-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Zapomni, zapomni:lol: W takim kochającym domu to szybko zapomni:lol:
-
Śliczna ta Śnieżka:lol:. Przy tak dużej liczbie ogłoszeń ktoś musi ją wypatrzeć;).
-
[quote name='Dzika_Figa']Ale Misia wspaniale trafiła! Jestem pewna, że Timurek w tym maczał łapy![/QUOTE] UBOCZOWIE gratuluję:multi:. Nowy domownik a w zasadzie domowniczka cudowna i taka "Timurkowa", on na pewno patrzy na to i jest bardzo zadowolony że bardzo dobry domek, sprawdzony przez niego się już nie marnuje:lol:.
-
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
AlfaLS replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Romka']http://www.dogomania.pl/threads/174044-MiA-ka-sA-odka-kudA-ata-suczka-czeka-na-dom?p=14030870#post14030870 Byli u mnie w gościach poczytajcie wyzej!:lol::lol: O Matko:crazyeye:. Dobrze czułam :lol:. -
Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....
AlfaLS replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
UBOCZOWIE w podróży - oj, coś czuję - ciekawe czy dobrze przepuszczam...............:evil_lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za sobotnią akcję. Szkoda że tylko tak mogę pomóc:shake: -
[quote name='Bambino']No, to ode mnie te 3 zł. więcej. Jeden warunek! UBOCZE proszę o więcej rymowanek !!!!!!!!!! Poster jest piękny cały - a oczęta - sam miód.[/QUOTE] Uczciwie trzeba przyznać że gdyby nie rymowanki UBOCZA to nawet połowy deklaracji na Posterka by się nie nazbierało:p. Kto jeszcze uważa że Poster jest piękny cały? Kto podaruje jedno ciacho Posterkowi - to tylko 2 złocisze;). Kochane cioteczki wiosna będzie niedługo i co jak ulubiona letnia spódniczka będzie za ciasna........:evil_lol: Bambino dziękuję w imieniu Posterka i aktualizuję listę deklaracji:multi:.
-
[quote name='Jasza']No to niech się telefony rozdzwonią![/QUOTE] I niech się znajdzie ten jeden najlepszy domek dla Rumka:lol:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No nie, lepiej niech ją ktoś zlikwiduje... albo pogłębić jej lek i na chwytak ja łapać. Nie da się przemówić im do rozsądku? A kiedy ją bedziecie łapać?[/QUOTE] Może ten pan, którego ona trochę lepiej toleruje będzie miał inne podejście do sprawy:cool3: -
Dziś na konto Posterka wpłynęło 44 zł. od UBOCZE / za luty i marzec/ i 15 zł. od Bambino. Dziękujemy:lol: W tej chwili konto Posterka to -6 zł. czyli dług coraz mniejszy:multi:, jednak potrzebne są kolejne wpłaty bo miesiąc minie bardzo szybko i trzeba będzie zapłacić za kolejny miesiąc hotelikowania:roll: natalijo - wysłane:lol: A Posterek śliczny jest i basta:loveu:
-
[quote name='Romka']I na Mikusie przyjdzie czas! Przyjdzie, przyjdzie tylko ona chce przetestować naszą cierpliwość:evil_lol:, ale my poczekamy i zobaczymy komu się szybciej znudzi to droczenie - nam czy jej;). W końcu to ona siedzi w budce i kiedyś będzie ciekawa tego świata poza budką...... Dziś na konto Miki wpłynęło: od Bjuty 5 zł. i od TERESY BORCZ 60 zł./ za 3 m-ce/. W imieniu Miki bardzo dziękuję:lol: W tej chwili Mika ma na koncie 350 zł.:multi:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam dzisiaj wcześniej bo nie wiem czy później uda mi się wejść............ -
[quote name='magda222']Achaaaa... Teraz to już wszystko wiem ;) W takim razie może ja zdecyduję za niezdecydowanych ;) Odliczmy z Tosinych pieniążków 50 zł za operację Balbinki a reszta niech przejdzie na Mikę lub Postera. Nie wiem który ma większe potrzeby i braki w deklaracjach.Chyba Poster. Jeśli anielica pozostawiła nam wolną rękę do dysponowania jej deklaracją to też niech przejdzie ona na Mikę lub Postera.Trzeba tylko wysłać anielicy aktualne konto do przelewu. Jedyną osobą,która ma u mnie nadpłatę jest Sabina02 i to ona prosiła,żeby kwota za Tosię pokryła marcową wpłatę.[/QUOTE] Jeśli deklaracja anielicy mogłaby przejść na Postera to przyznam szczerze że bardzo bym się ucieszyła;). To całe 20 zł. by było;). Coś strasznie trudno idzie nam zebrać tam te deklaracje a ponieważ Posterek już u Zuzi szaleje tym sprawa jest pilniejsza. Tylko jakoś tak niezręcznie mi pisać do anielicy...........
