-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Szczecin- Vincet prosi o wsparcie na dalsze leczenie
AlfaLS replied to _Pixia_'s topic in Kotki już w nowych domach
Na razie tylko zapisuję....... -
[quote name='UBOCZE']Oj, to już malutko brakuje... :multi::multi::multi: Cudeńko z tego Posterka...:lol: Trzeba chyba poprosić Grażynę, żeby tytuł zaktualizowała... ;) Piątka dla Posterka To niewielka suma: W czorty poniewierka, A będzie psia duma!!!... ;)[/QUOTE] Tytuł jest aktualizowany baaaaaaaaaardzo na bieżąco;) Już ja nad tym czuwam:mad:
-
Suzik i Dianka - splonely zywcem - bestialstwo ! ! !
AlfaLS replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedne psiaki:-(, Zuziu zrobiłaś dla nich wszystko co mogłaś teraz możesz tylko robić to co robisz - pomietając o nich pomagać innym.......... -
I co z psiakiem z przystanku, ten u dziewczyn przy budzie to on?
-
Rumek, ależ Ty sie super prezentujesz na tym białym śniegu:lol:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak pomóc :shake:. Psinka śliczna jakby się dała trochę oswoić to szanse na dom na pewno by miała...... -
Przy niedzieli mam dobrą wiadomość dla Posterka;). Siostra dała się namówić - nie będę ukrywała piękne oczy posterkowe zrobiły swoje i dokłada mu od lutego 25 zł :multi::multi::multi:. Czyli na tą chwilę Posterkowi brakuje tylko 50 zł. do bezpiecznego bytu w hoteliku:multi::multi::multi: Kto da jeszcze parę złotóweczek????????? Posterek tak ślicznie prosi........ Bardzo proszę wszystkich, którzy składali deklarację na Posterka o wpłaty. Głównie prośba ta dotyczy tych, którzy nie dokonali jeszcze pierwszego przelewu:shake: U niego na koncie wciąż dług /-85 zł/ a miesiąc szybko minie i przed 22 lutym będzie trzeba zapłacić za kolejny miesiąc hotelikowania całe 350 zł:shake:.
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
AlfaLS replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ biedny ten Bosman, oby tylko zdążyć z tą pomocą.......... -
[quote name='Emigrantka']Mika - trzymaj sie lalunia i pokaz no ten nosek.... :) dzisiaj za TM odeszla nasza On-eczka Lady :( Biedna Lady:-(, choć na końcu zaznała trochę ludzkiego ciepła........ Wyjaśniła się wpłata na Mikunię, dotąd nie przypisana nikomu:mad:. Czerda dziękujemy za wpłatę na Mikę:lol:
-
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
AlfaLS replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='szczecinianka']Do tej pory udało nam się zabrać Drogoradza 11 psów. Zostało 21... M. robi opory, ale dzięki ogromnej pracy wolontariuszek udaje im się namawiać go na oddawanie kolejnych psów. Zimą jak to zimą, niezbyt kolorowo... Przy takich opadach śniegu ciężko tam dojechać, ale według możliwości wolontariuszki starają się by psy jadały ciepłe posiłki[/QUOTE] Dzięki za informacje;). Dopiero niedawno trafiłam na wątek i strasznie szkoda mi tych psiaków, kotków troszkę mniej bo one jednak w domu........... -
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
AlfaLS replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
I co tam u psiaków i kociaków? Jak oni sobie radzą w tą okropną zimę? -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
AlfaLS replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
TIMURKU (*) pamiętamy............ -
Emigrantko i Ty i Twoja córka jesteście wpisane u Miki że Wasza deklaracja jest od lutego;) I myślę że nawet jak się zdarzy tak jak piszesz to żadnego miesiąca nie zgubimy, najwyżej zatrudnię do pracy szare komórki ale to im akurat tylko na zdrowie wyjdzie:evil_lol: No Mikunia: jedna łapka............ druga łapka.......... dziś już cieplej było to ciekawość powinna Cię troszkę z budki wyciągnąć;) Ciekawa jestem co nam Zuzia o tej kochanej Mikuni napisze.........
