliłam sobie zagospodarować 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię (*). Oczywiście zgodnie z wolą ofiarodawców;). Na Posterka przeszły deklaracje: Jo37 25 zł. ZuziM 25 zł. magdy222 25 zł. AlfyLS 15 zł. siostra AlfyLS 15 zł. W imieniu Posterka bardzo dziękuję:loveu:
  9. Konto Miki została dziś zasilone przez kaa 10 zł. / za I i II/ I Plichę, która dopłaciła 10 zł. do swojego przelewu bo zwiększyła deklarację. BARDZO DZIĘKUJEMY:multi: Jednak żeby nie było tak dobrze, że konto Miki tylko rośnie to były dziś i wydatki. Z Mikusiowej skarpetki ubyło: 100 zł. przelane Nikusowi za transport do Hoteliku - jeszcze raz dziękujemy:multi: 315 zł. przelane do Hoteliku za pierwszy miesiąc / od 23.01. do 22.02.2010r./ Z 350 zł. odjęta deklaracja ZuziM 10 zł. i 25 zł.deklaracja Jo37, która została z Tosi(*). Jak Zuzia napisze że coś policzyłam nie tak to szybciutko dopłacę;) Na dziś konto Miki to: 245 zł.
  10. Pieniądze za hotelik zostaną przelane dziś:lol: Ponieważ decyzją sponsorów, którzy wpłacali na Tosię (*) część jej pieniążków / które są już u Zuzi/ przypadnie Posterowi, część Mice to chcę najpierw to dokładnie rozliczyć:evil_lol: A ja niestety jestem księgowa i do wczoraj byłam zarobiona po same uszy ale dziś deklaracje klientów w urzędzie i biorę się spokojnie za nasze maluchy i ich rozliczenia. I zaraz po tychże rozliczeniach zrobię przelew na Nikusa za podróż i do Zuzi za hotelik. ZuziuM poproszę o numer konta.:lol:
  11. Mikunia nasza kochana:loveu: Jeszcze się boi ale to z czasem przejdzie;) Jej potrzeba czasu i spokoju oraz życzliwego człowieka obok. I to wszystko teraz ma. O czas my się troszczymy ale damy radę /finansowo/, spokój ma bo ma swoja budkę i swoją zagródkę a bardziej życzliwego człowieka od Zuzi to trudno znaleźć:lol:. Więc Mikunia - wszystko będzie dobrze:loveu: KOCHANI CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POWIEDZIEĆ JAK MOŻNA POŁĄCZYĆ WĄTKI???? CHCIAŁABYM POŁĄCZYĆ WĄTKI MIKI I POSTERA ALE NIE MAM POJĘCIA JAK TO ZROBIĆ. A myślę że ułatwiło by to nam wszystkim życie....Wątek Miki to jest w ogóle mój pierwszy wątek na dogo - ja tak a raczkująca w tej dziedzinie jestem....:oops:.
  12. [quote name='natalijo']No to jestem i ja :):) Wątek doczytam wieczorem, a narazie "w ciemno" deklaruje 30 zł miesięcznie + wpłaty jednorazowe w nieokreślonej bliżej wysokości ;);) Proszę o numer na PW i ewentualne przypomnienie, w razie jakbym się kiedyś z wpłatą spóźniała :) Witaj natalijo :lol: Dziękujemy za zaglądanie i z przyjemnością dopisuję Cię do deklaracji stałych:lol: Tym sposobem Poster ma już 235 zł. i brak tylko 115 zł.złociszów:multi: Może ktoś ma za dużo???????:evil_lol: KOCHANI CZY KTOŚ MÓGŁBY MI POWIEDZIEĆ JAK MOŻNA POŁĄCZYĆ WĄTKI???? CHCIAŁABYM POŁĄCZYĆ WĄTKI MIKI I POSTERA ALE NIE MAM POJĘCIA JAK TO ZROBIĆ. A myślę że ułatwiło by to nam wszystkim życie....Wątek Miki to jest w ogóle mój pierwszy wątek na dogo - ja tak a raczkująca w tej dziedzinie jestem....:oops:.
  13. I co to się porobiło:crazyeye: Posterek bezpieczny to już cioteczki i wujaszkowie do niego nie zaglądają:mad: a on tak chętnie by dla nich poszczekał:loveu:.
  14. To prawda uratowaliśmy. Każdy z zaglądających na wątek Postera ma w tym swój udział:lol: Jak tylko uda mi się dorwać grazynę9915 to poproszę ją o zmianę tytułu żeby łatwiej było zebrać deklaracje na hotelik. Tylko Grażynka wczoraj i dziś miała wystawę kotów, na która pojechała z kociakami do adopcji i chyba na razie nie ma czasu na dogo:shake:
  15. Może ktoś jeszcze się zakochał w Posterku :loveu: i odpali mu kaskę na hotelik? Choć na jeden dzień? :lol: Bardzo prosimy :modla::modla::modla: Brakuje nam 145 zł, deklaracji stałych - każda złotówka się liczy:roll:
  16. Myślę że to są zdjęcia już od Zuzi. Z ciepłymi czystymi kocykami to mi nie pasuje do schroniska - zresztą tam Mika była z innymi psiakami w boksie a tu ma już swoją budkę:multi:
  17. Kurcze ja też :loveu: Ale jak tu się nie zakochać................
  18. Podpisuję się pod tym..................... I ile jeszcze strachu w tym spojrzeniu............ale będzie lepiej, tylko lepiej:multi:
  19. Emigrantka, spokojnie u mnie też jest odpowiednia hierarchia:evil_lol:. A jedyny facet w łóżku jest cały czarny, ma cztery nogi i waży całe 4 kilo:kociak: / kiedyś było 7 teraz starość nie radość, chorubska też nie fajne i została skóra i kości - ale kochane że nie wiem co:loveu:/ . A że zima sroga to żeby cieplej było jest jeszcze pies i koteczka:evil_lol:
  20. Super, najpierw Rumek a później powoli reszta;). Ja za bardzo mocna w ogłoszeniach nie jestem ale pomóc trochę mogę tylko że dopiero od lutego bo teraz zarobiona jestem że strach.......
  21. No to wpadłeś:evil_lol: A w Tychach są jeszcze trzy psiaki ze stażem schroniskowym ponad 10 lat:evil_lol: Ciekawe do kogo będziemy pisać w sprawie transportu:megagrin:
  22. Bo jak mogłaś tak do niej wpaść na godzinkę czy dwie?:cool3: Ona Cię pamiętała jak ją tam wiozłaś i liczyła że cały dzień z nią posiedzisz to Ci spokojnie wszystko poopowiada :evil_lol:
×
×
  • Create New...