Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Słoneczko świeci - ciekawe czy ten nosek był???????????:mad:
  2. UBOCZE witam na wątku mojej Zulki a dziś Tary:lol:. Dzięki Tobie sama przeczytałam jeszcze raz ten post gdzie opisywałam historie wyspowe;) i przyznam szczerze nie chciałabym jeszcze raz tego przechodzić:p. Ale moja psinka chyba też już na 100 procent poczuła że bezpieczna jest tylko przy mnie i jak ją spuszczam ze smyczy to sama się pilnuje jak nie wiem co:evil_lol: A jak idzie na smyczy to wie że nie musi się o nic martwić bo przecież ktoś ten drugi koniec trzyma i wtedy sobie pozwala na szaleństwa:mad: Jak przeczytałeś całą historię Tary, to teraz rozumiesz dokładnie skąd ta moja sympatia do "staruszków", które całe życie spędziły w schronisku i do Schroniska w Tychach też:loveu:. Pozdrawiamy - ja i Tara:lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/90/ef6de5bdfc0bcfb5med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/224/c9847059609b3180med.jpg[/IMG][/URL] Moje ulubione:loveu:
  4. Toż Ci Balbinka:oops:. Myślę że ona będzie szczęśliwa w tej nowej budce - tylko żeby już wreszcie ciepło było......
  5. [quote name='magenka1']Kocham takie zakończenia![/QUOTE] To nie zakończenie - to początek szczęśliwego życia:loveu:
  6. Dziś Posterek zaczyna wychodzić na prostą finansową:multi:. Na jego konto wpłynęło 45 zł. od kasitatry - za II, III, IV, 20 zł. od kakachny, 15 zł. od Jolanty08, 15 zł. od anielicy . Bardzo dziękujemy:lol: Posterek ma na dzień dzisiejszy na koncie całe 89 zł.:multi::multi::multi: Ciekawe czy dziś też szalał w swoim gospodarstwie??????
  7. [quote name='magda222']Wszystkie cioteczki chyba u Miki i Postera,bo tu coś pusto u naszego Rumka...[/QUOTE] Eeeeeeeeeee, cioteczko poszły chyba wiosny szukać bo u Miki i Postera też ich coś nie widać :razz:
  8. [quote name='Emigrantka']Byl nosek? Bo sie ostatnio na Dogo nie wyrabiam.. a nie chce przegapic :) Nie wiem czy był nosek, choć jeśli u Mikusi pogoda tak piękna jak u mnie to powinien być:lol: Dziś na konto Mikusi wpłynęło 20 zł. od Rytki/ ale nie mam takiej deklaracji:-o, któż to taki? czy bank coś pomieszał?:mad: / i 10 zł od Nemko. Dziękujemy:lol: Konto Mikusi na dziś to 380 zł.:multi::multi::multi: No to Mika co z tym noskiem......albo chociaż łapką..........:mad:
  9. [quote name='zuziaM']Jak najbardziej deklarowalam swoja czesc deklaracji na Tosie i Balbinke - na Posterka. Tylko, ze mala niescislosc jest, bo ja wplacalam na dwie dziewczynki 30 zl. Wiec z Tosi na Posterka jest - 15 zl. Wiec generalnie wychodzi, ze wplaty na Balbinke z Waszych deklaracji - powinny wynosic [B]240,- zl [/B]( reszta jest moja - 15 zl + pani Magda 25,-zl ) a na Posterka ( po odjeciu moich deklarowanych z Tosi 15,- zl ) - [B]335,- zl[/B][/QUOTE] Zuziu całkowita racja z tymi 15 zł!!!!!!!!!! :lol:Ja zupełnie nie wiem czemu napisałam tam 25 zł choć wiem doskonale że to 15 i taką kwotę mam wszędzie zapisaną:mad:. Ba, nawet jak się to wszystko co napisałam podsumuje to wychodzi błąd jak cholera - o tą dyszkę właśnie :oops:.[B] POWINNO BYĆ 15 ZŁ. [/B] [quote name='zuziaM']I pamietajcie, ze po odjeciu kosztow operacji Balbinki ( 50,- zl ) ....[B] jest u mnie jeszcze [U]70,- zl Tosi[/U][/B] [B]z poprzedniego miesiaca.[/B][/QUOTE] Ja niejako mam prawo, po uzgodnieniu ze sponsorami przejąć z tego 35 zł. deklaracja Marudy666 15 zł. i Anielicy 20 zł;). I to na pewno pozwolę sobie odjąć z przelewu Postra, który ok. 20-tego lutego będę robiła. Być może reszta też przejdzie jako spadek na Postera ale tu musi sobie wszystko sprawdzić Magda żeby u niej też wszystko pasowało:lol:. A jak nasza Balbinka kochana? U nas dziś śliczne słońce i cieplutko - gdyby u Was też tak było to mogłabyś Zuziu odpocząć troszkę od tych drzwi - piesy na dwór i niech szaleją.............