-
[quote name='Emigrantka']Erm, prosze to wpisac pod "luty" bo.. bo mi esie posniej popierniczy :( Mikusia - wylazisz z tej budki pokazac pysia?[/QUOTE] To zrobimy tak żeby wilk był syty i owca cała:evil_lol:. będzie że wpłata 29.01. ale ZA LUTY:evil_lol: Kochani a Wy poinformowaliście Mikę o tym planie jaki ma do wykonanie /jedna łapka, druga łapka, nosek........./ bo może ona nie wie jakie ważne zadanie ma do wykonania a my tu wszyscy czekamy na efekty;)
-
[quote name='UBOCZE']Siedemnaście mgnień wiosny i Stirlitz skuteczny... Siedemnaście piątaków i Poster bezpieczny!!! Tylko 85 złotych miesięcznie brakuje Posterkowi do opłacenia hoteliku!!! Siedemnaście osób, każdy da po pięć złotych raz w miesiącu i pychol będzie szczęśliwy. Kto da teraz pierwszego piątaka???? Jutro będę Posterkowo urabiała siostrę i koleżankę może któraś się skusi:evil_lol: choĆ nie będzie łatwo bo juz je w kilka deklaracji "wrobiłam":diabloti:. Zuziu proszę napisz czy pieniądze na hotelik Posterka do Ciebie wpłynęły? Chciałabym żeby wszyscy wpłacający byli pewni że Posterek ma swoją ciepłą budkę opłaconą;).
-
Muszę znów pozanudzać troszkę o finansach;) Dziś na konto Miki wpłynęło ZA LUTY: 30 zł. od Emigrantki i 20 zł. od Moniki, córki Emigrantki. Dziękujemy:lol: Tym sposobem Miki na dzień dzisiejszy ma na koncie 285 zł.:multi: Ze deklaracji stałych za pierwszy miesiąc brak jeszcze wpłat od 2 sponsorów / po 20 zł./ i mam jedną wpłatę właśnie 20 zł. od ag:crazyeye: Kochane przyznajcie się czyja to bo tak to ja piszę że ktoś nie wpłacił a u mnie pieniądze są:mad:. Zuziu bardzo proszę napisz czy przelew za hotelik Miki dotarł? Chciałabym uspokoić wszystkich że Mikunia ma zapłacone i noska z budki nie pokazuje tylko dlatego że zimno a nie dlatego że się wstydzi bo jest zadłużona :evil_lol:.
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mimo, że strasznie trudno dostać się do Ciebie Saruniu to zaglądam i wszystkich pozdrawiam:lol:. -
Parę godzin człowiek nie ma internetu a tu tyle dobrych wiadomości u Posterka:multi: [quote name='UBOCZE']Mam dwie wiadomości... obydwie dobre! :lol: Pierwsza to taka, że jedna z moich deklaracji - cudny Bilonik najpierw spod sklepu, potem z hoteliku we Lwówku znalazł DS...:multi: A druga to taka, że jego 20 zł deklaracji przenoszę od lutego na Posterka... :lol: UBOCZE bardzo w imieniu Posterka dziękuję:lol:. Już tylko 85 zł. potrzeba żeby zabezpieczyć chłopakowi spokojny byt:multi: [quote name='kasiatatry']Poproszę o dane do przelewu na PW. Bazarek zakończył się pomyslnie ;-) Chyba już masz:lol: Ellig mnie uprzedziła. Ellig - dziękuję za pomoc:lol: [quote name='agata51']Kurczę, ja chyba nie mam konta Postera. Poproszę. Z adresem. Agato ja Ci wysłałam numer konta ale bez adresu;). Zaraz wyślę z adresem;) [quote name='polubek']mogłabym prosić link do Rumka? Bardzo proszę: http://www.dogomania.pl/threads/143182-OstrzyA-ony-Rumek-JuA-w-hotelu-u-ZuziM-szuka-ds?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AlfaLS replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Właśnie dostaliśmy telefon, że na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie, blisko Szkół Salezjańskich błąka się wychudzony pies z opisu podobny do Fiodorka. Mąż już jest w drodze. Boże, oby to był nasz Fiodorek ...[/QUOTE] Matko żeby to był on.......... -
Mikunia wystawi nosek z budki jak będzie troszkę cieplej:lol: A teraz to ja mam wrażenie że ona ciągle jeszcze odpoczywa po tych ogromnych zmianach jakie zaszły w jej życiu. Po raz pierwszy w historii ma swoją budkę, spokój, swoją miseczkę - ma wrażenie że ona ciągle jeszcze w te wszystkie zmiany nie wierzy:crazyeye:..........Ale uwierzy - już ją Zuzia powolutku przekona....:lol: