Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. I zaskoczona też;). Oto jej własne królestwo, tak dotąd pilnie strzeżone a tu jakiś intruz duży przychodzi i coś poprawia. Dlatego tak Ci się Zuziu przyglądała - czy trzeba się bać czy to nic strasznego nie będzie;). A tak na poważnie to widzę że pierwszy mały krok do przodu zrobiła a to dobrze wróży na przyszłość.......:multi:.
  2. [quote name='polubek']niech tylko przedłużą umowę (oby) to Dylanka będzie coś miała ode mnie.[/QUOTE] Trzymamy kciuki za przedłużenie - nie tylko ze względu na Dylankę;)
  3. [quote name='magda222']Nikt Rumka nie odwiedza...[/QUOTE] Odwiedza, odwiedza tylko trudno wszystkie wątki tak ekspresowo obskoczyć:evil_lol:
  4. Jesteśmy, jesteśmy - tylko patrzeć jak marysia listę będzie sprawdzała:evil_lol:
  5. [quote name='magda222']Robaczkku!!! Masskotko!!! Co u Pyśka?Jak się miewa?Jest już decyzja?[/QUOTE] No właśnie - jest decyzja??????? Możemy się cieszyć???????????
  6. [quote name='magda222']Nie mogę narazie pomóc finansowo niestety... :oops: Ważne że z nami jesteś:lol:. [quote name='Nikus']a ja dołożę....10 zł...m-cznie...:) no i usługi transportowe:) wszystko przez Postera i wierszyki Ubocza:) Mówiłam, że tylko dzięki tym wierszykom zbiórka idzie do przodu;). Tak było u Postera i tak na pewno będzie u Dylanki:lol: ale że Posterek też tu mieszał swoimi łapkami to nie przepuszczałam:evil_lol:. Nikus pięknie dziękujemy:lol:
  7. [quote name='magda222']Melduję się na wątku.[/QUOTE] Magda witamy na wątku i cieszymy się że jesteś:lol:
  8. [quote name='filcant']będzie miejsce w hoteliku dla Dylanki? Jeśli tak, my deklarujemy stałe 20 Dylanka jest wpisana na listę do hoteliku ZuziM czyli tam gdzie jest Mika i Poster:lol: Niestety już jest tam kolejka, Dylanka jest 5 na liście, z 4 psiaków przed nią pewny jest jeden, trzy pozostałe tak niepewnie;). Ale na razie nie mamy deklaracji więc nawet gdyby miejsce było na już to i tak musiałaby poczekać żeby choć połowa deklaracji była. Niestety wiem z doświadczenia że jak już psiak pojedzie to naprawdę trudno dozbierać pieniądze na opłacenie hoteliku:shake:. Na razie zbieramy deklaracje, wszystko notujemy, zapraszamy kogo się da na wątek i ............wyślemy tą czarnulkę do hoteliku - nie ma innego wyjścia:evil_lol: Deklarację wpisuję na pierwszą stronę, dziękuję w imieniu Dylanki:multi:
  9. [quote name='polubek']ja niestety muszę się wstrzymać. mam umowę w pracy do końca lutego i nie wiadomo czy w "obecnej dobie kryzysu" będę miała ją przedłużoną.[/QUOTE] Ważne że jesteś, kibicujesz i pomagasz:lol:
  10. [quote name='UBOCZE'] Może, Alfa, rozejrzeć się już za miejscem w hoteliku i próbować zbierać? Z Posterkiem pod koniec opornie szło, bo był już w hoteliku, ale się udało - a biedna Dylanka wciąż w schronie...[/QUOTE] To co zaklepywać miejsce np. u Zuzi? ;) Ona ma teraz jeszcze jeden kojec wolny ale ma też cztery rezerwacje z czego jedna pewna, trzy takie trochę niepewne - tak przynajmniej jest napisane na stronie hoteliku;). W innych hotelikach kolejki jeszcze dłuższe:shake: Tylko z tymi deklaracjami może być troszkę trudno ale nie zaszkodzi zacząć zbierać;) Chyba że ktoś coś wie gdzie byłoby i dobrze i szybciej i taniej. Najlepszy byłby DT ale o to jeszcze trudniej niż o hotelik. Myślę że trzeba będzie niedługo przypuścić atak ogłoszeniowy na te nasze hotelikowane psy żeby miejsca się zwolniły dla innych:evil_lol: W Tychach czekają jeszcze dwie takie starowinki - ponad 10 lat w schronie - też trzeba im dać szansę......... Piszę u Zuzi, jak są inne pomysły to zgłaszać - będę atakować:mad: I kurcze dam 20 zł. na hotelik od marca - tak jak UBOCZE:lol: Wpisuję deklaracje na pierwszą stronę - jak szaleć to szaleć:diabloti:
  11. Polubek bardzo dziękuję:multi:. Banerki są ekstra:lol:. Kochani kto zechce się poczęstować banerkiem smutnej Dylanki - brać nie kaprysić że miejsca w podpisie mało :evil_lol:
  12. [quote name='Plicha']Tak ale w zeslym tyg. zrobilam wplate za luty i o nia pytalam :)[/QUOTE] Dzisiaj wpłynęło na konto - 30 zł. od Ciebie:lol:. Dziękujemy bardzo:lol:
  13. [quote name='marysia55']wszystkie ci wyślemy pw aż ci sie skrzynka zapcha :evil_lol::evil_lol:[/quote] NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:lol: Całe dogo będzie o nosku wiedziało!!!!!!!!!!!!!:diabloti:
  14. [quote name='Plicha']AlfaLS czy dotarła moja wpłata za styczen? Robiłam na raz wszystkie przelewy dla psiaków kilka dni temu, mam nadzieję ze nic nie pomieszalam :)[/QUOTE] Plicha, wpłata dotarła, a nawet dwie wpłaty:evil_lol: 19.01. pierwsza 20 zł. i 25.01. - te dodatkowe 10 zł. o które zwiększyłaś swoją deklarację. Mika pięknie dziękuje:evil_lol:
  15. [quote name='Nikus']jestem:) szykować bryke do podróży?[/QUOTE] To super że jesteś :multi: Myślę że i Ty i Twoja bryka wcześniej czy później się przydadzą ale dziś to troszkę za wcześnie żeby składać konkretną deklarację podróżniczą:shake:. Gdyby to ode mnie zależało to chętnie Dylankę już dziś zabrałabym w szeroki świat ale jak wiesz to nie takie proste......... Jednak deklaracja będzie zapamiętana i jak coś się konkretnego na horyzoncie pojawi to będziemy uderzać po prośbie:lol:
  16. [quote name='rytka']"Dziś na konto Mikusi wpłynęło 20 zł. od Rytki/ ale nie mam takiej deklaracji:-o, któż to taki? czy bank coś pomieszał?:mad: / " bank nic nie pommieszał;) ciotka Alfa pisala do nie sama zapraszajac na wątek-odpisalam,ze moge wplacić 40zł. jednorazowo-wpłacilam tylko 20zł.:oops:pozostałość po mojej tymczasowiczce,ktora poszla do ds.20zl.'od siebie' wplace w terminie pozniejszym bo chwilowo brak kasy u mnie:oops: pozdrawiam. O Matko - starość nie radość, zapomniałam na śmierć :wallbash: Przepraszam, proszę o wybaczenie;) i bardzo, bardzo w imieniu Mikuni dziękuję :multi:
  17. [quote name='marysia55']ja już zaczynam cierpieć na syndrom "poniedziałku" :cool3: Alfa , musisz sobie na nowo podlinkować banerek Miki bo nie da się przez niego wejść do jej wątku (a chciałam tak sobie na skróty pobuszować :diabloti:)[/QUOTE] Poprawione - można buszować na skróty:evil_lol:
  18. [quote name='Andzike']Miśka jest piękna :D Kociaki też ! :)[/QUOTE] Co prawda, to prawda - bez dwóch zdań:lol:
  19. Marysiu serdecznie witamy u kolejnej staruszeczki tyskiej:lol: Dzięki za wskazówki "podpisowe";) Boguś, w podpisie, był jednak za młody i został usunięty - nie dość że młodzieniec to jeszcze szeroki "w barach" i miejsce staruszkom zabierał:evil_lol: Teraz mam nadzieję podpis będzie wymiarowy;)
  20. I słusznie że coraz dalej od własnej budki:evil_lol: Co tam koło domu robić, jak można troszkę dalej;). A przy okazji sobie pozwiedzasz swoje królestwo :crazyeye:
  21. Polubek - przez Ciebie mam problem:mad: Wszystkie mi się podobają , nie wiem, który wybrać:evil_lol: Ile banerków można mieć w podpisie? Bo nie wiem czy mogę jeszcze dołożyć czy muszę coś wyrzucić???
  22. [quote name='marysia55']nie wiem dlaczego, ale dla mnie niedziela jest najszybciej upływającym dniem tygodnia:hmmmm::hmmmm:[/QUOTE] Dla mnie też:evil_lol:
  23. [quote name='UBOCZE']... czyli na razie płatne DT albo hotelik. Tak, czy inaczej chyba trzeba będzie zaraz zbierać delaracje?[/QUOTE] Przyznam szczerze że już się tego boję:nerwy: Myślę że może być trudno zebrać deklaracje na kolejne jakieś 350 zł.:shake: A i gdzieś miejsce w hoteliku trzeba by zaklepać:shake:. Kurcze żeby jakiś nasz "tyszak" poszedł już do domu to byłoby lżej.......... Ubocze myślisz że się uda????????
×
×
  • Create New...