  10. [quote name='marysia55']No to zamawiamy słoneczna pogodę dla Miki ( i dla nas też,nie będziemy sie oszukiwać:evil_lol:)[/QUOTE] Ja też zamawiam:lol:
  11. [quote name='kasiatatry']Dostalam juz nr konta, ale bez pełnego adresu. Jeśli mogę, to poproszę na PW dane do przelewu z adresem ;-) i tez dorzucę troche złotowek ;-)[/QUOTE] Bardzo proszę - już wysyłam:user: No, no Posterku chłopie - widzę, że jest szansa że twój portfelik też zacznie się zapełniać:multi: Wyjdziesz z długów, zapłAcisz za hotelik i będziesz żył jak PAN :loveu:
  12. Dzisiaj dogo jakieś cudownie łaskawe - pozwala odwiedzić wszystkich naszych ulubieńców:crazyeye: Saruniu, Cioteczki - WITAJCIE:lol:
  13. [quote name='magda222']Odliczmy z Tosinych pieniążków 50 zł za operację Balbinki a reszta niech przejdzie na Mikę lub Postera.Nie wiem który ma większe potrzeby i braki w deklaracjach.Chyba Poster. Jeśli anielica pozostawiła nam wolną rękę do dysponowania jej deklaracją to też niech przejdzie ona na Mikę lub Postera.Trzeba tylko wysłać anielicy aktualne konto do przelewu. Jedyną osobą,która ma u mnie nadpłatę jest Sabina02 i to ona prosiła,żeby kwota za Tosię pokryła marcową wpłatę.[/QUOTE] Magda gdyby te pieniądze mogły przejść na Postera to byłabym super szczęśliwa;). Jemu dopiero dziś udało się zebrać wszystkie deklaracje ale niektóre są od lutego inne od marca czyli na dzień dzisiejszy jest sporo na minusie:-(. Tylko napisz mi ile to dokładnie jest to pozwolę sobie odjąć z najbliższego przelewu "hotelikowego" za Postera;) [quote name='Maruda666']Moją część deklaracji po Tosi przekazuję Posterowi.[/QUOTE] Wysyłam PW z numerem konta;). Przepraszam że dopiero dziś ale byłam pewna że wysłałam.........:oops: Z [B]anielicą[/B] uzgodniłam na PW że przenosi deklarację z Tosi(*) na Postera:lol: Te 15 zł. Marudy666 i 20 zł. anielicy są w tej części jeszcze nie "zagospodarowanej" po Tosi (*) bo ja z pierwszego przelewu.... [quote name='AlfaLS'] Pozwoliłam sobie zagospodarować 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię (*). Oczywiście zgodnie z wolą ofiarodawców;). Na Posterka przeszły deklaracje: Jo37 25 zł. ZuziM 25 zł. magdy222 25 zł. AlfyLS 15 zł. siostra AlfyLS 15 zł. W imieniu Posterka bardzo dziękuję:loveu:[/QUOTE] Magda, Zuziu, Cioteczki czy tak może być?????????????
  14. Piękna Misiunia - jak ona idealnie pasuje i do tego wnętrza i do tego co na zewnątrz ale przede wszystkim do tych LUDZI :lol:
  15. [quote name='Mada:)']Pamiętają, pamietają. I często wspominają! :D[/QUOTE] To nam baaaaaaaaaaardzo miło:lol:
  16. UBOCZE czekamy na stosowną rymowankę:lol: - choć jesteś teraz dosyć zajęty Misią / czytamy, czytamy/ to o Posterku musisz pamiętać bo inaczej smutno tu będzie............
  17. [quote name='anielica']Dokładam się 15 zł do Posterkowej emerytury. Już pierwsza rata wysłana. Anielico bardzo, bardzo dziękujemy:lol: [SIZE="4"]Kochani tym sposobem udało się nam nazbierać całe 350 zł deklaracji :Cool!::Cool!::Cool!: [SIZE="4"]Posterek ma zabezpieczony byt w hoteliku:multi::multi::multi: [SIZE="4"]Ogromne dzięki wszystkim ofiarodawcom:Rose::Rose::Rose: [SIZE="2"]I przy okazji cichutko przypominam ze czekam na przelewy - dotyczy tych, którzy mają jakieś zaległości Posterkowe:mad: żeby chłopak mógł wyjść z długów bo ile można "wisieć" u koleżanki Miki w portfelu:evil_lol:
  18. Ależ nam się rozpuściła ta Balbisia:crazyeye: Ale żeby "prezenty" po nocy zostawiać:mad: Ale to rzeczywiście Zuziu masz wesoło: cztery solidne futra, każde sobie i każde chce wszystko po swojemu..........oj, wesoło, wesoło:shake:
  19. UBOCZE jak chcesz możesz fotki przysłać do mnie, zaraz wstawię;). Mój adres: [email][email protected][/email]
  20. Tarunia pozdrawia wszystkich, którzy o niej pamiętają:loveu:
  21. Jolanto bardzo, bardzo dziękujemy:-D. Hura - jeszcze brak tylko 15 zł. Zaraz napiszę do Cioteczki anielicy może zgodzi się przenieść swoją deklarację z Tosi(*) na Posterka:razz:
  22. [quote name='Ewanka']Czekamy na foto-relację ... prosimy :)[/QUOTE] Prosimy, prosimy.........:lol:
  23. [quote name='kakachna']Witam,deklaruję stałą opłatę 20.00 zł dla Postera, proszę o info gdzie znajdę dane do przelewu. Pozdrawiam serdecznie kakachna O kurczaczek ale się cieszę:Cool!: Dziękuję bardzo, bardzo!!!!!!!!To ja mam przyjemność być osobistą księgową Posterka;). Zaraz wysyłam dane do przelewu na PW i aktualizuję listę w drugim poście. O ile jeszcze na początku zbiórki deklaracje jakoś idzie zbierać to końcówka idzie strasznie "pod górę":shake:. Tym bardziej cieszy deklaracja kakachny:lol:. Kochani Posterkowi brakuje jeszcze tylko 20 zł. stałych dekaracji:multi::multi::multi: Kto dołoży choć złotówkę????????
×
×
  • Create New...