-
[quote name='zuziaM']Z tego, co ja otrzymalam na konto za Posterka i Mike wynika, ze : za Mike ( oplata mies. to 340,- zl , po odliczeniu mojego 10,- zl ) wplynelo 315,- zl , wiec z pieniazkow Tosi wykorzystano dla Miki 25,- zl za Posterka ( oplata mies. 335,- zl, po odlizeniu moich 15,- zl deklaracji przerzuconych z Tosi ) wplynelo 255,- zl, wiec z pieniazkow Tosi wykorzystano dla Posterka 95,- zl Razem wiec z pozostalych 240,- zl Tosi juz wykorzystano na Mike i Postera - 120,- zl Wiec [U]pozostalo jeszcze 120,- zl pieniazkow Tosi[/U]. Jesli z tych pieniazkow bedzie tez uregulowana operacja Balbinki - 50,- zl... to wowczas [U]pozostanie jeszcze 70,- zl pieniazkow Tosi do rozliczenia w przyszlym miesiacu.[/U] Tak wynika z rozliczenia, ktore juz mam na koncie. Ale sprawa operacj Balbinki, to do uzgodnienia z Wami oczywiscie.[/QUOTE] Magda - ja pozwoliłam sobie wykorzystać na Mikę i Postera tylko te wpłaty po Tosi(*), które były bardzo konkretnie zdeklarowane:lol:. Jeśli np. był wpis Anielicy że pozostawia to naszej decyzji to tych pieniędzy " nie przejęłam" bo nie czuję się upoważniona do podejmowania takich decyzji;). Wiem, że były też wpisy, że ktoś nie przenosi a to co wpłacił niech przejdzie na Balbinkę na przyszły miesiąc ale to trzeba będzie troszkę poszperać na wątku, żeby dokładnie sprawdzić. A tak w ogóle to była tylko taka propozycja.........no bo z Zuzią trzeba za operację się rozliczyć jak nic:mad:.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AlfaLS replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki........ -
Śliczny ten Rumek;), ile w nim radości życia.......:loveu:
-
[quote name='UBOCZE']Dwa złote to pączek, Najwyżej eklerka... Nie będę żarłokiem, Wydam na Posterka... :lol: Zwiększam więc deklarację miesięczną o 2 złote i już dziś przesłałem za luty i marzec... Posterkowi brakuje do szczęścia już tylko 48 złotych...... Kurcze UBOCZE nie prowokuj tak:mad: No dobra - będę się odchudzała, choć tak strasznie lubię słodycze:evil_lol: Daję dodatkowo piątaka na Posterka, dwa ciastka inwestuję w bursztynowe oczy ............ Kto następny???????????? Bardzo, bardzo prosimy.......... Dziś wpłynęło na konto Posterka 20 zł. od agaty51. Bardzo dziękujemy :lol: W tej chwili konto Postera to -65 zł.:shake:
-
Tak, mnie się też wydaje, że Mikuni przede wszystkim potrzeba czasu ale mam dokładnie takie samo zdanie jak Zuzia;). Tak całkowicie samej to jej zostawić nie można........Właśnie dawanie jedzenia, smakołyków i spokojne mówienie do niej to powinno dać jej sygnał że jest bezpieczna i sprowokować do otworzenia się na ludzi........... Biedna Mikunia:shake:. Jak ona dawała sobie radę w tym schronisku????? Aż boję się myśleć:-(.
-
[quote name='anielica']Dokąd będzie trzeba płacić na Balbinkę i będę w stanie, będę wpłacała kwotę deklarowaną - 40 zł, można je wykorzystać w dowolny sposób. Tosiunia (*)[/QUOTE] [quote name='magda222']Dalej mamy nieuregulowany koszt operacji. Ogólny koszt to 230 zł.ZuziaM wyłożyła 100 zł,Krysia opłaciła badania (50 zł),a ja dołożyłam 30 zł. Zostało jeszcze 50 zł do zapłacenia.[/QUOTE] Magda a nie można wykorzystać na opłacenie operacji deklaracji anielicy o której pisze wyżej / 20 zł./ i Pani Magdy - sponsorki naszych dziewczynek - to chyba 25 zł.Te pieniążki są już wpłacone a Tosi (*) niestety już nie ma :-(. Przepraszam że się tak mądrzę, sama miałam coś dołożyć do tej operacji ale mam strasznie krucho z kasą a jeszcze w dodatku pewnie będę musiała sypnąć trochę groszem na Postera, któremu wciąż nie mogę dozbierać stałych deklaracji za za hotelik Zuzi płacić przecież trzeba :shake: