Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. [quote name='magda222']Grażynko,które jeszcze psiaki są tak długo w schronisku? Mają swoje wątki?[/QUOTE] Ja co prawda nie Grażynka ale wiem że jeszcze ponad 10 lat są w schronisku: Magnatka, Dylanka, Abra. Niestety nie mają wątków:shake: Chcemy założyć ale na razie skupiamy się na Mice i Posterze....
  2. [quote name='magda222']Oczywiście :) Super! :multi: Ja swoją deklarację z Tosi 15 zł. oraz moja siostra - też 15 zł. - także przenosimy na Posterka:lol: Kochani mamy już 95 zł. Musimy szybko zbierać resztę bo Poster ma szansę ruszyć w sobotę w swoją pierwszą od 10-ciu lat podróż:multi: Kto da jeszcze choć piątaka?????
  3. Zuziu sprawdziłam na wątku panienek:lol: Wszystko pasuje - od Ciebie 15 zł. na Posterka:multi:
  4. Nikus a może ja Ci podam telefon do grazyny9915 na PW? Albo napisz mi swój to jej podam bo ona teraz ma jakąś naprawę kompa i nie ma jej teraz na dogo a tak szczerze mówiąc to ona ma najlepsze rozeznanie w schronisku i już wiele, wiele psów stamtąd wyciągała:evil_lol: To może rzeczywiście mógłby ktoś z Tobą jechać do pomocy.........Zgłaszać się na ochotnika:mad: Ale gapa jestem przecież telefon grazyny jest na wątku 601 294 064:oops:
  5. Magda czy po tym co napisała Zuzia na wątku dziewczynek mogę Cię zapisać na 25 zł. dla Postera?
  6. Za to wieczorna załoga na posterunku:lol:
  7. Nikus a Ty dasz radę przyjechać do schroniska po psiaki czy trzeba Ci je gdzieś dowieść? I ewentualnie jak to widzisz czasowo? Kurcze najchętniej to bym sama wsiadła w pociąg i pojechała do tego schroniska żeby wszystko było tak jak trzeba. Tylko te 600 km trochę przeszkadza.......... I proszę rozważ to co napisała grazyna9915 - samemu to może być masakra dla Ciebie....
  8. [quote name='zuziaM']Po Tosi (*) zostalo 240 zl z Waszych wplat. Mowilam juz Magdzie przez telefon, zeby sie zastanowic, co z nimi zrobic...... Pewnie, ze najlepiej byloby je przeniesc na ktoregos z Waszych psiakow , np. Postera, bo jemu troche brakuje..... Jesli chodzi o wplaty za dziewczynki, to bylo to tak : Za Tosie - 240,- zl z deklaracji + pani Magda 25,- zl + zuziaM 15,- zl Za Balbinke - 240,- zl z deklaracji + pani Magda 25,- zl + zuziaM 15,- zl i tak niech pozostanie. Magda wplacala wiec zawsze za obie dziewczynki 480,- zl. Ja swoja deklaracje 15,- zl przenioslam na Posterka ... Magdy jeszcze nie pytalam ( chociaz napisalam jej, ze Tosia odeszla .... ). Mysle, ze sie odezwie za jakis czas.[/QUOTE] OK to teraz wiemy na czym stoimy:lol:, czyli z naszych wpłat było po połowie na Tosię i Balbinkę i jak mi ktoś pisze że swoją część przenosi na Postera to wiem ile. Dziękuję Zuziu za wyjaśnienia;) Kochane cioteczki, czy któraś z Was zechce przenieść swoją deklarację z Tosi na Postera? To ok. 11-to letni kumpel naszych tyskich panienek, który coś ostatnio gaśnie w schronie. Tak jak nasze dziewczynki siedzi tam już ponad 10 lat. Teraz jest ogromna szansa żeby pojechał do ZuziM razem z naszą Miką, która ma już komplet dekaracji:multi:. Jest nawet już transport bo Nikus zaproponował że zabierze oba psiaki razem - tylko trochę deklaracji brak:shake:. Czy któraś z Cioteczek pomoże? Kurcze jak się uda to ZuziaM będzie miała tyską grupę jak się patrzy:crazyeye:
  9. Zaraz napiszę do grazyny9915 z prośbą o to - ona najczęściej jest w schronisku:lol:. A kiedy chciałbyś jechać?
  10. Nikus, Livka - jesteście przecudowni:loveu::loveu::loveu: Jeśli moglibyście zabrać Mikę i Postera razem to my z przyjemnośćią zapłacimy 250 zł. i jeszcze będziemy się bardzo, bardzo cieszyć że tak nam się udało:evil_lol: Dalibyście radę zabrać tą dwójkę?
  11. Mika jedzie do hoteliku ZuziM to jest koło Zgorzelca. To super hotelik a Zuzia ma cudowne serce do psich staruszków:loveu:Jest tam już ze schroniska w Tychach Balbinka, Dygusia i Rumek. Była też Tosia, córka Balbinki ale niestety odeszła za TM:-(. Tak więc transport to Tychy - okolice Zgorzelca ;)
  12. O Matko wieczór cudów normalnie:multi::multi::multi: A możesz coś bliżej napisać???????? Kiedy? Za ile? Czy mógłbyś wziąć ewent. drugiego psa? Bo Poster też strasznie biedny w tym schronie. ZuziaM ma dla niego miejsce też więc byłoby i szybciej i taniej oba na raz wyciągnąć do lepszego życia. Może uda się tam do niego przenieść część deklaracji z Tosi, która już niestety za TM to zawsze początek będzie łatwiejszy;) Kurcze z tej radości piszę jakoś tak bez składu i ładu ale chyba wybaczycie:evil_lol:
  13. [quote name='filcant']potwierdzam i zaraz wysyłam, tylko gdzie (konto?) ? mam gdzieś specjalnie jeszcze potwierdzić? No już więcej nie:lol: Już wierzę w ten cud :multi: Już wysyłam Ci na PW numer konta na które zbieramy pieniądze dla Mikuni HURA, HURA, HURA MAMY 350 ZŁ. MIKUNIA UDAŁO SIĘ - ZACZYNAJ SIĘ PAKOWAĆ A jak dobrze pójdzie, a jakieś dobre fluidy krążą nad dogo to Ci jeszcze kawalera do kompletu załatwimy:evil_lol:
  14. O Matko - odebrało mi mowę:crazyeye:Poważnie?????????????? Toż to byłby koniec naszych kłopotów, jeszcze się nie cieszę, poczekam aż potwierdzisz bo szczypać się nie lubię:evil_lol:
  15. [quote name='UBOCZE']Biedny Poster. On jest do wyciągnięcia jak najszybciej. Nie może biedak czekać... :-( Niestety zgadzam się z Tobą:shake:
  16. Betta on nie jest sam w boksie, on jest tam z 3 innymi psami też staruszkami:shake:. Tylko ostatnio chorował, podobno miał nawet jakąś operację /grazyna9915 ma się coś bliżej o tym dowiedzieć/ i po tej chorobie nie wchodzi do ogrzewanej części boksu tylko leży na zewnątrz, na betonie:shake:. Magda222 widząc go tak leżącego podejrzewa że on się poddaje, ma już dość:-( A Magda ma dobre oko ........ Dlatego chcemy go wyciągnąć........Na razie do hoteliku, później zobaczymy........ Sama w kojcu jest Balbinka, która pojechała do hoteliku ZuziM wraz ze swoją córką Tosią ;). Obie były w jednym kojcu. Jednak Tosia niestety ostatnio odeszła i Balbinka została tam sama.........
  17. Plicha, UBOCZE - jesteście przewspamiali:multi: Bardzo, bardzo dziękuję za podniesienie deklaracji. Mikuni brakuje już coraz mniej - teraz to już tylko 75 zł. MUSI SIĘ UDAĆ!!!!!!!!!!! I jeszcze raz wszystkich przyjaciół Miki bardzo, bardzo proszę - zaglądajcie na wątek Postera:modla: http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-hotelik-juA-jest-transport-teA-tylko-deklaracji-brak Ten pies się już poddaje - każde wejście na wątek zwiększa jego szanse na zauważenie, na pomoc:shake: UBOCZE przepraszam że wywołałam łzy Ani swoim wpisem na wątku Timurka . Nie to było moim celem:shake:. Chciałam tylko napisać że czasem mimo naszych najlepszych chęci, starań, serca i czego tam jeszcze nie możemy pomóc bo ten "bagaż życiowy" jest za duży, za ciężki i nawet wspólnie się go nie uniesie. Ale pomoc w tym niesieniu zawsze będzie zapamiętana.... On tam zza TM patrzy na Was i na pewno bardzo Wam dziękuje za miłość, serce i tą pomoc na finiszu....
  18. Zuziu a mogłabyś napisać jak się mają sprawy finansowe Balbinki i Tosi [*];). Chodzi mi o to że są dobre cioteczki, które swoje deklaracje przenoszą z Tosi na Postera albo Mikę;). Tylko, jak słusznie zauważyła magda222 na wątku Postera dziewczynki miały jakąś zniżkę z tytułu tego że są razem w jednym kojcu albo z jakiegoś innego powodu. Krótko mówiąc chodzi mi o to żeby przez to przeniesienie deklaracji nie brakło dla Balbinki:shake:. Strasznie skomplikowanie to napisałam ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi;)
  19. Magda masz rację, dziewczynki miały zniżkę bo były w jednym kojcu:shake: Zaraz napiszę na ich wątku żeby Zuzia to policzyła i wtedy ewentualnie skorygujemy deklaracje;)
  20. Bardzo, bardzo dziękujemy :multi: Tym sposobem Mika ma już 265 zł. stałych deklaracji i coraz bliżej do hoteliku:multi: A jeśli uda nam się połączyć transport Miki i Postera to koszty transportu będą niższe a dwa psiaki szczęśliwe. Jo37 wysyłam konto na PW:lol: Wpłynęło kolejne 20 zł. od kosu32. Mamy już dla MIKI 450 ZŁ.:multi:
  21. [quote name='Jo37']Ja miałam na Tosię <*> i Balbinkę - 100 zł . 25zł przekazuję na chłopaka i 25zł na Mikę . Jo 37 bardzo dziękujemy, Poster ma więc już 40 zł. stałych deklaracji. Cudownie!:multi: Wyciągniemy do jeszcze na zieloną trawkę, damy radę:lol:
  22. Właśnie dostałam upoważnienie od grazyny9915 do prowadzenia listy deklaracji i zbierania pieniążków na Postera. A ponieważ zbieram pieniądze na Mikę, z którą jak dobrze pójdzie Poster pojedzie do hoteliku to z przyjemnością się zajmę finansami Postera. Wysyłam dane na PW;) I jeszcze raz dziękuję:lol:
×
×
  • Create New...